Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94301) tomsolo válasza csaba951 (#94300) üzenetére


tomsolo
őstag

kb 5$ ugrottak felfele a kulcsárak mióta kijött, hogy ezért 2 játékot is kapsz :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94302) bullseye válasza Heavyrain (#94297) üzenetére


bullseye
addikt

Hát le a kalappal, ha ezt tényleg meglépik! :R

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#94303) djculture válasza tomsolo (#94299) üzenetére


djculture
félisten

State of Decay YOSE-nál rosszabb ujrakiadás amugy nem létezik, majdnem beszoptam mert amugy a régi kiadás teszett... Grafikai tuning jóformán nulla és fagy össze vissza ez az új verzió...

[ Szerkesztve ]

(#94304) tomsolo válasza djculture (#94303) üzenetére


tomsolo
őstag

Pedig van, pl Mordor Goty ami ua mint a Mordor Premium ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94305) csaba951 válasza tomsolo (#94301) üzenetére


csaba951
veterán

2 év múlva meg megvehető bundleban, BTA-ban, de nekem jobb érzés a játékokkal már a premierkor játszani! ;)

(#94306) tomsolo válasza csaba951 (#94305) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez nem releváns arra amit írtam, sőt :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94307) vorosmarti válasza djculture (#94303) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A régi State of decay-t nem lehet már sehol megvenni? Sehol nem találok belőle. Nem is olyan rég pár eur volt akciozva, annyit adnék érte, mert azóta beleszerettem a műfajba. Ez a ráncfelvarrott verzio nekem túl van árazva...

(#94308) djculture válasza vorosmarti (#94307) üzenetére


djculture
félisten

Szokásosan átvette a helyét a gagyibb verzió.. Amugy lehet venni csak mióta eltünt aranyáron adják a nepperek is.

[ Szerkesztve ]

(#94309) i2k válasza djculture (#94308) üzenetére


i2k
senior tag

S joggal, mert a felújításról sok helyen olvasom, hogy "bárcsak ne csinálták volna meg"...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94310) Dilikutya válasza i2k (#94309) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mit keféltek el rajta? Látom, hogy a régi "nagyon pozitív" értékelésű, az új viszont csak "vegyes". Igaz, az újra töredék szavazat jött csak, de a régi 15000 után is 89%-os. Szemeztem vele régebben, lehet, hogy ezt elkeféltem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94311) eami válasza Heavyrain (#94297) üzenetére


eami
addikt

:C

(#94312) vorosmarti válasza djculture (#94308) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönöm, tényleg van, pedig két hete nem találtam :R
Mondjuk 75%-osan meggyőzőbb volt az ára :D

https://www.humblebundle.com/store/p/stateofdecay_storefront

http://www.amazon.com/State-Decay-Online-Game-Code/dp/B00GU041PY

(#94313) i2k válasza Dilikutya (#94310) üzenetére


i2k
senior tag

Direkt erős túlzással:

State of Decay + State of Decay - Breakdown DLC + State of Decay - Lifeline DLC + ismert és (számomra) ismeretlen bugok ==== State of Decay YOSE + iciri-piciri finomítás + DX11

Szóval, azoknak, akiknek meg van már az alap + 2 DLC, gyakorlatilag az is superior verzió, és ilyen bevezető áron [és engedménnyel is] a YOSE tök felesleges, és még inkább: lehúzás.

Grafóban nem látni különbséget.
A Breakdown DLC és a Lifeline DLC-ből az alapjáték történetébe is átmentett feature-ök (eredeti verzióban nincs ilyen) nem indokolják a vásárlást.
Ugyanazon (!) bugok megvannak állítólag, mint amik a régiben.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94314) vorosmarti


vorosmarti
senior tag

Sry, ezt elirtam:
sod humble
sod amazon

(#94315) CriticalHit


CriticalHit
őstag

A gog-on féláron a Wasteland 2 és az Ethan Carter.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#94316) i2k válasza CriticalHit (#94315) üzenetére


i2k
senior tag

Sajnos, még így is drága a Wasteland 2...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94317) x_o_n válasza i2k (#94316) üzenetére


x_o_n
veterán

meg is lepödtem ,mert 15eu a sima és 24 a limited ed. vaskos kiadás üzletben

(#94318) Niczo


Niczo
senior tag

Chip free steam key

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#94319) Twilight.666 válasza Niczo (#94318) üzenetére


Twilight.666
csendes tag

köszi :-)

(#94320) MrTwister válasza Niczo (#94318) üzenetére


MrTwister
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#94321) CriticalHit válasza i2k (#94316) üzenetére


CriticalHit
őstag

Egy -75%-ra várok.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#94322) Heavyrain válasza CriticalHit (#94321) üzenetére


Heavyrain
őstag

Volt már 10$ a sima és 15$ a deluxe edition Itt.
Szerintem nem kell sokat várni és megint ennyi lesz.
Egy időben G2A-n is 2300Ft volt,de onnan ugye csak saját felelősségre szabad vásárolni

(#94323) i2k válasza CriticalHit (#94321) üzenetére


i2k
senior tag

Én is. :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94324) tomsolo


tomsolo
őstag

Space Hulk Ascension kapott egy szolid leárazást HUmblin. - €16,79

Még mindig sok, a sima mindenes ára lenne a jó.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94325) CriticalHit válasza i2k (#94323) üzenetére


CriticalHit
őstag

A nyári vásáron remélem bejön.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#94326) Kareszovics válasza tomsolo (#94324) üzenetére


Kareszovics
addikt

A kettő között most mi a különbség? Mert valahol olvastam, hogy az alap (sőt talán a minden DLC-vel tűzdelt) Space Hulk minden tekintetben felejtős, mert hogy az Ascension-ben minden megtalálható.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#94327) SityiSXT válasza Kareszovics (#94326) üzenetére


SityiSXT
őstag

Más történetet mesél el a két játék, így tartalomban is különböznek. Az első rész egy-az-egyben a társasjáték számítógépen, az Ascension már kicsit meg lett variálva, jobban a számítógépes játékokhoz közelítették, és a tartalom is sokat bővült, de én nem érzem akkora előrelépésnek. De mivel egyik játéknál sincs hangsúlyos sztori, így ha az egyiket kihagyod, nem vesztesz vele semmi különöset.

[ Szerkesztve ]

(#94328) eami


eami
addikt

Witcher 3 Min vs Max grafikai beállítások. Azért annyira nem vészes. $1 bundliba jó lesz ;]

(#94329) tomsolo válasza eami (#94328) üzenetére


tomsolo
őstag

10 év múlva lenindzsázom btw, és gép is lesz hozzá.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94330) maross válasza eami (#94328) üzenetére


maross
veterán

Lassan el kene kezdeni a 2-ot :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94331) i2k válasza CriticalHit (#94325) üzenetére


i2k
senior tag

Én is bízom benne - ráadásul, jön ugye az Unity 3D Engine 5-re átállása. Talán, ezzel párhuzamosan valami plusz akció---

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94332) bul07 válasza eami (#94328) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak én látom piszkosul életidegennek ahogy ez meg van csinálva
A fű röhej kategóriába tartozik, a töve is úgy mozog a föld vonalánál mint a tettje, mi ez már

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#94333) Dilikutya válasza eami (#94328) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az a jó, hogy ma már nyugodtan állíthatod a legtöbb játékot natív felbontásra, és a textúrákat maximálisra, mert ezek nem terhelik a gépet, az effektekkel lehet játszadozni. Ami szembetűnő volt, az a fű, az árnyékok, meg ahogy Geralt áll a fal előtt, a csizma és a talaj. Viszont ma már minimumon is lényegesen szebb egy játék, mint régen, amikor a textúrát és felbontást is butítani kellett gyengébb gépeken, akkor születhettek valóban csúnya dolgok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94334) eami válasza Dilikutya (#94333) üzenetére


eami
addikt

Igen, ezért is írtam hogy annyira nem vészes. Holnap kiderül ;)

(#94335) eami válasza eami (#94334) üzenetére


eami
addikt

(#94336) bul07 válasza eami (#94335) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen menyire röhejesen néz ki , min 4:10-nél, hogy a rákban lehet így megcsinálni egy füvet ezek nem voltak még a természetben, közvetlenül a föld vonalában hogy tudna így mozogni :F

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#94337) kriszpontaz válasza eami (#94335) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Azt hittem van benne NV fűwörks. Akkor biztos nem lenne 2 lap az egész keresztbe fordítva (csak egy dedikált szerver se tudná lerenderelni). :D

(#94338) djculture válasza bul07 (#94336) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem a fű lesz a legkevesebb problémánk ennél a játéknál, előtölthető file-okban látni már jópár hülyeséget. Nvidiás hajszimuláció a PhysX, Apex modulok és egyebek. Konzolra 30 fps lock van pc-re majd kiderül..

[ Szerkesztve ]

(#94339) sixpak válasza eami (#94335) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tudom, nem ide tartozik, de a GTA5-ben valami kibaszottul jól néz ki a fű, meg úgy általában a vegetáció.
Megkockáztatom, hogy a legjobb, amit eddig láttam...ehhez képest a W3...back to the 90s...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#94340) Agyzuzo válasza sixpak (#94339) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A GTA5 szerintem minden téren iszonyat durva, én 3D-ben nyomom és keresgélem az állam folyamatosan. Nem csak a fű, de alapvetően minden hihetetlenül részletesen ki van dolgozva benne.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#94341) Frod


Frod
addikt

Én teszek rá, nem bírtam tovább 4e-ért ma behúztam kuponban. Csak lenne vége a vizsgáknak! (ma kezdődtek, és 3 hét...) :DDD

Do you see the white shadow?

(#94342) eami válasza Agyzuzo (#94340) üzenetére


eami
addikt

milyen 3D? voodoo 3D? :-D

(#94343) Agyzuzo válasza eami (#94342) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen Voodoo 3 3000 SLI-ben, nagyon adja. :D

nVidia 3D Vision 2. Maross szoktatott rá, azóta nem tudok leakadni a 3D gamingről, a Tomb Raider, a Metro, a Deus Ex és még sorolhatnám, mind büntet 3D-ben. A GTA5 különösen jó lett, mintha egy kis makett asztalon játszanék. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#94344) tomsolo válasza Agyzuzo (#94343) üzenetére


tomsolo
őstag

éne mikor megkaptam az első vodoo 3d kártyámat és fejest ugrottam Larával a vízesés mellől azt hittem ilyen szép már nincs is :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94345) Agyzuzo válasza tomsolo (#94344) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is így voltam vele, hetekig flesseltem rajta hogy NINCS PIXELCSÖCS. :D
A Voodoo 3 3000-es kártya nagyon sokáig volt a kedvencem amúgy (előtte meg talán Riva TNT-m volt).

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#94346) Lackki válasza Agyzuzo (#94345) üzenetére


Lackki
senior tag

jó kis riva tnt2 m64 16mb :) szerintem nfs-eket meg stcc-t is azon toltam még

Privátot hamarabb észreveszem

(#94347) sto1911 válasza Agyzuzo (#94345) üzenetére


sto1911
veterán

Az nvidia vision mukodik a papir kek-piros szemuveggel?

(#94348) tomsolo válasza Agyzuzo (#94345) üzenetére


tomsolo
őstag

Forma 1 -ben mekkora állat volt hogy sima volt kerék :D

Meg, meg meg, TUROK. Bazgerály!

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94349) sixpak válasza Agyzuzo (#94343) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mi kell a 3d játékhoz?
Már évek óta 3d tévéket használok, de még soha nem jutott eszembe, hogy kipróbáljam játékokkal.
Vagy felejtsem el, mert inkább 3d monitor kellene?

Szerk:. mondjuk a tévét könnyebben áthoznám a PC-hez, mert azt cipelni nem olyan jó móka. :(

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#94350) Agyzuzo válasza sto1911 (#94347) üzenetére


Agyzuzo
addikt

+ sixpak.

A 3D TV nem ugyanaz, habár állítólag az is tud jó lenni - 3D-s TV-vel a Tridef nevű progival lehet felokosítani a játékokat, vagy az nVidia-féle 3DTV Play-jel, de a Tridef jobb.

Az nVidia-féle 3D-hez kell egy 3D Vision Kit és egy 3D-t tudó monitor (minimum 120Hz képfrissítéssel, mert 3D-nél ez feleződik, 60-60Hz a két szemre - mivel ez aktív 3D, ezért a felbontás viszont marad FullHD).

Sajnos itthon nem igazán beszerezhető, én direkt olyan monitort vettem, amiben van beépített IR emitter és járt hozzá szemüveg is: ASUS VG278H

Alapvetően amelyik játék támogatja, az bitang jó 3D-ben, nem is igazán tudnám leírni a dolgot, látni kell. Pl. TPS-t játszani hihetetlen vele, mintha a monitorod előtt egy kis makett asztalon történne a cselekmény. Egyébként baromira utálom a 3D-s mozit és sose nézek 3D-ben filmeket, de a játékokban egész más a dolog, mivel pl. az objektumok eleve 3D-ben lettek tervezve és ez nagyon kijön. FPS-ek alatt is nagyon jó, pl. egy Alien Isolation éjszaka 3D-s szemüveggel elég fosatós tud lenni, de egyik személyes kedvencem a Metro-széria, azt kifejezetten kiélezték 3DVision-re, pl. mikor belesétál az ember a pókhálóba és az orra előtt lógnak a mutáns pókok az kifejezetten hátborzongató.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.