Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93851) cyberkind válasza djculture (#93850) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmi értelme nincs, mert csak survivor pályákat ad, semmi sztori DLC-t, én pont ezért keresem az olcsót.

Paranormal Cocktivity

(#93852) djculture válasza cyberkind (#93851) üzenetére


djculture
félisten

Hong kongiaknál 15 euro is volt már a sima de lesz még annyi a teljes is. A survovor ügybe: az előzőnél is a végén jött ki 1 fontos dlc, még itt is kijöhet a végére hogy mindenki szaladjon venni seasson nyavaját.

(#93853) cyberkind válasza djculture (#93852) üzenetére


cyberkind
félisten

Én úgy olvastam hogy csak pályákat terveztek, semmi többet, márpedig lehetne simán egy előzmény kieg., de akkor ha így látod inkább várok én is. :)

Paranormal Cocktivity

(#93854) arty válasza djculture (#93852) üzenetére


arty
veterán

a colonial marineshez???
_fontos_ dlc??? :DDD :DDD :DDD

(jó, én gyűlölöm, mert elhittem a hájpot, miszerint megpecselték és már egész jó, aztán rááldoztam pár fontot, de ami még rosszabb: órákat az életemből ...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93855) cyberkind válasza arty (#93854) üzenetére


cyberkind
félisten

Én jobbat mondok, kitoltam mikor kijött, akkor valamiért tetszett, aztán jöttek a javítások, meg egyebek, és nem tetszett. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#93856) Niczo


Niczo
senior tag

Ultima 8 - Gold Edition FREE Origin's On the House

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#93857) Dilikutya válasza arty (#93854) üzenetére


Dilikutya
félisten

Aliens: Colonial Marines: Stasis Interrupted

'Stasis Interrupted' is the final piece of Aliens™: Colonial Marines DLC telling the story of what happened to Hicks between Aliens™ and Alien³™.

Igazából nem úgy fontos, mivel nem az alapjátékhoz tesz hozzá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93858) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Úúú... indul a Star Wars dömping... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93859) Dilikutya válasza FollowTheORI (#93858) üzenetére


Dilikutya
félisten

Újoncok a Steam-en: 9,99€ , most 10% kedvezmény van:
STAR WARS™: X-Wing Special Edition
STAR WARS™: TIE Fighter Special Edition
STAR WARS™: X-Wing Alliance™
STAR WARS™: X-Wing vs. TIE Fighter

STAR WARS™ X-Wing Bundle 25,19€

Megjelent a Verdun.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93860) cyberkind válasza Dilikutya (#93859) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár hogy a Force Unleashed 2 nincs benne a kínálatban.

6 ojró, annyit azért nem ér. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93861) djculture válasza arty (#93854) üzenetére


djculture
félisten

Az egész játékban az utolsó dlc az ami tényleg jó.
Amugy origin budle átváltott might and magic uplayes bundle-ra. Én utálom őket a hármason kivül az összes egy hulladék script meg csal az al így 10 perc alatt összevágnám azt aki készitette aprófává, de biztos van akinek kell:)

[ Szerkesztve ]

(#93862) sto1911 válasza djculture (#93861) üzenetére


sto1911
veterán

En a 2 miatt vettem meg, akkor jatszhatatlan es megszivtam? :D
@(#93864) djculture: androidon akarom tolni, gepre jo lesz a 4 is, meg van 1000 masik, amivel a napi 0-2 oramat el tudom tolteni :)

[ Szerkesztve ]

(#93863) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Hogy tudom megnézni Uplay-en, hogy nekem a Heroes 6-ból milyen verzió van meg illetve a Gold-ban benne van a Shade of Darkness? Anno Gamefly-on vettem SoD-ként, de a Gamefly gold-nak írja (és ha jól emlékszem itt láttam az akciót és itt jelezve volt, hogy goldot add) de uplay-en a játéknál megjelenő kép a SoD-é. Viszont most meg a bundle-ben van gold és SoD is.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93864) djculture válasza sto1911 (#93862) üzenetére


djculture
félisten

Az se volt rossz de az már nekem tul hardcore kinézetű.. :)

(#93865) Csapoati válasza NyMRooD (#93863) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Goldban tudtommal csak a kisebb dlc-k vannak benne (Danse Macabre és Pirates of the Savage Sea).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93866) S1M0N válasza Dilikutya (#93859) üzenetére


S1M0N
senior tag

GoG-on is akciósak a SW játékok, plusz Rebel Assault 1-2 premier megjelenés. :K

cyberkind
Miért, mennyiért érné meg neked? Volt HB akcióban is, annál jobb árban nem tudom mikor lesz (meg is vettem 2x a csomagot, pedig nekem megvolt abból az összes)

(#93867) cyberkind válasza S1M0N (#93866) üzenetére


cyberkind
félisten

1000 Ft körül, most is annyiért árulják.

Paranormal Cocktivity

(#93868) FollowTheORI válasza Dilikutya (#93859) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor anno a 4 pack EA Verdun nagyon megérte... mondjuk nem sokat toltam. ;]

Amugy mai szemmel borzasztóak ezek a pixelhalom SW játékok, pedig anno hogy odavoltam értük, végigtoltam mindet. Ezeket is már csak a nosztalgia élteti mint a Doom-ot meg a Half-Life-ot. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93869) Dilikutya válasza FollowTheORI (#93868) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tény, a 3D gyorsító megjelenése utániak jobban néznek ki, ellenben nagyon jók. :)
Rogue Squadron 3D nekem kb. 2000 óta szinte örökké fel van telepítve. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93870) mepet


mepet
addikt

Válasz NyMRooD ezen hsz-ére:
Uplay-t sosem használtam (önmagában), és nem is szeretnék a jövőben sem.
Eddig csak úgy találkoztam az Uplay nevű csodával, hogy a játék indításakor a Steam automatikusan elindított valami Uplay loader-t, ami 3-ból egyszer működik rendesen... Már ez alapján is köszi, ha lehet elkerülöm.
Nem mellesleg elég nekem a steam. Én minden gyűjteményemet egységes formában alakítom ki:
Zenéket eredeti Audio CD-n gyűjtök. Sosem veszek bakelitet, SACD-t, vagy AudioDVD-t, és sosem vásárolok online letölthető zenei tartalmat.
Játékokat Steam-en gyűjtök. Sosem veszek dobozos vagy más online rendszerben aktiválható játékot.

[ Szerkesztve ]

(#93871) NyMRooD válasza mepet (#93870) üzenetére


NyMRooD
őstag

Na igen, az úgy más ha azért zavar mert steam-en gyűjtöd a játékokat. De sokan vannak akik (jobb esetben) anno kipróbálták az origint és az uplayt és azon tapasztalatok alapján szidják őket, pedig azóta rengeteget fejlődtek (még ha steamhez viszonyítva fapadosak is).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93872) Crytek


Crytek
veterán

Valaki játszotta a The Forest of Doom játékot illetve ez 1az1be szövegileg ugyanaz mint a könyv?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#93873) e=mc² válasza mepet (#93870) üzenetére


e=mc²
őstag

Es mi lesz a további gyujtemenyedbe valokkal, amennyiben tenylegesen az online terjesztes lesz az elsodleges, es megszuntetesre kerulnek az audio lemezek gazdasagossagi okokra hivatkozva?

Nem is olyan tavol van ez mar.

Ambulimax Provider

(#93874) Csapoati válasza Crytek (#93872) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez nehez kerdes lesz, mert a konyv nalunk magyarul jelent meg (nekem meg is van :) ), a jatek meg angol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93875) mepet válasza e=mc² (#93873) üzenetére


mepet
addikt

A gyűjteményemmel tudom, hogy mi lesz: megmarad. További lemezeket pedig majd szemezgetek a korábban kiadottak közül. :B

Mellesleg már mióta ígérgetik, hogy mostmár aztán... Erre nemrég szűntek meg a kazetták... Szóval ez nem holnap lesz, az tuti.

(#93876) Crytek válasza Csapoati (#93874) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem (nem tudom nem olvastam) nem magyar ember írta a könyvet így az is más nyelvről lett magyarítva.Ezért kérdezem valaki játszotta-e már hogy a szöveg ugyanaz-e mint a könyvben.(A játék magyarítása miatt lenne jó)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#93877) Dilikutya válasza mepet (#93875) üzenetére


Dilikutya
félisten

És igazából a kazetta nem is szűnt meg, csak a kommersz előadók lemezeit nem adják ki úgy már.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93878) BasketWink


BasketWink
csendes tag

bazz heroes bundle :'( lenne rá keret 15$-t meg is venném egyre jobb a HB kínálata :)

(#93879) i2k válasza BasketWink (#93878) üzenetére


i2k
senior tag

Én megvettem a teljes pakkot.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93880) tomsolo válasza i2k (#93879) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem semmi értelmes sale nincs a kivánságlistámon szereplő elemekre. :(

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93881) tomsolo válasza tomsolo (#93880) üzenetére


tomsolo
őstag

Be is húztam bánatomban a Mortal X-et mindenestől kemény 7700 Ft-ért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93882) djculture válasza Dilikutya (#93877) üzenetére


djculture
félisten

A bakelit eladás meg mostanában futott fel..

(#93883) Dilikutya válasza djculture (#93882) üzenetére


Dilikutya
félisten

Beállt egy bizonyos réteg hanghordozójává. Vagyis nem csak egy. Nem csak az audiofilek veszik, bizonyos, főleg hardcore/punk körökben a bakelit mai napig nagy népszerűségnek örvend, egész nagy nevű zenekaroknak vannak kimondottan csak 7 inch-es lemezen megjelent felvételei. De tény, hogy mostanában mindegyik említésre érdemes rock/metal lemez beszerezhető bakeliten is.

A kazetta mondjuk tényleg nagyon underground, azt főleg black/death metal bandák használják ma is. Nemrég láttam az egyik hazai black metal zenekar 20 éves jubileumi kiadványát: sorszámozott díszdobozban kazettán az eddig megjelent lemezek, bónusznak eddig kiadatlan felvételekkel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93884) djculture válasza Dilikutya (#93883) üzenetére


djculture
félisten

2013-ban a daft punk memories LP fogyott milliós tételben

[ Szerkesztve ]

(#93885) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Itt ingyen This War of Mine kuponokat osztanak a https://gamesrepublic.com/ oldalára... tegnap olyan 22-24óra között ment. Ma nem tudom hogy lesz. :)

Ha valaki szuper ninja szuper szerencsés szokott lenni talán sikerül neki szerezni egyet és aktiválni a GR oldalán. :DDD

(Le kell görgetni a 100% off kódokig majd.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93886) tomsolo válasza FollowTheORI (#93885) üzenetére


tomsolo
őstag

Furi, hogy azokra nem azt írja hogy used, hanem egyből invalid

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93887) bul07


bul07
nagyúr

Dirty Bomb Closed Beta Key(steam beta)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93888) tomsolo


tomsolo
őstag

Ejnye.

DONT BLINDLY TRUST THE POSITIVE REVIEWS!

Well i wanted to get and play this Game, but then i got an offer for a FREE KEY when i write a positive Review.

This practise shocked me so much that i decided to take the Key and open the Eyes of potentional Customers looking for a real review here.

I cant tell how many of them are fake, but thats not the point.

The point is that it sounds like the Developer has such a low faith in his Game that he feels the need to bait People with free Keys for this, if they write a positive Review in return.

I would not honour this behaviour by buying this Game, nevermind how good or bad it actually is.
Tricking customers cant be reommended or tolerated.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93889) Crytek válasza tomsolo (#93888) üzenetére


Crytek
veterán

Magyaroknak is esetleg ,hátha van benne valami érdekes?

Next PC Upgrade: 2022

(#93890) Sirpi válasza Crytek (#93889) üzenetére


Sirpi
senior tag

A csávó ki van akadva, hogy az adott játék fejlesztője ingyen kulcsot igért azoknak, akik pozitív véleményt írnak, mondván ez a játékosok megtévesztése és részéről ez nem tolerálható.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#93891) djculture


djculture
félisten

Erre vártam:

(#93892) tomsolo válasza djculture (#93891) üzenetére


tomsolo
őstag

már rég összeraktam ezt

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93893) djculture válasza tomsolo (#93892) üzenetére


djculture
félisten

Ja dupla áron .. Én ráérek kivárom a teljeseket. Az új batmannál is bejelentették hogy kijön az alapjáték minimum utána jönni fog fél évig 12 dlc aminek az árát keményen megfogják kérni. Ott még azt irták hogy szerzonbérlet se lesz vegyél meg 10-15 euroért majd darabonként dlc-t hozzá. Ott is kifogom várni a goty-t.

[ Szerkesztve ]

(#93894) tomsolo válasza djculture (#93893) üzenetére


tomsolo
őstag

Goty == Premium(Included SP) + vickek vackok(2-3 euró volt összesen)

Igen megérte rá várni :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93895) djculture válasza tomsolo (#93894) üzenetére


djculture
félisten

2-3 euroért vetted? Én meg 1 euroért vettem meg a kínai nagyfalat otthonra disznek.. Hasonló kamuságokat én is tudok neked írni..

[ Szerkesztve ]

(#93896) tomsolo válasza djculture (#93895) üzenetére


tomsolo
őstag

ne zavarjon a zárójel :D

A vickek vackok voltak összesen 2-3-ért. Ilyen előrendelői ruhák meg rúnák (semmi értelme nincs, sp ugyanúgy megadja). Ja meg volt egy azaz egy darab plusz Ork kapitányos küldi.

Account details:

Middle-earth: Shadow of Mordor - Bundle G (vmilyen ruha plusz rúna, sárgán világít a kard tőle)
Middle-earth: Shadow of Mordor - Bundle F (vmilyen ruha plusz rúna, kéken világít a kard től)
Middle-earth: Shadow of Mordor - Power of Shadow (free)
Middle-earth: Shadow of Mordor - Dark Ranger & Test of Power
Middle-earth: Shadow of Mordor Premium Edition Retail (ebben van az SP a két sztori DLC-vel)
+
megkaptuk hozzá ingyen a Photomode-ot, a Csajszit

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93897) Crytek válasza Sirpi (#93890) üzenetére


Crytek
veterán

Köszönöm.Azt hittem valami értelmes dolog lesz,de nem.Az ilyet kár copyzni semmi értelme.

Next PC Upgrade: 2022

(#93898) tomsolo válasza Crytek (#93897) üzenetére


tomsolo
őstag

new banning system in steam : game ban

What is a Game Ban?

Banned by Game Developer (Game Ban)

Because nobody likes playing with cheaters.

Playing games should be fun. In order to ensure the best possible online multiplayer experience, Valve allows developers to implement their own systems that detect and permanently ban any disruptive players, such as those using cheats.

Game developers inform Valve when a disruptive player has been detected in their game, and Valve applies the game ban to the account. The game developer is solely responsible for the decision to apply a game ban. Valve only enforces the game ban as instructed by the game developer.

[link]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93899) Csapoati válasza tomsolo (#93898) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Huhu, milyen moka lesz ebbol! :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93900) tomsolo


tomsolo
őstag

Tyű de szar ez Weekend Deal a sztimön

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.