Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93751) Csapoati válasza Crytek (#93750) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az előbb aktiváltam a Digital Deluxe-ot és a Season Passt. Együtt volt 1000 Ft, ha elvennék esetleg, ennyit lehet bukni azért nagy hiszti nélkül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93752) #81999360 válasza Crytek (#93750) üzenetére


#81999360
törölt tag

Lemaradtam valamiről?
Miért nem jó a G2A?

(#93753) eami válasza #81999360 (#93752) üzenetére


eami
addikt

olyan mintha lemennél valami sötét sikátorban és papíron valaki a kezedbe nyomna egy kitudja honnan származó kulcsot miután fizettél neki.

(#93754) #81999360 válasza eami (#93753) üzenetére


#81999360
törölt tag

De én kb. 3 éve az összes játékomat onnan veszem (100+).

Akkor most mi lesz velem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93755) tomsolo válasza Csapoati (#93747) üzenetére


tomsolo
őstag

Digital deluxehoz miért kell még SPt venni? :F

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93756) BasketWink válasza Crytek (#93750) üzenetére


BasketWink
csendes tag

bezzeg a kétes eredetű orosztól... :DDD
am 2$-ért simán meg venném (10k-ért is dobozosan) csak nem jó a videókártyám hozzá így ráérek én még azzal :D

(#93757) Csapoati válasza tomsolo (#93755) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Utólag esett csak le a tantusz, munka közben nem nagyon volt időm utánanézni. :D Sebaj, 207 Ft-ot kidobtam az ablakon. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93758) NyMRooD válasza tomsolo (#93755) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mert Uplay Digital Delux pár baromsággal (azt hiszem) az sp meg ad 1-2 értelmesebb dolgot is, a kettő között tudtommal nincs átfedés.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93759) maross válasza tomsolo (#93755) üzenetére


maross
veterán

sp-ben a lenyeg egy kulon misszio uj karakterrel, a tobbi minidlc, ott van kozos pont a digital deluxe-al.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93760) Dilikutya válasza Crytek (#93750) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennyiért mondjuk minimális a kockázat, nem ugyanaz, mint a 9990 Ft-os játékot 8990-ért megvenni, reménykedve, hogy megjelenésre nem tiltják le. Ennyiért még én is vennék g2a-ról, tavaly vettem is itt valamit, kettőt is, darabját fél euró körül. :)
Csak kimondhatatlanul hidegen hagy a Watch_Dogs. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93761) eami válasza #81999360 (#93754) üzenetére


eami
addikt

Örülj neki hogy eddig nem volt gondod. Néha persze pofátlanul olcsó árak kisértenek, de pl a mai watchdogsot is végignyomogattam aztán 500 forintból a végére már 1000 forint lett pedig még shield sem volta rajta. Kell a francnak ilyen helyről.

(#93762) NyMRooD válasza eami (#93761) üzenetére


NyMRooD
őstag

A Watch_dogs már több mint egy hete így van, nekem valami 943 ft-ba jött ki (alap+digital+sp) akkor olyan eladóktól akiknek több ezer eladása volt már.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93763) Csapoati válasza NyMRooD (#93762) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Utóbbira én is igyekszem figyelni. Inkább fizetek 1-2 százzal többet, de akkor olyantól veszem, aki 10 ezres nagyságrendben adott már el gond nélkül. A Cities Skylines-nál cidriztem kicsit, pedig akkor még valami 5500 Ft volt, most meg jóval olcsóbb. De ott is volt egy arc, aki már 100 ezres nagyságrendnél járt. Persze kockázat mindig van, de nekem megért ennyit a dolog.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93764) Frod válasza Źşë' (#93742) üzenetére


Frod
addikt

Akárhogy számolom ez nekem nem akar összejönni: jelenleg a sima verzió 19,99 €, míg a hat db-ot adó 99,95€ ---> tehát ha csomagban veszed akkor egy darab nem drágábbra jön ki, hanem 16,66-ra. Vagy valamit rosszul nézek?

Do you see the white shadow?

(#93765) tomsolo válasza Csapoati (#93757) üzenetére


tomsolo
őstag

MInt írják egy küldivel többet mégis ad SP - ubi gyász - viszont ha letöltöd nézd már meg véletlenül nem orosz nyelv van csak benne?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93766) Niczo


Niczo
senior tag

Blockstorm beta steam key

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#93767) NyMRooD válasza tomsolo (#93765) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem magyar.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93768) cskamacska válasza Frod (#93764) üzenetére


cskamacska
addikt

Keddi kiadáskor még egyáltalán nem volt biztos ez az ócósított EU2-es ár, és az EU2-es 6 pack is az EU1 régió 135 eurós árán állott.

Én nem bánom a Killing Floor 2-re vert 5994 forintot(pláne hogy az akkori információk szerint lehetett volna az 27€ is ha sokat tökölök ;] ), abszolút méltó utóda a KF1-nek, kifejezetten jól néz ki(ha azt mondják rá hogy UE4 simán elhiszem), jók a hanghatások, stílusos a zene(metál.. :D ), jópofák a karakterek közötti automatikus helyzet alapú csacsogások és beszólások, és rettenet jól érezni a fegyverek erejét. Gyakorlatilag a KF1 megkapta azokat a simításokat amitől igazi AAA kategóriás játék vált belőle a régi modból kikupálódott indie imázs helyett.
Per pillanat kevés még a tartalom, de a teljes moddolhatóságnak hála ez nem fog sokáig így maradni. :R No meg a karakter kinézetét is jobban testre lehet szabni, szóval a nagy rakás sapka DLC-nek már nincs akadálya. :DDD Vagy akár fizetős modnak, mert..


Egyébként Skyrim leárazás és ingyenes hétvége van Steamen, meg ahogy rajta kezdték a hivatalos Steam Workshopolást, úgy most ő lesz a fizetős modok állatorvosi lova is.
Hát nem csodálatos, annyira hiányzott az életünkből a túlárazott lópáncél, hogy most már más nem is lesz a Workshopban.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93769) i2k válasza cskamacska (#93768) üzenetére


i2k
senior tag

A fejlesztők az Unreal Engine 3-ast módosították kicsit.
Egyikük szájából hangzott el, hogy maguk között a motort immáron Unreal Engine 3.75-nek hívják.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93770) Dilikutya válasza cskamacska (#93768) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem még nem telepíthető a Skyrim.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93771) cskamacska válasza i2k (#93769) üzenetére


cskamacska
addikt

Amikor elkezdtek rajta dolgozni még nem volt elérhető az új Unreal motor, ami azt illeti gyakorlatilag a most induló projekteknél kezdik el csak használni, ez a játék meg már most kvázi készen van. :) Viszont azt tényleg említették hogy erősen felturbózott UE3-ról van szó, amit néhol UE4 effektekkel egészítettek ki. De ez is olyan dolog, ahogy a Source motort is mindenki a HL2-vel azonosítja

pedig a a Titanfall alatt is az dübörög

úgy az UE3 is csak egy Roboblitz-el kezdte
Roboblitz
és a KF2-nél még brillírozik



(KF topikból kellett bányásznom képeket, mert a játék Steam hubja tele lett mérhetetlen szeméttel, KF2 logó 30 példányban :( )

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93772) #81999360 válasza cskamacska (#93771) üzenetére


#81999360
törölt tag

Mennyire kell a KF2-nek erős gép? :)

(#93773) Mate válasza #81999360 (#93772) üzenetére


Mate
nagyúr

Steam oldalán ott van a gépigény. Elnézve nem vészes. Sőt.

[ Szerkesztve ]

(#93774) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az csak nekem új, hogy nemsoká jön a Heroes VII?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93775) Frod


Frod
addikt

Új Mad Max gameplay megvolt? Oké, hogy egy kis Batman-szerű harcrendszer keverve a reboot Tomb Raider kalandfilm-szerű tálalásával, de kilóra megvett :O

Do you see the white shadow?

(#93776) i2k válasza Frod (#93775) üzenetére


i2k
senior tag

Véleményem, a trailer alapján: too generic. :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93777) duvi válasza Csapoati (#93774) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezer hála és köszönet az infóért! :R Ez nekem is kimaradt, pedig az első rész óta játszok a sorozattal. Nem is értem, hogy sikkadhatott el ez a hír számomra :F
Heroes of Might and Magic VII: Pre-Order Trailer

[ Szerkesztve ]

(#93778) Csapoati válasza duvi (#93777) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megnéztem, a Gamepodon volt hír róla 8 hónappal ezelőtt. De ez valami új trailer lehet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93779) duvi válasza Csapoati (#93778) üzenetére


duvi
nagyúr

Előrendelni nem fogom, de ha valakit érdekelne:

A collectors viszont nagyon jól néz ki. Vajon nálunk mennyibe fog kerülni (ha lesz egyáltalán):

(#93780) Arkennys válasza Źşë' (#93742) üzenetére


Arkennys
addikt

köszi, akkor szerintem beruházok majd rá, első korai hozzáféréses amit megveszek :D

főleg, hogy majd beszerezzük még egy példányban, és toljuk ezt is ketten barátnőmmel, mint az elsőt :P

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93781) lacus83 válasza @rglaaf (#93743) üzenetére


lacus83
senior tag

Inkább :R

[Origin 40% off]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#93782) eami válasza lacus83 (#93781) üzenetére


eami
addikt

muhaha ;]

(#93783) tomsolo


tomsolo
őstag

De jó, hogy nem vettem még meg a Mortal X-et, már 7400 csak a premium a szürkéknél.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93784) djculture válasza tomsolo (#93783) üzenetére


djculture
félisten

Még az előzőnél is rosszabb port lett pc.-re, hülyeség ennyit adni érte utána nézni hogy milyen szépen lagol csúcs gépeken is..

(#93785) Źşë' válasza Arkennys (#93780) üzenetére


Źşë'
addikt

nyomtam egy suicidal nehézségű párizsit :DDD hát 2. körben mindenki kipusztult! kemény, a dögök felgyorsulnak, és extra mozgások jönnek elő... nyakadba ugrik...stb. bloat elkezd picit sprintelni majd nyakon hány :DDD

(#93764) Frod mikor elérhető lett kb fél/1 órán át 135€ volt a 6pack - ennek ellenére volt aki megvette

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#93786) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Van olyan oldal, ahol be lehet állítani, hogy ha egy játék "elért" egy bizonyos árat akkor jelezzen nekem?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#93787) i2k válasza Predator2 (#93786) üzenetére


i2k
senior tag

http://isthereanydeal.com/ - itt van egy ún. WAITLIST.
Régen használtam, azóta nem tudom, hogy van-e benne olyan opció, hogy sikít, ha a kívánt összegen fut egy játék...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93788) FollowTheORI válasza i2k (#93787) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93789) Frod válasza Źşë' (#93785) üzenetére


Frod
addikt

Jó, hát a ny-európaiaknak semmi sem drága... :DDD
Egyébként most ahogy így nézegetem, amint kijön teljes verzióban én is behúzom - addig megkaptam öcsémtől az ingyen KF1-et ami járt a Deluxe-hoz ajándékba.

Do you see the white shadow?

(#93790) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Istenem, akciósan is 5€...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93791) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azért Ubiék kicsit furcsán kezelik ezt a Spring Sale-t. Főoldalon kint van daily dealben az Anno 2070 meg a Complete változata is, 5 illetve 10 euróért. De ha rákattint az ember, mindjárt 24 illetve 12 eurót írnak... :F

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93792) Niczo


Niczo
senior tag

iBomber Defense Pacific free steam key

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#93793) MrTwister válasza Niczo (#93792) üzenetére


MrTwister
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#93794) Urguru válasza Niczo (#93792) üzenetére


Urguru
tag

Köszike.

(#93795) echterion válasza Niczo (#93792) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen. :R

**********

(#93796) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

iBomber Pacific: 7P2NL-9HFZ5-P0L8M

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93797) Wolverine


Wolverine
félisten

De rég jártam erre :D Egy kérésem lenne a törzshöz: megvenném az Origin2 bundle-t a Humble-tól, de csak a jövő héten jutok pénzhez... Beat The Average-et vennék - ha valaki kisegít, a jövő héten utalok neki.
Plz senki ne vegyen előre csomagot, csak ha megállapodtunk, nem szeretném, hogy valakinek a nyakán maradjon :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#93798) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Az Origin2 bundle-ban benne van a medal of honor allied assault. Erről jutott eszembe: a Pacific Assaultból létezik digitális kiadás? Megvettem annak idejény a 10 évfordulós kiadást és játszom is vele, de tök jó lenne, ha nem kellene a cd-vel szórakozni... :D
A virágbolti verziót nem kedvelem.. :) Esetleg valakinek ötlete? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#93799) maddionmax válasza Gaborka30 (#93798) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Fix hivatalos választ tudok: Nincs!

(#93800) Niczo


Niczo
senior tag

Alien Rage - Unlimited R$ 6,99
elég jó ár, de vajon régiózáras-e vagy?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.