Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93401) S1M0N válasza #79621120 (#93396) üzenetére


S1M0N
senior tag

Mondták anno, hogy ha adnak ki a játékhoz fizetős DLC-t, akkor nem olyanokért fognak pénzt kérni, mint mások (ruha, meg egyéb értelmetlen dolgok), hanem azokban tényleg lesz tartalom. Majd meglátjuk...

(#93402) Csapoati válasza maross (#93397) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Evés közben jön meg az étvágy. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93403) #57919488 válasza djculture (#93400) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az regen volt, azota mar az EA felvasarolta oket is ;]

(#93404) #79621120 válasza djculture (#93400) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én nem védek senkit sem .

(#93405) eami


eami
addikt

GTA V pre-load 62GB :DDD

(#93406) S1M0N válasza eami (#93405) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én már szedem, 2,5-3 MB/S, kb. 6 óra. :DDD

(#93407) oriic válasza csaba951 (#93391) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Napi szinten jelen van budapesti topikban. :) Ellenben danih nagyon eltűnt.

#93405) eami

Másnál meg 59 giga....

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#93408) #79621120 válasza eami (#93405) üzenetére


#79621120
törölt tag

Lehaltak már a steam szerverek ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93409) Csapoati válasza #79621120 (#93408) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem pont azért engedték a letöltést már most, hogy ne egy napra koncentrálódjon mindenkinek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93410) oriic válasza Csapoati (#93409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sok értelme volt. Premier nap helyett, mindenki ma tölti le. :DDD

Más:

Witcher 3 DLC-khez:

“While we’re offering the Expansion Pass now, we want to make one thing clear: don’t buy it if you have any doubts. Wait for reviews or play The Witcher and see if you like it first. As always, it’s your call,”

Legalább nem tolják a pofánkba hogy mindenképp vegyük meg. :)

#93411) dadawa

Ez nem erről szól? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#93411) #79621120 válasza oriic (#93410) üzenetére


#79621120
törölt tag

" Nehogy már a Zozónak előbb legyen meg . " hozzáállás ?

(#93412) AtHoS válasza csaba951 (#93364) üzenetére


AtHoS
nagyúr

64 bites 8.1 esetén nem kell az útvonalba a Wow6432Node, mivel nincs ilyen rész.

Nálam itt volt kiolvasható a kulcs, amit szépen el is fogadott a GOG
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\GSC Game World\STALKER-SHOC\InstallCDKEY

ui.
Köszi a tippet :R

szerk.
A hülye steam a Shadow of Chernobyl telepítését követően az óra melletti steam ikonon jobbklikkelve S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky sort is berakta, holott azt nem is telepítettem. A kliens könyvtár mappában rákattintva a Clear Sky-ra, telepítés tudnám választani :F

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#93413) #79621120


#79621120
törölt tag

Megbolondultak az emberek a GOG-on . Már negyedik helyen áll az Expansion Pass .

(#93410) orichalcos

:DDD Ezek szerint igen .

[ Szerkesztve ]

(#93414) marcusa válasza eami (#93405) üzenetére


marcusa
addikt

Nálam 59GB :)

[ Szerkesztve ]

:-)

(#93415) S1M0N válasza djculture (#93400) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem hazudtak. A kisebb tartalmakra mondták, hogy nem kell fizetni értük, ha viszont olyan minőségű és tartalmú pakkot raknak össze, amiért szerintük nem pofátlanság pénzt kérni, akkor lesznek fizetős DLC-k/kiegészítők.

"We’ve said in the past that if we ever decide to release paid content, it will be vast in size and represent real value for the money. Both of our expansions offer more hours of gameplay than quite a few standalone games out there.”

(#93416) eami válasza S1M0N (#93415) üzenetére


eami
addikt

aha, de előbb nem az alap játékot kellene kiadni?

(#93414) marcusa: csak a gb/mb váltás miatt, pedig már megijedtem hogy a tier 1-es bonus $$$ kerül +3GB-ba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93417) S1M0N válasza eami (#93416) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ezt a kérdést a mostani játékok 99,99%-ánál fel lehetne tenni... :B

A rövid ismertetőből azért elég jó ár/érték arányúnak néznek ki ezek a kiegészítők, de majd meglátjuk.

(#93418) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#93419) oriic válasza oriic (#93418) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Törölték bejegyzést, de itt az egész topik:

Deus Ex Mankind Divided

Hát nem csúnya. :D Square most anyázhat, oroszoktól került ki az infó.

Live-Die-Respawn

(#93420) cskamacska válasza AtHoS (#93412) üzenetére


cskamacska
addikt

Shadows of Chernobyl a multi főmenüben is mutatja a kulcsát, de letölteni úgy látszik mindenképp kell.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93421) djculture válasza oriic (#93419) üzenetére


djculture
félisten

Tiszta dlc filling nekem..

(#93422) alratar


alratar
addikt

Nem tudom, írhatom-e ide, de: akinek kell.,, viheti:

Life is Strange Season Pass (Ep. 2-5) 20% OFF
Lara Croft and the Temple of Osiris 50% OFF

Mindkettő csak a Square Enix storeban használható ápr. 12-ig!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#93423) tomsolo válasza maross (#93397) üzenetére


tomsolo
őstag

> aztan kiderul hogy a 16 nagyszabasu ingyen dlc 16 geralt paroka.

About: The Expansion Pass secures your access to two epic adventures set in the vibrant world of monster hunter Geralt of Rivia:

Hearts of Stone will take Geralt on an all-new 10-hour adventure '
+
Blood and Wine, a 20-hour tale that will introduce the all-new in-game region of Toussaint

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93424) maross válasza tomsolo (#93423) üzenetére


maross
veterán

en az ingyen dlc-kre irtam, nem a fizetosre.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93425) Dilikutya válasza tomsolo (#93423) üzenetére


Dilikutya
félisten

30 óra... más abból 3-4-5 játékot is kihoz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93426) Crytek válasza #79621120 (#93396) üzenetére


Crytek
veterán

Leesett nekik is végre a tantusz, hogy más cégek sokszorta többet keresnek a szaros DLC-kkel mint magával a teljes játékkal. Gondolták ők se lesznek többé debilek. Erről beszéltem :C

Next PC Upgrade: 2022

(#93427) Dilikutya válasza Crytek (#93426) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy 10 és 20 órás kiegészítő, amit ha jól értelmezek, egyben adnak, nem épp az ingyenes kategória. Az ilyen, a fősztorit folytató nagy kiegészítők 15 éve is fizetősek voltak, a skineket, új multis pályákat adták ingyen a patch-be csomagolva. Nyilván ott van benne, hogy legyen bevétel, a gazdasági vállalkozások már csak ilyenek, de itt kivételesen bőséges tartalom is van mögötte, úgy néz ki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93428) Frod válasza Dilikutya (#93427) üzenetére


Frod
addikt

Jó, de ne legyenek illúzióink, egy mai rpg címben a 20-30 órába bőven beleférnek majd a "menj ide ölj meg 30 farkast, majd vidd el A-ba, ahol a csávó közli, hogy előbb menj B-be, mert annak kell az állatbőr, az meg C-hez küld valamiért amit vissza A-nak" - típusó mmorpg-kből szabadult fostalicska küldetések.
Igazából pont ezért félek az alapjáték nagyon sokat hangoztatott +100 órájától is. Majd kiderül májusban.

Do you see the white shadow?

(#93429) Dilikutya válasza Frod (#93428) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem játszottam egyik részével sem, de csak jókat hallottam róla. A GOG fiókomon ott van a 2. rész, csak nem tudom, mennyire lényeges ismerni hozzá az elsőt, bele kéne majd fogni valamikor.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93430) Frod válasza Dilikutya (#93429) üzenetére


Frod
addikt

Én a 2.-at az első kihagyása nélkül toltam és bizonyára lemaradtam esetleges utalásokról, de egy hatalmas önálló sztorit kaptam, itt-ott esetleges döntések leágazásával (amit persze a mentést megtartva mindkét módon kijátszottam) Úgyhogy neked is tudom ajánlani nyugodtan :)
Csak ugye eddig nem volt open-world, és amikor az egyszeri gémer 2015-ben ilyen 100-200 órákat hall a marketing csoporttól azért jó észnél lenni inkább. (Igazából bármikor nyilatkoznak bármilyen fejlesztők játékidőről azt érdemes felezni, vagy inkább harmadolni)

Do you see the white shadow?

(#93431) AtHoS válasza Frod (#93430) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha az első rész kihagyása nélkül toltad, akkor csukott szemmel játszottál az első résszel, hogy írod: "bizonyára lemaradtam esetleges utalásokról" ;)

read-only mode on the forum

(#93432) eami válasza AtHoS (#93431) üzenetére


eami
addikt

witcher 1 (3 órás) wrap up, witcher 2 (6 órás) wrap up első / második rész:))

[ Szerkesztve ]

(#93433) micafighter válasza maross (#93424) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,The plan is to release a new DLC bundle (each bundle contains two DLCs) on a weekly basis, following the game’s launch May 19th, 2015. The first DLC bundle will be released the next day on May 20th. The next bundle will be available for download a week after that, on May 27th, the next on June 3rd, and so on. The first bundle will contain the Temerian Armor Set and a Beard and Hairstyle Set for Geralt. The second bundle will contain an additional quest and an alternative look for one of the game’s main characters — Yennefer of Vengerberg."

http://en.cdprojektred.com/news/the-witcher-3-wild-hunt-16-free-dlcs-for-everyone/

Ez csak az elsö négy, de van benne szakállak meg parókák (ez 1 db dlc a 16bol) mellett cucc, skin meg küldetés is.

Már ez is több ingyen, mint amit pénzért kaptam a DA:I Deluxe-ban. Jó játék amugy a DA:I de a deluxe pénzkidobás volt.

Szóval nem értem miért kell hülyeségeket irni.

[ Szerkesztve ]

(#93434) arty válasza Crytek (#93426) üzenetére


arty
veterán

"más cégek sokszorta többet keresnek a szaros DLC-kkel mint magával a teljes játékkal. "

eddig csupán ennek ellenkezőjéről lehetett többfelé olvasni... (a dlc már csak aprópénz)

persze csak állítólag ...

a kieg régen megszokott dolog volt, bár nem a játék megjelenése előtt jelentették be ... (értsd: kevésbé volt kivágott tartalom szaga)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93435) iTzTiGeR válasza #79621120 (#93396) üzenetére


iTzTiGeR
tag

"[...] We’ve said in the past that if we ever decide to release paid content, it will be vast in size and represent real value for the money. Both our expansions offer more hours of gameplay than quite a few standalone games out there.”
“While we’re offering the Expansion Pass now, we want to make one thing clear: don’t buy it if you have any doubts. Wait for reviews or play The Witcher and see if you like it first. As always, it’s your call,” Iwiński concludes.

30 óra a 2 kiegészítő (és ezt tényleg kiegészítőnek lehet tekinteni, nem "kis" DLC-nek) együtt. Én azért bízom bennük.

(#93436) eami


eami
addikt

Amúgy most látom csak az EXPANSION PASS olcsóbb steamen mint GOGon :D

(#93437) micafighter válasza eami (#93436) üzenetére


micafighter
nagyúr

gog: €26.49

steam: €24,99

De gog-on kapsz €3.60 OFF ANY FUTURE PURCHASE.

[ Szerkesztve ]

(#93438) tomsolo válasza iTzTiGeR (#93435) üzenetére


tomsolo
őstag

A KoAR-hoz voltak nagy DLC-k, több órás tartalommal - gyaloglással - , de semmilyen DLC nem ér 25 rezsőt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93439) bullseye


bullseye
addikt

DLC-nek hívják, mert letölthető is, meg tartalom is, de ez inkább expansion pack, vagy ilyesmi. 10+20 óra, az 3-5 Order 1886...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93440) FollowTheORI válasza bullseye (#93439) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ez játékstílus kérdés is... egy RPG-ben párbeszédekkel meg ide oda rohangálással nyújtható simán az idő... egy akció FPS-ben meg nem, mert a felénél elküldenéd őket az anyjukba. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93441) cskamacska válasza bullseye (#93439) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért ne fogadjunk rá nagy értékben hogy a vámpírsegg vadászatot, és a oda-vissza mászkálást nem mérték bele háromszor. Új terep még a CDProjektnek ez a DLC vitézkedés, bele kell tanulniuk a felhasználók megkopasztásába, én amondó vagyok várjuk ki a végét, a fanok meg addig gyakorolják az arccal pöcébe landolást szükség esetére. :K

más

Amazon: Ancient Space 6,8 dollár elfeledett bár tűrhető űr RTS pici MOBA beütéssel
Humbli: Men of War Assault Squad 2 6,24 euró továbbra is az egyik legjobb multis-coopos RTT és háborgós játék a piacon^^
Mindennapi Planetary Annihilation 7€ lárazásunk add meg nekünk péntekig

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93442) bullseye


bullseye
addikt

+ NetTom

Hát ja, ahogy ők is írták, érdemes megvárni amíg megjelenik, megnézi valaki, stb. Mér az alapjáték is vagy másfél hónapra van (addig talán végzek is az első kettővel :) )

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93443) tomsolo


tomsolo
őstag

Blue Estate The Game

Nem vagyok oda rail shooterekért, de ez elég viccesnek tűnik.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93444) tomsolo


tomsolo
őstag

Assassin’s Creed® Chronicles: China - 9,9€

Most ez miez? Nem úgy volt, hogy ez egy DLC lesz a Unityhoz? Vagy ez nem is az?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93445) szami777 válasza tomsolo (#93444) üzenetére


szami777
addikt

Gondolom ugyanaz a helyzet, mint a Black Flagnél megjelenő Freedom cry tartalommal.
Season passhoz jön, de külön is megvehető.
Bár itt leállították a season pass forgalmazását, így akinek alapból nincs meg az sp, külön megveheti hozzá a dlc-ket.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93446) Crytek válasza tomsolo (#93444) üzenetére


Crytek
veterán

Faintos majd -75%-on berántom!

Next PC Upgrade: 2022

(#93447) Heavyrain válasza tomsolo (#93444) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ráadásul ez csak a China. Lesz AC Chronicles: India meg Russia is. Gondolom szintén 10€-ért. :(((
A háromnak történte összefügg valamilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

(#93448) tomsolo válasza Heavyrain (#93447) üzenetére


tomsolo
őstag

:Y

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93449) Dilikutya válasza tomsolo (#93444) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez tuti nem DLC. Még az ajánlott gépigénye is nagyon nagyon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93450) Heavyrain válasza tomsolo (#93448) üzenetére


Heavyrain
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.