Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93101) FollowTheORI válasza i2k (#93100) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert most miért nem megy?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93102) laceszgamer válasza i2k (#93100) üzenetére


laceszgamer
addikt

Logika nincs sok benne, ha warez verziót is használ valaki, attól még ugyanúgy meg kell hogy legyen a fiókán a játék, szóval ezzel nem igen takarózhatnak, hacsak nem annyira erkölcscsőszködnek, hogy még az se oké, ha nem legálisan jöttek a játék fileok.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#93103) i2k válasza FollowTheORI (#93101) üzenetére


i2k
senior tag

De nem ám.
Bármit is teszel, bárhová is másolod [akár a "Downloading" mappába közvetlenül, átírhatsz bármit], a kliens a különleges archívumokat szedi le ideiglenes mappába, amikből szépen kicsomagolja a játék tartalmát, menet közben.
Szóval, ha 20 GB a játék, akkor nem úszod meg, annyit kell letöltened, hiába van már a HDD-den akár más forrásból...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93104) FollowTheORI válasza i2k (#93103) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Értem. Na majd kipróbálom mert 1-2 hónapja még ment simán. Bár a backup-restore még mindig ottvan csak lassabb.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93105) #57919488


#57919488
törölt tag

Steam-en sokkal nagyobb a felhasznalok szama, ertelemszeruen tobb idot vesz igenybe a dolgok elrendezese is.
Origin-en meg par Battlefield jatek miatt kell intezkedni, hogy sok a cheater sb, stb amit meg tudni oldani meg egy 12 eves gyerek is ;]

[ Szerkesztve ]

(#93106) maross válasza #57919488 (#93105) üzenetére


maross
veterán

aranyosan tobb jatekos, aranyosan tobb penz, aranyosan tobb supportos..(lenne logikus)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93107) maddionmax válasza #57919488 (#93105) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hááát, azért a pár Battlefield játékon túl van ott még pár kiadványuk amivel foglalkozni kell :D

(#93108) laceszgamer válasza maross (#93106) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én annyival megelégednék, ha simán lehetne több nyelven is mondjuk magyarul is használni a rendszert. Már nem egy levelet segítettem ismerősöknek megírni, de szerintem nem lenn olyan hatalmas költség nekik mondjuk 10-20 magyar embert is alkalmazni illetve elhetőséget betenni rá az online felületre.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#93109) Cheesus


Cheesus
senior tag

Azt hiszem ma enyém a nap deal-je, vettem egy bontatlan Wolfenstein-t (a 2009-est) boltból! kerek 3000Ft-ért :)) Üröm az örömben, hogy optikai meghajtóm meg nincs... (Tudom, hogy adták anno a GS-hez is, igen, meg fogom venni ha visszajön Steam-re :D )

https://www.twitch.tv/csehla

(#93110) Dilikutya válasza i2k (#93103) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az sem működik már, hogy pl. egy Windows telepítés után ugyanoda teszed a Steam játékmappát, ahol addig volt, egy másik meghajtóra? Másfél éve telepítettem itthon Windows-t utoljára, akkor szépen kezelte a letöltött játékokat, rövid molyolás után indultak is, nem kellett újra letölteni. 5-10 újabb játéknál ez nem kevés adatmennyiség.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93111) i2k válasza Dilikutya (#93110) üzenetére


i2k
senior tag

Ez működik - csináltam is.
De most nem erről van szó, hanem arról a morbid helyzetről, amikor:
* vagy "ledemózol" egy játékot, és megtetszik, megveszed és a STEAM-en újra le kell azt töltened [akár 1, akár 55 GB-ról beszélünk],
* vagy már feltelepítetted valamelyik haverod régi játékát, futtattad az ő STEAM fiókjából, de most a saját, időközben megvett példányodat szeretnéd elindítani...

Szóval, bármit is mókolsz, a kicsomagolt fájlokat egyszerűen nem hajlandó leellenőrzéssel felismerni, hanem szépen elkezdi leszipkázni a "downloading" mappába a teljeset a beállított STEAM szerverről.

Ellentétben az Originnel, és a Uplay-jel, ahol az ellenőrzés ráfuttatása után, akár 1 percen belül is indulhat az immár legális játékod - tök mindegy, milyen forrásból van.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93112) DJGABI válasza i2k (#93111) üzenetére


DJGABI
addikt

nem éppen legál COD MW2-met megette a steam, pár 1-2 gigát töltött hozzá, de nem az egészet.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#93113) djculture válasza i2k (#93111) üzenetére


djculture
félisten

Lehet pedig felismertetni de nem egyszerű művelet. Left4 dead 2-nél már gyakoroltam eleget.

(#93114) arty válasza Vertigo18 (#93099) üzenetére


arty
veterán

uplay szerintem továbbra is verhetetlen :D

i2k: azért azt felróni a steamnek, h a warezjátékodra leszed mindent... nos, nem korrekt :) (értem én a gyakorlati hasznot, csak na... ;) )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93115) maddionmax válasza arty (#93114) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Azért én verném őket...napok óta képtelenek válaszolni,miért nem megy az Ubisoftos játékuk :D

(#93116) #57919488 válasza Cheesus (#93109) üzenetére


#57919488
törölt tag

Steam nem ette meg a kodot? :)

(#93117) Mate


Mate
nagyúr

Nem maradt valakinek régről Sims 3-a nagyon nyomott áron? Én már elajándékoztam az enyémeket.

(#93118) Dilikutya válasza Mate (#93117) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha estig tudsz várni, akkor van! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93119) i2k válasza arty (#93114) üzenetére


i2k
senior tag

Félreértés van - régen nekem (!) ez megspórolt sok-sok órát [néha napot is] a letöltéssel.
Most meg szopóka. Ennyi.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93120) Vertigo18 válasza i2k (#93119) üzenetére


Vertigo18
addikt

gondolj bele, ha egyáltalán nem játszanál! Se steam, se letöltés, se játék! Mennyi időt megspórolnál! :D ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#93121) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Easter Egg Surprise miatt kaparja valaki lefelé a bőrét az arcáról? (5.49 EUR volt)

Traggggédia.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#93122) sixpak válasza ZsZso (#93121) üzenetére


sixpak
nagyúr

Bazzz...igen.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93123) ZsZso válasza sixpak (#93122) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

És a legnagyobb szívás, hogy az elején még azt hiszi az ember, hogy nagy biznisz volt. Aztán jön a felismerés: Life is Strange 1. epizódját kaptad csak meg, a SP -ra viszont kapsz 20% kedvezményt, juhééé! :).

Én valakinek csak segítettem megvenni, de én érzem magam rosszul miatta...

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#93124) Csapoati válasza ZsZso (#93121) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Zap volt a husveti tojas. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93125) maddionmax válasza ZsZso (#93123) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ez azért vér ciki a kiadó részéről. Ezer éves játékokat, azokból is az olcsóbbakat berakni egy húsvéti meglepetés csomagba, eléggé cinkes. Thief + Tomb Raider GOTY a Deus Ex és a Just Cause Collection helyett még szépíthetett volna, úgyis kifutott játékok mind.

(#93126) djculture


djculture
félisten

Nagy divat lett ez az epizódozás nem veszik észre magukat a kiadók hogy csak buknak ezek a játékok legyen az a világ legjobb játéka is. Ezt a Life is Strange össz epizdot is fél év és 5 euroért fogják adni ha csak nem húzzák vonják az epizódokat.. Az első-t eleve adhatná ingyen hátha valaki rákap és megveszi az sp-t

[ Szerkesztve ]

(#93127) i2k válasza Vertigo18 (#93120) üzenetére


i2k
senior tag

Hát igen, a levegővétel is mennyi időbe kerül... közben mellette azért csak meg tudjuk oldani a multitasket. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93128) i2k válasza ZsZso (#93121) üzenetére


i2k
senior tag

Még jó, hogy bele nem léptem...
Az Osiris nincs csak meg - de ugye ahhoz is csak 50% kupont ad... hajamra kenhetném :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93129) cskamacska válasza ZsZso (#93121) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem kell azt szégyellni:

benne
Life is Strange Episode 1
Just Cause Collection(1+2+össz DLC)
Hitman Absolution Elite Edition(HA+össz DLC)
Deus Ex

20% kedvezmény a Life is Strange Ep 2-6 csomag árából
20% kedvezmény a Lara Croft and the Temple of Osiris árából

Nem olyan botrányos csomag ez, csak az a hibája hogy 2 Square Enix Humbli Bundli után érkezett.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93130) djculture


djculture
félisten

Szerencsétlen hitmant lassan már 1-et fizet tízet kap akcióban fogják árusítani, pedig annyira nem is rossz game amennyire elértéktelenitették ezek az akciók.
Egyébként ez a lara croft is haláli jó lehet gyűjtőiben 2990-ért hordták az auchanból kifele a népek.. Pár hónapja még 12 ezer volt.

[ Szerkesztve ]

(#93131) eami válasza maddionmax (#93125) üzenetére


eami
addikt

Naja, ráadásul nemrég voltak ezek bundliban is...
na mind1... van eladó sokminden :DDD

de hogy képtelenek egy Final Fantasyt is barakni :(

[ Szerkesztve ]

(#93132) i2k válasza eami (#93131) üzenetére


i2k
senior tag

Na igen - én akkor :W , ha a meglepi csomag telel lett volna Final Fantasy-vel, és nem vettem volna meg... :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93133) Arkennys válasza djculture (#93130) üzenetére


Arkennys
addikt

egyáltalán nincs gáz a hitmannel, jól elvoltam vele. de igen, lassan már utcára kilépsz is a talpadra tapad belőle hat serial, mire hazaérsz :D

verti: biztos reflexből megtörölted, lesd meg a lábtörlőd is :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93134) Vertigo18 válasza Arkennys (#93133) üzenetére


Vertigo18
addikt

baszki, most jöttem haza, és megnéztem a cipőm talpát! Átvertél! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#93135) djculture válasza Arkennys (#93133) üzenetére


djculture
félisten

Igen el lehet vele lenni meg amúgy szeretem az olcsó játékokat de ez már szerintem túlzás amit csinál ez a kiadó:)

(#93136) eami válasza djculture (#93135) üzenetére


eami
addikt

mondjuk inkább így facsarjon ki belőle még pár extra dodót minthogy ilyen olyan master collectionöket ad ki + 1 DLCvel :DDD

(#93137) Hokunda


Hokunda
aktív tag

GMG-s Skyrim LE kulcskifogyás megoldódott, tartották a vállalást 31-ig megjöttek a már megrendelt játékok kulcsai.

(#93138) djculture válasza eami (#93136) üzenetére


djculture
félisten

Bánja a fene végül is csak ne legyen ilyen THQ vége ennek is, nem sok értelmes kiadó van már sajnos..

[ Szerkesztve ]

(#93139) #79621120 válasza Arkennys (#93133) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nekem még nincs meg a játék .

(#93140) zsotesz81 válasza eami (#93131) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nekem is max. az FF kellett volna, life is strange-t meg tegnap behúztam nuuvemről. 2600 huf volt kb, és mind az 5 epizódot tartalmazza

(#93141) Arkennys válasza #79621120 (#93139) üzenetére


Arkennys
addikt

előbb utóbb nem úszod meg :D barátnőm accján sincs még meg azt hiszem, de olyan lassan az absolution mint egy vírus :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93142) Cheesus válasza #57919488 (#93116) üzenetére


Cheesus
senior tag

Sajnos nem :B

https://www.twitch.tv/csehla

(#93143) eami


eami
addikt

Azt azért vágjátok hogy nem csak egy sima hitmant adott hanem Hitman Absolution Elite Edition -t. Amiben pár DLC mellett benne van a Hitman: Sniper Challenge is.

(#93144) Niczo


Niczo
senior tag

gamersgate-re van jelenleg érvényes kupon kód?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#93145) Arkennys válasza eami (#93143) üzenetére


Arkennys
addikt

kenjük vágjuk. Ehhez a snipercucchoz kaptam nuuvemesből is kódot anno, mikor megvettem már akkor is igen olcsón

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93146) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Shadow Warrior 1.5.0 patch megérkezett.

Shadow Warrior 1.5.0
- Available for Windows Vista/7/8 and above.
- Added Mac OS X and Linux support.
- Added additional bossfights with Zilla in chapters 13 and 16.
- Added ingame artbook.
- Added DirectX 11 based graphics.
- Added optimization for 32 & 64-bit build.
- Added optimization for SSAO.
- Added optimization for Mirror Effects.
- Fixed many gameplay bugs and minor level bugs.
- Fixed minor bugs for pad controls.
- Fixed minor localization bugs.
- Fixed rare crash when using alt-tab.
- Fixed rare Gozu crash.
- Fixed saving weapon fx's when using non standard katana.

Ha jól értettem abból, amit korábban valaki írt, valamelyik főellenség le lesz cserélve? Még nem tartok a játékban ott, hónapok óta jegelve van épp.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93147) Frod válasza Dilikutya (#93146) üzenetére


Frod
addikt

Épp most tölti nekem is. 5,7 GB... szép :D

Do you see the white shadow?

(#93148) Dilikutya válasza Frod (#93147) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem ez szép update egy 2 éves single FPS-hez.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93149) djculture válasza Dilikutya (#93146) üzenetére


djculture
félisten

Ja valamelyik főbossot cserélték.

(#93150) genndy válasza Dilikutya (#93146) üzenetére


genndy
addikt

Nem cserélik, beraknak csatát ami eddig csak átvezető volt (csaptunk rá kettőt a karddal azt' jóvan).

Korrekt a patch, pedig eddig is szép volt és jól futott. Ingame artbook miatt lehet hogy még egyszer rálesek (bár nemrég vittem végig).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.