Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115901) mpierre válasza reelc (#115900) üzenetére


mpierre
veterán

Ok. Ns-ben vagyok. Így érthető.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#115902) ColdMan válasza peltar (#115896) üzenetére


ColdMan
tag

Legközelebb szólok. :)

(#115903) kecsawi válasza ReFleXx (#115898) üzenetére


kecsawi
senior tag

Köszi, vakon vagyok altarban, de csak időt töltök péntekig. :C

(#115904) Lendova


Lendova
őstag

Mitől van az, hogy most shrine-ra kattintva spawn-ol egy elit pack? Ez annó nemesis bracer-rel volt.
Kimaradt kb. 3 év Diablo, így elképzelhetőek hasonló kérdések tőlem a jövőben. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#115905) Daelion válasza Lendova (#115904) üzenetére


Daelion
őstag

Most is attól van csak annyi, hogy már működik follower-en is ha esetleg raktál rá. :D
Van pár Legendary power ami már megosztódik follower és kari közt, ami olyan annak ott a felirat hogy 'emanates'.

(#115906) Lendova válasza Daelion (#115905) üzenetére


Lendova
őstag

Ááá, köszi! Pont tegnap szereltem fel a templar-t.
Ma majd nézelődök kicsit ezzel kapcsolatban. Kezd elfogyni a barbár HC-n, 110+ riftnél.
A flavour of time pld. felkerült a wish list-re. Korábban én tudatlan szétszedtem az ősszeset. :D

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#115907) soo277 válasza Lendova (#115906) üzenetére


soo277
őstag

csinálj egy frenzit vagy egy hotát, nem fogy el nyugi ;)

BT: wersoo#21211

(#115908) lafaty80


lafaty80
őstag

Segítsetek pls. Gondoltam a 2. conquestnek megcsinálom a 350 kill-t, de akárhányszor töltöm be a mapot, nekem sosem úgy néz ki, mint a videókban, nincs ott a chest, de még a map sem stimmel (paths of the Drowned).
Valamit kihagyok, nem jól csinálok, vagy addig kell ki-be lépkedni, míg bounty-ban chest-es küldit nem ad oda, vagy mi? :F
köszi

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#115909) mephi666 válasza lafaty80 (#115908) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyszer beadhatja bounty-ban, akkor van iránytűd a konkrét helyhez: csak hát bounty-ból nagyon ritkán adja ezt... másik lehetőség, ha van valami gyorsan rohanó builded, beugrasz a megadott helyre és gyors körbefutsz :K elég jellegzetes a célpont a nagy szabályos alaprajzával... (mivel random a map, lehet a wp mellett 1 köpésnyire, vagy fél percnyire is) ide beadhatja a cursed peat-et, vagy valami "king of the hill?" vagy milyen eventet (amit nálam 5/4-szer adott)

...ami még jótanács: valami baromi gyorsan ölő build kell oda :K dh-val pl ue-el csináltam: ha jó volt a map, gyors elszaladtam empower shrine-t felszedni (+10 perc időtartammal megtolva, amit a follower kesztyűje adott), hogy ingyen tudjam tolni a multishot-ot... ha ez megvolt, akkor körbeszórtam a trap-eket, megnyomtam a ládát és megállás nélkül gyalultam a mobokat... ha nem döglik minden mob kb a spawn utáni első pillanatban, simán lehet hogy csak 330-340 lesz a vége

ui: én ebben a szezonban nem ezt a conquestet csináltam... jobban szeretem a 20perces bosskillt, ami eddig minden próbára sikerült :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#115910) lafaty80 válasza mephi666 (#115909) üzenetére


lafaty80
őstag

köszi, meglesem azt is :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#115911) Daelion válasza lafaty80 (#115908) üzenetére


Daelion
őstag

Elég ritka az a map layout amin be tudja adni a megfelelő helyet a chestel és van, hogy akkor is egy másik eventet rak oda és lehet tovább keresni. :D
Egyik seasonbe volt, hogy 2-3 órán át lépkedtem ki-be és kerestem mire beadta.
Maga csak a bountyt keresni sem gyorsabb mert az is ritka.

Most s28-ban én ki is hagyom a fenébe mert vannak könnyebb conquestek.
2 perces Rift meg 3 legendary gem 65-re magától megvan előbb utóbb ha játszik az ember.
Boss mode nehezebbnek hangzik mint amilyen valójában csak kis ismeret kell hozzá, soloban már több karin is megcsináltam régebbi seasonben csak egy gyors build kell hozzá és mostani season amúgy is gyors az Altar miatt. :)

Szerk: Közben már mephi leírta de igen kb az amit mond. :D

[ Szerkesztve ]

(#115912) mephi666 válasza Daelion (#115911) üzenetére


mephi666
nagyúr

boss mode-nak nálam annyi esetleg a titka, hogy a végénél kezdem: adria, uzib*zi, malter... ebből 2-nél elég sokat el lehet kóbászolni, de ha ezek megvannak, kb csak a1 spider queen-je az, akit messzire tud pakolni... van sok boss, aki statikus helyen van és lehet hozzá szaladni ezerrel :K a3ban ghom kivételével mind ilyen, a2 összes boss fix helyen van, a1ben butcher lehet kicsit mászkálósabb, a4ben meg ki lehet ismerni, hogy raka kivételével kit-hova tesz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#115913) Daelion válasza mephi666 (#115912) üzenetére


Daelion
őstag

Én ezt úgy szoktam pont ez miatt, hogy addig nézegetem a bounty runokat amíg nem adja be bossnak Queen Araneat és act 5-ben Urzael vagy Adria.
Mert ugye ha bounty akkor mutatja, hogy merre kell menni. :) Így eddig kb mindig meglett első próbára egy átlagosabb speed farm build-el amit amúgy is szoktam használni minden karin.

(#115914) Lendova válasza soo277 (#115907) üzenetére


Lendova
őstag

Itt a karakterem: [link]
119-es GR-t csináltam meg ma, 2-3 perc maradhatott vissza és így nagyon messzinek tűnik a 130 is. :DDD
In-geom helyett majd lesz a freeze on hit chance-es fegyver +augmentek.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#115915) soo277 válasza Lendova (#115914) üzenetére


soo277
őstag

Én csak összehajigáltam gyorsan,de [ezzel] a karival, a 115 sima liba

BT: wersoo#21211

(#115916) hokuszla válasza Lendova (#115914) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Nincs meg a 6-os set bónuszod,
fegyveren, kesztyűn nem szokás vit-et tartani.

[ Szerkesztve ]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#115917) Daelion


Daelion
őstag

Nah befejeztem a GoD DH-t solo HC-ban, hát sajnos nem ment sokat de ennyi jött ki.
Utálok fishelni meg paragon farmolni szal ez a vége:

Amuletet leszámítva minden full 125-ös Augment-es értelmes rollos gear.

Pont ugyan az amit S 27-ben értem el Meteor Wiz-el, bezzeg ha most játszanám azt. :U
Na mind1 elkezdtem összerakni egy Novan Nekrot csak, hogy én is játsszak valami OP témát szal majd talán ott többet tudok felmutatni ha kész lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#115918) proci985 válasza Daelion (#115917) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gz! ha kell segitseg huzni szolj.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#115919) Daelion válasza proci985 (#115918) üzenetére


Daelion
őstag

Ja már alakulóban van kb összeraktam rá az alap geart meg minden már önfenntartó. :D
Csak neki is majd össze kell rakni Ancienteket+augment meg egyebek ami azért el fog tartani az én szerencsémmel de ez nem sietős.
Azért köszi. :)

Ja 134-en majdnem felfordultam, Dream Riftet kaptam és kicsit moho lettem miatta és dupla procoltam szal utána vége a karinak de mentem tovább simán . :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115920) grimm2015


grimm2015
senior tag

Csak sikerült (végre) nekem is :DDD . Nagyon nem akartam Shrin-et kapni, ha adott is, akkor speed/cd.

Battlenet: Grimm#22690

(#115921) grimm2015 válasza grimm2015 (#115920) üzenetére


grimm2015
senior tag

Tényleg csak egy jó GR kell :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#115922) sto1911 válasza grimm2015 (#115921) üzenetére


sto1911
veterán

Amúgy 150 a max, vagy ez csak valami íratlan cél?

(#115923) soo277 válasza sto1911 (#115922) üzenetére


soo277
őstag

az a max :K

BT: wersoo#21211

(#115924) proci985 válasza grimm2015 (#115921) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gz :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#115925) reelc


reelc
veterán

Daelion & grimm2015:

Grat mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#115926) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Abszolút kezdő játékos vagyok! Nem egy nagy gémer, szórakozásból játszok, nem komolyságból!

Érdemes a Diablo 3-at a különböző nehézségi fokozatokon végigvinni?

Szerk. : abszolút nem értem és nem használom ki a játék adta lehetőségeket!

[ Szerkesztve ]

(#115927) rumkola válasza I02S3F (#115926) üzenetére


rumkola
veterán

Nemigazán, ebben a játékban nem a kampány a lényeg, hanem az adventure mód. Azt viszont oorvérzésig, folyamatosan emelbve a szintet. Egyre jobb és több cucc esik majd, és szembetalálkozol a SET-ekkel stb.-vel is. Kb ott kezdödik az igazi játék, amikor megvan ez első full setted.

(#115928) I02S3F válasza rumkola (#115927) üzenetére


I02S3F
őstag

Ebben az adventure módban mennyi új pálya van meg új mob? Nekem főleg azok tetszenek!

Jó, ha jó cuccom van, de első helyen nekem a látvány tetszik (Nem nevet! 10éves lapossal játszok, sosem volt jobb gépem és eddig nem is élveztem a játékokat!)

(#115929) rumkola válasza I02S3F (#115928) üzenetére


rumkola
veterán

Az adventure módban szabadon mehetsz bárhová, ahol a kampányban megfordultál. Bountyzni kell, rift-ezni kell, greater riftezni kell, stbstb. Itt nyílik meg igazán a játék. Új mob nincs, de ahogy egyre nehezebre állítod ömleni fognak és darálhatsz.

(#115930) Daelion válasza reelc (#115925) üzenetére


Daelion
őstag

Köszi, Nekroval azért én is szeretnék 145-150 közé elmenni így a végére vagyis az lenne a cél. :D

#115920 grimm2015

Grat! Látom gyűlnek itt a 150-es Wizardok. :DDD
Kicsit tényleg bánom, hogy pont előző seasonbe égettem ki magam Wizardal amikor pont hogy kb semmi extrát nem kapott a season témából.

(#115931) I02S3F válasza rumkola (#115929) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen!

(#115932) Edge válasza Daelion (#115930) üzenetére


Edge
veterán

ha 150-et ki akarod pipálni csinálj wizzt :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#115933) Daelion válasza Edge (#115932) üzenetére


Daelion
őstag

Előző seasonbe beletoltam pár órát nem akarok megint. :D
Trang Nova Nekroval is elvileg egész sima csak ott RG-vel kell alkotni mert nincs single target szal kell pylon+nemesis és stackelni elötte Strickent de ezt majd megoldom csak bírja ki addig. 'illetve HC-ban ez a Nekro build biztonságosabbnak érződik'

[ Szerkesztve ]

(#115934) proci985 válasza Edge (#115932) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

HCban azert elegge necces sajnos

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#115935) lafaty80 válasza Daelion (#115911) üzenetére


lafaty80
őstag

+mephi666 köszi, igen a boss mode elsőre meglett dh speedfarm build-el.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#115936) Daelion válasza lafaty80 (#115935) üzenetére


Daelion
őstag

Helyes, gyorsabban megvan mint azt a nyamvadt mapot keresgélni amin beadja az eventet. :D 'erre én is elég sok idő után jöttem rá régebben és ha nem muszáj akkor inkább hanyagolom azt a conquestet'

[ Szerkesztve ]

(#115937) Amartus


Amartus
senior tag

Meg tudná valaki mondani, hogy a season ismertetőben a kasztoknál mi az a szám?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#115938) Matr x válasza Amartus (#115937) üzenetére


Matr x
aktív tag

Leoric's manorban jobb felső szárnyán van egy totem, ami ad papírokat, ha egy szett rajtad van (kivéve az újak). Ezek oldalszámát írja. Ugye mind a négy alap szettet fel kell venni, kapsz négy papírt, ezt áldozni fel az oltáron.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#115939) Amartus válasza Matr x (#115938) üzenetére


Amartus
senior tag

Köszönöm, világos.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#115940) peltar


peltar
tag

Kénytelen vagyok megkérdezni: Valóban nem lehet olyan játékot indítani, amiben egyszerre adja küldinek Adriát és Urzaelt, vagy csak engem szivat a játék egy órája?

Peltar#21369

(#115941) Daelion válasza peltar (#115940) üzenetére


Daelion
őstag

Sajnos nem mert bossnak számít abból meg ugye csak 1-et ad be bountynak actonként.
Gondolom Boss mode miatt kéne, egyiket be kell tudni keresgélősre. :D 'bár általában ez nem szokott gond lenni egy gyors buildel'

[ Szerkesztve ]

(#115942) peltar válasza Daelion (#115941) üzenetére


peltar
tag

Biztos? Megmernék rá esküdni, hogy Maltaelt láttam már párban mindkettőjükkel.
Ami pedig a sebességet illeti, régi modell vagyok: Nemcsak lassú, de annak idején a GPS sem volt alapfelszereltség. Azt nem mondom, hogy eltévedek egy egyenes folyosón, de könnyen elterelik a figyelmemet. :)

Peltar#21369

(#115943) proci985 válasza peltar (#115942) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egesz biztos

egyebkent egy shadow DH anno kb 15-17 perc korul tudta bountytol es loadouttol fuggoen mar par seasonnal korabban is. egy bountyra optimizalt GoD ennel gyorsabb, azt hiszem ilyen 14-16 perc siman megvan focus+restraint (friss p600 geares) karival is, a full speed ezen meg tud kb 2 percet javitani. kb onnan latod, hogy kesz a GoD a celra, hogy Diablo clonenak nincs ideje lespawnolni a shadow clonet amikor bountyzod.

ha gondolod es kell segitseg szolj

egyebkent A5 -> A1 -> A2-> A3 -> A4 sorrend kell, kb ~12 percnel ha meg nem vagy kesz A1el akkor lassu vagy.

azert ez a sorrend, mert Adrianal es Urzaelnel elvileg el lehet tevedni (bar minimalis esellyel, de itt lehet kb 45-60s variancia). utana Butcher es Arane tud problemas lenni. A3ban Ghomnal ket leosztas van (ez kb 20s max), A4ben meg igazabol Diablonal es Izualnal is be lehet szedni kb 30s csuszast ha nagyon fura layout lesz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#115944) peltar válasza proci985 (#115943) üzenetére


peltar
tag

A sorrendet én is így lőttem be, legalább ez jól ment, még ha nem is sikerült. 14/16 volt a legjobb. (Időt nem mértem, egy korábbi szezonban úgy próbáltam és csak felbosszantott)
Ha tudtam volna, hogy ezt is meg kell csináljam, talán nem török be annyi Aether Walker-t. (Csak wiz-el vagy necro-val játszom, szezononként felváltva, most az előbbi a soros)
Ha hétvégéig nem jön össze, akkor majd kérek segítséget, addig túl képlékeny, mikor tudok leülni egy kis játékra.

Peltar#21369

(#115945) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nektek volt már ilyen, hogy néha bugzik a Shield Pylon effekt? Mármint, ilyenkor elméletileg teljesen sérthetetlennek kellene lennünk, mégis, már nem először fordul elő velem ebben a szezonban, hogy a Shield ellenére egyetlen pillanat alatt akkora sebzést kapok be, hogy azonnal meghalnék, ha nem lenne a Guardian Skill a kísérőmnek.

Nem HC, de azért idegesítő...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#115946) peltar


peltar
tag

A Bounty ládáknál is működni kellene a dupla primalnak? Mert az Altar befejezése után két különböző nyitásnál is esett már egy, és nem volt párja.
Máshol meg nem dobott azóta egyet sem, hogy lássam, úgy mi a helyzet...

Peltar#21369

(#115947) Edge válasza peltar (#115946) üzenetére


Edge
veterán

ott nem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#115948) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Elvileg volt valami Leader board reset :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#115949) soo277 válasza SQX_Barto (#115948) üzenetére


soo277
őstag

miért is?

BT: wersoo#21211

(#115950) Daelion válasza SQX_Barto (#115948) üzenetére


Daelion
őstag

Jah most néztem meg és ugyan kijelzi a 135-ös runomat DH-n de a LB-n nincs fent.
Gyors mentem egy GR 100-at és az került fel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.