Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93951) bullseye válasza Pcgamers (#93949) üzenetére


bullseye
addikt

Az ára valójában egy PC Guru, vagy 15$ - minden más a Humbleból. Á, csak viccelek, itt ezt mindenki tudja, nem csak te.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93952) Dilikutya válasza NyMRooD (#93948) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az X-Wing széria nem volt még a Steam-en, amikor a Humble akció volt, az csak a héten került fel oda. Sőt, azok nincsenek még benne a Steam-es SW complete-ben sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93953) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Srácok, tudtok ajánlani a Trine-hoz hasonló co-op játékot? A fiam már ezerszer végigment rajta 4 és fél évesen, és unom már mindig újrakezdeni vele...

Lehetőleg azért ennél sokkal bonyolultabb ne legyen, és mindenképp egy képernyőn legyünk ketten... :)

Előre is köszi! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#93954) Zolás válasza Vertigo18 (#93953) üzenetére


Zolás
addikt

Lego játékok mennek coopban is. Bár nem oldalnézetes.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#93955) Vertigo18 válasza Vertigo18 (#93953) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm, 97% fölött van mind már, megcsináltuk... :) :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#93956) Heavyrain válasza Vertigo18 (#93953) üzenetére


Heavyrain
őstag

-Rayman Legends
-Rayman Origins
-Child of Light (ott a második játékos csak mellékes,de lehet azt is élvezné)
-Trine 2
-The Cave
-ibb and obb
-Dungeon Defenders (bár egy 4 és fél évesnek ez lehet bonyolult)

[ Szerkesztve ]

(#93957) Vertigo18 válasza Heavyrain (#93956) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bocsi, elfelejtettem, Trine 2 is megvolt csontostól, bőröstől...

A Raymant és a Cave-t kipróbálom, köszi! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#93958) tomsolo válasza Vertigo18 (#93957) üzenetére


tomsolo
őstag

Mortal Kombat? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93959) djculture


djculture
félisten

crazy fog részek.. Csak azok nincsenek steam-en szerintem.. De a sonic részek is ilyenek azok vannak fennt.

[ Szerkesztve ]

(#93960) Heavyrain válasza tomsolo (#93958) üzenetére


Heavyrain
őstag

4 és fél évesnek? :F

(#93961) Csapoati válasza Heavyrain (#93960) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A német low violence változat jó lehet még. :D Én 4-5 éves gyereknek mindenképp a Raymant ajánlom (a Legendsben feloldhatók az Origins pályái, így elég azt megvenni).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93962) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Az a baj, hogy sok a gomb, és sok a kombó, a vér az folyhat! :D ;]

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#93963) zone válasza Vertigo18 (#93953) üzenetére


zone
őstag

co-optimus Couch Co-Op-ra állítsd a szűrést

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#93964) cikasz


cikasz
őstag

Tudom, hogy nem pont ide illik a kérdés, de az android totyikban nem válaszolnak :(
Nem tudok olyasmi játékot androidra mint a Tiny Thief? A fiamnak tetszett, de végigjátszotta. (6,5 éves) :U

köszönöm. :R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#93965) Csapoati válasza Vertigo18 (#93962) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Rayman Legends egyébként most épp akciós a Humble Store-ban

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93966) Vertigo18 válasza zone (#93963) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen, ez nagyon hasznos volt, mentettem is könyvjelzőbe! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#93967) Frod


Frod
addikt

Bocsi, ez most tényleg off, de épp (ismét) kacérkodom a Witcher 3-al, erre azt olvasom megint, hogy a dobozosan vett az csak GOG-ra megy fel? Steam-re már megint csak az amit ott vesz az ember 50€-ért? :S

"A játék a GOG rendszerében lesz aktiválható, www.gog.com , felhasználói fiók létrehozását követően. Más rendszerekben, például a Steam-en a játék nem lesz aktiválható." forrás

Do you see the white shadow?

(#93968) S1M0N válasza Frod (#93967) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, mivel a GoG a CD Projekt oldala, ezért a dobozos verziót ott lehet regisztrálni.
Ők meg elkötelezettek a DRM-mentesség mellett, ezért sincs pl. a Steamhez kötve a játék. GoG-on meg csak beregisztrálod, telepíted és játszol, nem kell hozzá bejelentkezve lenned sehol sem.

(#93969) Frod válasza S1M0N (#93968) üzenetére


Frod
addikt

Köszönöm, ez esetben viszont akkor lehet jó lesz a hardveraprós, 5 ezres kupon is, ha a Steam úgyis kiesik (a dobozossal emiatt szemeztem csak)
Mivel nem nagyon vagyok járatos ilyen téren, így pm-ben jöhet ha valaki tud megbízható eladót, ahol tuti nem kell tartani semmitől. Köszi!

Do you see the white shadow?

(#93970) eami válasza Frod (#93967) üzenetére


eami
addikt

Dobozos vs digitális ár egy dolog. Ami tényleg érdekes hogy gog-on €40 teljes áron, steamen €60 teljes áron. Gyakorlatilag steamen a kedvezményekkel együtt lehet annyiért megkapni mint a GOG kedvezmény nélküli ár :DDD

(#93971) tomsolo válasza eami (#93970) üzenetére


tomsolo
őstag

Steam acsik se lesznek hozzá, dl & and play semmi több.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93972) Frod válasza tomsolo (#93971) üzenetére


Frod
addikt

Acsi sem lesz??? Na, akkor pláne eldöntésre került a dolog, steam felejtős.

Do you see the white shadow?

(#93973) djculture


djculture
félisten

Én meg szépen elkérem havertól a GoG-ost. Megérdemlik ezt a dolgot egyébként is, hazudgáltak össze vissza dlc ügyben

[ Szerkesztve ]

(#93974) eami válasza djculture (#93973) üzenetére


eami
addikt

naja - mi nem csinálunk fizetős DLC mert tiszteljük a vásárlóinkat blabla, muhahhaa....

(#93975) Crytek válasza djculture (#93973) üzenetére


Crytek
veterán

Senki nem hazudott semmit.Lesz 16 lóhugy dlc ingyen ezt is mondták ez lesz is.
Amikor ezt benyögték szó se volt ill. hírbe se voltak ezek a nagyobb kiegészítők!

Meg bárki bármennyire fikázza őket azért ezek a kiegek nem egy szaros multi pálya ,meg fegyver skin ,vagy egy új ruha amikért a többi cég a börödet is lenyúzza. Itt nem lópáncélt kapsz a pénzedét hanem 20+ óra gameplayt ami nem mindegy...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#93976) S1M0N válasza Crytek (#93975) üzenetére


S1M0N
senior tag

Lényegében volt róla szó, de elmondták, hogyha kérnének is pénzt kiegészítőért, akkor olyanért teszik, amik meg is érik az árukat, nem pedig lópácélért kérnek el X összeget.

Mondjuk az Expansion Pass felbukkanása engem is meglepett, de ha tartják az ígéretüket, akkor részemről oké a dolog.

Szóval nem hazudtak, legfeljebb csak nem jelentették be egyből, hogy nem csak tervbe van véve a fizetős kiegészítő, hanem már be is vannak árazva.

(#93977) djculture válasza Crytek (#93975) üzenetére


djculture
félisten

Rohadtúl nem azt nyilatkozták hanem hogy náluk nem lesz fizetős dlc mert tisztelik a vásárlókat. De van az a pénz amiért lehet hazudozni. Most azt tippeli mindenki hogy mi pc-re egyáltalán pc-re készitett játékot kapunk vagy kapunk egy portot emiatt jönnek ekkora gépigénnyel. Mer a kinézet megnéztem húsz videót ekkora gépigényt nem igazol. Ráadásul jöttek ki olyan randa videók mintha valami ps3-on futott volna.

[ Szerkesztve ]

(#93978) bullseye válasza djculture (#93973) üzenetére


bullseye
addikt

Mármint, hogy illegálisan akarod játszani? Mert nem tetszik a DLC politikájuk vagy a PR-jük?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93979) Dilikutya válasza bullseye (#93978) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk az 0day sem lelkesítő, hogy a játék fele csak fizetősen elérhető.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93980) djculture válasza bullseye (#93978) üzenetére


djculture
félisten

Van egy hülye hírem de el lehet ajándékozni a GoG játékokat. Ez számodra biztos hatalmas újdonság ha ilyen baromságot kérdezel. Haver végignyomja utána szól odaadja nekem és ennyi a történet.

[ Szerkesztve ]

(#93981) bullseye válasza djculture (#93980) üzenetére


bullseye
addikt

Az induló megjegyzésedből hiányzott az a fontos infó, hogy majd csak miután ő végigvitte. De elismerésem a stílusodért, ahogy ezt tisztáztad. Szinte sajnálom, hogy az eredeti változatot nem láttam.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93982) eami válasza djculture (#93977) üzenetére


eami
addikt

"As gamers, we nowadays have to hold on tight to our wallets, as surprisingly right after release, lots of tiny pieces of tempting content materialize with a steep price tag attached. Haven't we just paid a lot of cash for a brand new game? As CD PROJEKT RED, we strongly believe this is not the way it should work and, with The Witcher 3: Wild Hunt, we have decided to do it differently. Cutting to the chase, everyone who buys Wild Hunt will receive 16 specially prepared DLCs absolutely for free, regardless of platform."

ennek ellenére még meg sem jelent de megvehető a sok órás kiegészítő :\

(#93983) djculture válasza bullseye (#93981) üzenetére


djculture
félisten

Semmi más nem volt benne nyugi csak egykét betű kimaradt. Nem szokásom ez a stílus csak már kicsit berágtam elnézést. Mikor ilyeneket ir valaki biztos életbébe egy filmet se adott kölcsön vagy vett kölcsön se egy zenét, gyereknek is adásvételivel adja át a játékot ha holnap játszani akar. Szóval műmájerkedhetünk erröl de embert nem találni aki nem adott még köcsön semmi szerzői joggal rendelkezőt akár egy rokonnak vagy havernak.

[ Szerkesztve ]

(#93984) alratar


alratar
addikt

Olvasgattam itt a vitát, ami a Witcher 3 fizetős kiegjeiről szól.

Első alapvető tévedés, ezek nem DLC-k, hanem kiegészítők.
Érdekes, hogy amikor a Squerte adott ki fizetős kieget a Deus Ex-hez Missing link személyében. senki sem háborgott!

A második tévedés, hogy ezen DLC-k[ (maradjuk ezen divatos szónál) megléte nem szükséges a játék alaptörténetéhez.
Tehát pl.a Maffia 2-vel ellentétben, ezek NEM az sztoribol kiollózott részek, amikért pénzt kérnek, hanem vadi új helyszínek, mellékszálak és mint említették, 20+ játékóra.

Ja, és mellette kapunk 16 FREE DLC-t, ahogy ígérték!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#93985) SenorGrande válasza alratar (#93984) üzenetére


SenorGrande
senior tag

"Első alapvető tévedés, ezek nem DLC-k, hanem kiegészítők."

DLC - DownLoadable Content, azaz letölthető tartalom. Hogy ez most lópáncél, skin, térkép, küldetés, új - kockás fülű nyúl - karakter, stb, teljesen mindegy, ez az összefoglaló neve.

Alapvetően nem vagyok DLC ellenes, ha valamihez valami érdekel, megveszem, de ahogy már a Borderlands 2 esetében többször is kifejtettem, az igenis zavar, hogy sok játéknál nincs egy összefogott teljes csomag, amit normális áron be lehetne szerezni, hanem megy az ügyeskedés a zsetonért, mert a GOTY nem teljes, emellé az SP-ben sincs benne minden, és a végére rendesen zsebbe kell nyúlni - még akciózások mellett is! - , hogy az engem érdeklő tartalmat beszerezzem. Na ettől viszont nyílik a virtuális-bicska a zsebemben, és igenis lesznek játékok, kiadók, akiket bojkottálni fogok. Nyilván ezt ők meg sem érzik, de akkor sem vagyok hajlandó az ilyen hozzáállást támogatni.

Ezt most úgy általánosságban írtam, Witcher 3 engem nem érint, gépem sincs hozzá, és még az első két részhez sem nyúltam.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#93986) maross válasza alratar (#93984) üzenetére


maross
veterán

kiegeszitot egy evre ra szokas kiadni egy ev munka utan, es majdnem teljes jateknyi tartalom szokott benne lenni. Ne erts felre, lenyegesen tobb tartalmat adnak az ember penzeert mint masok, az egyeduli gond az volt hogy nagy mellennyel bejelentettek hogy MINDEN DLC ingyenes mert extra jo fejek vagyunk(nem azt mondtak hogy minden dlc ingyenes amiben nincs lo*ar sem), aztan mi lett? ja hogy ez bazisokmillio dollar lenne..ja ok, akkor ize, akkor ezt hivjuk ennek meg annak, meg mi nem ezt mondtuk hanem azt...aha.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93987) alratar válasza maross (#93986) üzenetére


alratar
addikt

Jó, azt elismerem, hogy kicsit rosszul kommunikálták ezt az egészet kifelé.
De véleményem szerint, egy világszintű vállalatnál, ez elnézhető. (láttunk ennél csúnyább baklövéseket is)

Továbbá, honnan tudod, hogy ezek meddig készültek? Lehet, hogy ezekre külön kis csapat volt ráállítva s kezdetek óta készül!
De amikor a Trin2 mellé adtak ki kieget., az sem volt baj.. (Igaz, nyomott áron jött ki)

@SenorGrande. És, ha dobozosan is kiadják mi lesz? DBC? :DDD

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#93988) Nazara válasza maross (#93986) üzenetére


Nazara
őstag

Tényleg rosszul kommunikálták, de ahogy a GOG-on irják is:

*The presented screenshots were taken from the base game and not from the expansions. Hearts of Stone will premiere in October, while Blood and Wine is slated for release in the first quarter of 2016.

Szóval az első majdnem fél évvel a megjelenést követően, mig a második elvileg kicsivel hamarabb, mint a játék első születésnapja - feltételezhető, hogy ezek még nincsenek készen, ezek után fogják elkésziteni.

Szvsz. ha nem jelentik ezt most be, hanem majd csak 2-3 hónappal a megjelenés után, akkor most nem lenne ekkora felháborodás.

Ettől függetlenül biztos nem mondanék le egy ilyen nyilatkozat-baki miatt egy olyan játékról, ami érdekel.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#93989) tomsolo válasza Nazara (#93988) üzenetére


tomsolo
őstag

Az megvan hogy a "kiegészítőben" szereplő helyszín eredetileg is rajta van az elején open world tagelt rpgben? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93990) Nazara válasza tomsolo (#93989) üzenetére


Nazara
őstag

Az első kieg helyszine valóban, a másodiknál oda is van irva, hogy: Blood and Wine, a 20-hour tale that will introduce the all-new in-game region of Toussaint, tehát értelmezésem szerint nincs benne az alapjátékban mint bejárható terület.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#93991) tomsolo válasza Nazara (#93990) üzenetére


tomsolo
őstag

Vagyis akkor az első "kieg" az ULC, a második meg DLC lesz? :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93992) bullseye


bullseye
addikt

Bárcsak ők is az elejétől mindent pénzért adtak volna, akkor nem lenne ennyi csalódott ember...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93993) djculture válasza bullseye (#93992) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem minimális igénye az embernek hogy ne hazudjanak a képébe.
Elmész a boltba ahol öles betükkel kivan irva hogy akciós fűnyiró lesz majd következő hónapban minden kiegészitő ingyen van hozzá. Hazamész előre elrakod a lét rá. Majd legközelebb jársz arra már látod más van már kiírva, igazából csak 9 pótcsavar van hozzá a pluszkést külön kell megvenni meg a rezgőmentesitő fogantyút is plusz az állitható kerék is plusz pénzes tartozék igaz e nélkül is működik a cucc csak éppen igy gyártották le hogy ezek a kellékekkel teljes a komfortérzés használattal. Te mit csinálnál ilyen hülyeség után. Legtöbb ember ilyenkor hazamegy a picsába és többet a bolt környékére nemmegy.. Szerintem te se szereted ha megvezetnek meg mást se..

Ilyenkor a bolt is meg most is a kiadó is segget csinált a szájából ezt magyarosan így mondják...

[ Szerkesztve ]

(#93994) bullseye válasza djculture (#93993) üzenetére


bullseye
addikt

Igen, ezért is írtam, hogy jobban jártak volna, ha az elejétől kérnek pénzt a kozmetikai vicikekért is. AMúgy is én jobban szeretem, ha a felesleges blingekért kell fizetni (extra skinek, meg hasonlók), és a tartalom DLC ingyenes, akkor is ha 6 hónappal később jön ki, mert megdobhatja a sima eladásokat is.

Másrészt ahogy az IDDQD-n is írtam, miért érdekelné az egyre kisebb (semi-)hardcore réteg a kiadókat, amikor a pénz a félkazuárokban és kazuárokban van, akik sokkal kevésbé igényeskednek, mint mi.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93995) i2k válasza djculture (#93993) üzenetére


i2k
senior tag

Nem veszed meg. Kész. Ne sírj!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93996) djculture válasza i2k (#93995) üzenetére


djculture
félisten

Nem sírtam engem nem izgat, csak az a része hogy nem kellene az ilyen cselekményeket benyelnie a játékos társadalomnak. Mostanában oldalakat lehetne irni hogy milyen szemétségeket művelnek a kiadók. Mert megtehetik. Tényleg csak a legvégső agyonszívatásoknál heregelődnek be az emberek, mint legutóbb a steam-es fizetős módoknál ahol a valve lenyúlt volna minden lét, készitőknek két csepp jutott volna a mannából. Érdekes annál akkora lett a felháborodás hogy Gaben bá maga kényszerült magyarázkodni, végül visszavonta az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#93997) i2k válasza djculture (#93996) üzenetére


i2k
senior tag

Csakis a pénztárcáddal szavazhatsz.
Tele (s)írhat(sz) blogokat, online oldalakat, fórumokat, jegyzetfüzeteket, és publikálhat(sz) az ember könyveket is ebben a témában, akkor is a pénztárcával szavazás az egyetlen fegyver.
7 milliárd ember X százaléka játszik nap-mint-nap. Ha az X százalék fele a monitorra dobálja a pénzét Early Access-re, Kickstarterre, Béta(állapotú, félkész játék)ra, előrendelésre, DLC-kre és Season Passokra, akkor a másik fele telesírhatja az Amazonast, a fejlesztők és kiadók akkor is örömmel fognak kiadni minél több (általam) felsorolt dolgot.
Sőt, kitalálnak még valamit a következő években, az tuti.
Hiszen jön a virtuál röliti is, amiért lehet tejelni majd.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93998) Nazara válasza djculture (#93996) üzenetére


Nazara
őstag

Mondj egy olyan kiadót, akinek még semmi rossz húzása nem volt. Értem én, hogy mostanában minden téren szivatják az egyszerű gamert, de van ennek egy másik oldala is:

Most ha van egy játék, amit évek óta várok, mint óvodás a télapót, akkor szerinted egy ilyen apróság miatt inkább lemondok az élményről? Nem. Megveszem az alapjátékot, amibe igy is több 100 órát fogok belevinni, ez már most biztos (szöszmötölés, mellékküldetések, újrajátszás, stb.) és annyi, hogy nem áldozok az Expansion passra. Ha később le lesz akciózva, akkor elgondolkodok a beszerzésén, persze miután megnéztem, hogy a "szakmai" oldalak és a fórumok milyen véleménnyel vannak róla.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#93999) maross válasza i2k (#93997) üzenetére


maross
veterán

kihagytad napjaink uj slageret, a hd textura pakkokat 20+ euroert :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94000) cyberkind


cyberkind
félisten

Batman: Arkham Knight – részletek a DLC-kről

Az összes Batmobile vezethető lesz. :Y
Idei év GOTY játéka, semmi kétség.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.