Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) bogabi válasza Beni2360 (#66800) üzenetére


bogabi
senior tag

Érdeklődve figyeltem a fejleményeket, mivel pár éve már zördültem vele össze, de ezek szerint nem változott...

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#66802) Multibit válasza Beni2360 (#66800) üzenetére


Multibit
veterán

Eszembe jut róla valami: az elmebetegség egyik jellemzője, hogy a delikvens mindig mindent ugyanúgy csinál, mint korábban és várja a változást. Nem állítom, hogy a kolléga elmebeteg, de hogy viselkedési problémái vannak az biztos.

(#66803) Beni2360


Beni2360
félisten

De az utolsó kitágítása után vagy fél évig nyugi volt. Belépet de nem szolt hozzá az általam látogatott topikokba. Odakint megfogta az isten lábát és azt hiszi már az egész az övé. Pl pár éve Januárban cseréltette a házán a cserepeket. Soprontól nem messze lakik.
A ZIDOO topikból ismerem.
Na majd meglátjuk. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#66804) Northlorien válasza xerobyte (#66755) üzenetére


Northlorien
tag

Szia!
Synology DiskStation DS218j
Illetve Zidoo Z9s
https://hu.gearbest.com/tv-box/pp_009224848675.html

55+51 ezer, és vásárol egy disket még egy 10-esért. Ez talán az egyik legolcsóbb változat.

(#66805) Ance


Ance
őstag

Üdv. Kéne nekem még egy médialejátszó, aminél viszont követelmény, hogy az online tévék mindegyike menjen rajta (HBO GO, Netflix, Apple Tv+ stb.) és olcsó legyen. A most meglévő lejátszóim mindegyike drága típus ezért nem lenne jó ezekből még egy, viszont sajnos nincs időm utána olvasni melyik olcsó lenne jó erre. Előre is köszönöm ha valaki időt áldoz rám!

(#66806) devil-k válasza Ance (#66805) üzenetére


devil-k
nagyúr

Apple TV4K.
Nekem ez olcsó a 200k-s HTPC-mhez képest.

- mozi bolondéria -

(#66807) Ance válasza devil-k (#66806) üzenetére


Ance
őstag

Egy futópadon lévő 22-es képernyőhöz kell futás közben nézni valamit. :) Most egy 12.9-es ipadot használok erre és ahhoz képest is olcsó a z apple tv, de kezeljük azért helyén a dolgokat. Szóval ehhez mérten. Ha az kell hozzá, akkor lemondok az Apple tv+-ról ott, mert lehet az bekorlátoz. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#66808) SunMount3r válasza Ance (#66807) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hmm... Talán Fire TV stick 4K? De erről inkább djnice véleménye kellene, neki van/volt ilyen.

(#66809) Viszlát


Viszlát
addikt

Szépet és jót kívánok!

Megpróbálkozom itt is, hátha... Olyan asztali médialejátszót keresek, amelyik támogatja a 4K HDR10 és Dolby Vision formátumokat és elérhetőek rajtuk a Netflix, Amazon Prime, Plex vagy Kodi alkalmazásai. Mindezt minőségi alkatrészekből, mondjuk a Dune HD Ultra 4K összetevőinek színvonalához és képességeihez hasonlóan.

Ha esetleg bárki találkozott ilyennel, nagyon hálás lennék ha megosztaná velem. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#66810) Ance válasza SunMount3r (#66808) üzenetére


Ance
őstag

Sajnos ez túl nagy. Nem fér be sajnos, pedig egyszerű lenne. :((

(#66811) SunMount3r válasza Ance (#66810) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hogy érted, hogy túl nagy, hova nem fér be? HDMI hosszabbító kábellel is egy opció.

mondjuk a Dune HD Ultra 4K összetevőinek színvonalához és képességeihez hasonlóan.-> Miért ebben milyen nagyon fontos összetevő és képesség lenne?

Ilyen lejátszó amúgy, nincs. Vagy a DV-ről mondasz le, vagy a Streaming szolgáltatókról.
Amúgy az ATV 4K, ami a legközelebb van ezekhez, de meg vannak a maga kompromisszumai ennek is. Lokál videóknál meg a DV elég körülményes vele, amennyire én tudom.

[ Szerkesztve ]

(#66812) SunMount3r válasza SunMount3r (#66811) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A hsz. második része (#66809) Viszlát-nak szól (Csak ez a fene rövid szerk. idő lenne hosszabb).

(#66813) Viszlát válasza SunMount3r (#66811) üzenetére


Viszlát
addikt

Nálam hozzáértőbb a következőket emelte ki:

- Dual R-Type power transformers with totally separated power for digital and analog circuits to minimize interference and ensure outstanding video and audio quality
- Hardware design: High-speed Schottky diodes in power rectifiers, low-noise voltage stabilizers in digital and analog audio circuits, dual Bipolar/JFET operational amplifiers
- Components from high quality vendors: NEUTRIK (Germany), Vishay Roederstein (Germany), WIMA (Germany), Nichicon (Japan)
- Hi-End audiophile DAC: ESS flagship SABRE PRO Hi-End DAC (ES9038PRO) with industry’s highest dynamic range of 140dB and extremely low distortion

Plusz a külön vezérelt coax kimenetet is pozitívumként említette.

"Ilyen lejátszó amúgy, nincs. Vagy a DV-ről mondasz le, vagy a Streaming szolgáltatókról."

Igen, én is erre jutottam, de úgy voltam vele, hogy egy kérdést megér mielőtt felhagyok a DV üldözésével egyelőre (többen is ezt javasolták, igazuk volt). :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#66814) djnice


djnice
veterán

Tesztelek párhuzamosan egy Nvidia Shield TV Pro-t, egy Apple TV 4K-t és egy S905X2-t CoreELEC-kel. Jövő héten szabin leszek, akkor írok majd egy bővebb beszámolót, videókkal, képekkel alátámasztva.
Előljáróban annyit, hogy sajnos mindenben igazam volt az Apple TV 4K-val kapcsolatban, bárki bármennyire is tagadta ezeket az állításokat, sőt még vannak ott egyéb gondok is.

(#66815) devil-k válasza djnice (#66814) üzenetére


devil-k
nagyúr

Milyen egyéb gondok?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#66816) Ance válasza SunMount3r (#66811) üzenetére


Ance
őstag

Azt hiszem már kicsit késő van egy nehéz nap után. :B Mivel a csatlakozóval egybe van a cucc, eszembe sem jutott a hosszabbító kábellel bekötés. Igazad van. Ez esetben megvan a megoldás asszem. Köszi.

(#66817) Vasi00


Vasi00
csendes újonc

Sziasztok! Lehet kicsit extrém kérdésem lesz de azért felteszem :D Lehetséges egy olyan médialejátszót szerezni valahonnan ami hasonló tudással van felvértezve mint mondjuk egy zidoo z9s, de esetleg elvan látva ci slottal?

(#66818) TCr válasza djnice (#66814) üzenetére


TCr
veterán

Nagyon várjuk, köszönjük! :R

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#66819) blakey válasza TCr (#66818) üzenetére


blakey
titán

Mire számítasz Apple TV-t illetően? Nincsenek újdonságok, az összes hibáról tudunk és le is lett írva, senki nem tagadja, de jól beállított rendszeren napi használat során gyakorlatilag fel sem tűnnek ezek illetve működik ahogy kell. Nvidia Shield TV Pro egy jó cucc, nagy kár, hogy csak 16GB belső tárhelyet kapott illetve az Android TV húlyeségei szan neki korlátot, mondjuk Apple TV esetében meg az Apple. :D

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66820) TCr válasza blakey (#66819) üzenetére


TCr
veterán

Az összehasonlítást várom, nem az ATV lesajnálását.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#66821) blakey válasza TCr (#66820) üzenetére


blakey
titán

A legjobb a CE-s box. :) Annak kb. nincsenek korlátai, na jó annyi amennyit a SoC enged, de azt gyakorlatilag tudja is. A Shield TV Pro tudja a DV-t, Kodi esetében nem annyira jó, mint a CE-s Kodi. Apple TV-ről meg ugye tudjuk, hogy sz@r így nincs miről írni. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66822) djnice válasza blakey (#66819) üzenetére


djnice
veterán

Most tényleg linkeljem be azokat a posztokat ahol meghazudtoltál?

(#66823) blakey válasza djnice (#66822) üzenetére


blakey
titán

Soha nem írtam, hogy hazudsz, ezt a szót soha nem használtam, azért értelmezni sem árt a leírtakat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66824) djnice válasza blakey (#66823) üzenetére


djnice
veterán

Itt az egyik: [link]
Azóta galaxy megjelent az Apple TV topikban is, érdekes ott már te is a CE-t ajánlottad neki, ő meg jött szokásos "soha nem veszek kínai csodát" mondattal, ami miatt már összevesztem vele párszor.
Eddig szerinted szar volt a CE, mert rögtön azzal támadtál ha megmertem említeni az ATV hibáit.
Megírom az összehasonlítást, csak azért, hogy engem ne nézzen senki hülyének és ennyi.

(#66825) blakey válasza djnice (#66824) üzenetére


blakey
titán

Itt az egyik: [link]
Azóta galaxy megjelent az Apple TV topikban is, érdekes ott már te is a CE-t ajánlottad neki, ő meg jött szokásos "soha nem veszek kínai csodát" mondattal, ami miatt már összevesztem vele párszor. - most sem veszek kínai csodát, a sok idióta gyártó temékei nekem nem számítanak jónak még akkor sem ha a SoC oké lenne. Neked nem mókolás ha szét kell szedni egy eszközt, mert sz@r a hűtése, nekem az és nem ér annyit. Előbb veszem meg a Minixet amivel kb. semmit nem kell foglalkoznom ilyen szempontból. A CFW meg nálam szinte alap minden eszközön, routereimen is azt használom ártól függetlenül.
Bármennyit linkelhetsz, főleg ha vitakozni szeretnél, de sehol nem írtam, hogy hazudsz. Nincs olyan hsz, ne is keresgélj.
Eddig szerinted szar volt a CE, mert rögtön azzal támadtál ha megmertem említeni az ATV hibáit. - igen, sz@r volt, mert natív 4K-n rengeteg hiba jelentkezett, 9.2.1 óta nincs ez. Most is vannak apró hibák egyes hardvereken sok a frame skip és drop.
Megírom az összehasonlítást, csak azért, hogy engem ne nézzen senki hülyének és ennyi. - senki nem írta, hogy ne tedd és mindenki mindenkit annak néz aminek akar illetve annak látja magát minek akarja. Nem neveztelek hülyének és hazugnak sem, ilyen szavakat nem használtam. Tiszteletben tartottam eddig minden hsz-edet de attól gondolom én még leírhatom a tapasztalatimat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66826) devil-k válasza blakey (#66825) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyébként... mutasson bárki olyan médialejátszót, ami tökéletes... mert hogy ilyen nincs. Sőt, a HTPC sem az. Max arról lehet diskurálni, hogy ezek a kisebb-nagyobb hibák mennyire vannak jelen és befolyásolják a mozizást.

- mozi bolondéria -

(#66827) djnice válasza blakey (#66825) üzenetére


djnice
veterán

Mert az sokkal jobb, ha én azt írom hogy látszanak a hibák, te meg azt válaszolod rá hogy nem.
Mivel már én is kezdtem hinni neked, ezért néztem meg a saját szememmel.
A CE framedrop-jai ha vannak, nem látszanak és ez tény, viszont te rögtön ezzel támadsz vissza, az Apple hibáit pedig elbagatellizálod.
Az is zavart hogy a Netflix topikban mertem szólni, pedig pont annál van a legtöbb probléma a sok 24.000 anyag miatt.

(#66828) blakey válasza devil-k (#66826) üzenetére


blakey
titán

Egyébként... mutasson bárki olyan médialejátszót, ami tökéletes... Nem tud, mert valóban nincs, a mai világban az összes gyártó úgy adja ki az eszközeit, hogy majd jönnek a javítások vagy épp ellenkezőleg, rosszabb lesz valami. Amiket leírtam azokat tartom is, rendszeres napi használat mellett hibákat nem keresve kb. észrevehetetlen egy Apple TV esetleges hibája, mert teszi a dolgát. Ha pl. olyan zavaró jelenség lenne, mint korábban a CE-ben, hogy natív 4K 50/60 fps esetén zizis a kép akkor az valóban olyan dolog ami a szórkozást akadályoztatja. Most is van a CE-ben frame skip/drop néhány eszköz esetében, de amig ez kb. láthatatlan addig senkit sem zavar, azok foglalkoznak vele akik állandóan a folyamatokat pásztázzák, hogy hol van eltérés. Most itt a lejátszójkról beszélünk de ott vannak a megjelenítők, a HDR megjelenésével mindegyik küzd, elég olvasni pl. az OLED topikot. Lehet látni, hogy HDR10 esetén bizony ott is előjönnek ilyen-olyan hibák és van amit még nem javítottak. Tehát lehet "kukacosan" is nekiállni egy eszköz használatához vagy "élvezni" is lehet. Ha minden kijelző színeit kritizálnám akkor kb. semmi sem lenne nézhető számomra, erről letettem a szórakozás javára, inkább élvezem a tartalmakat és nem törekszem a 101%-os képminőségre, megfelel a 99%-os is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66829) blakey válasza djnice (#66827) üzenetére


blakey
titán

A CE framedrop-jai ha vannak, nem látszanak és ez tény, - pontosan annyira tény amennyire ATV alatt sem látom a saját eszközömön, írjam, hogy ez is tény? A CE fejlesztői hetek óta keresik a miértet, ez is tény, talán az új, módosított kernel megfelelő lesz.
Az is zavart hogy a Netflix topikban mertem szólni, pedig pont annál van a legtöbb probléma a sok 24.000 anyag miatt. - nekem ehhez mi közöm? A Netflix kb az Apple TV-n és 1-2 Android TV OS-t futó eszközön (Shield, Mi Box) illetve Fire TV-n jó a többin mindig előjön valamilyen apró bossszúság.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66830) djnice válasza blakey (#66829) üzenetére


djnice
veterán

Az hogy te az IFC-vel elnyomod a 41 mp-enkénti framedrop-ot az a te dolgod, de ne írjuk már egy nem kadenciahelyes lejátszóra hogy az. Én felvettem videóra, majd megnézheti mindenki aki akarja.

(#66831) blakey válasza djnice (#66830) üzenetére


blakey
titán

Az hogy te az IFC-vel elnyomod a 41 mp-enkénti framedrop-ot az a te dolgod - nos, látom nem is tudod használni az IFC-t, de ez a te dolgod, van olyan beállítás ami tökéletes minden szempontból, amíg te boxokat tesztelsz én TV-kkel teszem ugyanezt.
Amikor még régen írtad, hogy a 24.000 esetén a framdrop fos zavaró és sz@r megnéztem egy 2 órás akciófilmet úgy, hogy a végén a codec info-t lecsekkoltam, a 2 óra alatt 2x láttam egy kis rövccenést és ez az életszerű használat, nem az, hogy megnézem a frame drop-okat majd leírom, hogy sz@r, mert nem így nézünk filmeket
Én felvettem videóra, majd megnézheti mindenki aki akarja. - az nem sokat ér, más fps-el rögzíted majd felteszed valahova ahol megint valamilyen más fps-el nézik meg. Egy teszt akkor jó ha többen vannak, vakteszt és minden előzetes infó nélkül szépen leírják, dokumentálják minden látott dologról a véleményüket. A nagy tesztelők sincsenek ennyire negatív véleménnyel az ATV 4K-ról mint te. A vérprofik sem látják ennyire szz@rnak mint te és szerintem sem ennyire rossz a helyzet. ettől függetlenül tedd amit jónak látsz, el is olvasom, megnézem, de tőlem nem fogsz kapni sem negatív sem pozitív véleményt, n tudom, hogy milyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66832) djnice válasza blakey (#66831) üzenetére


djnice
veterán

Jó én itt be is fejeztem, érdekes eddig "hú de nagy gond volt", ha valamelyik lejátszó 23.976-on küldte ki a 24.000-t, most hirtelen ha ezt az ATV teszi, már nem probléma. Nem célom az ATV degradálása, csak a tények leírása mindenféle elferdítés nélkül.
A videófelvételen pont látszik aminek kell, tudom jól hogy 60 fps-el rögzítve nem ugyanaz.
Ha az IFC ezt elnyomja, akkor az már szappanopera, LG OLED-en a 10-ből ez max 2-re állítható.

(#66833) blakey válasza djnice (#66832) üzenetére


blakey
titán

Jó én itt be is fejeztem - megint a sértötödtség, semmi olyat nem írtam amitől meg kéne sértödnőd.
Ha az IFC ezt elnyomja, akkor az már szappanopera, LG OLED-en a 10-ből ez max 2-re állítható. - Az IFC 2 összetevőből áll, egyik a De-judder a másik a De-blur. Nagyon nem mindegy, hogy melyiket és hogy állítod be illetve TV és szoftverfüggő is. Semmilyen szappanoperát nem viselek el így nálam ilyen nincs.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66834) djnice válasza blakey (#66833) üzenetére


djnice
veterán

Tduom, nem kell kioktatni, pont úgy áll ahogy kell, ezt a framedrop-ot semmi sem fogja elnyomni. Mivel nem kettőnkről szól ez a topik, ezírt írtam hogy befejeztem. Remélem hogy aki követte az eseményeket, igazat ad majd nekem.

(#66835) blakey válasza djnice (#66834) üzenetére


blakey
titán

Tduom, nem kell kioktatni, - te dühből olvasol? Mi lenne ha higgadtan olvasnád a hsz-eket? Elképesztő, hogy mindenben valamilyen háttérszándékot feltételezel.
Remélem hogy aki követte az eseményeket, igazat ad majd nekem. - Tehát hazugnak nevezel. :D Hogy a te szavaiddal éljek.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66836) djnice válasza blakey (#66835) üzenetére


djnice
veterán

Kb 5-6 külföldi topik szól arról, hogy nem jó a 24.000 fps, de te csak mondjad hogy jó. Én bizonyítani fogom hogy nem jó, te meg nem tudod. Gondolom csak neked egyedül van olyan TV-d amin ez nem látszik.

(#66837) devil-k válasza djnice (#66836) üzenetére


devil-k
nagyúr

Lassan 2020-ban tudsz olyan lejátszót ajánlani,
ami tökéletes? De most a viccet félretéve. Szerinted van ilyen?

- mozi bolondéria -

(#66838) blakey válasza djnice (#66836) üzenetére


blakey
titán

Bizonyítani én is tudom, hogy van frame skip viszont azt is, hogy egy 2 órás film esetén olyan minimális vagy észrevehetetlen, hogy az semmiben sem ront az élményen. És mindig is arról írtam, hogy használat során kb. semmit sem veszel észre.
Remélem mindegyik eszközhöz külön kalibráltad a megjelenítőt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66839) SunMount3r válasza djnice (#66836) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem akarok belekutyulódni, de a HiMedia esetét tudnám felidézni a 24Hz-es 3D MVC-vel. Sokan panaszkodtak rá kezdetben is, hogy náluk látható a micro akadás, míg szintén jó páran írták (köztük én is), hogy az ő TV-jükön nem érzékelnek belőle semmit. (Nálam minden Motion "izé" ki van kapcsolva). Aztán jött egy FW frissítés és már nálam is észrevehető lett az akadás. Szóval a lejátszók útjai kifürkészhetetlenek és így nem tartom lehetetlennek a dolgot, hogy valakinek a setup-jában ez pont nem érzékelhető...

(#66840) djnice válasza devil-k (#66837) üzenetére


djnice
veterán

Itt most nem erről volt szó, hanem arról hogy a hibák valósak-e ATV esetében.
De ha nem kell DV, akkor egy S905X2 tökéletesnek nevezhető.

(#66838) blakey: Remélem mindegyik eszközhöz külön kalibráltad a megjelenítőt.
Ne kezdjük a hülyeséget, nézz meg pár hdmi capture-t és rájössz. Gondolom vegyek AQ kábeleket is :D

(#66841) devil-k válasza djnice (#66840) üzenetére


devil-k
nagyúr

A kalibrálás hogy jön össze azzal, milyen HDMI kábelt használsz? :F

- mozi bolondéria -

(#66842) helgi


helgi
aktív tag

Sziasztok, érdekelne hogy 3D filmekhez érdemesebb e asztali lejátszót venni. Gondolok itt a kodekekre, a kép megjelenítésre és a hang dekódolásra is.

(#66843) djnice válasza devil-k (#66841) üzenetére


djnice
veterán

Ebben az esetben kb ugyanannyi értelme van.

(#66844) SunMount3r válasza helgi (#66842) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mi helyett?

(#66845) devil-k válasza djnice (#66843) üzenetére


devil-k
nagyúr

De hogy függ össze? Mert marhára nincs semmi közzé a kalibrálásnak ahhoz, hogy 500 Ft-os vagy 500.000 Ft-os HDMI kábellal tesztelsz. Ezt a HDMI kábel vitát pedig hagyjuk, minden évben előjön.

- mozi bolondéria -

(#66846) blakey válasza helgi (#66842) üzenetére


blakey
titán

Zidoo Z9S, minimális a ma kapható 3D-s lejátszó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66847) helgi válasza SunMount3r (#66844) üzenetére


helgi
aktív tag

Háát ahogy nézem az alternatíva a Zidoo Z9S, vagy nem tudom van e jobb.

(#66848) blakey válasza djnice (#66840) üzenetére


blakey
titán

De ha nem kell DV, akkor egy S905X2 tökéletesnek nevezhető. - egy hasonló választ akartam írni de reménykedtem, hogy te megírod, Így legyen ötösöm. :)) Megjegyzem, hogy messze nem tökéletes, bármikor tudom bizonyítani.
Ne kezdjük a hülyeséget, nézz meg pár hdmi capture-t és rájössz. Gondolom vegyek AQ kábeleket is :D- akkor erről ennyit. :D

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66849) SunMount3r válasza helgi (#66847) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Elárulod végre mi helyett kellene?

(#66850) djnice válasza blakey (#66848) üzenetére


djnice
veterán

Nevess csak, ennyit tudsz.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.