Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93901) i2k válasza Csapoati (#93899) üzenetére


i2k
senior tag

Az a probléma, hogy sokan fel sem fogják ennek a súlyát...
Hogy rávilágítsak, haverom mesélte tegnap délután, hogy a Battlefield 3 profiljára már 154-en klikkeltek csítert kiabálva az elmúlt évek alatt, holott (volt olyan időszak mikor) a srác kelt és feküdt a BF-multival, szabadságot vett ki stb., és a csaláshoz különben is hülye. Ellenben, rohadt jól és tisztességesen játszik és a klántársai is jók.

Röviden: amikor majd okkal-ok nélkül repülnek a banok a játékfejlesztőktől, és a Valve mossa a kezeit, akkor lesz itt sírás és fogcsikorgatás az ártatlanok, és a bűnösök részéről egyaránt...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93902) tomsolo válasza i2k (#93901) üzenetére


tomsolo
őstag

Főleg amikor a jó véleményekért ingyen kulcsokat osztogatnak, a negatívokkal vajon mit fognak adni a "megkérdőjelezhetetlen" valve rendszerrel? :D

#Edit: Hogy akkor a régiós mókákat ne is említsem. hahaha(elképzelte)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93903) i2k válasza tomsolo (#93902) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, feldereng egy "szép új világ" előttem... :=)
De köztudott, hogy én pesszimista vagyok, és szeretek pozitívan csalódni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93904) tomsolo


tomsolo
őstag

G2a de weeklysale:

Warhammer 40,000: Dawn of War II STEAM GLOBAL - 0,99€

Marha jó kis játék ennyit megér.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93905) Crytek válasza i2k (#93901) üzenetére


Crytek
veterán

Így jár aki multizik ennyi :C

Next PC Upgrade: 2022

(#93906) tomsolo válasza Crytek (#93905) üzenetére


tomsolo
őstag

keresd meg az idézett szövegben hogy hol van benne hogy multi játékokról van benne szó
:U

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93907) i2k válasza Crytek (#93905) üzenetére


i2k
senior tag

Ez a baj, hogy nemcsak a multiplayerről lehet szó...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93908) bullseye válasza i2k (#93907) üzenetére


bullseye
addikt

Hát ha ezt elkezdik single-ben is, akkor szépen eladom az accomat, és warezolni kezdek. :) win-win, vagy ilyesmi.

Viszont az ilyen Slaughtering Grounds szerű rohadékok miatt nem félek, feltűnő lesz egy idő után, ha sorra tiltják a kritikusokat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93909) Crytek válasza i2k (#93907) üzenetére


Crytek
veterán

De nem értem single playernek ki kit jelent hogy valaki csal?Meg singleben kit érdekel?

Tomsolo: Az angol idézetedet sajnos lekakkantom magyar vagyok nem turista.

Next PC Upgrade: 2022

(#93910) tomsolo válasza Crytek (#93909) üzenetére


tomsolo
őstag

le vagy szarva

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93911) grizlisandor válasza Crytek (#93905) üzenetére


grizlisandor
addikt

"aki, ennyit multizik."

(#93912) Crytek


Crytek
veterán

Dead Island 2 csak 2016-ban...

Next PC Upgrade: 2022

(#93913) djculture válasza Crytek (#93912) üzenetére


djculture
félisten

Nem is nagyon hiányzik megint egy riptide féle script világbajnokság.. Utána meg kijött az a szörnyű rajzfilmes verzió az tette le legjobban a nevet a gagyi frontra.. Készítők is leléptek kijött a tényleg jó dying light a nevet meg otthagyták a gagyi gyártóknak mementónak.

[ Szerkesztve ]

(#93914) fuwiradis


fuwiradis
tag

Annyira nem best buy, ezért még itt is offba teszem:

A point-and-click fanokat talán érdekli, a Wadjet Eye Games legújabb játéka, a Technobabylon, immáron előrendelhető, 15 zöldhasúért, előrendelő extrákkal mint pl. soundtrack, background story, art, stb.. :) Scifi, cyberpunk cucc, aki szerette pl. a Gemini Rue-t annak érdemes egy pillantást rávetni, nagyon ígéretes cucc. Én még nem is csalódtam olyan címben, amihez a Wadjet Eye-nak köze volt.

[Launch trailer]

A három játszható karakter videója közül a személyes kedvencem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#93915) arty válasza i2k (#93901) üzenetére


arty
veterán

és kapott bant az origintől?
ha nem: a valvétól akkor miért fog kapni? mert ők gonoszak? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93916) Heavyrain válasza i2k (#93907) üzenetére


Heavyrain
őstag

Kizárt dolog,hogy single only játékok esetén is bannoljanak a fejlesztők.

Legalábbis remélem nem fognak. :U
Pl. Bioshock Infinite esetében is csak cheatengine-el és a hozzávaló táblával tudtam elérni,hogy pár képernyőmentés erejéig eltűntessem a HUD-ot.

(#93917) Lackki


Lackki
senior tag

steam market totál összeomlott...
olyan árakon mennek a cuccok, hogy nem tudom hogy fogják ezt megoldani :D
megéri cs:goban venni kulcsot és eladni marketen...

Privátot hamarabb észreveszem

(#93918) vidaila válasza Lackki (#93917) üzenetére


vidaila
aktív tag

Leállították a piacot.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#93919) Lackki válasza vidaila (#93918) üzenetére


Lackki
senior tag

1-1.5 órán át ment így... :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#93920) eami válasza Crytek (#93909) üzenetére


eami
addikt

akkor miért nem csak magyar játékokkal játszol magyar fejlesztőktől ? :DDD

(#93921) Crytek válasza eami (#93920) üzenetére


Crytek
veterán

Pont azért, hogy te csakazért is kommentelni tudjál bármire :W

Next PC Upgrade: 2022

(#93922) eami válasza Crytek (#93921) üzenetére


eami
addikt

amúgy (nekem) nem gond az ha nem akarsz nyelve(ke)t tanulni, de akkor megjegyzést se tegyél ha valaki megoszt egy eredeti szöveget de te nem tudod értelmezni. Nem ciki ha nem megy, nem is olyan régen olvasni sem tudott mindenki. Ilyenkor betolod a google translatebe és ki lehet hámozni kb miről van szó ;)

(#93923) Crytek: Itt nem írogatott angolul senki csak angol nyelvű szöveget idézett. Olyat pedig már láttam angol nyelvű fórumon is hogy nem angol nyelvű - akár magyar - szöveget idéztek.

[ Szerkesztve ]

(#93923) Crytek válasza eami (#93922) üzenetére


Crytek
veterán

Gondolom angol fórumokban te is magyarul szoktál írogatni igaz? A sok köcsög angol majd megtanul magyarul ha érteni akar egyértelmű. :(((

Next PC Upgrade: 2022

(#93924) djculture válasza Crytek (#93923) üzenetére


djculture
félisten

Szoktam bírni azért hogy egyesek frenkiznek a nyelvtudásukkal de pl várják most a GTAV magyarítását is mint a messiást. Valahogy a kettő nem jön össze... :P

(#93925) eami válasza djculture (#93924) üzenetére


eami
addikt

pedig teljesen jól érthető, nagyon jók a szinkron hangok :)

(#93926) BasketWink válasza Crytek (#93923) üzenetére


BasketWink
csendes tag

idézni szöveget az eredeti nyelven szoktak... legfeljebb ha olyan nyelven amit alig értenek meg (pl angol fórumon magyarul) akkor szoktak csinálni mellé fordítást/összegzést, ám ha ez elmarad akkor is általában akit érdekel az normálisan megkéri hogy valaki fordítsa le neki :)
és mellesleg annak a "lekakkantott" angol szövegnek több értelme van mint általába a te megnyilvánulásaidnak, mert pl ha valaki a pozitív review-k (mások által készített tesztek/értékelések) alapján veszi meg a játékot úgy hogy nem tudja azt hogy lehet csak ingyen kulcs miatt irták azt amit könnyen meglepődhet. Erre volt hívatott felhívni a figyelmet a szöveg és arra hogy nem feltétlen jó az aminek sok pozitívja van.

Cry, mondja az aki 2$ sajnál olyan játéktól amit elvileg szeret... :W :C

de annyi igazság van benne hogy a cod 1-2 még megéri a 10-12 eurót a többi... az első mw-ig részemről 5-t bármelyik utána semmit... de ez csak a saját véleményem. Cod-okkal az a bajom hogy a single [Crynak: egyjátékos] túl könnyű(közepesen vagy hard-on [crytek kedvéért: nehezen] szoktam alapból kezdeni) de 2-4 óra alatt kivégzem és nem sok kihívás van benne így inkább már hanyagolom :) (a legújabbal nem játszottam és nem is foglalkoztam vele semmit és videót se néztem róla.)

[ Szerkesztve ]

(#93927) Crytek válasza BasketWink (#93926) üzenetére


Crytek
veterán

"mert pl ha valaki a pozitív review-k (mások által készített tesztek/értékelések) alapján veszi meg a játékot"

Erről a fogyatékosságról sajnos nem én tehetek. Ha valakinek nincsenek önálló elképzelései gondolatai arról ,hogy önön saját magának mi is tetszik, akkor meg is érdemli a nyomorát az ilyen. Erre a szánalmas jelző illik a legjobban.

Next PC Upgrade: 2022

(#93928) BasketWink válasza Crytek (#93927) üzenetére


BasketWink
csendes tag

ja mert látsz egy új ismeretlen játékot és a trailer [előzetes] alapján eldöntöd hogy jó-e? nem hiszem... volt olyan játék aminek a trailer/gamplay [előzetes/játékmenet] videó alapján jónak tűnt de a játék rossz volt...[az MMO-knál ez könnyen előfordulhat de egyjátékosoknál is futottam már bele ilyenbe] ezért én mindig elolvasom a véleményeket ha túl jónak vagy neccesnek tűnik a játék... bár azért mert valaminek sok a pozitívja még nem vettem semmit :)

ja és amit te fogyatékosságnak titulálsz azt a kreszben úgy hívják bizalmi elv -> megelőlegezed a bizalmat embertársaidnak abban a tekintetben hogy (jön az átirat) őszintén írják le a véleményüket és nem csak azért mert lefizették őket :W

[ Szerkesztve ]

(#93929) tomsolo válasza Crytek (#93927) üzenetére


tomsolo
őstag

Merész itt fogyatékosságról beszélnie annak, aki 1-2 fps-sel tolja a legújabb címeket, valamint háborog egy angol szöveg láttán mert Ő "magyar" és "magyarba dolgozik"(sic!) ;)

> Erre a szánalmas jelző illik a legjobban.

Hmm...? :K

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93930) Crytek válasza BasketWink (#93928) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nem bizalom teljesen más. Azért ,mert neked ha neked van feleséged barátnőd és neked tetszik nem biztos hogy mindenkinek fog. De akkor sem ha odajön melléd még 800 ember ,hogy pedig ő szép. Lehet ,nekik! Attól nekem még ugyanúgy nem tetszik hiába mondják 800-an.Remélem érted.
És igen én trailer vagy akár 2-3 ingame kép alapján döntök ,hogy érdemes -e letölteni vagy sem és hogy 4-5 év múlva 2-3 $-ért érdemes -e megvennem dísznek.
Ha az írásokra hallgatok sosem vittem volna végig a IOS portos Colint. És nem csak végigvittem életem első autós játéka amit ki is maxoltam. Minimális hibák voltak benne azt ennyi. Miközben a világ legszarabb játékának kiálltják sokan.
De ha ti más vélemények alapján vásároltok csak tessék ,én nem fogok.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#93931) BasketWink válasza Crytek (#93930) üzenetére


BasketWink
csendes tag

olvasd el újra értelmezd újra és majd írj ha megtaláltad benne a teszt/vélemény részeket... :W
amúgy a példád egy hülyeség :) mert itt igenis a bizalom a lényeg... mert ha X ember leírja a játékról hogy jól megcsinált szép grafika izgalmas játékmenet stb stb stb.......... (fényezi mint te az angol nem tudásod) és ezt valaki elhiszi mert megbízik bennük és pl videók alapján se jött le olyan hiba a játékba ami miatt nem játszana vele (ha mmo akkor mondjuk a pay to win rész [Cry kedvéért: fizess hogy nyerj], egyjátékosnál mondjuk a 412425235153 dlc[letölthető tartalom] ami kell hozzá hogy teljes legyen mert a fél story[történet], 4353 fegyver és még a fél játék ki van véve és dlc formában kapod meg) akkor hoppon marad és hiába bízott meg az emberekben...

remélem sikerült rávilágítani a hozzászólásod hiányosságaira... ha még mindig nem érted hogy jön ide a bizalom akkor ajánlom hogy minden évben olvasd el újra és próbáld megérteni ha nem megy akkor hagyd majd jövőre ;]

ja és letölteni meg megvenni 2 külön dolog... nem mind1 hogy megveszek 1-100$ ért vagy letöltöd 5 perc alatt virágboltból ingyen... Erre a mondatodra a szánalmas jelző illik a legjobban. :W :W :W :W

ez a gyerek tényleg nem tud tovább olvasni 2 sornál? na mind1...

"mert ha X ember leírja a játékról hogy jól megcsinált szép grafika izgalmas játékmenet STB STB STB.........."
ha nem tudnád mit jelent SATÖBBI -> ez takarja a további játék fényezésére szolgáló dolgokat mint pl jól megcsinált ai (mesterséges intelligencia) hosszú játék menet meg amiket kilehet illetve nem lehet kiszűrni a videókból.

legalább ne a mondat felét ragadnád ki mint pl [példa] arra hogy "hülyeséget" mondtok.... :W

[ Szerkesztve ]

(#93932) Crytek válasza BasketWink (#93931) üzenetére


Crytek
veterán

"mert ha X ember leírja a játékról hogy jól megcsinált szép grafika izgalmas játékmenet"

Aki ezt a videókból nem tudja kiszűrni azon segíteni nem lehet. Szóval baromság amit írogatsz.

Next PC Upgrade: 2022

(#93933) eszement24 válasza Crytek (#93932) üzenetére


eszement24
aktív tag

Hű srácok, toljátok rendesen :) Kéne egy kis popcorn.

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy megérem-e, hogy Crytek beiratkozzon egy angol tanfolyamra. Mert a mostani hozzászólások alapján az lenne az igazán nagy szám :)

Amúgy no offense, de el nem tudom képzelni, hogy hogy tudsz boldogulni nyelvtudás nélkül..

(#93934) Crytek válasza eszement24 (#93933) üzenetére


Crytek
veterán

Olyan munkahelyem van ahova nem kell ennyire egyszerű.
A filmekhez készül felirat.Szerencsre egyre több játékhoz is. Szóval elvegetálok nyelvtudás nélkül is.

Next PC Upgrade: 2022

(#93935) sto1911 válasza Crytek (#93934) üzenetére


sto1911
veterán

Es jovore is azon a helyen leszel? Vagy 5 ev mulva? Tipikus buta hozzaallas :W

[ Szerkesztve ]

(#93936) Crytek válasza sto1911 (#93935) üzenetére


Crytek
veterán

Igen képzeld el itt leszek. Innen max kihalok. 10 éve itt vagyok ,ha megélem innen szeretnék nyugdíjba menni.Az meg hogy más naponta váltogat munkahelyet megint nem tud érdekelni.

Next PC Upgrade: 2022

(#93937) sto1911 válasza Crytek (#93936) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor biztos NAVos vagy :D
Masrol meg senki nem beszelt, de ha mar felhoztad, kepzeld, ket fele ember van: aki magatol valt munkahelyet, meg aki kenyszerbol. Barmelyik lehetsz te is es akkor talan kapora jonne egy vilagnyelv alapszintu ismerete...

(#93938) Dilikutya válasza Crytek (#93934) üzenetére


Dilikutya
félisten

A vegetál a jó szó tényleg. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93939) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nem hiszem el, hogy hetente kétszer alakul át ez a topik "milyen ember is valójában Crytek" topikká. :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#93940) bullseye válasza ZsZso (#93939) üzenetére


bullseye
addikt

És még mindig nem tudjuk, hol melózik, és van-e üresedés! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93941) eami válasza bullseye (#93940) üzenetére


eami
addikt

pedig már egyszer leírta valamelyik topikba, de ha nagyon érdekel privátban is lehet megírja :)

(#93942) 7 válasza bullseye (#93940) üzenetére


7
addikt

hurkagyárban esetleg? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93943) tomsolo


tomsolo
őstag

Most nézem, hogy ez nem volt benne a Humble-s Star Wars packban?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93944) Arkennys válasza tomsolo (#93943) üzenetére


Arkennys
addikt

nálam nemjó a link...egyszerűbb ha leírod a játék nevét, szerintem mindenki tudni fogja, melyik az

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93945) tomsolo válasza Arkennys (#93944) üzenetére


tomsolo
őstag

STAR WARS™ Jedi Knight: Mysteries of the Sith™

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93946) Arkennys válasza tomsolo (#93945) üzenetére


Arkennys
addikt

volt igen, meg is van még hozzá a kulcsom pl

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93947) tomsolo válasza Arkennys (#93946) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát nálam nincs kulcsok között.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93948) NyMRooD válasza Arkennys (#93946) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez nem volt, valamivel kevered, ezen kívül még nem volt benne ez sem.

Szerk: Ha teljesen pontos akarok lenni akkor még hiányzott a bundle-ből a 4db x-wing játék és a 2db Lego. (+ a pinball fx asztalok)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93949) Pcgamers


Pcgamers
tag

Might & Magic Heroes VI - Shades of Darkness eladó CS Go-ért.
Akit érdekel írjon privátba
Az ára valójában:https://www.g2a.com/heroes-6-shades-of-darkness-uplay-global.html
de bolti ár : http://www.konzolokszervize.hu/pc/might-and-magic-heroes-vi-shades-of-darkness-pc-pc
Megéri :)

(#93950) Arkennys válasza tomsolo (#93947) üzenetére


Arkennys
addikt

akkor pardon, külső alapján valami 99%ban ugyanilyen bazár volt, tán ennek másik része akkor. sorry

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.