Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93801) Dilikutya válasza Gaborka30 (#93798) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs sajnos. Állítólag azt a 10. évfordulósat be lehet regisztrálni az Originre, de csak a MoHAA és az Airbourne lesz elérhető.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93802) NyMRooD válasza Dilikutya (#93801) üzenetére


NyMRooD
őstag

A 10. évfordulósat be lehet regisztrálni, de azt is a support segítségével.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93803) genndy válasza Wolverine (#93797) üzenetére


genndy
addikt

pü ment.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#93804) Blaise


Blaise
veterán

Tegnap a PlayIT-en kaptam kupont, Van Helsing Franchise Pack -50% OFF (Van Helsing I. + II. rész minden DLC-vel)

Nekem már megvan mindkét játék, ha valakinek meg akarja venni a csomagot, akkor írjon privátot és küldöm a kódot.

(#93805) fuwiradis


fuwiradis
tag

Erről a 1Heart point and click cuccról van valakinek véleménye? Megér vajon 5 €-t? [link]

(#93806) eami válasza Niczo (#93800) üzenetére


eami
addikt

simán lehet aktiválni :K

(#93807) djculture


djculture
félisten

Azért mi csak kezdők vagyunk a steam-en most döbbentem rá játszottam pár Canadai emberkével most, ilyen 300 meg 416 steam szintűek.. Jó mondjuk ott van miből..

[ Szerkesztve ]

(#93808) Dilikutya válasza djculture (#93807) üzenetére


Dilikutya
félisten

És? Hány játékuk van? Játszanak is vele? Meg mennyit bohóckodhatnak a kártyákkal... De ilyen is kell, nem lehet mindenkinek élete.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93809) Csapoati válasza Dilikutya (#93808) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy mondjuk dolgoznak es azert van penzuk, a Steam meg a hobbijuk. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93810) Dilikutya válasza Csapoati (#93809) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kártyát nem a pénzkeresésre gondoltam. Vagy tisztán játékvásárlással is el lehet érni ilyen szinteket, kitűzővel bohóckodás nélkül? Mindenképpen rengeteg játék lehet. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93811) Csapoati válasza Dilikutya (#93810) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jatekkal kizart. Nekem 500+ van es ugy vagyok 20-as szintu, hogy csomo egyeb kituzom van. Azok nelkul meg talan 10-es se lennek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93812) KubanitoS válasza Csapoati (#93809) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezt te hobbinak nevezed, hogy ölik a pénzt a teljesen felesleges és értelmetlen szintlépésekbe? Én inkább elmebetegségnek nevezném...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93813) warcat válasza KubanitoS (#93812) üzenetére


warcat
veterán

Nade ha ezt most ennyire kisarkítjuk,akkor ezen a nyomvonalon haladva felmerül a kérdés,hogy miért érdekel ez téged; mire szórják el a felesleges pénzüket,miért vált ez ki belőled reakciót?

Nem,nem fogják a csóró magyaroknak átutalni, szóval kit érdekel,ez történik,ha ténylegesen és folyamatosan marad egy "felesleges" összeged a hó végén.
Az emberek nagy százaléka idióta,semmi meglepetés nincs benne,hogy haszontalanságra költik el,amit épp akkor szórakoztatónak/előnyösnek tartanak.

EA: It's in the crate!

(#93814) genndy válasza KubanitoS (#93812) üzenetére


genndy
addikt

Igen, ez pontosan a hobbi (egyik) jellemzője :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#93815) Arkennys válasza Źşë' (#93785) üzenetére


Arkennys
addikt

én normalon tolom még, de marha jó :D Főellent is átlag lenyomjuk már. új mozgások, grafika, ellenfelek kicsit ijesztőbbek lettek, és nehezebben is halnak sokszor. Jó kis játék

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93816) Dilikutya válasza KubanitoS (#93812) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rengeteg hobbi ilyen. Az értelmetlen kategóriában nálam a csúcs az a magyar hegymászó, aki előbb amputáltatta a korábbi mászásban súlyosan sérült, megmentett, de mozgáshibás lábát, mert a műlábbal jobban mászik, és így előbb is mászhatott, mint ha végigcsinálja a teljes rehabilitációt, ami után lehet, hogy nem is lett volna képes rá. Majd meghalt a Himaláján. Csak ennek a mászásnak a költsége elég lett volna legalább az egyik gyerek főiskolai tandíjára is. A játék legalább megmarad, akár a gyereke is játszhat majd vele, és az apjával. Erőss Zsolt gyerekeinek erről le kell mondaniuk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93817) Csapoati válasza KubanitoS (#93812) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, sokkal jobb mondjuk egész nap fórumozni meg játszani testmozgás helyett, vagy más méregdrága és nem túl hasznos dolgokba (RC autók pl.) ölni a pénzt... ;] Ne haragudj, de ez demagóg szöveg. Mindenki arra költi a pénzét (főleg ha van is mit), amire akarja. Egyik hobbi sem különb a másiknál.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93818) Crytek válasza Csapoati (#93817) üzenetére


Crytek
veterán

Nem mellesleg a gép előtt ülésben ugyanúgy meg lehet halni... elég káros hatásai vannak sajnos.

Next PC Upgrade: 2022

(#93819) i2k válasza Crytek (#93818) üzenetére


i2k
senior tag

Ha mozgáshiánnyal van összekötve, akkor igen.
De, ha valaki sportol, természetes napi mozgásokat is végez - s nem csak a WC és a hűtő között -, akkor lehet egyensúlyban tartani. Nyilván, nem kell még hozzá disznózsírban sült vörös húst enni a klaviatúra felett...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93820) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez a BrutalDoom állat lett. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93821) FollowTheORI válasza tomsolo (#93820) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg ez a pixelesség is az lett... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93822) KubanitoS válasza Csapoati (#93817) üzenetére


KubanitoS
veterán

Bocs, de a fórumozásnak, a gémelésnek, a testmozgásnak legalább van értelme. Annak, hogy kinek mekkora a sztím szintje nincs. Ezt "hobbinak" nevezni nevetséges. De be is fejeztem, nehogy még valaki megsértődjön.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93823) echterion válasza KubanitoS (#93822) üzenetére


echterion
nagyúr

A te szempontodból. Az ő szempontjából meg van. Mint ahogy pl. párom szerint minden szgépes játék értelmetlen időpazarlás. És neki a saját szempontjából igaza van, mert nem köti le. Akit leköt, aszerint meg nincs.

**********

(#93824) djculture válasza Dilikutya (#93808) üzenetére


djculture
félisten

Nem sok játékuk van, ilyen 2000 körül.. pl: [link]
Na ő is valami bróker ürge kikapcsolásként nyomja a steam-en a dolgokat..

[ Szerkesztve ]

(#93825) WayneGace válasza djculture (#93824) üzenetére


WayneGace
őstag

10 legtöbbet játszott játékának a játékidejét összeadom, akkor 5626 óra jön ki. Már ez a mennyiség sem feltétlenül egészséges szerintem. Persze minden hobbit, szórakozást túlzásba lehet vinni.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#93826) csaba951 válasza djculture (#93824) üzenetére


csaba951
veterán

lol Már most 201 órája van a GTA V-ben! :))
(április 14-én jelent meg, nagyjából 2 hete)

[ Szerkesztve ]

(#93827) Hokunda válasza djculture (#93824) üzenetére


Hokunda
aktív tag

"Na ő is valami bróker ürge kikapcsolásként nyomja a steam-en a dolgokat.."
Valószínűleg így van, hogy a "bróker ürge" kikapcsolódásként játszik 200 órát 2 hét alatt, és nem ez az élete. (vagy csak felülírja a biológia törvényszerűségeit és nem szükséges számára az alvás, akkor van ideje a részvénypiacokat lesni meg "kikapcsolódni".)

(#93828) Csapoati válasza Hokunda (#93827) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most epp pihen a legutobbi csilliard dollaros uzlet megkotese ota. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93829) bullseye


bullseye
addikt

Gondolom azért beszélgetünk erről már egy jó ideje, mert ezek a felhasználók nagyban kihatnak az életünkre. De pontosan hogy is?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93830) FollowTheORI válasza bullseye (#93829) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Témát szolgáltatnak... mint a Wall Street Farkasa. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93831) Dilikutya válasza djculture (#93824) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennek az apja bróker, nem ő. Az elmúlt 2 hétből egyet végigjátszott. Még ha valakivel felesben nyomja, akkor is rengeteg. :)
A gép sem gyenge.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93832) cyberkind


cyberkind
félisten

Dirt Rally egy kicsit hosszabban, hát ez állat, ha náluk lenne a WRC... :Y

Paranormal Cocktivity

(#93833) FollowTheORI válasza Dilikutya (#93831) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Unatkozó focista már nem is lehet? Elég jól keresnek arrafelé. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93834) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy ha nem játszotok vele vagy nem közvetíti élőben a profilon látható idő számláló semmit nem ér
Mert simán futtathatja tálcán is ha ép nem játszik, vagy programmal is hogy sok játékban töltött ideje legyen

Tehát nem azt állítom hogy egyáltalán nem játszik hanem azt hogy mondjuk játszik egy nap 5-7órát meg mellette tálcán fut még 10-et

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93835) Dilikutya válasza bul07 (#93834) üzenetére


Dilikutya
félisten

És annak mi értelme?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93836) ZS3NI válasza Dilikutya (#93835) üzenetére


ZS3NI
őstag

Az, hogy lesz okotok itt beszélni róla.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#93837) bul07 válasza Dilikutya (#93835) üzenetére


bul07
nagyúr

Van aki erre izgul hú neki mennyi játszott órája van, beírja az adott játék fórumába hú 1hónapja jelent meg a játék és van 450óra játékidőm, hú de tolom , persze közben napi pár órát játszik a többi tálcán fut

Nekem is van heti több 10óra játékidőm persze nem játszok csak a kártyákat farmolom

Így a steam statisztikája is kb kutyagumit ér, milliónyian vannak olyanok hogy nem is játszanak de fut a játék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93838) sixpak válasza bul07 (#93837) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ilyen létezik??
Pofám leszakad....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93839) BasketWink válasza sixpak (#93838) üzenetére


BasketWink
csendes tag

nekem 2 játék futott tálcán(kártya farm) +1-el játszottam xD az 3 játék :D persze ez egyszeri eset volt :)

(#93840) tomsolo válasza bul07 (#93837) üzenetére


tomsolo
őstag

Original Sin-el most már 120 óra felett járok - amit nem is értek hogy mások 70 óra alatt hogyan végigfutottak rajta mikor imho a felénél sem vagyok.

Azt nem mondom hogy mind a 120 óra aktiív klikkolással telt el, de ha magába szippant a játék eszi rendesen az időt - ráadásul lehet lesz egy másik végigjátszásom is vele. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93841) Crytek


Crytek
veterán

A Rambo játék árát sosem akarják már csökkenteni és nyomni rá egy -80% offot vagy esetleg betenni egy bundleba?

Next PC Upgrade: 2022

(#93842) cyberkind válasza Crytek (#93841) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem vesztesz vele sokat.

Paranormal Cocktivity

(#93843) Csapoati válasza Crytek (#93841) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Worst Games Ever bundliba egy Colin McRae Rally, Bad Rats es hasonlok melle? :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93844) djculture válasza Crytek (#93841) üzenetére


djculture
félisten

Ne játsz ilyen fosokkal mert még nyugdíjad se lesz :D
Nem vicc Kinában már azt is beszámitják majd az interneten kivel barátkozik az ember meg mivel játszik: [link]

[ Szerkesztve ]

(#93845) Crytek válasza djculture (#93844) üzenetére


Crytek
veterán

Vannak a Rambonál sokkal roszabb játékok is.Szóval amint számomra megfwlelő árig csökken megveszem.

Remélem hamarosan csorognak az infok a cég következő játékáról a Terminátorról.

Next PC Upgrade: 2022

(#93846) Dilikutya válasza Csapoati (#93843) üzenetére


Dilikutya
félisten

1€-ért amúgy elég poén lenne egy ilyen csomag hasonlóan díjnyertes alkotásokból, csak félek, a kiadók, fejlesztők ezt nem tolerálnák. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93847) Dilikutya válasza Crytek (#93845) üzenetére


Dilikutya
félisten

Néhány perc után én töröltem a demóját. Meg a Colin McRae Rally-nak is. Soha többet nem akarom a gépemen látni azokat. Nem mondod, hogy megint szart kapunk Terminator játéknak? Pedig egyszer már lelkes honfitársaink kellően meggyalázták a témát. :)
A Salvation mondjuk kimaradt, mintha ahhoz is készült volna játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93848) djculture válasza Crytek (#93845) üzenetére


djculture
félisten

Terminator a kedvenc film sorozatom az alien után de még csak gagyi játékok jöttek ki ilyen néven Eddig az az a lengyel- magyar produktum volt a legalja amibe Svájcinéger csak a visszajövök szövegét nyomatta :)

(#93849) cyberkind válasza djculture (#93848) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha Alien-t akarsz, ott az Isolation, ízig-vérig Alien. :K

Paranormal Cocktivity

(#93850) djculture válasza cyberkind (#93849) üzenetére


djculture
félisten

Majd ha jön a teljes kiadása beszerzem... :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.