Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93601) tomsolo válasza Renok (#93599) üzenetére


tomsolo
őstag

Hol lehet ilyet beváltani?

Van vagy ezer uplay pontom... :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93602) cskamacska válasza eami (#93598) üzenetére


cskamacska
addikt

Majd legközelebb lesz eszük, aztán a Humble Origin Bundle 3 egy linkgyűjtemény lesz a Kinguinen és a G2A-n lévő EA játékokhoz amelyeket éppen 50%-os akcióban adnak.. az MSRP árukhoz képest. ;]
Akkor bezzeg nem fogja húzni a száját a magyar népség, arra bukni fognak. :P

wwenigma: Arról az Origin kliensről beszélünk, amelyiket tegnap háromszor kellett újraindítani míg az update telepítő elvégezte a dolgát, és a végén így is majdnem befagyasztotta a Windows-t? :DDD És 3. éve nem jegyzi meg a belépési adataim, így automatikus bejelentkezést kvázi nem ismeri..

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93603) eami válasza cskamacska (#93602) üzenetére


eami
addikt

én azt vettem észre hogy megjegyzi az az adatokat de csak a legközelebbi updateig. Mivel ritkán indítom el (én is) ezért aztán úgy tűnik sosem jegyzi meg :P

(#93604) Renok válasza tomsolo (#93601) üzenetére


Renok
senior tag

A uplay webes felületén beloggolsz az accountoddal, és ott lesz valahol, 2 hete elég nagy betűkkel hirdették a főoldalon.
Most nem tudom megnézni neked ne haragudj, itt bent le vannak tiltva a gaming oldalak.. :(

[ Szerkesztve ]

(#93605) sixpak válasza cskamacska (#93602) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam talán 2-3x volt olyan, hogy újra be kellett lépnem, pedig az első nap óta Origin user vagyok.
A másik problémáról pedig még nem is hallottam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93606) alratar válasza eami (#93598) üzenetére


alratar
addikt

Nincs semmi bajom a humbleval, csak ez igy nem felel meg nekem.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#93607) echterion válasza cskamacska (#93602) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam megjegyzi és nem szokott gondom lenni a klienssel sem.

A bundlihoz: Engem most maximum a DA2 érdekelhet, az első rész már megvan valahonnan, de még nem volt időm elindítani, így lehet, meg se veszem ezt a pakkot.

[ Szerkesztve ]

**********

(#93608) pohár válasza Dilikutya (#93586) üzenetére


pohár
félisten

a Gardern Warfare pedig hatalmas móka, 5$-ért meg pláne, amikor 5-6-7 ezerért dobálják a kulcsokat neten... nagyon jó kis játék :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#93610) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

A BTA is egy kulcs vagy azok már külön vannak, tudja valaki?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93611) eami válasza FollowTheORI (#93610) üzenetére


eami
addikt

origin ott is egy kulcs.

(#93612) NyMRooD válasza FollowTheORI (#93610) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha egyszerre veszed meg akkor az alap és a BTA összesen egy kulcs :(.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93613) i2k válasza cskamacska (#93602) üzenetére


i2k
senior tag

Tegnap, épp a bundle miatt, indítottam - automatikusan belépett, lefrissítette magát a szokásos 7x MB-jával, és csont nélkül indult.
Mint az elmúlt 3 évben mindig.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93614) bullseye


bullseye
addikt

És esélyes, hogy a BTA sem külön kulcs lesz, csak felvándorol a rendszerbe, ha megnyílik. Koreai EA infó szerint Wing Commnder 3-4, meg Ultima 7 és Sim City 2k lesz még

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93615) i2k válasza bullseye (#93614) üzenetére


i2k
senior tag

Ez azért baj, mert az alsó sor - 1 kivételével - egykori ingyen játék (On The House)... :=(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93616) bullseye válasza i2k (#93615) üzenetére


bullseye
addikt

WC4 meg Ultima sem volt még tudtommal.
De amúgy a fizetősökben is volt bőven OTH, csak aki lemaradt, annak így is megéri + jótékonyság.

Engem inkább az Origin ostobasága zavar kicsit, hogy két ugyanolyan játékot külön kirak a listába, ozt nekem kell melózni a rejtegetéssel.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93617) tomsolo válasza bullseye (#93616) üzenetére


tomsolo
őstag

Gondolom ilyenkor külön mentések, miegymás vannak ala uplay. :D

A legszebb ebben, hogy egyszerre csak egy connection lehet mindkét kliensben, szóval az égvilágon semmi nem indokolja eme nagyszerű ficsőr meglétét :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93618) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Humble Bundle:

Purchase Canceled
Sorry for the inconvenience.
We have received too many purchase requests from you in a short period of time, so we have canceled your order (you will not be charged).

Ez X nap után feloldódik,vagy már nem is lehet venni többet a bundleből?

(#93619) bul07 válasza Heavyrain (#93618) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha vásároltál már Amazonon használd a Pay with Amazon fizetési módot
PayPal esetén korlátozva van a megvető példányszám, én úgy vettem észre Amazonon keresztülinél még nem vettem észre ilyet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93620) Assimilator


Assimilator
őstag

Megvettem az új Origin bundle-t. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. (Korábban csak Steamest vettem)
Ha én beaktiválom a Dead Space 2-t Originen, akkor a kapott Steam kulcsot oda tudom adni másnak?
Konkrétan cimborámnak szeretném odaadni, hogy tudjunk együtt multizni.

Előre is köszi! :R

(#93621) bul07 válasza Assimilator (#93620) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen a steam kulccsal azt csinálsz amit akarsz
Elajándékozhatok, steam giften kisorsolhatod

(#93622) zsotesz81

1$ csomagnál két játék ad steam kulcsot
Dragon Age™: Origins,
Dead Space™ 2
Az emelt árú csomagban is van két játék ami steam kulcsot ad
Bejeweled™ 3,
Mass Effect™ 2.

Lentebb van egy olyan hogy Click here for your Steam keys. , na arra kat és előbújik

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93622) zsotesz81 válasza Assimilator (#93620) üzenetére


zsotesz81
senior tag

egy db origines kulcsot ad csak, mármint nem játékonként hanem az összes játékért egy kulcsot kapsz

szerk.:
bul07: megnéztem megint valóban ott link a steamhez, nem vettem észre :D

[ Szerkesztve ]

(#93623) Assimilator válasza zsotesz81 (#93622) üzenetére


Assimilator
őstag

Azt tudom, hogy 1 db Origin kulcsot ad.
Csak a mellette lévő Steam kulcsokból akartam cimborámnak adni, hogy tudjunk játszani.
De így akkor az megy is neki!

Köszi bul07 !!! :R

(#93624) #57919488 válasza bullseye (#93614) üzenetére


#57919488
törölt tag

GoG-ra kell majd ezeket a regi vackokat aktivalni?
;]

(#93625) sith7


sith7
nagyúr

C&C még mindig csak alacsony felbontáson fut ?

(#93626) BasketWink válasza sith7 (#93625) üzenetére


BasketWink
csendes tag

pontosabban melyik? ha a generals-ra gondolsz nincs vele semmi baj én a mai napig játszok vele amikor csak kedvem van :) az egyik legjobb C&C szerintem(RA2-vel karöltve) de amúgy van hozzá (nem hivatalos) HD pack külön sose próbáltam így csak saját felelősségre

u.i.: azért saját felelősségre mert sose lehet tudni hogy egy nem hivatalos mod mit tesz az adott játékkal/géppel a háttérben persze az esetek 80-90%-ban azt kapod amire számítasz a maradék 9-19%-ban nem működik és 1%-ban megszívtad :)

[ Szerkesztve ]

(#93627) sith7 válasza BasketWink (#93626) üzenetére


sith7
nagyúr

generalsra gondoltam, valamiért úgy rémlik, hogy nem lehetett full képrenyő felbontásra tenni, hanem pl. 1024*768 ... de nem biztos

végülis mindegy, mert már megvettem :))

majd kipróbálom :K

(#93628) Mate válasza sith7 (#93627) üzenetére


Mate
nagyúr

config file-ban kell átírni és menni fog. Illetve zoom out sem ár.

(#93629) sith7 válasza Mate (#93628) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi a tippet, tegnap kipróbáltam, hát így 16:9 - es monitoron furcsa, hogy a két oldalon fekete sáv van; de akkor megnézem azt a config file - t :K

(#93630) arty válasza Csapoati (#93600) üzenetére


arty
veterán

tipikus áldozat! magát hibáztatja :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93631) ayo


ayo
addikt

Sziasztok,

egy kicsit más téma, de beírom ide is hátha akad valaki: a blogomra keresek cikkírókat, akiknek van kedvük főként indie játékokról írni. Jelenleg folyamatosan kapok jobbnál jobb felkérést indie fejlesztőktől, de idő hiányában sajnos nem tudok mindegyikkel foglalkozni. Ha szereted az indie játékokat, önállóan tudsz írni cikkeket és nem bánod ha ezért még a legújabb indie játékokat is megkapod első kézből akkor írj rám.
Legutóbbi felkérések: Besiege és az Oceanhorn volt... de azóta se tudtam vele foglalkozni, úgyhogy most már nagyon el kéne valaki pluszba :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#93632) HS 2142 válasza pohár (#93608) üzenetére


HS 2142
őstag

Arra nincs valami mód, hogy a Garden Warfare 32 bites operációs rendszeren is elinduljon? Nem fűzök hozzá komoly reményeket, hogy van rá megoldás, de hátha valakinek van rá ötlete.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#93633) cashback válasza HS 2142 (#93632) üzenetére


cashback
őstag

Szétnéztem pár egyéb fórumon, de sajnos erre nincs megoldás. Vagyis van... OS csere.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#93634) sixpak válasza cashback (#93633) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kiváló játék, megfontolandó az OS csere...közel 300 órám van benn....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93635) Heavyrain válasza sixpak (#93634) üzenetére


Heavyrain
őstag

Én most kezdtem el. Azthittem,hogy egy újabb tömeglövölde lesz,de meglepően jó játék. :K

[ Szerkesztve ]

(#93636) Hokunda


Hokunda
aktív tag

A portable másnak se kezeli a frissítéseket?

(#93637) cikasz


cikasz
őstag

Felraktam a humbli steam kulcsokat steamgifts-re ha érdekel valakit :

Mass Effect 2
Bejeweled 3
Dead Space 2
Dragon Age Origins

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#93638) djculture


djculture
félisten

Hogy én de utálom ezt a hulladék early accest, már Trine 3 is ilyen negyedkészen fog kijönni jövő héten..

(#93639) Csapoati válasza djculture (#93638) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekik mondjuk hiszek is, iszonyat jó játékokat tettek le eddig az asztalra.
Ja és továbbra is lesz local coop! (barátnők-haverok ajánlásával :D)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93640) djculture válasza Csapoati (#93639) üzenetére


djculture
félisten

Én kivárom az biztos 20 euro-t nem fogok negyedkész dolgokért fizetni:)

(#93641) Vertigo18 válasza djculture (#93638) üzenetére


Vertigo18
addikt

A 4 és feles fiam már egy hete, mióta látta a videót YT-on, azóta rágja a fülemet érte... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#93642) djculture


djculture
félisten

POSTAL 2: Paradise Lost csak önöknek ujrahasznositott ellefelek 5 darab pixelből, havas pályák és 15 éves grafikai szint, 20 euroért dosos verzió is várható.. Esetleg c64-es is jöhetne 1000 euroért

[ Szerkesztve ]

(#93643) section9 válasza djculture (#93642) üzenetére


section9
őstag

Eddig csak jó reviewt olvastam róla. Ha nem tetszik, ne vedd meg.

(#93644) djculture válasza section9 (#93643) üzenetére


djculture
félisten

Az lesz.

Most olvasom hogy a steam-en korlátozásokat vezetnek be arra fiókra amelyin nem volt véve 5 egységért bármi a store-ból vagy nincs a walleten eleve 5 egységnyi pénz.

(#93645) tomsolo válasza djculture (#93644) üzenetére


tomsolo
őstag

50 dollár lenne az ideális.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93646) djculture válasza tomsolo (#93645) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom engem nem érint de az ilyen fogják magukat és ez van amit ők kitalálnak az elég egyoldalú dolog.

(#93647) sixpak válasza djculture (#93644) üzenetére


sixpak
nagyúr

Akkor vagy-vagy?
Vásárolni szoktam sűrűn, legutóbb múlt héten egy 60 eurós játékot, de a steam wallet....sose használtam.
És milyen korlátozásra gondolnak vajon?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93648) Arkennys válasza tomsolo (#93645) üzenetére


Arkennys
addikt

azért ne rugaszkodjunk el...

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93649) csaba951 válasza djculture (#93644) üzenetére


csaba951
veterán

Legközelebbi COD-nál fog ez nagyot visszaütni! Rengetegen vannak akik csak a dobozos példányt veszik meg ÉS egyáltalán nem vásárolnak semmit Steam-en. Ha friss (Steam) fiókra teszi, akkor nem fogja tudni bejelölni a barátokat. És jogosan lesz felháborodva, hiszen elköltött egy csomó pénzt a játékra...

#93647 sixpak
Limited User Accounts
Itt olvasható minden a témában, nagyon részletesen.

[ Szerkesztve ]

(#93650) genndy válasza sixpak (#93647) üzenetére


genndy
addikt

Steam topikban részletesen ki lett tárgyalva.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.