Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94751) csaba951 válasza Csapoati (#94750) üzenetére


csaba951
veterán

A Rockstar-nak ez elég jól bejött anyagilag! Sőt, még azt is túlélték, hogy minimum kétszer elhalasztották a premiert is! Aztán a végén mégis őket isteníti mindenki! :DDD

(#94752) tomsolo válasza csaba951 (#94751) üzenetére


tomsolo
őstag

Úgy örülök hogy hidegen hagynak ezek a játékok. GTA V-ből amit eddig láttam az nekem túl bunkó volt, majd ha egy ezres lesz Amazonon akkor talán bekerül a könyvtárba addig jöhet helyette bármi más.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94753) Csapoati válasza csaba951 (#94751) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ott nem biankó csekk volt, mert az a játékot azért nagyjából már ismerte mindenki, aki akarta. Egyedül a gépigény volt kérdéses. A FO4-nél viszont egyelőre minden az. Igaz, a legtöbb helyen vissza lehet mondani a pre-ordert.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94754) csaba951 válasza Csapoati (#94753) üzenetére


csaba951
veterán

FO4
Nekem a képek alapján rögtön a FO3 jutott eszembe! Ez tisztára olyan, csak már gyárilag vannak nagyfelbontású textúrák és teljesen új a világítás rész. The Witcher 3 egy csomó helyen megmutatja, hogy hogyan is lehet jól továbbfejleszteni az RPG-ket. Ha a FO4 tényleg még novemberben jön, akkor kicsit szomorú leszek, mert ebben a szakaszban már nem tudnak új ötleteket átvenni/beépíteni a versenytársaktól.

(#94755) BasketWink válasza tomsolo (#94744) üzenetére


BasketWink
csendes tag

köszi lehet agusztusba megveszem, jónak tűnik :D

(#94756) djculture válasza Csapoati (#94753) üzenetére


djculture
félisten

Majd jövőre megveszem az ultimate kiadást az összes dlc-vel, alapjátékot sajnos manapság nagyon ritkán érdemes megvenni..
Mindjárt jön ez a Batman is lesz hozzá 2000dlc, 17 félét jelentettek be eddig abból 6 különböző előrendelői kiadáshoz és nem jár semmi máshoz. Magyarán ha megveszed különbőző 6 verzióba az alap játékot akkor lesz esélyed hogy meglegyen az összes dlc.

[ Szerkesztve ]

(#94757) djculture válasza djculture (#94756) üzenetére


djculture
félisten

Lemaradt: Legalább annyi mák van hogy kuponként 5000-ért meglehet venni az alapot

(#94758) csaba951 válasza djculture (#94756) üzenetére


csaba951
veterán

BAO SP megvettem a megjelenés után nem sokkal. Hatalmas csalódás volt számomra! Egyrészt kb. 6 hónappal a megjelenés után jöttek a tartalmak (lehet, hogy nem pontos - de sokára). És ezek közt alig volt értékelhető tartalom.

BA:AK hoz én már tuti nem fogom előrendelni a SP-t! Ráér majd 1 év múlva. Fillérekért. Nem is nagyon reménykedem benne, hogy valami hasznos tartalma lesz. :(

[ Szerkesztve ]

(#94759) djculture válasza csaba951 (#94758) üzenetére


djculture
félisten

Az origin egy kókány csapatnak lett kiadva szóval számomra az nem is játék, kipróbáltam televolt hibával..
Ehhez sok szori dlc-t igérnek szóval azza nem lesz gond. Viszont ami gáz az nvidia gameworks.. Ezt azért vezette be az nvidia hogy ne kelljen optimalizálni egy játékot, úgyhogy az biztos hogy kurv@ nagy (nvidia) vga igénye lesz. Hairworks és füst effekt és sok minden máshoz a legdrágább nvidia kártyák kellenek másként 10fps-el mennek..

[ Szerkesztve ]

(#94760) cskamacska válasza #79621120 (#94734) üzenetére


cskamacska
addikt

Na azért ez komolyabb dolog, mint hogy GPCMR macskás képek között elsikkadjon. A Bad Juju Games chapter 7 szétcsúszás alatt van éppen, a gatyájukat is elárverezik róluk. A Desura webshop és kliens, illetve az Indie Royale bundli oldal ilyetén formán meg fog szűnni, inkább előbb, mint később, a népek DRM free játékai és kulcsai, a Desura kliens által menedzselt modok és kiegészítések meg mennek a levesbe. Van valami kis remény hogy átveszik őket, de tekintve hogy ők már a 3. tulajdonos voltak, hát nem túl kapós biznic. :(

PSA
Mindenki nézze át a régebbi bundlijait és Desura vásárlásait, próbálja végig a Desura collection oldalán, hátha kap még Steam kulcsot érte. Minden nemű Indie Royale kulcsot tessék most lementeni!

más

Humble Weekly Slitherine Bundle

1 dollártól
Conquest! Medieval Realms – PC DRM Free + Android


Frontline: Road to Moscow – Steam


Battle Academy – Steam


Rise of Prussia Gold – Steam

6 dollártól

Qvadriga – Steam


Hell – Steam

10 dollártól

Close Combat: Gateway to Caen – Steam

Omladozik Fort Niche bevehetetlen fala, a Slitherine végre bundlizik! :R Erősen tudom ajánlani minden stratégia kedvelőnek, no meg a seftereknek is, mert nagyon valószínű ezek a játékok soha többet nem lesznek ilyen zakciósak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#94761) FollowTheORI válasza csaba951 (#94758) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet igazad lesz... én előrendeltem. Igaz jóárasítva. :D

Azért 40 euróért kell hogy legyen benne több mint pár challange map meg skin. :Y :F

(Az AO SP fele ennyi volt.)

A kérdés inkább az hogy, ha ennyibe kerül, mit vettek ki az alapjátékból és tettek későbbre... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94762) arty válasza djculture (#94756) üzenetére


arty
veterán

miért akarná bárki az összes létező dlct a játékhoz? (most az abszolut fanatikusoktól és elmebetegektől tekintsünk el :D )

letolom az alapjátékot megjelenés után, aztán elfelejtem, annyi játékom van, hogy ezekre a kamutartalom déelcékre akkor se volna időm, ha nem dolgozó alkalmazottként tengetném életem ... :)

(#94761) NetTom: jóárasítva már az se érdekel, mit kapsz, a lényeg, hogy feleannyiért kapod, mintha holnap vennéd? :D Ilyenformán nekem is utalhatsz pénzt, ha ideért, mondom mit adok érte.... :P

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#94763) Zamery válasza cskamacska (#94760) üzenetére


Zamery
senior tag

Már vártam ezt a kommentet. :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#94764) FollowTheORI válasza arty (#94762) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. Annyit jelent hogy Batman fanatikusként ígyis ugyis megvettem volna (érdekel), valszeg -50%-on.
De mivel már most kevesebbért megkaptam, ezért megvettem most előre. Mert megtehetem és megérdemlem... ennyi. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94765) darkling válasza Źşë' (#94742) üzenetére


darkling
tag

Nemrég írták a kliensben:

"The Playfire Rewards BETA has become a central part of the Playfire experience since we launched the BETA in December 2013. Since then, we’ve given away nearly 4 million Rewards, earned by millions of dedicated Playfire members.

We’ve have also been collecting feedback, including reading every word on the whopping great 156 page Rewards thread on our forums; full of ideas and thoughts from members. Tweaking and experimenting as we go, introducing rewards across old, new, and independent titles every week, we are dedicated to designing a truly engaging Rewards BETA.

Taking on board your feedback, we’re going to be announcing the next chapter of Playfire Rewards over the next few weeks. We’ve been concocting an all new way of delivering rewards, and planning some of most exciting events we have ever planned - yay for planning!

After the current rota of achievement Rewards have ended, Playfire Rewards is going on a well deserved small holiday. We will be offering a Rewards of 50p for any new members that connects their Steam account to their Playfire account.

Thanks for your continued support of Playfire - we can’t wait to share our new plans with you very soon."

Why is a soap bubble round?

(#94766) djculture


djculture
félisten

Újra terjed a steam raktár lópó link de most olyan hogy ha valaki beszopja rákattint az összesnél fentlévő friedlistában lévő embert felveszi és elküldi: wtf: ***2screenshots.com*/screenshoot_xxxxx.jpg
Nem rákattintani !!!

[ Módosította: ollie ]

(#94767) tomsolo válasza djculture (#94766) üzenetére


tomsolo
őstag

:(

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94768) djculture válasza tomsolo (#94767) üzenetére


djculture
félisten

Szép móka amugy most igy valaki beszopta és fejlődik a zombi hálózat, felvette neki az ősszes friedlistában lévőt aki meg elfogadta annak afriendlistáját is.

(#94769) AtHoS válasza djculture (#94768) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk ha a szövegként berakott linked az élő lopós link, akkor imitt amott csillagozhattad volna, mert nálam pl. egy kiterjesztés az ilyen linkeket kattinthatóvá teszi.
Gondolom nem vagyok ezzel egyedül, szóval egy modival jó lenne, ha módosíttatnád.

read-only mode on the forum

(#94770) xuser válasza AtHoS (#94769) üzenetére


xuser
tag

én rá is kattintottam, mert azt hittem egy screenshot arról hogy mire kell figyelni
de aztán egyből gyanús volt hogy kép helyett egy scr filet akart letölteni, szóval cancel..
aki nem futtatja annak nem kell tartania

(#94771) Heavyrain válasza AtHoS (#94769) üzenetére


Heavyrain
őstag

Azthittem hogy direkt ő írta át a link végét xxxxx-re,hogy nehogy valakit megfertőzzön,de most látom,hogy alapból ez a link.

[ Szerkesztve ]

(#94772) bul07 válasza AtHoS (#94769) üzenetére


bul07
nagyúr

Pontosan én kat rá erre egyből jött valami scr-t akar leszedni

Egy kép hogy nálam úgy látszik mintha rendesen linkelve lenne, nekem is kiegészítő ami kattinthatóvá teszi nem kell másolgatni az ilyen beírt linkeket, csak ugye így nem lehet eldönteni hogy nem a hozzászóló linkelte rendesen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#94773) djculture válasza AtHoS (#94769) üzenetére


djculture
félisten

Nagy gondolkodás nem kell hozzá hogy az xxx helyén más karakterek voltak én írtam oda azt..

[ Szerkesztve ]

(#94774) Heavyrain válasza djculture (#94773) üzenetére


Heavyrain
őstag

Viszont az xxxxx végű linket megnyitva is letöltődik az .scr

[ Szerkesztve ]

(#94775) ruti


ruti
Közösségépítő

A BestBuy-topicból, mivel ott OFF:

Dilikutya #1940
:
Silent Service ?

Egon #1939::
jogos, de azokat most nem sorolom fel, amiben pucér nő bújt elő a téglák mögül :))

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#94776) AtHoS válasza djculture (#94773) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Legalább megpróbáltad, ez becsülendő... :R

read-only mode on the forum

(#94777) BasketWink válasza djculture (#94768) üzenetére


BasketWink
csendes tag

az ilyen jellegű linkek már ős idők óta mennek csak a rendszer változik alatta (msn,fb,steam stb...) nem értem hogy tudnak még mindig rákattintani...

(#94778) Dilikutya válasza BasketWink (#94777) üzenetére


Dilikutya
félisten

Úgy, hogy pl. valaki fórumba nem egy screenshotot linkel be a linkről, hanem magát a linket screenshotnak álcázva. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94779) ruti


ruti
Közösségépítő

Amazonon februárban vásároltam utoljára, gond nélkül.
Most viszont nem jó neki a HU bankártya!?!?
Le vagyok maradva?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#94780) warcat válasza ruti (#94779) üzenetére


warcat
veterán

Nem csak a megerősítést értetted félre? Ha kihagysz egy nagyobb időszakot vásárlás nélkül,akkor újra elkéri a kártyaadataidat,de utána befejeződik a vásárlás.Májusban vettem valamit,nem volt gond, persze lehet valami változott.

EA: It's in the crate!

(#94781) ruti válasza warcat (#94780) üzenetére


ruti
Közösségépítő

amúgy vett vki sikeresen BL2goty-t most onnan?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#94782) Dilikutya válasza ruti (#94781) üzenetére


Dilikutya
félisten

Macgamestore.com-on szokott lenni 15$-ért a teljes BL2, a GOTY-ból kimaradt DLC-k is benne vannak. Steamworks-ös, többen is vettek már, működik Windows-on is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94783) Heavyrain válasza Dilikutya (#94782) üzenetére


Heavyrain
őstag

Volt már $9.99 is ott a Complete Edition.

[ Szerkesztve ]

(#94784) Dilikutya válasza Heavyrain (#94783) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hm, lehet, rémlett a 3000 Ft is, csak abban nem voltam biztos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94785) ruti válasza Dilikutya (#94782) üzenetére


ruti
Közösségépítő

engem most sokkal jobban izgat, miért nem sikerül a vásárlásom.
ezért kérdeztem, hogy másnak sikerül-e.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#94786) tomsolo


tomsolo
őstag

Hmmm.. most nézem hogy uplay-en minden elhasznált kupon után fel lehet oldani egy másikat.

Van még vagy 600 pontom -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94787) tomsolo


tomsolo
őstag

GOG ide vagy oda, g2a azért vannak elég érdekes árak megin:

Divinity: Original Sin GOG CD-KEY

Az ALLKEYSHOP kuponnal 6 dollár-ért már elhozható az gyanús izraelitától :)

Sőt már van 5,65$ eladó is :DDD

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94788) maross válasza tomsolo (#94786) üzenetére


maross
veterán

Jo hogy mondod, kertem is még egyet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94789) maddionmax válasza maross (#94788) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hol lehet kérni? :Y

[ Szerkesztve ]

(#94790) maross válasza maddionmax (#94789) üzenetére


maross
veterán

shop.ubi.com, kozepen felul zold sav, 20% off

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94791) maddionmax válasza maross (#94790) üzenetére


maddionmax
aktív tag

:R

(#94792) tomsolo válasza maddionmax (#94789) üzenetére


tomsolo
őstag

Itt belépsz

Majd fenn Üzlet és alatt Üzletjutalmak (SHOP, Shop Rewards)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94793) FollowTheORI válasza tomsolo (#94786) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Összevonható egyéb kedvezményekkel a upontokért kérhető -20%?

Tehát van egy gamma -50%/75% akcióban arra még rájön -20% a végén? :)

Kösz maross, jó tudni. Lehet akkor figyelem majd a sale akciókat. Kell még egy két uborka cím a gyűjteményembe, ha lesz emberi áron. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94794) maross válasza FollowTheORI (#94793) üzenetére


maross
veterán

Igen, eddig mindenre ra lehetett tenni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94795) eami válasza maross (#94794) üzenetére


eami
addikt

nekem sajna csak 50 pontom van :\ van valami módszer amivel különösebb tökölés nélkül össze lehet szedni a pontokat?

(#94796) FollowTheORI válasza maross (#94794) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még azt meg tudod mondani van e rajta időlimit (exp. date), vagy bármeddig jó amit adnak kupon? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94797) maross válasza FollowTheORI (#94796) üzenetére


maross
veterán

En nem talaltam sehol semmi infot errol, pedig keresgeltem, tudtommal nincs rajta.

eami: nemnagyon, nezd vegig a jatekokat, ideje leporolni egy uplayes jatekot es jatszani vele :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94798) Heavyrain válasza eami (#94795) üzenetére


Heavyrain
őstag

Child of light ~500 pontot ad,ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#94799) Debilon válasza tomsolo (#94792) üzenetére


Debilon
addikt

hmm.. nekem azt írja, hogy 100 u akármi kell a feloldásához :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#94800) tomsolo válasza Debilon (#94799) üzenetére


tomsolo
őstag

Igen, ez így működik.

Uplay pontot uplayes játék játszásával lehet kapni illetve vásárlással - tehát ha veszel vmit a storeban kapsz még 10-15 pontot is - függően mennyiért és mit veszel.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.