Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94951) NyMRooD válasza Agyzuzo (#94950) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az nem csak a Digital Delux origines változatban van benne?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#94952) i2k válasza maddionmax (#94949) üzenetére


i2k
senior tag

Nem refundoltam. Tényleg nagyon jó játék.

@ NyMRooD: Ez a kiadvány neve, amiben benne van az első rész: "Alice Madness Returns Complete Collection

"Complete Collection includes:

The main Alice Madness Returns Game

Weapons
* Octo-grinder- this weapon increases ammo limit and provides double the ammo. An enhanced version of the Pepper Grinder.
* Knightmare- restores gamers’ health with each hit. An enhanced version of the Hobby Horse
* Catnip Cannon— This weapon increases damage to enemies by 50 percent. An enhanced version of the Teapot Cannon
* Vorpal Cleaver— This weapon reduces damage from enemies by 50 percent. An enhanced version of the infamous Vorpal Blade

Note: These weapons are only available after you have unlocked the base weapon as you play through the story. Once you have unlocked the base weapon, you will have an option to switch it out for a more powerful version of it at the Main menu under “EQUIP”.
Dresses
* The Fleshmaiden Dress causes hysteria at any time.
* The Hattress -causes a player to lose teeth instead of health.
* The Checkmate Dress -deals out double the damage for all weapons.
* The Late but Lucky Dress- imbues a player’s health with the power of Shrinking Violets.
* The Cheshire Dress —disables all Rose Drops from enemies.
* The Caterpillar Dress —keeps Shrink Sonar active.

Note: The dresses can be worn at any time by selecting them in the main menu under “EQUIP”.

* The original American McGee’s Alice
Includes the original 2000 PC game American McGee’s Alice. This game is available at the Main menu of Alice: Madness Returns."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94953) fuwiradis válasza i2k (#94952) üzenetére


fuwiradis
tag

Mi a különség az Instant access (amit te is linkeltél) és eközött? Elvileg ez is digitális, origin szóval ez mitől kevésbé instant? :D

Egyébkét 9$ a Complete Collection, nekem ugyan már megvan a sime változat originen, de csak az első Alice már önmagában megér ennyit.

(#94954) i2k válasza fuwiradis (#94953) üzenetére


i2k
senior tag

Az Amazonon lévő Instant Access:
* sima vásárlás esetén neked kell maszatolni a kapott CD-kód(okk)al* (ha van Gift kuponod, amivel egyszerre több terméket is tudsz vásárolni).
* Ellenben az Instant Access azonnal ráteszi az Origin-fiókodra, minden macera nélkül (lásd: STEAM-store, vagy Origin-store, vagy Uplay-store) a játékokat.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94955) Niczo


Niczo
senior tag

18+ NA EZT TESSÉK SASOLNI!!!!!

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#94956) djculture válasza Niczo (#94955) üzenetére


djculture
félisten

Már a hármas ujrakókányolása helyett is ezt kellett volna kiadni:)

(#94957) tipuka válasza Niczo (#94955) üzenetére


tipuka
addikt

na egy ilyet kérek legalább 30+ órába csavaros történettel, magyar felirattal és nyertek 1 vevőt :D :C

(#94958) csaba951 válasza maddionmax (#94946) üzenetére


csaba951
veterán

Szigorúan 18 éven felülieknek készült, rendkívül egyedi világú platformjáték. Ajánlom!

EA tralereket ne nézzél, mert nem fognak reális képet festeni a játékról! A fejlesztő stúdió és az EA útjai elváltak. Ekkor mondták el, hogy az EA ötlete volt, hogy az eladások növelése érdekében megpróbálták horror játéknak beállítani. Pedig ez egy platform játék.

A gyűjtői kiadásban (Steam-en nem kapható!) vannak alternatív Alice ruhák, fegyverek is. Ha megvan az alapjáték, akkor a megfelelő fájl szerkesztésével (Jegyzettömb) aktiválható ez is, mert benne van, csak nincs feloldva.

(#94959) maddionmax válasza csaba951 (#94958) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Köszönöm, megvettem :)

Privátban ha nem okoz gondot, hálás lennék a jegyzettömbös instrukciókért. :)

(#94960) tomsolo válasza maddionmax (#94959) üzenetére


tomsolo
őstag

Jöhet az ide is. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94961) tomsolo


tomsolo
őstag

A YAIBA: NINJA GAIDEN Z is kapott ma egy 66%-ot.

" just rip off a zombie’s arms to use as nunchucks?" hmmm :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94962) eami


eami
addikt

Dead or Alive 5 mozgatta a fantáziám, aztán megláttam a DLCket :\

(#94963) eszement24 válasza Niczo (#94955) üzenetére


eszement24
aktív tag

(#94964) djculture válasza eami (#94962) üzenetére


djculture
félisten

Miért csak egy 70 meg 60 euro illetve egy 30 meg 25 euro-s dlc van hozzá. :D Ha mindezt kifizetted még a lakásodat is átkell irtanod Gabe bára..

[ Szerkesztve ]

(#94965) TheProb


TheProb
veterán

Battlefront PC-s CE-ről van már valami hír? vagy csak digital lesz? Kár, hogy a maszkos kiadások csak fan made verziók...

u.i.: A mai trailerrel megvettek sajnos kilóra. ;]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94966) djculture válasza TheProb (#94965) üzenetére


djculture
félisten

pc-re szerintem csak deluxe lesz meg normál abból is deluxe csak originen.

(#94967) TheProb válasza djculture (#94966) üzenetére


TheProb
veterán

elég szomorú...
btw: orgin-en miért csak a 2 fostos konzolra van preorder?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94968) tomsolo válasza eami (#94962) üzenetére


tomsolo
őstag

Semmi szükség rá.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94969) i2k válasza i2k (#94954) üzenetére


i2k
senior tag

952-es........ :U

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94970) sto1911


sto1911
veterán

Dishonored-ot simaban vagy GOTY-ban (3.75/8.50)? Varhato ennel olcsobb ar?

[ Szerkesztve ]

(#94971) ZsZso válasza sto1911 (#94970) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Úgy nagy általánosságban elmondható, hogy:
1. A játékok ára folyamatosan csökken. (Olyannyira, hogy még bundliban is kiköthet egyszer!)
2. Nehéz megmondani, hogy mit hoz a jövő.
DE!
Itt megtekintheted a Dishonored és Dishonored GOTY ártörténetét. Ebből kiderül, hogy mind2 volt már olcsóbb, igaz nem Steamen.

A GOTY vs Standard közötti különbségekben sajnos nem tudok segíteni.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#94972) Dilikutya válasza TheProb (#94965) üzenetére


Dilikutya
félisten

1$-s bundliban jó lesz. Hiába szép, csak multis, így nekem többet nem érne meg, ráadásul nem is Steam-es, hogy pluszegysor legyen a többi Star Wars játék mellett.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94973) FollowTheORI válasza TheProb (#94967) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van az, keresd jobban. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94974) TheProb válasza Dilikutya (#94972) üzenetére


TheProb
veterán

remélem ez csak szarkasztikus humor volt :D

(#94973) NetTom: Linkeld már be légyszíves, mert ezek szerint te valami ultra király keresőt használsz...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94975) Dilikutya válasza TheProb (#94974) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen komolyan gondolom, hogy kizárólag multis játékként ennél többet nekem nem ér. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94976) NyMRooD válasza TheProb (#94974) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tessék, a star wars-ra rögtön kidobta, hol próbáltad keresni, böngésző vagy kliens?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#94977) TheProb válasza NyMRooD (#94976) üzenetére


TheProb
veterán

nem bántás, de értő olvasást fejlesszük (sokszor nekem is kéne.. :D). Direkt írtam, hogy rendes CE, nem digital. Ráadásul ez csak deluxe, aztán eddig úgy néz ki nem is lesz rendesn CE verzió.

(#94975) Dilikutya: Hány olyan játék van ami tiszta multi vagy van benne single de az inkább csak azért van hogy legyen... Te akkor gondolom a BF szériát is bundle szökevényként látnád csak szívesen.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94978) Dilikutya válasza TheProb (#94977) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én a Battlefield-et sem tartom semmire, a BF3 konkrétan bundle szökevényként van meg a 2 évvel ezelőtti Humble Origin Bundle-ből.
Nekem nem élvezet fel alá rohangálva egymást lődözni pontokért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94979) NyMRooD válasza TheProb (#94977) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sry, azt hittem, Originen nem találod. Ott a sima is az 60 a Deluxe meg 70 euró.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#94980) ruti válasza Dilikutya (#94978) üzenetére


ruti
Közösségépítő

akkor ezek szerint a BF Bad Company 2-t még nem is próbáltad...,

a 3-4. résznél pl. jobb, valóban csapatalapú shooter, nem esztelen lövölde, mint az új CoD multik, és nincs tele csalókkal

(most volt fillérekért steam-en)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#94981) Dilikutya válasza ruti (#94980) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem is akarom. Lehet egyáltalán idegeneken kívül mással is játszani? Mert úgy nem poén. Haveroknak meg nincs, még úgy ahogy én játszogatok a társaságból, csapatosan más elfoglaltságot szoktunk találni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94982) FollowTheORI válasza TheProb (#94974) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

"btw: orgin-en miért csak a 2 fostos konzolra van preorder?"

Erre válaszoltam... nem tudtam neked CE kell, mellesleg a kozolos sem CE preorder, szóval miért is én vagyok a hibás hogy válaszoltam? :)

Egyébként meg: [link]

"EA have reaffirmed that there will no Collector's Edition for Star Wars Battlefront.

Instead, EA will offer a Deluxe Edition and Standard Edition."

Szóval nem lesz CE.

Van Deluxe és sima, amit már hónapok óta elő lehet rendelni PCre meg konzolra is. Originen is.
Nekem is onnan van április közepén.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94983) TheProb válasza FollowTheORI (#94982) üzenetére


TheProb
veterán

így már világos, hogy mire válaszoltál. De akkor sajnálatos, hogy nem lesz CE, főleg "maszkos" verzió...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94984) sto1911


sto1911
veterán

Melyik az az oldal, ahol meg lehet nezni regiozaras-e ill. giftelheto-e egy-egy jatek? Illl. mennyire megbizhato az onnan szarmazo informacio? Ha nem lehet giftelni/giftet bevaltani, akkor vajon refundolni engedi? :F

(#94985) tomsolo válasza sto1911 (#94984) üzenetére


tomsolo
őstag

No refund 4 gift

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94986) csaba951 válasza sto1911 (#94984) üzenetére


csaba951
veterán

Gift-eknél ennek már nincs sok értelme. A Steam letiltotta az összes olcsó régióban vásárolt gift aktiválását az EU/US fiókokon. Ami jó, ott meg nagyjából annyiba kerül mint nálunk. Ha a Steam-es árnál olcsóbban kell gift, akkor néz fel Apróra, ott találsz olyan eladót, aki olcsóbban meg tudja venni neked.

(#94987) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Bevallom nem követem a PayPal szabályok változásait, de érdemes lehet ezt észben tartani:
(Most kaptam levelet a 365 Games-től.)

"Due to PayPal's strict buyer/seller protection rules, any email delivery address that is not identical to that of the PayPal email address used to make payment is not covered under their protection. This means that we have to send your order of Batman Arkham Knight to the PayPal email address you initially paid with.

You do not need to reply to this email if you are happy with the CD Key being dispatched to your PayPal email address. Simply sit back, relax and wait for the code to arrive in plenty of time for you to be one of the first in the world to play it.

If you have any problems or issues with the CD Key being dispatched to your PayPal email address please get in touch immediately by replying to this email and we will cancel your order. You will then be free to re-order your copy using a debit or credit card via SagePay. Unfortunately this is the only course of action given the rules dictated by PayPal. Once the code has been dispatched it is non-refundable so please get in touch if you wish for your order to be cancelled. If we don't hear from you within 24hrs then we shall assume you are fine with the change of email address.

Thank you for understanding, we hope you are excited to get your hands on this game and spend countless hours gaming at all hours of the night."

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94988) Crytek válasza FollowTheORI (#94987) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem is küldtek valami igaz azt a paypal de ott se értettem muvel angol :D
Vissza is írtam velem ne szorakozzanak.

Next PC Upgrade: 2022

(#94989) djculture


djculture
félisten

Alakul a november meg a december lesz itt kismillió játék just cause 3 is december elején jön...

(#94990) arty


arty
veterán

Assetto Corsa + DLC1 - 25 EUR

sokáig nem lesz ilyen jó áron !

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#94991) sto1911 válasza csaba951 (#94986) üzenetére


sto1911
veterán

&@tomsolonak is koszi, hagyom a francba akkor.

(#94992) FollowTheORI válasza djculture (#94989) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igencsak ígéretes időszak lesz a következő 1 év innentől. :K

Nincs ennyi idő, mindent kijátszani... csak gyűlik. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94993) tipuka válasza FollowTheORI (#94992) üzenetére


tipuka
addikt

engem csak az áruk zavar. :D ennyit nem tudok egyszerűen megelőlegezni nekik... :) persze lehet megérik az árukat, de na :D

[ Szerkesztve ]

(#94994) tomsolo válasza FollowTheORI (#94992) üzenetére


tomsolo
őstag

megse jelentek még ezek szarok és ki tudja milyen szarok lesznek :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94995) ZsZso válasza djculture (#94989) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Engem ez már nem izgat, én már átálltam:

Delayt építettem be a rendszerbe. Bundlikat vásárlok + ha valami új/ütős cím nagyon olcsón van (2k alatt), akkor megveszem. Kb. 2 év csúszásban vagyok a most megjelenő játékokhoz képest, így szinte mindent fillérekért szerzek be. Ez egyébként azért is jó, mert a gépem még remekül tűri az éppen futtatott programokat :).

Van pár szabály amit (javarészt) betartok és így elég jól el lehet evickélni:
1. (Legfontosabb) Nem veszek olyan játékot, aminek az előző részét nem játszottam végig.
2. Játékot 3k fölött csak akkor veszek ha nem látok rá nagyobb esélyt, hogy alá fog menni az ára a jövőben. (ez persze szubjektív, amit a hörcsögitisz befolyásol)
3. 1k alatt, 80% vagy a fölötti akcióban lévő régóta várt játékok berántása kötelező. A fölött erős filó tárgya, ami függ a havi költéstől is.
4. epizódikus játékokat csak az utolsó rész megjelenése után veszem meg (kivétel a Life is Strange, ami $10 -ért beficcent a könyvtáramba, de az belefér a 2. pontba :D )

Tudni kell rólam, hogy elégé fillérb*szó vagyok, úgyhogy havi átlag 1 max. 2k pénzből gazdálkodom. Eltartott egy ideig, hogy az új játékokat hátrébb tudtam sorolni, de most már pár kivétellel elég jól megy (GTA V -t nem tudom kiverni a fejemből). Persze így is kb. 10szer annyi játékom van mint amennyivel játszani tudnék, de annál egyszerűbb elengedni a friss címeket.
(k = 1000, nem kulcs)

Ehhez hozzájárul, hogy a lányom születése óta - az elmúlt másfél-két évben - sokkal kevesebbet játszok, és ez az idő csak csökkeni fog, mert hamarosan érkezik a második is.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#94996) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Úgy érzem, hogy a fórum (nagyjából állandó) tagsága ugyanezen cipőben jár, azaz mindenki öregszik, munka, család, gyerekek pedig természetesen nagyobb teret követelnek az életben. Ez teljesen normális, 4-5 év múlva a fórumban vénemberek fognak beszélgetni arról, hogy milyen szép is volt az, amikor Summer Sale alatt az árak változásán és a félreárazásokon lehetett pörögni . :D

Más: Steam a refund lehetőségével belopta magát a szívembe! Az sale alatt vásárolt 5 csalódást, amit játéknak mertek nevezni, hála égnek refundolták. (3 napos átfutási idővel!)
Szóval tartsák meg ezen jó szokásukat!

(#94997) ZsZso válasza maddionmax (#94996) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Mik voltak azok?

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#94998) maddionmax válasza ZsZso (#94997) üzenetére


maddionmax
aktív tag

The Stalin Subway
The Stalin Subway: Red Veil
Apotheon
Borderlands Pre-Sequel + SP

A Stalin Subway sorozathoz nem fűztem nagy reményeket, bár képek alapján egy olcsó COD2-nek tűnt.
Szó szerint el sem indultak, így 0 perccel refundoltattam.

Apotheon koncenpciója régóta tetszett, beletettem egy órát. Könnyű játék (nekem túl könnyűnek is tűnt), ezzel együtt az egér irányítása erőteljesen fejlesztésre szorolna...ami sajnos nem fog szerintem már megtörténni, így majd bundle-ből esetleg behúzom. Nagyon vártam, de csalódni kényszerültem.

Borderlands szimplán elhibázott vásárlás volt, de jó, hogy erre is kiterjed a lehetőség.

Volt még pár refund, de hála égnek el is felejtettem már őket :D

[ Szerkesztve ]

(#94999) tomsolo válasza maddionmax (#94998) üzenetére


tomsolo
őstag

o/

Én a Zigguratra kértem vissza a pénzt, egyszerűen arra hivatkozva hogy nem tetszik :) és már jön is a pénz visszafele.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95000) djculture válasza ZsZso (#94995) üzenetére


djculture
félisten

Single player cuccokat én se nagyon veszek meg egyböl de multis ha érdekel ott kötelező megvenni. Ha később veszed meg már normálisan szórakozni nem tudsz, vagy már embert nem találsz aki játszik vagy x pályából már csak egyen játszanak páran vagy éppen ha olyan a játék már mindenki ötezeres szintű nem sok babér terem egy kezdőnek..
Más: far cry 4 is ugynézki ennyi volt már dobozosba jön a complett kiadás...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.