Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) F-ECT$ válasza persil (#13136) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért a wiznek nagy moving speedes skillje nincs. Én ezekről tudok, de javíts ki ha tévedek:
-Passzív skillje egyáltalán nincs.
-Aktívan ellőhető skill: Teleport (bár ez nem teljesen speed).
-Proccoló skill (tehát nem tudod befolyásolni teljesen): Storm armor scramble rúnával (de storm armort nem igazán éri meg használni, csak 1-2 build esetén).

Szóval a wiz itt (is) szív, de rendesen.

Dive ever, work never.

(#13152) persil válasza F-ECT$ (#13151) üzenetére


persil
nagyúr

Látod ez igaz, pedig pont wizarddal játszom és pont ő nem jutott így eszembe :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13153) Gorneck válasza Scooby Dou (#13150) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen mplen?

Macikhoz nem kell AS így mindenképp chc+chd a nyerő. Én sokáig 1,2es lándzsával mentem és simán jó volt. Fullgearben van még rajtam 7+8% AS és most egy 1,4es fegyó.

Apró trükk...ha van rá mód használd ki a terepet és "fal"-tól küld a macikat...így szépen sorba rendeződnek...messzebb mennek és koncentráltabb a dmgük.

Gorneck#1239

(#13154) Sirandrish válasza Gorneck (#13149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van biza..ráadásul pont DEX-es :K

Ugye milyen hasznos hogy gyűjtöm a legendeket ? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13155) Gorneck válasza Sirandrish (#13154) üzenetére


Gorneck
titán

Az... :)

Gorneck#1239

(#13156) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Van valakinek egy jól bevált Weapon Throw buildje? Barbárhoz....

(#13157) Nordic válasza Szatesz. (#13156) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Próbálgattam régen hasonlót, de nem igazán volt életképes build. Ami biztos, hogy BR ItF rúnával kell, hogy mindig legyen elég fury kéznél, illetve a WT-ből a Rinochet rúna a legjobb, mivel azzal több mobot is tudsz ütni. A sprintet még be lehet dobni, ha nincs nagyon ms-ed, hogy tudj gyorsan helyezkedni, de kihagyható, ha van legalább 20%ms gear-ből.

A WT-buildnek az egyetlen ugyanakkor hatalmas előnye, hogy a ranged bossok sokkal könyebben leüthetők, mert nem kell fogocskázni velük.

[ Szerkesztve ]

(#13158) mikromanus válasza persil (#13144) üzenetére


mikromanus
veterán

Ööö. Mi a téma amúgy? :DDD
Ha TR monk, akkor lehet én értettem félre mikor "legyártottam" a saját szégyenkarimat, de én totál abban a hitben voltam, hogy ennél a lényeg nem az, hogy "de szépen csökken a spirit", hanem, hogy nem csökken, sőt még növekszik is, ha picit vagdalkozol... Ahhoz meg kell némi spirit regen, meg skill. No meg egy böszme nagy és lassú fegyver. Szerintem 8-9 spirit/sec azért kell. Ez kb 13-ig felmegy skillekből és mindenki boldog. Nincs olajválság és a verda mindig dübörög :DDD

Amúgy fura dolog ez az MS. Nem használtam passzívban sebességnövelőt, így elvileg a TR 49% össz MS bónusszal ment, de mégis a barbi az 52% spurival (12% csizmából +40% sprint) lassabbnak tűnt nála. Azért van ez, mert egy irtó nagy állat, de valójában nem lassabb? :Y

(#13157) Nordic
Ranged ellenfelek miatt nem érdemes hajigáló buildet választani. A seismic slam megfelelően kezeli a helyzetet és nagyobbat zúz. vagy több ellenfelet karcol ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13159) persil válasza mikromanus (#13158) üzenetére


persil
nagyúr

"nem csökken, sőt még növekszik is, ha picit vagdalkozol... Ahhoz meg kell némi spirit regen, meg skill. No meg egy böszme nagy és lassú fegyver. Szerintem 8-9 spirit/sec azért kell."

Hát pont ezt írtam :)
A saját magam példáját(már nem monkozok amúgy)csak viszonyításképp írtam le, hogy nulla ráfordításból más buildet átalakítva is el tudtam érni, hogy baromi lassan fogy a spirit. (ebből következik ---> ha ráfekszel, normális gear-rel és normális build-del simán megoldható, amit te írtál)

"Azért van ez, mert egy irtó nagy állat, de valójában nem lassabb? "
Aham :) Ha egymás mellett futnának, akkor csak az a 3% lenne a különbség. De próbáld ki, ha teheted partyban valakivel.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13160) Nordic válasza mikromanus (#13158) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mivel a barbár nagydaram rá sokkalta jobban hat a futáskor fellépő légellenállás, mint a vézna kis monkra. Ezért lassabb egy picivel...

Ha a barbár OP-bb lenne, vagy netán gyorsabban tudna sprintelni, mondjuk 2x-es sebességgel(ezt ugye nem lehet összehozni, mert cuccokból max 25% meg sprintből max 50%), akkor saját magát nyírná ki az ember, mert a karakter lángra kapna a hatalmas súrlódási erőtől, ami a levegőrészecskék és a barbár bitangnagydarab teste között lép fel. :DDD

Amúgy a seismic is pont jó, de pl, nekem bőven jobban bejött a WT-s mint a seismic-es. Valahogy a seismic-hez sokkal többet kell összevissza rohangálni, ami nem feküdt az én játékstílusomhoz. Valójában egyiket sem használtam túl sokat. A seismices build az utórengéses rúnával tetszett a legjobban, de az meg rohadt bugos. Elvileg úgy kellene működnie, hogy lecsapsz, és a csapás vonalában utórengéseket kelt, amik ha critelnek, ugyanúgy kapsz utánuk furyt. Viszont ha a csapás utáni sec-ben irányt változtattál, mert helyezkedni kellett, akkor a rengés már nem ott jelent meg ahol kellett volna neki, hanem ott, amerre fordultál :W , így vagy nem helyezkedtél csak 2 sec-el később(könyebben elértek a mobok), vagy helyezkedtél amikor kellett, de akkor 60-70% eséllyel sosem ott rengett ahol kellett volna :((( . Na akkor hagytam ott a buildet:D

[ Szerkesztve ]

(#13161) Szatesz. válasza Nordic (#13157) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Igen csak mondom kipróbálom mert unom már kicsit a WW barbit...Vettem hozzá stone of jorden gyürüt a hozzá való spert , ik övet... simán fenttartható a fury igy. 2.1 AS el 300 körüliket critelgetek az azert nem rossz.. A spear 50% ot dob rajta.

(#13162) mikromanus válasza Nordic (#13160) üzenetére


mikromanus
veterán

Shrine-nal volt párszor 89% MS bónusz is. Iszonyat rossz. Nem tudtam követni a sebességet. Mire megcsaptam volna az ellent már el is pusztult a hangrobbanás miatt. Vagy csak kicsúszott a képernyőről. Lehet nem volt a topon a reakcióidőm? :DDD

A seismic bug meg szerintem csak "virtuális feature". valójában az eredeti helyen sebeznek az utórengések, de az effect máshol jelenik meg. Vagy a sebzés is elmarad? mondjuk ha hirtelen irányt váltasz, akrko nem tudod ellenőrizni. Mindenesetre tényleg zavaró picit. Ha ennyire szédülsz tőle, akkor használjad a sebzésnövelő rúnát, vagy a stunosat. Magas szinten vicces mindegyik. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13163) Thrawn


Thrawn
félisten

Szórakoztató tud lenni ez a Scoundrel, jó beszólásai vannak :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13164) Nordic válasza Szatesz. (#13161) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Amúgy tetszett nekem a WT-build, szép gyepálást lehetett vele rendezni, csak nem lehetett vele hatékonyan/gyorsan farmolni. Sajna még mindig a DT-build a leghatékonyabb farmbuild, ami a barbárt illeti, és ez szerintem maradni is fog.

(#13165) persil válasza Nordic (#13160) üzenetére


persil
nagyúr

Az első két bekezdés teljesen beteg :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13166) mikromanus válasza Nordic (#13164) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha farm alatt a -3MP szinten gyorsan végigrohanást érted, akkor hajszálnyi előnye van csak a sok DPS-csak sprint-bármi egyéb kombóval szemben. Magasabb monster poweren, ahol sok a HP tartalék a szörnyekben és a speed kevésbé számít, ott már nem annyira pöpec a pörgettyű. kevset sebez szerintem. Mennyit is ad? 145% damot? A hammer 406%-hoz képest nem tűnik túl sebzésközpontúnak...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13167) Scooby Dou válasza Gorneck (#13153) üzenetére


Scooby Dou
tag

mplvl7 + ra.ja es reflect dmg ellen van vmi megoldas WD-vel?

hmm..

(#13168) vendingo válasza Scooby Dou (#13167) üzenetére


vendingo
veterán

Én magas mplvl fokozaton benyomom a spirit walkot és közbe küldöm a macikat, majd mana szívó pókokkal támadok, aztán amire visszajön a mana, addigra megint elérhető a spirit walk....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#13169) Gorneck válasza Scooby Dou (#13167) üzenetére


Gorneck
titán

Gondolom kulcsot farmolnál ott?

Horrify és Armor rúna. És ahogy a kolléga írta SW. Nem is oly rég linkeltem én magas MPL és überre mit használok...[link], soloba BBV kikerül és vmi állatka van betéve...általában kutyik...

Gorneck#1239

(#13170) Pho3bus


Pho3bus
tag

Sziasztok!

Látom a TR build is téma. Mivel sokat olvastam én is erről és hétvégén pont ezzel probálkoztam leírom a tapasztalataimat. A karakterem [link], nem OP semmi extra. Igazából játszok vele munka/suli/bnő mellett, viszont ha keresek vele, akkor azt inkább RMAH-ból kiszedem, mivel úgy vélem jobb a való világban költeni a pénzt :D. Nos a lényeg, ahhoz hogy a build normálisan működjön minimális AS-re van szükség. Értem itt ezalatt, hogy az inna naci a ms miatt megengedett, de más nagyon nem. Itt nem ezen van a lényeg. Nem kell olyan sokat költeni sem rá, pl a skorn a kezemben asszem 5m volt a többi pedig a farmolós gearem. Ami kell az sok crit chance és ha ls skorn-t veszel akkor a chrit damage sem árt. Ami majdnem kötelező gear szempontjából:
- SOJ - Spirit Regennel (mondjuk 1.8 feletti)
- Inna Set (Head-en legalább 2+ regen).
Emellé jön még templar és Guardians Path passive. Ezután mindenki eldöntheti mi a jobb megoldás számára. Én 2 buildet próbáltam:
1.)
[első].
Ez az erősebb build, de sajna itt nem "örökös" a spirit, de jobban haladós véleményem szerint. A menet a következő. Kezdetben kell fullos SW a +3 spirit miatt. Lényegében tartható majdnem egész run alatt, ritka mikor nem megoldható. Ha elittel talákozom, akkor ha nincs rajta Reflect Damage affix, akkor 2-3 ütés thunderclappel és meghalt, ha van rajta Refelect akkor Blind + SSS és halott. Elég haladós és tényleg low budget build.
2.)
[második].
Ez a gyengébb build, de még ennyi AS (27) mellett is örök a spirit. Sajnos ez így eléggé gyenge, szóval lehet hogy tovább tart egy-egy run. Viszont ha nem úgy alakulnának a dolgok ahogy azt az ember elvárja, tud rohangálni ész nélkül.

Egyéb:
Ha valaki nem annyira ms rajongó mint én, akkor Fleet Footed helyett választhat Exalted Soult és akkor az első build működik ha futkározni kell mindenfelé, mivel sok idő mire a 250 spirit elfogy ennyi spirit regen mellett.
Ha valaki gazdag vehet persze [ilyet], viszont ha nem akar jelentős dmg-et veszteni, akkor eléggé mélyre zsebbe kell nyúlni egy jobb példányért.
Most azon gondolkodom, hogy ha jobb statokkal rendelkező Inna sisakot vagy SOJ sikerül beszereznem, akkor valszeg az első build jobban működik. De azt meg kivárom, mivel rengeteget nem szívesen költenék rá. Nagyjából ennyi, ha valakinek van valamilyen kérdése ezzel kapcsolatban szóljon, ha tudok szivesen segítek.

Szerk:
Ja igen ha valaki LS Skorn-t vásárol akkor jobb támadó skill választás a Deadly Reach - Foresight.

[ Szerkesztve ]

(#13171) mikromanus válasza Pho3bus (#13170) üzenetére


mikromanus
veterán

Megsasoltam a hobbibuildem felszerelését és úgy tűnik, hogy nekem is csak 4,5 spirit regen van két itemen. Leszereltem a "sátáncsillagot" és fegyveren se kellett spirit regen. Ennyivel szépen tartható a spirit. Nekem mondjuk picit más a skillezés: Málhás Némber
Amu szokott lenni más. A barbárét használom. Meg egy maxos smaragdot a fegyverbe. Az a nagy közös cucc. Esetleg sebzésben jó lehet a barbi öve is, csak elég szűkös a vita és a resist, így inkább az izmos rare verziót használom... Az alatt a pár perc alatt, amikor monkkal nyomulok. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13172) Pho3bus válasza mikromanus (#13171) üzenetére


Pho3bus
tag

Hát sajna szerintem a 4 inna set kötelező az 5 spirites SW miatt, ugye nekem abból is jön a spirit. Build igazából emberfüggő, nekem ezen itemek mellett ez volt a leggyorsabb és leghatékonyabb farm build. Próbáltam tegnap én is kiváltani a blind-et Breath of Heaven + Deadly Reach kombóra (a 2-ből ugyanannyi plusz sebzésem volt mint a blind-ból, csak ugye 3s helyett 30s), de LOH miatt kell a ThunderClap.

[ Szerkesztve ]

(#13173) mikromanus válasza Pho3bus (#13172) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem kötelező. Átpöccented a skilljeidet spirit barátra, SW aktiválás után csapsz 2-3-at és megy az örök spuri.Ki se lehet fogyni a spiritből. vagy csak töredékmásodpercekre lesz inaktív a TR. ;)

edit: hm. Spirit szempontból azonos a skillezésed. Ennyit számítana az a 0.5-0,6 spirit/sec eltérés?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13174) Foxmulder89 válasza Scooby Dou (#13167) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Zuni set manareg bónusza sokat segít, már ami a macikat illeti, nekem a fejesemen is manareg van crit helyett, sajna vagy-vagy, így van 87 mana/secem Spiritual Attunement-el.
Emellett Vision Quest spider queen-el, eldobom és 20 másodpercig brutális regenem van, felmegy egészen 113-ra.
Skorn-t használok, így könnyű kiszámolni, hogy 1.0 aps-al 1032-es mana pool-ból a 140 mana costos macik másodpercenként 140-113=27 manát fogyasztanak, 38-at tudok eltolni belőlük, spirit walk-al meg kb kifogyhatatlan..erre még rátesz egy lapáttal a Gruesome Feast.
Ha a fejesen crit van nem manareg, akkor már "csak 24" macit tudok spammelni.
Ha nem akarsz pókot dobálni és mana problémád van, a Blood Ritual is majdnem olyan jó, mint a VQ.
5.8% lifesteal van a fegyómon, így nincs olyan reflekt ami gondot okozna, és az 1.0-ás attack speedhez kisebb manaregen is elég, mint egy 1.2 / 1.4 +offhand kombóhoz.
Fal mellől betankolok nagyjából bármilyen pakkot :)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#13175) Sirandrish válasza mikromanus (#13171) üzenetére


Sirandrish
legenda

És 3-4es Partyban is fent tudod tartani annyi regennel a spiritet?
Mármint ha van egy daragép is a partyban..mittomén egy Archon WIZ vagy egy WD vagy bármi ami nagyon darál..akkor is tudod tartani a TR-t végig?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13176) mikromanus válasza Sirandrish (#13175) üzenetére


mikromanus
veterán

Tekintve, hogy olcsó cuccban soloban bírja az MP1-2-t, de egyébként nem túl hatékony, így kb mindegy neki a társ. bírja a spiritet szerintem, csak épp ölni nem nagyon fog (alacsony a dps erre). Nem arra tarjuk. Sok HP-s közegre több befektetés és DPS kell. Meg a "daragép" úgyse tudná tartani az iramot (többnyire), így a TR build nem optimális. Csapatmelóhoz az uncsi tökátlag build lehet megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13177) Scooby Dou válasza Gorneck (#13169) üzenetére


Scooby Dou
tag

igen kulcsot.az a helyzet ,hogy BBV -tol nem igen szeretnek megszabadulni,nagyon szeretem,kulonosen mana runaval.mostani skill osszeallitasom: SH,SW,ZC,BBV,UGrasp.legutobbin gondolkodom ,hogy lecserelem bar eleg hatekony a lassitasa miatt..akkor az allatokra lecserelnem a graspot ugy jo lenne ?horrify-tol elegge el vagyok idegenedve ,nem tudom miert..passzivokat mindig cserelgetem helyzetfuggo

szerk:#13174 megnezem majd ezt a "mana reges" buildet, amit irtal.

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#13178) Franklin válasza Thrawn (#13163) üzenetére


Franklin
addikt

Nagyon jók lettek a follower dumák, nekem ez a kedvencem:

Templar: Are there any men who follow the Prophet?
Enchantress: There are not. Do you wish to join us?
Templar: I am sworn to my order.
Enchantress: I am certain my fair sisters would ENJOY your company!
Templar: My faith is my shield, my faith is my shield, my faith is my shield...

:-DDD

(#13179) Sirandrish válasza mikromanus (#13176) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez azért nem ilyen egyszerű..
Mi pl a trashen csak átszaladunk..attól függ ki ér oda hamarabb...én pl a tűzes WW-vel csak átpörgök és elhull minden szóval a tempó folyamatos az elitek között..
És itt kéne tartania a Monknak az iramot.
És nem a TR vagy akármilyen "átlag" build a lényeg hanem a tempó..hogy feltudja-e venni illetve tudja-e tartani...természetesen kellő DPS mellett különben csak kolonc..

Nah de mindegy...gondolom Gorni fiju úgy is kipróbál majd kb mindent és elválik :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13180) radi8tor válasza Sirandrish (#13179) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lecseréltem a csukámat egy MS-es Ice Climbersre tegnap, szóval már én sem fogok lemaradni mögöttetek. :P

⭐ Stella

(#13181) Sirandrish válasza radi8tor (#13180) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen Ice Climbers az ami 40% move-t ad bazze?:D
Neked elvileg amúgy a vaultal tudnod kéne jönni velünk...legalábbis van egy ismerősöm aki bármiféle gond nélkül tudja tartani a tempót :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13182) Gorneck válasza Scooby Dou (#13177) üzenetére


Gorneck
titán

SH nem kell magas MPL-re, 1:1be kihagyható...alacsony mpl-re viszont nagyon jó.

Horrify sztem kötelező...7-8k armorom van vele és távoltartja a betolakodókat is.

Egyébként jobban járnál csapatba járnál kulcsvadászatra és akkor sokkal egyszerűbb dolgod lenne meg a többieknek is a jó buffjaid miatt.

Gorneck#1239

(#13183) grex4 válasza Gorneck (#13169) üzenetére


grex4
aktív tag

Gorneck, kéne egy kis help.

Kari

Vettem új off-handet ami nem valami nagy szám de nekem megfelel, így felszabadult egy zunimassa hely a setből és azon agyalok mit érdemes lecserélni. Sapka lenne a legjobb választás így összefoglalnám a problémáim.

- Sapin lévő pickup radiust most pótoltam gyorsan egy witching hour övön így arra már nemkell figyelnem.
- Van külön tank nacim (180vit, 70allres és 50physical +soksok int) magasabb mpl-re de még továbbra is szükségem van vitality-re a sapiban a farmhoz.
- Andariel sapi hibátlan lenne de socket és vitality együtt nincs. Socket muszáj
- Mempo is hibátlan az allressel és a vitality-vel bár alig ad dps-t. (6-8k-t kb.) chc-ről nem álmodom.
- Tal rasha sapi sem rossz bár ez sem ad sok dps-t.
- Chest armor tal rasha-ra sem rossz de inkább hagyjuk az ára miatt.

Gyűrűt cseréljem? de mire? vagy a sapit? de mire? :D

Sapit simán cserélném adni sisakra de mire tudnám visszakukázni a 80-100vitát?
Amugy szeressük az attack speedet (pókok és tank abilitás) de a chc+chd növeli a sebzést ezért ennyire multifunkciós a kari.
kösz ha segítesz.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#13184) radi8tor válasza Sirandrish (#13181) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem pazarlom vaultra a drága discipline-t. Csak veletek szoktam rohangálni, eddig még nem láttam hiányát. :B
40% az nincs, de ismét 24% lett.

⭐ Stella

(#13185) Sirandrish válasza grex4 (#13183) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha sapi akkor Mempo..
Persze az Andi sityak több DPS-t ad de ahogy te is írtad, vannak vele gondok..

Vagy ha az kevés akkor maradjon a sapi és az OH-t cseréld le egy "3összefogott kigyóra"...azok között van néhány nagyon finom darab..

Esetleg én személy szerint egy Majajuna bökőt tudnék javasolni..alapban van benne 70%+CHD ami azért dobna a DPS-eden, + több INT is jár hozzá alapból mint ami a mostani kardodon van..

Vagy ugye a Manajuna bökő + Mempo vagy OH...ahogy a pénztárcád engedi :K

Bocsi hogy beleszóltam, nem vagyok Gorni de nah, legfeljebb figyelmen kívül hagyod a hsz-em :B

radi8tor1 Hát ha kényelmes tempóban haladsz akkor nem is kell, csak mondom hogy amúgy te azzal elvileg tudod tartani a tempót :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13186) Foxmulder89 válasza Gorneck (#13182) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Igaz, hogy kisebb mp-re jobb az SH, főleg Grave Injustice-al, de szerintem korrekt boost magasabb mp-re is, ha megvan a kellő prot és nem kell helyette más spell.
3371 intem van alapból, erre rá 5stack SH az 19.2% dps boost (nekem), ráadásul a Gruesome ezt is megnöveli 10%-al/stack. Az a 230% dmg sem rossz, szerintem.. :)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#13187) mikromanus válasza Sirandrish (#13179) üzenetére


mikromanus
veterán

Nocsak. Eladtad a karaktered lelkét? WW? ;]
Amúgy a nyakrateleport támadással és a TR-rel a monk elég fürge alkat. Mondjuk hasznos ha van alap 24% MS rajta. Nem lenne gond a lépéstartással. Persze ez merőben elméleti kérdés nálam, mert nem nagyon nyomatnám a monk félistenemet csapatban (sem) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13188) DIMITRIUS válasza F-ECT$ (#13151) üzenetére


DIMITRIUS
tag

Ezzel azert nem ertek egyet mert a teleport igen nagy segitseg tud lenni es en tudom tartani a tempot partyban meg akkor is ha egy monk allandoan a tempestrusht nyomja, plusz ott van meg a sourceomon egy 4sec reduce from teleport cd es van egy pasziv is ami 25szazalek minusz cd!

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#13189) Gorneck válasza Foxmulder89 (#13186) üzenetére


Gorneck
titán

Ha meghalsz, akkor mind1 mennyi a boost. MPL7-10 pl nem profitáltam belőle, ellenben a hex/horrify-ból igen.
De igazából mind1, kinek mi jön be van miből válogatni gazdagon. :)

Gorneck#1239

(#13190) Sirandrish válasza mikromanus (#13187) üzenetére


Sirandrish
legenda

Leapet lecseréltem WW-re...kb ennyit csináltam :D
Igazából nem sokkal gyorsabb mint a Leap+Rend kombo viszont ezzel darálás közben is mozgásban vagyok és az meg + kényelem ami jóóóóóó :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13191) mikromanus válasza Sirandrish (#13190) üzenetére


mikromanus
veterán

Aha. Szóval eladtad a pici lelkét pár töredékmásodpercért. Ennyi volt a tömörített válaszod, ugyi? ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#13192) Thrawn válasza Franklin (#13178) üzenetére


Thrawn
félisten

Én most ezen a beszóláson borultam, mert rögtön megfeküdt utána a scoundrel:

- Did you see that hit!? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13193) F-ECT$ válasza DIMITRIUS (#13188) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem azt mondtam, hogy a teleport nem segít, hanem azt, hogy ez nem teljesen speed jeleggű cucc.

Persze ha van egy jó Oculus-od (amivel mondjuk dps-t buksz a Triumhoz képest), meg berakod a CD csökkentő passzívot is, akkor elég jól használható.

Dive ever, work never.

(#13194) Sirandrish válasza mikromanus (#13191) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vágom..
Használok egy skillt ami gyorsít..
Ettől még nem lettem DT...
De legyen..eladtam a lelkét pár töredéksecért meg egy Archon Wizardért :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13195) Gorneck válasza grex4 (#13183) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem a gearem macikra lett alapozva, ők osszák ki a legtöbb dmg-et...alig használok más skillt. Ezek 800-1200k közt képesek operálni...
Így nekem kötelező a teljes set és nem kell AS. Nem is nagyon építenék geart asre...ez így kényelmesebb...és állandó.

A vértből és amuból lehetne vmi tankosabbra váltani (jót tenne a karidnak egy kis vita) és akkor egy chc-s mempho jó választás lehet.
CHD sztem nagyon kevés. WDnél a tömegcsapató skillek iszony jó dmg %kal melóznak...crit esetén ezeket szorozza fel a chd...hiba erre nem ráfeküdni.

De hogy őszinte legyek sztem kész a karid. Innét tovább lépni nehéz lenne...kb komplett gear csere...a jelenleginek kb itt a vége...de ezt sztem te is látod, csak még nem fogadtadd el. :)

Gorneck#1239

(#13196) grex4 válasza Sirandrish (#13185) üzenetére


grex4
aktív tag

Kígyóm volt eddig is, ezt cseréltem a zuni lötyögőre remélve hogy a -5k dps ellenére sapiból jóval többet kapok majd vissza de mempóval ugyanott vagyok kb 60millából össz. (+14manaregen,+70allres,-170max mana +9%as)

Szerintem mempo lesz ebből, összességében jobban járhatok így és kevésbé leszek sablonos wd.

ez van/volt a gilisztám:

Gorneck23:

Tudom hogy itt a vége, de próbálkozni lehet :)
Amuhoz nem nyúlok, vért is viszonylag új és kellett rá a dex. Tank nacival kulcsozni megyek abban van rengeteg vit allres és armor. Megpróbálom a mempót ha mást nem, akkor elpasszolom az új dolgokat. köszönöm a segítséget. Muszáj kipróbálgatni a dolgokat...

[ Szerkesztve ]

üdv

(#13197) DIMITRIUS válasza F-ECT$ (#13193) üzenetére


DIMITRIUS
tag

Igen bar a triumhoz kepest nem vesztek szinte semmit valojaban egy chantado force kene de az minimum 150-400misi :D ott meg sajna nem tartok hogy megvegyem.

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#13198) Foxmulder89 válasza Gorneck (#13189) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ez is igaz :) általában mp6-on szoktam játszani, jó pár Keep of the Depths runon leteszteltem, így még nem vagyok sokkal lassabb mint 3-4-5-ösön, 7-től viszont már nem éri meg a szerény unbuffed 104k dpsemmel.
Elismerem hogy jók a baromi gyors mp0-1-2 runok, de nekem valahogy ez jobban tetszik.
4864 armor, 826 all, 898 fizikál, 980 fire ressel és 42k hpval nem nagyon szoktam halni pedig most nincs bent a horrify. Pakkok is egész gyorsan lemennek, átlag 15sec max, slam dance nélkül, kivéve succu és blood clan occultist..azok állandóan elrohannak, utóbbi még shieldeli is magát :W :R
Átlag 10 perc alatt megtelik sárgával az inventorym, az jónak számít?
Fehér mobokon elég nagy buff így az az extra drop, csak azt nem tudom, hogy arra is érvényes e az mf ?

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#13199) Pekkk válasza Thrawn (#13192) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Nekem is abban a pillanatban megdöglött a Templar miután kimondta ezt: "Just a skirmish. Give me a real battle!" Majd lefordultam a székről. :)

(#13200) Gorneck válasza Sirandrish (#13185) üzenetére


Gorneck
titán

Neki nem biztos jó választás más OH mivel van rajta 14% a PD-ra...amit nem ok nélkül választott hisz azzal operál...azért ennyi ASe, mert putty putty WDje van.
Kb mint a monkomnál a Won, bár az az összes dmg-es skillemre hat nem kevés buffal, ez sajna csak 1re.

Ha más buildet használna, akkor természetesen az az OH nagyon jó választás lenne, de így sajna nem biztos...
A pickup megint behatárolja a gearjének fejlesztését...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.