Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93451) i2k válasza Heavyrain (#93447) üzenetére


i2k
senior tag

Na, tüzes piszkavas, az kéne nekik, nem a játékosok pénze... :(((

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93452) djculture


djculture
félisten

Ez a scrolozós oldalnézetes genyóság már az elején bejelentették a normális ac-hez nem sok köze van

[ Szerkesztve ]

(#93453) FollowTheORI válasza szami777 (#93445) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem SP tulajok sem kapják meg... persze aztán UBI-nál bármi lehet.

Nekem ez tudatos SP letiltásnak tűnt anno, adtak cserébe egy másik játékot ami még nagyobb értékű is.
Ezt a China dolgot meg kivették, mert gondolom már akkor úgy döntöttek inkább egy mellék trilógia lesz amit majd külön árulnak. :)

Engem meglepne ha csak úgy puszira odaadnák ezek után, hogy kaptak FC4 vagy Crew...stb helyette.
Ez nagyon úgy néz ki hogy egy különálló 30 eurós trilógia lesz (azzá fejlődött).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93454) szami777 válasza FollowTheORI (#93453) üzenetére


szami777
addikt

Hivatalosan bejelentették, szóval ha maradt bennük egy picike gerinc, akkor odaadják.
Mondjuk ennek a bandának én már nem tudok semmit se elhinni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93455) FollowTheORI válasza szami777 (#93454) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez még a visszavonás előtt volt... :)
SP mint olyan megszűnt, mintha sose lett volna, mondom ezért adták cserébe az ingyen játékot.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93456) szami777 válasza FollowTheORI (#93455) üzenetére


szami777
addikt

Na igen, pont ezért az lenne a logikus, hogy akinek alapból megvan az sp, az megkapja ingyen a többi meg vegye meg. :)
Én elég nagy gerinctelenségnek tartanám, ha az sp tulajok nem kapnák meg, mondván, hogy "ti már kaptatok ingyen játékot, legyen elég ennyi", miközben azt a tartalmat nem kapják meg, amiért valóban fizettek.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93457) csaba951 válasza szami777 (#93456) üzenetére


csaba951
veterán

Ennyi erővel azt is kérhetnéd, hogy az SP tulajok az összes következő AC-t kapják meg kárpótlásul! :)

SP helyett már megkaptad kárpótlásnak a másik AAA játékot. Ezzel az SP ügy le is van tudva.

Unity pénzügyileg nem hozott annyit amennyit szerették volna, így a kiadó átvariálta a dolgokat. A Chronicles-t eredetileg megkapták volna a SP vásárlók (és szerintem megjelent volna külön termékként is). Most meg önálló termék lett belőle, nagyjából SP áron. A saját szempontjukból valószínűleg jól döntöttek, mert így tudják a legtöbb pénzt kihozni ebből a szerencsétlen Unity-ből. Persze nem keresik vele magukat halálra, ez inkább amolyan kármentés.

(#93458) #79621120


#79621120
törölt tag

Helyzetjelentés : A GOG-on az Expansion Pass már az első helyen áll . :Y

Még mielőtt valaki belémkötne nem vagyok GOG fan .

[ Szerkesztve ]

(#93459) #57919488 válasza #79621120 (#93458) üzenetére


#57919488
törölt tag

"Még mielőtt valaki belémkötne nem vagyok GOG fan ."

:N :DDD :))
Dehogy ;]

(#93460) #79621120 válasza #57919488 (#93459) üzenetére


#79621120
törölt tag

Így legyen lottó ötösöm ezen a héten . :D

(#93461) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Na végre:
Deus Ex: Mankind Divided Trailer

[ Szerkesztve ]

(#93462) BoneDragon válasza Heavyrain (#93461) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hm, ez elég ütősre sikeredett!

Amúgy 1:33-nál az nem a Budai Vár kicsit átalakítva? :D

[ Szerkesztve ]

(#93463) sto1911


sto1911
veterán

Olyat lehet, hogy a GOG-ra regelheto 2 STALKER (Shadow es Clear Sky) kodjat elcserelem a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat kodra? Valakinek lenne ra igenye?

(#93464) fpeter07 válasza tomsolo (#93444) üzenetére


fpeter07
veterán

Ez most pénzlehúzás.

(#93465) tomsolo


tomsolo
őstag

Gamersgaten R.U.S.E. Collection 4 USD-ért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93466) sto1911


sto1911
veterán

A multkor felemlegetett Prey CD kulcsa regelheto Steamre?

(#93467) Crytek válasza sto1911 (#93466) üzenetére


Crytek
veterán

Elvileg igen

Next PC Upgrade: 2022

(#93468) Renok válasza #79621120 (#93396) üzenetére


Renok
senior tag

Most ezen miért kell kiakadni?!

30+ óra játékidőért elkérnek még kb. 7800 forintnyi pénzt, amit extra tartalom, nem csípnek ki a fő játékból semmit.
Ez nem fos DLC, hanem régi klasszikus expansion pack! Év vége felé jön az első, köv. év elején meg a 2., ezeket lehet most egyben megvenni.
Nem látom a problémát ebben.

[ Szerkesztve ]

(#93469) KubanitoS válasza Renok (#93468) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem gondolod, hogy először magának a játéknak kellene megjelenni? Ha az szépen sikerül és mindenki örül, akkor majd lehet örömködni a jövőbeli igazi klasszikus kiegészítő miatt. Viszont ez így a jelenlegi formájában, az alapjáték megjelenése előtt marha nagy pofátlanság.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93470) Renok válasza KubanitoS (#93469) üzenetére


Renok
senior tag

Nem, nem gondolom. Nem vagy tisztában a játékfejlesztés folyamatával.

Már hetek, hónapok óta nem kerül tartalmilag új dolog a játékba (már csak a tesztelés, optimalizálás, meg a bug írtás megy), tehát a művészek, írok, grafikusok, pályatervezők, stb. már nem dolgoznak rajta, mert végeztek.
Ráérő idejükben miért ne állhatnának neki a 2 új expansion packnek?

Miért lenne pofátlanság ezt bejelenti az alapjáték megjelenése előtt? (A Mortal Kombat X-hez hartozó Kombat Pack-ot is az alapjáték megjelenése előtt jelentették be, hogy csak egy új játékot hozzak fel példaként..)

Szerintem senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig most azonnal vedd meg a kiegészítő pakkot, akár jó az alapjáték, akár nem. Még azt is leírták, hogy ezek kb. mikor fognak megjelenni!

Tényleg nem látom mi a gond ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#93471) oriic válasza Renok (#93470) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz itt van a keszitok egyik hozzaszolasa miszerint ne vegyuk meg latatlanban a kiegeszitoket majd, hanem varjunk az elso ertekelesekre, beszamolokra.

Live-Die-Respawn

(#93472) Renok válasza oriic (#93471) üzenetére


Renok
senior tag

Ja igen, ezt el is felejtettem.

Sorry az előző válaszomban lévő elírások miatt :S

[ Szerkesztve ]

(#93473) eami válasza sto1911 (#93466) üzenetére


eami
addikt

igen :K

(#93474) cskamacska válasza Renok (#93468) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk ez vallásügyi kérdés is, 10 elvakult Witcher fanból 10 biztos egyetért veled, de ez erősen tökéletesen ugyanannak a gyakorlatnak tűnik, amit más nagyobb kiadók már évek óta űznek.
Maga a preorder intézménye, azaz látatlanba vedd meg a játékot, a megjelenés előtt bejelentett és megvehető "season pass", azaz a még nem látott játék még bizonytalanabb kiegészítését is előre vedd meg(Unity Complete előrendelők szevasztok! ;] ), mindezt a preorder bónuszokkal és árcsökkentésekkel erősen kívánatossá is teszik.

A nem "vágnak ki semmit", meg "vedd meg amikor kijön", meg "ingyen DLC" csak PR lózung, a csúnya gonosz pénzéhes Bobby Guillemot-otoktól akarják megkülönböztetni a good guy GoG cégüket. :U
Vagdosás igazából olyan projekteknél jöhet szóba, ahol erős csúszás van, vagy másként qrták el a projekt menedzsmenjét, normál esetben már jó előre le van tervezve mi kerül a játékba, és mi lesz fizetős plusz tartalom. Az újdonság az, hogy a preorder preorderelésének kívánatosabbá tételéért ezt a nagyközönség orrára kötik, az ingyen DLC-k első négy elemét nagy vonalakban már most ismerjük, csakúgy mint a fizetősekét. Azt viszont meg nem mondja senki, hogy ezt az alapjátékból vágták-e ki(azaz készen lesz-e kiadásra), vagy utána készül el, de effektíve mindegy, ez fingreszelés, az ár/érték arányt kéne nézni.. amit még nem tudunk, ugye.
Azt viszont tudjuk, hogy ez mindenképp rosszabb lesz megjelenés után, GoG.com-on fél oldalon azt részletezik hogy mit kapnak azok, akik vakon vásárolják meg a játékot. Na ezt mind, meg az árkedvezményt, illetve a GoG bolti kedvezményt a DLC esetében, már nem kapják meg azok, akik azután veszik meg hogy meggyőződtek arról a bizonyos ár/érték arányról. :P

A jófejség meg, hát ízlése válogatja, mint mondták volt The Witcher 3: Továbbra is ingyenesek lesznek az extra tartalmak, de még idén is THE WITCHER 3 DEV ON MAKING A STAND AGAINST PAID DLC, aztán a sztori DLC az mégsem, mert az kiegészítő és nem DLC, nyilván ők a csúnya gonosz Yves Kotickokról beszéltek. :K

Nyilván az Xbone exkluzív gyűjtői tárgyak is a PC gyűjtők érdekében kerültek kifundálásra, és a pláne The Witcher 3: Nem lesz kivételezés és exkluzív tartalom nyilatkozatok után.

Witcher 3 egyébként szerintem is jó lesz, olcsóbb is mint az átlag AAA, és még a lehúzásban sem vették fel a kesztyűt a versenytársakkal, de ha lehet, azért szokjunk le gyámolításukról, már nem az az édibédi kis indie cég amit félteni kell, ők is a pénzünkből élnek, lehetőleg minél többől. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93475) Dilikutya válasza cskamacska (#93474) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezelőtt senki nem lázadozott, amikor kijött egy küldetéslemez egy játékhoz harmad/fele tartalommal arányosan kicsit drágán, kétharmad áron. :)
Nyilván ha olyan dolgok kerülnek bele, amiről a kiadó előre reklámozza, hogy vedd meg, mert azzal lesz teljes az élmény, hozzátesz a sztorihoz, kibővíti, megmagyarázza, neadj'isten befejezi, az már nem is annyira burkolt pofátlanság, és jókora picsán rúgást érdemelnének érte. Szimplán jó pár óra újabb kaland fele áron még rendben is van. Ha pár perces kalandokat adnának a meglévő pályákon pl. úgy, hogy ezúttal annál az öreg kocsányos tölgynél, ahol az alapjátékban lazán elsétálsz, lesz egy rőt szakállú törpe, és az ad munkát, azért inzultáció járna szárazon egy méretes erdei trolltól lootolt horzsakő-berakásos rücskös buzogánnyal minden felelős ánuszába.
Egy teljesen új terület sok órányi játékidővel azért nem ez a kategória.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93476) Renok válasza cskamacska (#93474) üzenetére


Renok
senior tag

Ez alig érdemi reakció arra, amit én írtam. Leírtad az összeesküvés elméleteidet, amiknek valszeg nem sok alapja van. Unalmas már ez a fúj-fúj pénzéhes cégek hozzáállás. Nem kötelező megvenni semmit.

Ha nem bízol bennük, előbb végigtolod a Witcher 3-at, és ha úgy látod, hogy szemét módon kivágták a sztori végét, stb. akkor nem veszed meg az Expansion pakkot, és lehet megint szidni őket. Addig teljesen felesleges kiakadni olyan dolgokon, amikkel alapból semmi baj nincsen.

Preorder bónusz: ha gog.com-on veszed meg megjelenés után, akkor is mind megkapod ezeket (egyedül a Neverwinter Nights-ban nem vagyok biztos). A Witcher 1-2 tulajoknak adott árcsökkentés szintén élni fog a játék megjelenése után is valószínűleg. Nyilvánvalóan a gog.com vannak a legjobb extrák, valahogy reklámozni kell a saját portékájukat.

Nem vagyok elvakult Witcher fan, amit leírtam, általában így megy egy játék fejlesztése.

(#93477) eami válasza Renok (#93476) üzenetére


eami
addikt

pedig tökre igaza van. ja és nekem is elő van rendelve. steamen.

(#93478) arty válasza Renok (#93476) üzenetére


arty
veterán

Te pedig leírtad az álnaív fanboj hozzászólásod.

Így akkor 1:1.

(szerintem nem lenne semmi gond egy tartalmas KIEGÉSZÍTŐVEL, mondjuk amit a játék megjelenése után 3 hónappal jelentenek be, miután látják, hogy a játékot zabálja a nép, valódi igény mutatkozik rá, tehát pénz is lesz benne és a rajongók is kapnak még egy kicsit ... ésatöbbi. win-win.)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93479) felde33


felde33
újonc

gamersgate-en a settlers 7 gold vajon aktivalhato uplayre?

[ Szerkesztve ]

(#93480) eami válasza felde33 (#93479) üzenetére


eami
addikt

szerintem az csak oda, viszont nemrég volt €5-ért steamre (+uplay) is.

(#93481) cskamacska


cskamacska
addikt

PCGamer.com Killing Floor 2 béta kulcs sorsolás holnap délután eredmény hirdetés, béta 16-ig tart, 21-én pedig indul az Early Access menet.

más

Bundle Stars: Factions Bundle

2.37€(vagy kevesebb ;) )-ért az alábbi pluszegysorok

Guns of Icarus Online
The Ship: Murder Party
Dino D-Day
Pool Nation
Murder Miners
Orbital Gear
Eador: Masters of the Broken World
Super Toy Cars
Ring Runner: Flight of the Sages
Muffin Knight

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93482) TheProb válasza Csapoati (#93297) üzenetére


TheProb
veterán

Én g2a-n adtam el a napokban, ~17EUR-ért, azért nem 750HUF.. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#93483) Csapoati válasza TheProb (#93482) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amikor én adtam el még nem volt steames Complete Edition... Kb 1000 Ft-ért láttam máshol is (tekintve hogy bundliban is volt).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93484) Renok válasza arty (#93478) üzenetére


Renok
senior tag

Tényeket közöltem (fejlesztés menete, stb.), Te pedig fanbojozol. :C
Jól van. Valóban emiatt megéri hőbörögni, hogy előbb jelentették be, mint ahogy a te kis lelkednek ez jól esik. Grat.
Valószínüleg látják, hogy a játékot zabálják, az előrendelések számából.

(#93485) tomsolo


tomsolo
őstag

Nuveemre megjött a Mortal Premium Edition és a külön megvehető Kombat Pack is.

Kb The Crew árai vannak viszont kosárba nem engedi tenni, de igéretes a dolog ha megjelenik és működő kulcsot adnak innen lesz érdemes beszerezni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93486) Ateszpapa válasza tomsolo (#93485) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem engedi kosárba is rakni, a paypalig is elmegy.
Tovább nem megyek, mert nem akarom megvenni.

Amúgy innen érdemes vásárolni?
Nincsenek rajta régió zár?

[ Szerkesztve ]

(#93487) tomsolo válasza Ateszpapa (#93486) üzenetére


tomsolo
őstag

Preorderes, kulcsot csak a megjelenés napján kapsz ezért is írtam hogy érdemes megvárni vele miújság.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93488) FollowTheORI válasza Ateszpapa (#93486) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs rajta jelenleg még korlát.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93489) Mate


Mate
nagyúr

Próbálta már valaki a Siege zárt alpháját? Nekem egyelőre nagy csalódás és sajnos van ami nem az alpha verziónak a baja.

(#93490) Amershan válasza Mate (#93489) üzenetére


Amershan
csendes tag

Fél perce próbáltam, és eddig elég sok alpha verziós betegsége van de ez várható ilyenkor. A voice over ip az viszont valami borzalmas, alig érteni ki mit mond. Nem beszélve arról, hogy a legtöbben csak egy nyelven a sajátjukon szólalnak meg.

(#93491) Mate válasza Amershan (#93490) üzenetére


Mate
nagyúr

A grafika borzalmas, a fizika borzalmas, a mozgás is. Ezek talán még alpha betegségek, bár nem vagyok benne biztos. Amivel a legnagyobb gond van az a játékmenet. Egy órát kell várni, hogy elinduljon, majd kb. 1 perc alatt vége a meccsnek. Ezután újabb várakozás, majd megint egy perc.

(#93492) FollowTheORI válasza Mate (#93491) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez gondolom a matchmaking miatt van nem?

Ezért szar ez a része az összes ilyen játéknak... de nem értik meg sajnos. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93493) Mate válasza FollowTheORI (#93492) üzenetére


Mate
nagyúr

Teljesen feleslegesen kell várni egy csomót. A játék maga meg baromi gyorsan lezajlik. Valahogy lassítani kéne rajta, bár nincs ötletem, hogy miként.

(#93494) Amershan válasza Mate (#93493) üzenetére


Amershan
csendes tag

a várakozás tényleg több mint a game, de ez még optimalizálatlan, grafika alfa miatt ilyen fizika is valószínűleg (értsd mozgás ütközések stb).

(#93495) Mate válasza Amershan (#93494) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha nem egy UBI/EA játékról lenne szó azt mondanám oké, de velük kapcsolatban már mindent fenntartással kezelek.

(#93496) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hol lehet amugy kipróbálni? Kérni kellett valahol vagy mindenkinek elérhető?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93497) Mate válasza FollowTheORI (#93496) üzenetére


Mate
nagyúr

Kérni kellet.

(#93498) maddionmax válasza Mate (#93497) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Meg szerencsésnek lenni és kapni...mert én kértem, de nem kaptam :)

(#93499) Mate válasza maddionmax (#93498) üzenetére


Mate
nagyúr

Én crew-hoz is kaptam, meg tesóm is. Pedig tesóm nem is kért...

(#93500) eami


eami
addikt

hmm :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.