Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94401) Dilikutya válasza Hunbeast87 (#94399) üzenetére


Dilikutya
félisten

De CryTek még nem jó vétel korában vesz meg bizonyos játékokat, ráadásul nem hogy csökkentett beállításokkal, de jóformán sehogy se mennek neki. Életemben egyszer vettem olyat, ami nem futott, de akkor a GTA4 a teljes csomag része volt 7,5€-ért, önmagában az összes többi megért nekem annyit. És azóta is negyedévente meg lehet venni hasonló összegekért.
Miközben az alapból 7€-ba kerülő ultraszar de szerinte a világ legjobb autós játéka mobilport Colin McRae Rally-nál mint a messiást, úgy várta a bundliba kerülést, meg a 110%-os akciókat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94402) sixpak válasza Hunbeast87 (#94399) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nyilván nem vagyunk egyformák, nincs ezzel a hozzáállással semmi gond.
Én mondjuk biztos nem vennék addig játékot, amíg nincs min tolni. Első a hardver...
Az ember nem vesz elő egy több éves játékot, mikor sorba jönnek az újabbak, szerintem ez zsákutca.

Crytek: én is tolom régi játékokkal, de csak nosztalgiából, mert annak idején sokat játszottam vele....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#94403) Crytek válasza Dilikutya (#94401) üzenetére


Crytek
veterán

Nem jó vétel ?
Konkrétan 2 játékról van szó AC Unity - sok day 4000ft és Witcher 3 3/4-ed éve steamre 3771ftért nekem ezek rettentő jó árak...

Next PC Upgrade: 2022

(#94404) Hunbeast87 válasza Dilikutya (#94401) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Mindenki más és más, nem fogsz két ugyanolyan embert találni, akiknek teljességgel ugyanazok a játékok fognak tetszeni vagy nem tetszeni.
Mindenkinek vannak furcsa szokásai, Ő például csak nagyon olcsón hajlandó (vagy szeretné) megvenni a játékokat.
Van, aki az e-cerkáját növeli és nem játszik a játékai 90%-ával és van aki növeli és még játszik is.
Vannak a "volt már olcsóbb" emberek, a mindenre ötször visszakérdezők, első hsz-t nem elolvasók, minden játékot lefikázók, Steam vs. minden más kliens ami sz@rt kibeszélők...stb,stb. Egyszer már írt is itt valaki egy ilyesfajta jó kis szösszenetet.
De ettől kerek ez a fórum. :) Ha mindenki ugyanolyan lenne, akkor nem is lenne miről írni.

(#94402) sixpak: Én vettem, a mai napig nem bánom. Bár az én esetemben már szinte minden kezdte feladni a küzdelmet a régi gépben, így sok mindent be kellett pótolnom. :DDD
Az ember nem vesz elő egy több éves játékot, mikor sorba jönnek az újabbak, szerintem ez zsákutca.- 10 év lemaradás után belekukkantottam a WoW-ba..Hiba volt. :DDD
Emellett ami most több éves játék, az lehet fantasztikus a mai napig. Pl. Fallout 3, Skyrim és tudnánk folytatni a sort nagyon sokáig.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#94405) NyMRooD válasza Crytek (#94403) üzenetére


NyMRooD
őstag

Bocsi, tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ezek most neked futnak is (akár minimum grafikán is)? Vagy mostanában tervezel gépet venni? Mert ha mind a kettőre nemleges a válasz, akkor lehet mire gépet veszel mind a két játék bundle-be lesz, vagy ha abban nem is, de 5 eur/db áron beszerezhetőek lesznek, na az lesz rettentően jó ár. Én is csináltam ilyet, hogy előre vásároltam hónapokkal, de nagyon nem érte meg, mert mire játszottam volna az adott címmel vagy még hamarabb, beszerezhető lett jobb áron is.

sixpak: Én pl. egy pár év kihagyás után, főleg régebbi játékokkal kezdtem játszani, mert akkor nem volt hozzá gépem, most meg szinte ingyen beszereztem. Új játékokat meg nem nagyon veszek, mert - tisztelet a kivételnek - 5-6 óráért nem adok 10k+ és egyébként sem itteni zsebre vannak szabva az árak, majd megveszem őket olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#94406) kriszpontaz válasza Hunbeast87 (#94399) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem szivat itt senki senkit. Én személy szerint tuti nem vennék 0day játékot ha nem lenne mivel játszanom, nem lenne gépem hozzá. Hogy miért? Mert inkább beletolnám a HW árába, és mire azt megvenném, addigra mérséklődne az adott játék ára is annyival, mint amennyit amúgy buknék rajta úgy hogy egy órát nem játszottam vele.
Most komolyan, de elkölt mondjuk valaki 8-13000 Ft-ot egy játékra úgy hogy elindítani sem tudja, de megvan az érzés hogy az enyém, már nem szalad el a Steam fiókról. Amire odaérek hogy legyen gépem hozzá, a játék ára lemegy 3-5000 Ft-ra, vagy az alá, akkor felteszem a kérdést nekem ez miért is volt akkora biznisz?
Bukjak egy játékon a 2/3-árát azért mert hirtelen jó vételnek tűnt? Ez számomra sima pénzkidobás (még akkor is ha szürkekulcsos vagy vépéen vétel volt 2/3 áron).

Ez magánvélemény volt, no offense.

[ Szerkesztve ]

(#94407) arty válasza maross (#94393) üzenetére


arty
veterán

8400 nem jó, valami átalakitott xeont kell/lehet venni, sok cache, 4 mag, tuning .... (és megy a régi lapokban is!)

a vga-ban meg igazad van... de ez igaz volt már vagy 2 éve is ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#94408) Crytek válasza NyMRooD (#94405) üzenetére


Crytek
veterán

Witcher 3-al csutka lowon tudok játszani.Néha egészen felmegy akár 20 fps fölé is.
AC Unitynél nem létezik olyan beállítás aminél értelmesen játszható lenne.

De a Witcher 3-at is csak próbaképpen néztem meg hogy egyáltalán a steam engedi- e elinditani.Előbb a kettőt akarom végigvinni majd ha lesz hozzá gépem.

Next PC Upgrade: 2022

(#94409) maddionmax válasza arty (#94407) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én pár hónapja pont ilyet építettem (E5472 + 8GB RAM + Gigabyte R9 280)

Persze nem sokszázezres erőgép, de szinte minden ment Ultra beállításokkal és VGA memória zabáló kacatok kikapcsolásával. Olcsó és nagyon jó gép.

(#94410) BasketWink


BasketWink
csendes tag

új ph közmondás:
"Majd ha Crytek új gépet vesz" ;]

amúgy nagy poén lenne ha a steam megszűnne mire crynak új gépe lesz xD :DDD
a minek játszana valaki x éves játékokkal amikor jönnek az újak-ra a válasz:
mert a régi jobb vagy az új nem érdekli :) én pl most c&c generals z.h.-zok mert nincs olyan újabb rts ami ennyire megfogna :) [legalábbis tudtommal] pedig ez is vagy 10 éves játék kb :D

(#94411) Dilikutya válasza sixpak (#94402) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mondjuk nem feltétlenül igaz, nemrég újra végignyomtam a Jedi Academy-t, amikor megvettem Steam-re. Én szívesen veszek elő régi kedvenceket, az új kormányomat is a Need For Speed Porsche 2000-en próbáltam ki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94412) Dilikutya válasza Crytek (#94403) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így van, nem jó vétel, mert egyikkel sem tudsz játszani, amikor meg fogsz, 5€ lesz darabja. Vagy nem, mert a Unity-nek nem hardverigénye van, hanem kókány programozói. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94413) Dilikutya válasza Hunbeast87 (#94404) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha nagyon olcsón akarja megvenni, megvárná, amíg nagyon olcsó lesz. De nem, ő megveszi, amikor még csak nem is megy nála. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94414) Crytek válasza Dilikutya (#94413) üzenetére


Crytek
veterán

Totál brutál jó játékokra nem mindig sajnálom a pénzt.Van amikor a kényszer győz.
Vettem én már 21 ezres CE-t is.Amíg nem a fél évenkénti értelmetlen HW cserékre költök jó vagyok.
Az meg hogy ki ,min, mennyíért játszik engem nem érdekel.Van amire várok ,hogy egyszer majd fillérekért és van pár ami most azonnal.A játékok nem mennek továbbra sem sehova.

Next PC Upgrade: 2022

(#94415) Dilikutya válasza Crytek (#94414) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Colin McRae Rally-ra is sajnáltad. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94416) Crytek válasza Dilikutya (#94415) üzenetére


Crytek
veterán

Megvettem , annyit megért.15 órás kis lélekerősitő.Soha gyengébbet autós játékból.

Next PC Upgrade: 2022

(#94417) Dilikutya válasza Crytek (#94416) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mennyiért? 2-3€-ért? :)
Gyengébbet nehéz lenne... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94418) sixpak válasza Dilikutya (#94411) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pont az "újra" a kulcsszó.
Arról beszéltem, hogy az ember szívesen elővesz egy sok éves játékot, mert annak idején sokat szórakozott vele és kellemes emlékei vannak vele kapcsolatban.
De ha választani kell egy több éves játék közt, amivel még sosem játszottam, de már régóta az accomon van, vagy egy friss, ropogós megjelenés közt, akkor nyilván az utóbbi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#94419) i2k válasza Dilikutya (#94413) üzenetére


i2k
senior tag

Crytek zsebében turkálós nap van? :U
Mindenki akkor és arra költi a munkájával megszerzett pénzét, amire csak akarja.
Ha Cryteknek kedve van rá, akkor felveszi a fizetését Szent Istvánokban, és az arcára alkoholos filccel fákkot rajzol.
Van közötök hozzá, hogy mire veri el a pénzét? Nincs.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94420) ZsZso válasza i2k (#94419) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ez csak a heti "értsük meg Cryteket". Nincs ebben semmi különös.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#94421) Crytek válasza i2k (#94419) üzenetére


Crytek
veterán

Az én zsebembe csak szeretnének turkálni :)
Pont ,hogy nem költök kb semmire 10 éve minden hónapban a fizetésem 80%- a csak gyűlik és gyűlik... Szóval megértem ezt az irigységet :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#94422) tomsolo válasza Crytek (#94421) üzenetére


tomsolo
őstag

Remélem folyamat átváltod vmi devizába, nehogy egyszer meglepetés érjen :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94423) djculture válasza tomsolo (#94422) üzenetére


djculture
félisten

Majd vesz rajta egy fagylaltot 5 év múlva ha jövőre jön anegatív kamat :)

(#94424) sto1911 válasza Crytek (#94421) üzenetére


sto1911
veterán

Es amikor eltemetnek, oromukben sirnak majd a hozzatartozoid :D

(#94425) djculture


djculture
félisten

Witcher 3-hoz kijött az első két dlc , ingyen van de igazi bullshit szakállak meg páncélok fizurák..

(#94426) Bluerainbow válasza djculture (#94425) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nagyon szép a játék és ami meglepett jól is fut a gépemen. Tudtam hogy menni fog , (bár a cpu-m nem mai darab i5-3570K) de mivel 2560x1080-ban játszom , voltak aggályaim. Ehhez képest über beállitás melett (csak az Nvidia haj van kikapcsolva) 45-60 fps stabilan megvan. Szerintem szépen összehozták.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#94427) i2k válasza djculture (#94425) üzenetére


i2k
senior tag

Rágyógyultál szépen erre a The Witcher 3 témára...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94428) djculture válasza Bluerainbow (#94426) üzenetére


djculture
félisten

Jó hát a te 110 ezres 970-es oc-s vga-on persze hogy megy rendesen meg a 70 ezeres procidon és sorolhatnám. Ha azon se menne akkor szerintem a készitők ássák el magukat :)
Én elkértem a havertol a gog-ost kiváncsi leszek hogy mit produkál ezen a matuzsálemen.. GTAV az tényleg jól optimalizált simán játszok vele és nem kell hozzá fél milliós gépcsoda.

i2k: Szerintem jobb mint crytek skót dolgain viccelődni..

[ Szerkesztve ]

(#94429) sixpak válasza djculture (#94428) üzenetére


sixpak
nagyúr

"GTAV az tényleg jól optimalizált simán játszok vele és nem kell hozzá fél milliós gépcsoda."

De nem árt, ha van... :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#94430) Bluerainbow válasza djculture (#94428) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem is gondoltam hogy ennyi még mindig a proci. 2 éve volt ennyi.. Azért irtam amit irtam,mert fórumokon mondták hogy ehhez a felbontáshoz még a gtx970 se elég és a procim nem éppen az amit a játék követelményénél megadtak. Sima full hd-hez gondolom kisebb vas is megteszi. Egy biztos , ultrawide-on fantasztikus (bár mondjuk minden játék amelyik nativan támogatja).

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#94431) djculture válasza sixpak (#94429) üzenetére


djculture
félisten

Sok minden nemárt kérdés hogy érdemes e rá költeni...

Bluerainbow:K-s procik tartják az árukat. Az legalább jó befektetés. Vga az ami horror mert jön egy új széria és egyböl leesik az ára. Most volt párév nyugalom nem kellett nagyon vga-t cserélgetni de jönnek az új szabványok technológiák jövőre, tuti lesz megint össze vissza cserélgetés.

[ Szerkesztve ]

(#94432) bullseye válasza djculture (#94425) üzenetére


bullseye
addikt

Na de pont ezt mondták, hogy az ilyen kozmetikai meg biz-basz DLCk ingyér lesznek, mind a 16. Ez legfeljebb akkor gáz, ha ott van a korongon.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#94433) djculture válasza bullseye (#94432) üzenetére


djculture
félisten

Mindegy mert először semmi ilyesmi nem volt csak hogy ingyen lesznek a dlc-k, utána jött be ez.
Az új batman-hez képest mondjuk ez még el is fogadható. Az lesz az igazi pénztemető.. Ott ahogy hallani teljes értékü játékod akkor lesz ha előrendeled minimum kétszer a játékot különböző helyeken meg veszel hozzá dlc előfizetést is

[ Szerkesztve ]

(#94434) tomsolo válasza djculture (#94433) üzenetére


tomsolo
őstag

mind meg halunk! :C

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94435) cskamacska


cskamacska
addikt

Jimquisition.rovat
(nem a sztím topikba rakom, úgy néz ki mostanság már csak "nektek megy?", és "miért nem indul ez a játék?" kérdések azonnali órája lett belőle :( )

Uncrowded a Steamen 2€
Squirty Play: Uncrowded
+
Day Survival Begins a Greenlighton
Greenlight Trailers - Day Survival Begins
vs
Unity Asset Store - UnitZ - The Multiplayer FPS sandbox starter kit 50$
UnitZ gameplay

The District a Steamen 3€
The District | New gameplay
vs
Unity Asset Store - Decayed State - A set of over 160 models +sounds +scripts! 40$
Decayed State - Unity3d survival game prototype

Szóval elérkeztünk oda, hogy nem egyszerűen random fizetős Unity tartalmakat dobálnak össze valami gagyi szkriptrendszer alatt és azt árulják Steamen(Sterling Early Access csatornája már gyakorlatilag erről szól :DDD ), hanem komplett olcsó prototípusokat és példaprogramokat adnak ki saját név alatt, miközben nem dolgoznak vele már egy órát sem! :Y :W

ugyanitt

Into The War a Steamen 5€
A(z egyébként erősen félkészen ZS kat) játék alig lett kiadva Early Access-ben, máris magára hagyták fejlesztői, a csak online játszható multi FPS játék szervereit lekapcsolták, konkrétan a főmenüből nem lehet tovább lépni sehova, annyira nem lehet vele mit kezdeni. :U (nem tudom egyébként hogy van meg nekem ez a játék, nem kértem én senkitől a rontást :B )


If we whisper Jim Sterling 3 times, he shall appear.

Jim Sterling
Jim Sterling
Jim Sterling

más

Gamasutra: The future of Konami is 'mobile first', says company chief

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#94436) tomsolo válasza cskamacska (#94435) üzenetére


tomsolo
őstag

Hihihi

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94437) djculture


djculture
félisten

Utálom a stratégiákat de ez biztos hogy kell, remélem marad a harcrendszer ..

Idén ősszel fog megjelenni a Cossacks 3, ami az eredeti, 2001-ben kiadott játék remake-je lesz.

[ Szerkesztve ]

(#94438) maddionmax válasza Hunbeast87 (#94404) üzenetére


maddionmax
aktív tag

(#94439) arty válasza djculture (#94428) üzenetére


arty
veterán

a 45-60 fps nem a "megy szépen" kategoria, hanem a "szaggat mint a barom" :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#94440) Bluerainbow válasza arty (#94439) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Akkor jo sok jatek "szaggat mint a barom" , hiszen nagyon sok esetben 30/60 a fps korlat.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#94441) Lackki válasza Bluerainbow (#94440) üzenetére


Lackki
senior tag

Ezzel kb a felére csökken a játékosok száma, nem? :D

sose fogom megérteni, hogy miért jó csalni egy ilyen játékban :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#94442) kriszpontaz válasza maddionmax (#94438) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Egyre jobb lesz ez a szösszenet :).

(#94443) Hokunda válasza Crytek (#94421) üzenetére


Hokunda
aktív tag

De akkor miből élsz? (persze ha netto 1.1 millió ft felett keresel akkor talán megértem, viszont így meg telne hardver beruházására is)

(#94444) sto1911 válasza Hokunda (#94443) üzenetére


sto1911
veterán

Pedig a penz arra valo, hogy koltsek :D Tok boldog lehet valaki, akinek a szamlaja teli, de a gepe meg 20 FPS alatt viszi a vitcsert :D Mondom en, a rokonsag alig varja a hagyatekot :D

(#94445) Crytek válasza Hokunda (#94443) üzenetére


Crytek
veterán

Láthatóan nincsenek nagy igényeim ennyi az egész. Engem nem fog senki látni sírni az újságokban meg a TV-ben hogy jaj a szemét bankok nem bírom fizetni a hitelt stb. Az ilyen minek sír? Ki vette fel a hitelt?

Next PC Upgrade: 2022

(#94446) mcwolf79 válasza Crytek (#94445) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez már tényleg nagyon OFF, de:
No offense, de te nagyon elvarázsolt álomvilágban/burokban élsz.

Ha így fogod fel a dolgokat akkor te:
a., valszeg vagy erős szülői rásegítéssel indultál neki az életnek,és ezért tudsz ilyen kijelentéseket tenni
b., még mindig otthon élsz anyuciékkal (korodtól függetlenül), és minden alád van tolva.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94447) Csapoati válasza mcwolf79 (#94446) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fentebb írta, hogy régóta dolgozik és a fizetése 80%-át megspórolja. Szálljunk már le erről a témáról, ha kérhetem. Mindenki arra és annyit költ, amire és amennyit akar. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94448) ZsZso válasza Csapoati (#94447) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jaja, ráadásul 2 egymást követőn nap még sosem boncolgattuk Crytek életét. Könnyen belátható, hogy ha beveztjük ezt, akkor előbb utóbb 3-4 napig is téma lehet és akkor a végén még külön topik kellene neki. Azt pedig senki se szeretné. :))

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#94449) Crytek válasza mcwolf79 (#94446) üzenetére


Crytek
veterán

a, Kisgyerekként mindenkinek segítenek a szülök. Nincs itt semmi + segítség. Nem vagyunk a pénzes család így ha az erős rásegítést így értetted akkor tévedsz.
Én már akkor is félreraktam minden egyes ft-ot amit kaptam bárhonnan bárkitől ,miközben az ismerősöktől csak azt hallom ennyi 10-20 ezreket vernek el egy nap a bulikban meg ilyen olyan cuccokat vesznek stb

b., Igen még mindig itt élek és itt is fogok minek vegyek lakást ha van az adott? Megosztjuk a költségeket.
Nem tudom a többi embernek milyenek a szüleik (semmi jogom vele foglalkozni) ,de már többször felvetettem elköltözök és ŐK AZOK akik azt mondják ne menjek el.....

Next PC Upgrade: 2022

(#94450) arty válasza Bluerainbow (#94440) üzenetére


arty
veterán

a fix30 vagy fix60 fps nem szaggat, mint a barom (egy átlagos, 60hz-es kijelzőn)

márpedig a legtöbb játékot be lehet ezek valamelyikére lőni ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.