Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93651) djculture válasza csaba951 (#93649) üzenetére


djculture
félisten

Nekem is van haver akinek az össz játéka a steam-en az a három amit én gifteltem neki. Kevés a bevétel Gaben bának, vagy miért kell szívatni a pontenciális felhasználóit?

[ Szerkesztve ]

(#93652) Arkennys válasza djculture (#93651) üzenetére


Arkennys
addikt

A 0 szintes 0 játékos scam botok ellen irányul,gyaníthatóan

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93653) djculture válasza Arkennys (#93652) üzenetére


djculture
félisten

Boltok két perc alatt megoldják ezt ellentétben azzal aki tényleg nemtud vásárolni. Egyre több ismerősöm a hazai helyzetek miatt boritékba kapja a fizetését is, én is csak a netes vásárlás miatt tartom fennt a számlámat. Már a paypal is aranyárakkal nyomja csak úgy vonódnak lefelé a több százas jutalékok...

[ Szerkesztve ]

(#93654) Arkennys válasza djculture (#93653) üzenetére


Arkennys
addikt

boltok?

egyébként az ziher, hogy sokkal kevesebb scam bot maradna így, ez jó. Viszont sz_patják azt is, aki nem vásárolgatós, aki vagy választ, hogy befizeti a sápot, vagy nem jelölhet barátot, stb. Steam szempontjából ez nyert-nyert helyzet, mert plusz pénzhez is jutnak, és jaj de jófejek, tesznek a botok ellen is. Jah...

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93655) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Érvénybe léptek már az új szabályok? Mert engem most jelölt be egy 0. szintű emberke.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93656) warcat


warcat
veterán

Túl van húzva ez a téma,a már meglévő,felszintezett fiókok maradnak teljesnek,tehát pont nem érdekel.
Botos csalók nagy része szerintem orosz/cis, az 5 dollár kellemetlen nekik és igazából az számít,hogy valami létező fizetőeszközt kell használniuk az aktiváláshoz.

És már lopott bankkártya sem az igazi,hiszen nézi,hogy milyen országhoz tartozik a bejelölt fizetési mód,Paypal fióknál a megadott cím,bankkártyánál meg gondolom a kibocsátási ország (ez is most változott,nézzetek rá,már nem a tartózkodási hely számít vásárlásnál,ha pl amcsikhoz mész nyaralni,akkor is magyar Steam boltból kell vásárolni,hacsak nem adsz meg egy amcsi fizetési módot)

Aki meg Day 0 vesz 60 euróért CODot,ne sírjon ha vennie kell 3 darab tf2 kulcsot,amit később majd elad ;]

EA: It's in the crate!

(#93657) cskamacska válasza csaba951 (#93649) üzenetére


cskamacska
addikt

És meddig tart őGabeNségének a 60 dolláros új játékokhoz Steam Sergeant of the Master Sergeants Most Important Person of Extreme Sergeants Community Premium Promotion DLC-t mellékelni? :P Eddig is játék kellett a közösségi funkciók eléréséhez, csak mivel az indie szemetek kulcsainak spamhulláma miatt ez már semmit nem ér(olcsóbban veszi a játékot mint a zombi gépét ;] ), csak kellett valamit tenniük úgy, hogy azért mégsem b listáznak semmilyen játékot.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93658) tomsolo


tomsolo
őstag

Most nézem, hogy a steamen a Witcher 3 -nál, már a Prepurchase Witcher 3 EU jelenik meg - nem tudom mióta van ez így - szóval akkor a héten menni is fog a sztem a a levél supportnak, hogy a jelöletlen ám RU/OLD cserét mennyire gondolják validnak.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93659) Crytek


Crytek
veterán

Most már nagyon kíváncsi vagyok el fog -e indulni a witcher 3. Mert szerintem a fél világ tavaly nyáron vette meg 3xxx ft-ért!

Next PC Upgrade: 2022

(#93660) eami válasza tomsolo (#93658) üzenetére


eami
addikt

purchase historyban nekem EU verziót ír, annak ellenére hogy amikor vettem nem volt még ilyen.

(#93661) Crytek válasza tomsolo (#93658) üzenetére


Crytek
veterán

De milyen raj lesz eladtak már most több százezer Witcher 3-at azoknak a 80%- a RU tag semmit nem tud majd kezdeni csak szó szerint plusszegysor lesz :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#93662) eami válasza Crytek (#93661) üzenetére


eami
addikt

mármint az a bajod hogy egy tök más régiónak szánt cucc nem fog neked menni? aha...

(#93663) tomsolo válasza eami (#93660) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem RU(OLD)-ot, de ezt az EU címkét csak most vettem észre, a store-ban.

(Mikor cseréltem/aktiváltam, jelöletlen itemként szerepelt.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93664) djculture válasza Crytek (#93661) üzenetére


djculture
félisten

Már annak idején leirtad ezt hogy attól félsz nem fog menni ... Akkor most komolyan mire számítottál? Csodára? Nekem jólvan a GoG verzió pláne mióta bejelentették a dlc áradatot ehhez is..

[ Szerkesztve ]

(#93665) warcat


warcat
veterán

Úgyis menni fog (bár nekem még elve jelöletlen van) az ilyen visszafelé elveszünk/lekorlátozunk dolgok bár lehetségesek,de nagyon nem bátorítottak és nagyon kevés példa van rá.Mondom én ezt a már sikeresen fiókra beaktivált példányokra,a tárolóban pihenő gifteket úgy írják át ahogy akarják.
Hatalmas shitstormot hoz részre PR viszonylatban és a fórumokon,miközben erősen megkérdőjelezhető,hogy mennyi "elvesztett" pénzt tudnak visszaszedni ilyen módon.

A tipikus megoldás mostanában úgy tűnik a kamu season passok bevezetése; jó példa erre a Shadow of Mordor és a Dying Light is.Shadow of Mordor braziloktól volt 20 euró környékén,Dying Light meg RU/CIS giftek áradata.Hogy-hogynem a fél világ onnan vásárolta meg; megjelenés hetében hirtelen legyártottak egy Season passt mordorhoz valamint egy premium editiont,ami alapból tartalmazta.
Aki megvásárolta,nagyjából kiegészítette a vásárlási árat arra ,amit szerettek volna ténylegesen behúzni érte.
Ténylegesen a The Bright Lord dlc ér valamit ami megjelenéskor volt 9.99,sok értéket nem adtak cserébe

Dying Lightnál én ugyanezt látom,hirtelen előkerülő Season Pass, minimális tartalommal,aki megvette az olcsó játéka mellé,kipótolta a kiadónak amit korábban megspórolt.

...
-> Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass 24.99€ Nesze nektek összes déelcéingyen
Annyi a különbség,hogy talán kapni is fogunk komolyabb tartalmat érte.

EA: It's in the crate!

(#93666) Zamery válasza Crytek (#93661) üzenetére


Zamery
senior tag

Dehogynem, szerintem ugyanúgy kapsz majd belőle DRM mentes verziót a gog.com-on mint a többiből. Legalábbis az eddigiek alapján.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#93667) Crytek válasza eami (#93662) üzenetére


Crytek
veterán

Az a bajom hogy a semmi korlátozással ROW cuccra 3-4 hónappal később rá kurták a RU- tagot. Igen ez a bajom.

Zamery: Gogot hagyjuk már :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#93668) maddionmax válasza Crytek (#93667) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem kötekedésképpen írom, hanem mert tényleg nem tudom: ROW tages volt vagy nem volt megjelölve semmilyen tag?

Ha ROW volt, akkor ezt tényleg gáz Steam részéről, azonban ha nem volt semmilyen tag, akkor - elméletileg - a console-ból lekérhető, vásárlás helye szerinti korlátozás lesz a mérvadó, azaz ha RU, akkor nincs mit tenni.

Mivel giftet - hivatalosan - nem lehet vásárolni, így ajándékba kaptad..."ajándék lónak meg ne nézd a fogát" alapon Steam-nek lesz igaza.

(#93669) arty válasza djculture (#93653) üzenetére


arty
veterán

te most a boltok által rád-terhelt paypal feekre gondolsz?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93670) csaba951 válasza Crytek (#93667) üzenetére


csaba951
veterán

Ha biztosan működő verziót akartál akkor simán megvehetted volna a magyar Store-ban 49,99 €-ért. Nem volt rá ennyi pénzed/nem akartál ennyit fizetni érte, így megoldottad más forrásból, fillérekért. Most kiderült, hogy van rá esély, hogy nem fog működni.

Korábban ennek tudatában vetted meg. Akkor most mi ez a sírás-rívás?!

(#93671) Agyzuzo válasza csaba951 (#93670) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én se fogom soha megérteni ezt a tipikus emberi magatartást - úgy általánosságban véve, mert sok mindenre vonatkoztatható - csodák nincsenek, alacsonyabb ár/magasabb kockázat, aki ebbe beleugrik fogadja el és kuss van. De mondhatnám ugyanezt a jó kis CHF hitelekre és a mindenféle magas hozamokkal kecsegtető befektetésekre is. :) El kő fogadni hogy ez ezzel jár, csodák nincsenek, nem tudom mit várnak egyesek... Melyik BAROM venné meg 50 EUR-ért akármelyik játékot is, ha 100%-osan ugyanazt a biztonságot, supportot, stb. kapná a töredékéért?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#93672) bul07 válasza Agyzuzo (#93671) üzenetére


bul07
nagyúr

Origin vásárlásoknál elméletileg még így van, az írásod végén említett verzió
Mexikói Origin vétel és ha kell a supporthoz is fordulhatsz nem nézik honnan van
Eddig még :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93673) eami válasza csaba951 (#93670) üzenetére


eami
addikt

sőt ha megvan az első két rész akkor csak €43 steamen.

(#93674) tomsolo válasza maddionmax (#93668) üzenetére


tomsolo
őstag

> vagy nem volt megjelölve semmilyen tag?

Nem volt. Szemre bármilyen lehetett volna.

> Mivel giftet - hivatalosan - nem lehet vásárolni, így ajándékba kaptad

Giftet nemcsak ajándékba lehet kapni, lásd csere - thx Captain Obvious.

> "ajándék lónak meg ne nézd a fogát" alapon Steam-nek lesz igaza.

Amennyiben igaznak nevezhetjük a szir-szar rendszerét ahol jelöletlen ám a későbbiekben korlátos dolgokra lehet pénzt költeni.

Félreértés ne essék, részemről ez egy pusztán teszt akció - mikor beszereztem már tisztában voltam a fentiekkel - kiváncsi vagyok Gabenék eltudnak e-menni a rohadékságnak a legmagasabb fokára a CD Projekt "jó céggel" együtt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93675) Crytek válasza maddionmax (#93668) üzenetére


Crytek
veterán

Nem volt rajta semmilyen TAG. Bárki aktiválhatta a giftet az egész planétán.
Ez volt tavaly nyáron, szerintem a fél világnak ez a verziója van meg. Majd jött az ősz és szépen rá kurták a RU tagot.

De mindegy, ha nem fut majd a réti sas lesz játszva.Ha büdös a pénzem akkor ne sírjanak.

Next PC Upgrade: 2022

(#93676) maddionmax válasza tomsolo (#93674) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Cserénél sem vásárolod, hanem cseréled, így nem minősül vásárlásnak.

Alapvetően igazatok is van és nincs is. Mivel nekem csak GOG-os verzióm van, így Nektek kizárólag sok szerencsét tudok kívánni ahhoz, hogy működjön.

(#93677) micafighter válasza Crytek (#93675) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hol vettétek egyébként?

(#93678) maross válasza Crytek (#93675) üzenetére


maross
veterán

tudnam miert sirsz

http://prohardver.hu/tema/eredeti_jatekok_best_buy_topic/hsz_80638-80640.html

Es ha mar itt tartunk, azt se ertem hogy miert kerult elo megint ez a lemez, honapok ota ru old neven fut. Vagy menni fog, vagy nem. Borzaszto kedves lenne toluk, ha futna, veheted ajandeknak.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93679) maross válasza Crytek (#93675) üzenetére


maross
veterán

dabul

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93680) eami válasza maross (#93678) üzenetére


eami
addikt

mondjuk "OLD" taggel eléggé esélyes szerintem hogy menni fog.

(#93681) wwenigma válasza Agyzuzo (#93671) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kar hogy abban sosem volt egy deka CHF-sem, ez az atveres...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93682) tomsolo válasza warcat (#93665) üzenetére


tomsolo
őstag

Mordort elevel lehetett Premunként venni - lásd én :P - amiben benne volt az SP, annyi volt a korlát hogy volt hozzá egy rakadék más előrendelői DLC - rúnák, skinek - amit (ha jól tudom) csak később tettek részévé az SP-nek.

Legalábbis nekem plusz 2 euróba fájt ezeket még eme intézkedések előtt beszerezni mert nem volt része a Premiumnak - elég viccesen is alakult a DLC lista így:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93683) Agyzuzo válasza wwenigma (#93681) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez tény, de ebbe ne menjünk most bele. :) Az egyszeri flótás annyit látott hogy jajdejó, majdnem fele mintha HUF alapú lenne és még csak meg sem fordult a fejében hogy ez azért nem véletlen. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#93684) echterion válasza eami (#93680) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi az az OLD tag? Az mit jelent pontosan a RU mellett?

(#93683) Agyzuzo: Igen, mindenki, aki nem olvassa az áfsz-t, meg a szerződést, meg az áfsz-t, az egy szerencsétlen flótás. :K :F
Viszont én a 2007-es autóhitelemmel még így is bőven jobban jártam, mert csak 2012-re érte el a 2007-es huf törlesztőrészletet a havi díj, és 2013-ban le is zárult a hitel. És még vissza is kapok majd pár százezret, szóval én nem panaszkodom.

[ Szerkesztve ]

**********

(#93685) bullseye


bullseye
addikt

Azért az nem lenne rossz szerintem, ha amint felkerül valamilyen szoftver a digi áruházba, rajta lenne a régiólock, ha van, vagy nem raknák rá utólag, ha hülyék. Jól persze ezzel sem járnánk, ha simán minden EU2 lockos lenne a jövőben, de legalább kiszámítható, és érthető húzás lenne a cégektől.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93686) warcat válasza tomsolo (#93682) üzenetére


warcat
veterán

Már vagy egy hónapja futott legalább a Steam preorder,mikor a season pass és a "prémium edition" felbukkant kb egy héttel a megjelenés előtt ahogyan írtam is,aki meg addig megvette,pech?

EA: It's in the crate!

(#93687) tomsolo válasza echterion (#93684) üzenetére


tomsolo
őstag

> Mi az az OLD tag?

OLD MAC

(Nem tudom emlékszik itt valaki arra a Richard Pryor filmre ahol a vietkongokkal játszott el egy hasonló poént? :P)

Egy ideig simán Witcher 3-ként szerepelt az accounton -csak más subidje volt, erre rakták utólag ezt a tag-et. Nekem egyébként csak az volt furcsa, hogy most már a store-ban is EU taggal hivatkoznak rá.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93688) Agyzuzo válasza echterion (#93684) üzenetére


Agyzuzo
addikt

El kell olvasni, azért van. :) Egyszerű józan paraszti ész - minden kereskedő célja a profitmaximalizálás, tisztában kell lenni azzal, hogy ez a fogyasztóra nézve mivel jár. Egy kis egészséges paranoia jó ha van mindenkiben. :) Na persze ez megint nem vonatkozik azokra az esetekre, amikor az embert simán átb*sszák, mondjuk az aprón valami kamu hülyeséggel. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#93689) eami válasza echterion (#93684) üzenetére


eami
addikt

csak tipp, de ha meg jófejek és mellette transzparensek is akarnak lenni, akkor a RU(OLD) mindenhonnan játszható a sima RU meg már nem.

(#93690) Crytek válasza eami (#93689) üzenetére


Crytek
veterán

A játék feloldásáig körülbelül 1 hónap, 1 nap és 8 óra van hátra.

Ennyi idő már csak és minden kiderül és remélhetőleg mindenki derül!

Next PC Upgrade: 2022

(#93691) echterion válasza eami (#93689) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, ez az, ami nem jellemző a kiadókra (tisztelet a kivételnek).

(#93688) Agyzuzo: PErsze, ez nyilvánvaló. De azt elvárni egy egyszeri átlagpolgártól, hogy ezeket szerződéskötés előtt végignyálazza és értelmezze, egyszerűen nem lehetséges. Ehhez azért kell valami ügyvéd vagy jogész ember, ami ugye plusz költség, meg aztán ha nem mondják, nem mindenkinek jut eszébe, hogy van ott egy könyvnyi áfsz is a szerződés mellett...

**********

(#93692) tomsolo válasza echterion (#93691) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem a deviza alapú hitelekről legyen is elég ennyi itt, mert ez már szuperzöld offtéma itt :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93693) maddionmax válasza eami (#93689) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Kockázat nélkül nincs győzelem :)

Anno Dying Light is RU tages volt, mégsem lockolták végül, hátha a Witcher 3-mal is szerencséjük lesz akik megvették. Bár nekem már az is furcsa, hogy maga a játék még egy CDProject-es accountot sem kér, így DRM-Free verzióban tényleg "szabadon terjeszthető", ami számomra felfoghatatlan. :D

(#93694) Agyzuzo válasza maddionmax (#93693) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igazán jöhetett volna a GTAV is a GOG-ra. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#93695) echterion válasza tomsolo (#93692) üzenetére


echterion
nagyúr

Off topik, szóval mindegy. ;]
De igaz.

**********

(#93696) maddionmax válasza Agyzuzo (#93694) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Még jöhet :D

Más: Elnézve az új Steam szabályokat, olyan jól működnek, hogy 2 nap alatt 8 db 0-ás szinten álló bot jelölt ismerősnek. Gratulálok a Steam programozóinak, ha tényleg él már a dolog. :D

[ Szerkesztve ]

(#93697) bladegery válasza maddionmax (#93696) üzenetére


bladegery
senior tag

nem retroaktiv,

gergely-szabo.com

(#93698) maddionmax válasza bladegery (#93697) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Akkor értelme nem sok van :D
A nullás botok eddig is megvoltak :D

(#93699) eami válasza maddionmax (#93698) üzenetére


eami
addikt

lassan azért majd kikopnak csak jelentgetni kell őket.

(#93700) arty válasza wwenigma (#93681) üzenetére


arty
veterán

írás a témában

nem nagyon látom, hol itt az átverés... inkább csak azt látom, hogy kell valakit okolni, mert nem jött be a kockáztatás :)

(az átverés ott van esetleg, ahol a magyarországi bank jelenleg is durva kamatot számol fel, miközben a svájci alapkamat a béka segge alatt tanyázik, ergo a kamatkülönbözet sem lehetNE magas)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.