Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58701) djnice válasza Joshi (#58698) üzenetére


djnice
veterán

De 3D-t is akar, a HiSilicon-nál pedig 3D-nél 24 Hz-en megy a 23.976 fps.

(#58702) djnice válasza dgyuri0123 (#58687) üzenetére


djnice
veterán

Passzív vagy aktív a 3D? Mert ha passzív, akkor jó az Amlogic is.

(#58703) dgyuri0123 válasza Joshi (#58700) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Köszi megint.

Nasom nincs, egyelőre nem is lesz. Win alól ment eddig is a megosztás sambával és szinte tökéletes volt.

Szóval akkor a képe nagyon jó, ezek szerint? Amúgy Kodival megy a filmlejátszás, vagy valami más programmal?

(#58702) djnice: Passzív 3D. Még a "régi" típusú oled. :)

Ez is jó lenne nekem?

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#58704) Joshi válasza dgyuri0123 (#58703) üzenetére


Joshi
titán

A Minix Neo U1 is nagyon jó lejátszó, ha a 3D fontos akkor tényleg Minix. :K Tesóméknak azt üzemeltem be, ráadásul LibreElec-el külső vinyóval torrentre is jó.

Egyébként a Hisiliconnak van az egyik legjobb képe.

[ Szerkesztve ]

(#58705) djnice válasza dgyuri0123 (#58703) üzenetére


djnice
veterán

Ez is jó, ha a HDR nem érdekel, de a végén úgyis LibreELEC-kel fogod használni.
Nekem is volt ilyen és inkább vettem helyette 10k-ért S905X-es Mecoool M8S Pro+-t, mert célozni kell a távjával és a wifijét sem használtam ki.

[ Szerkesztve ]

(#58706) dgyuri0123 válasza Joshi (#58704) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Közeledünk... :)

Minix tetszik. Egyet nem értek csak. A samba megosztás lehetősége mitől függ, szoftvertől? Tehát Libre Elec-el smb-n mehet a móka?

(#58705) djnice: Köszi.. Találtam ezt. Ő van neked ?

(#58707) blakey: Ne gondold, hogy nem piszkálja a fantáziámat.. :D ATV-vel kellett "mókolni" valamit, vagy plug&play ? Ja 3D van?

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#58707) blakey válasza dgyuri0123 (#58696) üzenetére


blakey
titán

Azért mindennek van valahol értelme, ugye írhatnám a NAS létjogosultságát is, stb., de "csak" routert írtam. Az ATV 4K 1 napja van nálam, de eddig mindetn ver, állítom, hogy a legjobb képű lejátszó, tökéletesen működik eddig minden, HDR-SDR, frekiváltás, stb, sőt játszani is élmény. Amúgy múlthéten 48e is volt, én 50e-ért vettem, nem kell 65e-t kiadni érte.

(#58706) dgyuri0123
Miixen droid alatt is mehet az SMB, nincs vele gond, sőt az ajánlott lejátszók egyikével sincs gond SMB-n/NFS-sen.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#58708) Joshi válasza dgyuri0123 (#58706) üzenetére


Joshi
titán

Igazából mindegy milyen lejátszót veszel, ezek már mind megütik a mércét. Természetesen most kimondottam HDR nélkül.

(#58709) djnice válasza dgyuri0123 (#58706) üzenetére


djnice
veterán

Ez van: [link] + LibreELEC.

(#58710) DoItYourself válasza djnice (#58709) üzenetére


DoItYourself
addikt

Tényleg tudja ez is Widevine L1-et?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#58711) djnice válasza DoItYourself (#58710) üzenetére


djnice
veterán

Igen.

(#58712) koncsik válasza djnice (#58709) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Abszolút nincs rá szükségem, de már nem bírom tovább... megrendelem. Hol találok leírást a libreELEC telepítesének mikéntjéről? Köszönet előre is. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58713) zsoika válasza dgyuri0123 (#58706) üzenetére


zsoika
addikt

Nekem van olyan ,mint a linkben csak 2/16GB -os verzió és Én 13eFt-ért vettem az ebayen.
Nagyon jó lejátszó...semmi baj vele.

(#58714) dgyuri0123 válasza djnice (#58709) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :R

Körvonalazódik a dolog. Minél olcsóbb kell, mert asszony kardot ragadott. :) Valahol jogos, mert most vettem az oledet... Szóval még picit rágom a gittet.

"csak a zene van"

(#58715) blakey válasza dgyuri0123 (#58706) üzenetére


blakey
titán

ATV-vel kellett "mókolni" valamit, vagy plug&play ? Ja 3D van? - App-ot kell letölteni, MrMC, Infuse Pro és beállítod a dolgokat, ennyi.
Elvileg 3D is működik, HDR, stb. is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#58716) djnice válasza koncsik (#58712) üzenetére


djnice
veterán

Itt az összefoglalóban megtalálod elég részletesen: [link]
Ha ezt a Mecool-t veszed, LibreELEC alatt a wifi nem működik mert olyan wifi chip van benne, amihez nincs driver. Ha LE alatt is kell wifi, akkor X96-ot vegyél vagy a Mecoolba kell egy wifi stick.

(#58717) blakey válasza djnice (#58716) üzenetére


blakey
titán

Vagy más típust választ. :) Rengeteg van, lassan az S912 is ajánlott lesz, már most jobbnak találom, mint a Krypton változatokat és a Pro L kifejezetten jó cucc.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#58718) Joshi válasza blakey (#58715) üzenetére


Joshi
titán

"Elvileg 3D is működik, HDR, stb. is."
A #58707 hszben ezt írtad: "Az ATV 4K 1 napja van nálam, de eddig mindetn ver, állítom, hogy a legjobb képű lejátszó, tökéletesen működik eddig minden, HDR-SDR, frekiváltás, stb, sőt játszani is élmény."
Mivel is tesztelted? :U Van egy ezeréves FHD tévéd, de azt írod hogy "...eddig mindetn ver". Mégis mire alapozod ezeket az állításaidat?

[ Szerkesztve ]

(#58719) blakey válasza Joshi (#58718) üzenetére


blakey
titán

Már a simának is sokkal jobb volt ez meg rátesz.
A stílusod meg kritikén aluli így nem fogok válaszolni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#58720) Joshi válasza blakey (#58719) üzenetére


Joshi
titán

"A stílusod meg kritikén aluli így nem fogok válaszolni."
Már megtetted. :D Egyébként a stílus valahonnan ered, erről csak te tehetsz.

(#58721) oettinger01


oettinger01
őstag

Apple TV 4K 32GB minden igényt kielégít egy Samsung UE60KU6000 4K TV és egy Denon X1200 és Bose Acoustimass 15 házimozi rendszerhez vagy esetleg ajánlanátok valami mást ehhez?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#58722) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

djnice / blakey: köszi, akkor azért jobban beleásom magam, szerencsére gyerekek altatása közben nem voltak nálam a bankkártya adatok... vásárlás később.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58723) junkpod válasza dgyuri0123 (#58660) üzenetére


junkpod
nagyúr

"Dedikált lejátszót szeretnék, nem valamilyen androidos csodát, ha lehet."
Tudom nehéz az előítéletektől megszabadulni, de ebből a pénzből már tökéletesen működő androidos gépet is kapnak, a tizedebol meg tökéletesen működő LibreElec-es mediaplayert.
(Ok, ezekben már ott a "csicsa" is, de ha akarod sima fájl böngészős módban is használhatod, aztán ráérsz megismerni a "csúcsát" is.
Jószándékkal javaslom, hogy tegyél próbát.

Box's don't touch!

(#58724) junkpod válasza Joshi (#58698) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem 4kbkijelzot akartál írni?
Nem találkoztam még fhd hdr tartalommal, de ez lehet az én tájékozatlanságom is.

Box's don't touch!

(#58725) SunMount3r válasza dgyuri0123 (#58706) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ja 3D van?-> Még nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy aktív, vagy passzív 3D-s a TV-d. Ha fontos a 3D és minőségi 3D anyagokat nézel akkor a következőket fontold meg: Minix U1 és az összes Amlogic-os Box csak passzív 3D-s TV-hez javasolt (felezi a felbontást, de ez "állítólag" így épp megfelel a passzív TV-khez), persze "jó" az aktív TV-hez is, de akkor elesel a FHD-tól és maximális képminőségtől. Aktív 3D-s TV-knél csak az Zidoo X8 lesz a "garantált" megoldás (itt van Full HD 3D is).

[ Szerkesztve ]

(#58726) junkpod válasza SunMount3r (#58725) üzenetére


junkpod
nagyúr

Már válaszolt, passzív.:)

Box's don't touch!

(#58727) djnice válasza koncsik (#58722) üzenetére


djnice
veterán

Egyikkel sem nyúlsz mellé, megveheted nyugodtan.

(#58725) SunMount3r: az összes Amlogic-os Box csak passzív 3D-s TV-hez javasolt
Azt tegyük hozzá, hogy egyelőre, hamarosan jön egy teszt verzió 3D-re.

[ Szerkesztve ]

(#58728) Márton válasza djnice (#58727) üzenetére


Márton
nagyúr

lassan nem lesz értelme ennek a passzív/aktív kérdésnek sem, mivel aktív módszerrel ugye max 1080/24p megy át, míg 4k-3d passzív tv-n egyrészt ugyanez a minőség átmegy full sbs vagy full top/bottom módon, másrész még a 3dbluray szabványnál magasabb jelet is ráküldhetsz ha van 2 kicsi 4k kamerád :DDD
Pl. 3840x1080x60p / szem :Y

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#58729) djnice válasza Márton (#58728) üzenetére


djnice
veterán

Na ja, ezzel csak az a baj, hogy már alig kapsz 3D-s TV-t :)

(#58730) Joshi válasza junkpod (#58724) üzenetére


Joshi
titán

Olvasd el még1x amit írtam. Pont azért fontos a HDR-ről való visszakonvertálás SDR-re, mert a FHD készüléken egy szürke semmilyen kép fogadna. Tehát ha valaki kíváncsi 2160-as filmre, annak számolnia kell a HDR-el is. Ha soha nem fog ilyen tartalmat nézni, akkor nyilván nincs szerepe a visszakonvertálásnak.

(#58731) Joshi válasza Márton (#58728) üzenetére


Joshi
titán

Meg azért se nagyon lesz jelentősége a 3D-nek, mert kikopott a tévé piacról. :D

(#58732) SunMount3r válasza Márton (#58728) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

---> :F Az anyag eredeti felbontását felezi, ami 3D BD iso /mkv MVC forrás esetén is FHD, a 4K TV-k felskálázását most ne kever ide, mert az nem javít az eredeti anyag felezésén.

(#58731) Joshi: Nekem speciel van jelentősége, annak idején nem véletlenül vettem aktív 3D-s TV-t...

[ Szerkesztve ]

(#58733) gyeniko válasza Joshi (#58731) üzenetére


gyeniko
őstag

Az elkövetkező 5-6 évben azért még lesznek elenyésző számban (mondjuk 100 millió+ db) 3D TV-k és vetítők a felhasználóknál. Tudom, hogy merész gondolat, de elképzelhetőnek tartom, hogy akadhat közülük néhány, aki szeretne 3D tartalmakat nézni. Ugye, milyen színes a világ? ;)

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#58734) dgyuri0123 válasza junkpod (#58723) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Lassan elfogadom az adroidot... Eddig rengeteg sebből véreztek, úgy mint kadencia helyesség hiánya, formátumkezelési problémák, stabilitás, képminőség, stb stb. Ezek szerint akkor ez már a múlt?

A LibreElec nem azonos a Kodival? Kissé el vagyok maradva ebben a témában. Androidra nem is találok LibreElec appot. :B

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#58735) Dorian válasza dgyuri0123 (#58734) üzenetére


Dorian
félisten

Androidot felejtsd el. Ezekre a lejátszókra lehet LibreElec-et telepíteni, ami egy Linux, és van benne Kodi, ami egy médialejátszó.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#58736) Joshi válasza SunMount3r (#58732) üzenetére


Joshi
titán

Pont a 3D-vel voltam úgy, hogy mire megnéztem egy filmet 3D-ben, a film végére nem is emlékeztem a 3D hatásokra. Lehet hogy egy idő után a 4K HDR-el is így lesz az ember. ;]

(#58737) blakey válasza dgyuri0123 (#58734) üzenetére


blakey
titán

A LibreELEC lényege, hogy minimális OS-t biztosít a Kodi futtatásához, tehát elmáletileg Kodit jelent valójában többet, mert másra is használható. Tehát nem app hanem egy külön oprendszer amit pl. egy SD-kártyára telepítve simán használhatsz és pl. S905(X, D) S912 esetében dualbootos eszközöd lesz, bármikor áttérhetsz a másik oprendszerre.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#58738) Joshi válasza gyeniko (#58733) üzenetére


Joshi
titán

Nekem is 3D-és volt az előző tévém, de egy kezemen meg tudtam számolni hogy az utóbbi években hány filmet néztem 3D-ben. Azt viszont aláírom hogy nem vagyunk egyformák, valakinek a nem kadenciahelyes lejátszás se gond, azt se tudja hogy van olyan. :D

(#58739) SunMount3r válasza Joshi (#58736) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát ez az, hogy nem mindegy milyen 3D-s anyagot néz rajta az ember. Ahogy általában az sem, milyen filmet... Én néztem már olyan filmet is, hogy amire vége lett, már arra sem emlékeztem, hogy megnéztem... :D És ezen a 4K, a HDR és egy többmillás hangrendszer se segített volna...

(#58740) Joshi válasza SunMount3r (#58739) üzenetére


Joshi
titán

Ez igaz, 2D-ben minden filmet meg lehet nézni, de 3D-ben már nem, főleg ha ki se adják az adott filmet 3D-ben. És akkor még nem beszélve arról, hogy az a kevés 3D film éppen milyenre sikerült 3D szempontjából. Most a film mondanivalóját stb ne vegyük ide. Én csak ezért írtam hogy a 3D-re már nem érdemes alapozni.

(#58741) djnice válasza dgyuri0123 (#58734) üzenetére


djnice
veterán

Ha Pécs közeli vagy, tudok kölcsönadni egy LibreELEC-es boxot próbára.
Ugye milyen más itt a hangulat, mint a Med topikban? Ott már meglincseltek volna még téged is...

(#58742) SunMount3r válasza Joshi (#58740) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az alapból téves vélekedés, hogy kevés a 3D film, eddig is rengeteg jelent meg így és még a mai napig tolják az animációs és az akció blockbuster-eket. Más kérdés, hogy ebből mennyi sikerült jó 3D-re. De ezt már számtalanszor leírtam a Fórum-on: ez a készítők igénytelenségét/nemtörődömségét tükrözi, nem pedig a 3D technológia képességeit. Abból a -nagy számok viszonylatában tényleg kevésnek mondható- jól sikerült 3D-s anyagból viszont lehet tudni, hogy igényes hozzáállással mit lehetne kihozni ebből. A természetfilmek között van egy jópár "megéri" kategóriás gyöngyszem, de a Hollywoodi vonalat ma már én sem erőltetem 3D-ben nézősre, mert kb. 80% az esélye, hogy nem éri meg.

(#58743) dgyuri0123 válasza blakey (#58737) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Tehát akkor, ha jól értem, pl. egy Minix Neo U1-en mikro sd-n futna Libreelec, amit (gondolom) 64 bites Linuxos verzióban kéne ráraknom (vagy telepítenem ?) a kártyára. Eddig jó ? :D

A kodit valahogyan még rá kell operálni erre az egészre, vagy a Libreelec önmagában elég ? Bocs, ha lámaságokat kérdezek esetleg, de teljesen ismeretlen vizeken járok... :B

Egyre inkább érdekel ez a dolog és szeretnék végre egy használható lejátszót "összetákolni".

(#58741) djnice: Sajnos budapesti vagyok... És valóban, eddig tetszik a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#58744) Márton válasza djnice (#58729) üzenetére


Márton
nagyúr

djnice: igen, gyorsan kell venni amíg van :O

Joshi: majd visszajön :DDD

SunMount3r: nem tudom miről írsz, pont azt mondom hogy nem 3dbluray anyag, 4k tv-n jobb lehet mint egy 3dbluray aktív fullhd tv-n

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#58745) djnice válasza dgyuri0123 (#58743) üzenetére


djnice
veterán

A LibreELEC tartalmazza a Kodi-t és itt találsz hozzá: [link]

Ha nem kell az erősebb wifi és a gigabit port akkor én a helyedben harmad áron vennék egy X96-ot, mert az U1 későbbiekben nem lesz jó HDR-re és a távja is érzéketlen.
Ha pedig fontos a gigabit, akkor S912-ben is lehet találni jót pl Mecool M8S Pro L.

(#58746) dgyuri0123 válasza djnice (#58745) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Lanon használnám. De jó lenne gigabit, mert esetleg egy "megosztó" progi is futna rajta, ha meg lehet oldani persze és ahhoz (gondolom) nem ártana a gyorsabb hálózat.

Kitüntetőnek érzem, hogy feltételezed rólam az Angol nyelvtudást, de sajnos híján vagyok eme képességnek, így google fordítóval nem tudom mennyire lesz érthető a fordítás. (közben megtettem és, semennyire nem tudom értelmezni :D ) Annyit sikerült kihámoznom, hogy 3D nem megy (pedig néha jó lenne) de lehet, hogy ezt is rosszul értem. Szóval, akkor inkább ne is próbálkozzak? :)

"csak a zene van"

(#58747) SunMount3r válasza Márton (#58744) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én nem értem miről írsz. nem 3dbluray anyag, 4k tv-n jobb lehet mint egy 3dbluray aktív fullhd tv-n-> OMG, a forrásból elveszett információt, pixeleket így gyak. a konkrét képanyag felét is a 4K TV csudás felskálázási algoritmusa fogja maradéktalanul pótolni szerinted, sőt annyira tökéletesen, hogy jobb lesz mint az eredeti FHD 3D forrás és annak natív megjelenítse esetén? Az eredeti sz.-edből is ez jött le. Vagy arra gondolsz, hogy minek a FHD 3D, amikor nézheted 4K 2D-ben is és az mennyivel jobb? Ez már ízlés, igény kérdése, mivel nincs 4K 3D így itt "papíron" a magasabb felbontás győz annak akinek az a fontosabb, akinek meg a 3D, annak meg a FHD 3D... Nem tudom miért kellett a kettőt össze keverni, de akkor már világosan kellet volna, hogy ne legyen félreérthető. :N

Spec, ha egy 3D-s anyag technikailag tényleg jól és direkt úgy meg van csinálva, azt én továbbra is inkább nézném inkább FHD 3D-ben, mint "sima" 4K-ban. Főleg egy 40"-oson 1.6 méterről :D , mert ott aztán ultra sok értelme amúgy se lenne a 4K-nak.

(#58748) blakey válasza dgyuri0123 (#58743) üzenetére


blakey
titán

A LibreELEC kártyára írása 3 perc, behelyezed a boxba, bekapcsolod a boxot (Minix esetében nyomva tartod a bekapcsoló gombot amig megjelenik a LibreELEC logó) utána már csak be kell állítani a dolgokat ahogy szeretnéd, ahogy egy médialejátszó esetében szokták. Telepíteni kiegészítőket lehet ha valamire szükséged van, Youtube, HBO Go, Netflix, stb. A LibreELEC egy ideje "visszatért" a 32 bithez, mert jobban működnek a kiegészítőke és a rendszer is jobba muzsikál de van 6 bites változat is.

(#58745) djnice
Mecool Pro L-t ajánlom és nagyon jó de 100-as LAN van benne, ennek ellenére simán ment tegnap a 60Mbps HDR HFR anyag hálózaton keresztül.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#58749) djnice válasza dgyuri0123 (#58746) üzenetére


djnice
veterán

A telepítés egyszerű, mint a faék, ahogy blakey is írta, de ha elakadsz van az S905-nek fóruma itt a PH!-n.
Mivel passzív a TV-d , így jó lesz 3D-re is mert az MVC-t lejátssza, csak felezett felbontásban.

(#58748) blakey: Igaz, abban 100 Mbit a LAN, de ahogy nézem van olyan Mecool amiben gigabites csak az nem tudja a Widevine L1-et (bár az csak a Netflixhez fontos).

[ Szerkesztve ]

(#58750) gyeniko válasza Joshi (#58738) üzenetére


gyeniko
őstag

Na látod! Nekem a TV-im nagyobb része még mindig 3D-s, ennek ellenére soha, egyetlen filmet sem néztem meg 3D-ben. Egyszer nekifutottam, de annyira felidegesített a látvány (nekem viccesen természetellenesnek tűnt), hogy kb. 10 perc után kikapcsoltam. A gyerek miatt cseréltem a vetítőt 3D-re, persze, hogy egyetlen filmet sem nézett rajta 3D-ben. A TV-je is 3D (65"), azon sem. De hát, Te Te vagy, én pedig én, a 100 m user pedig sokféle. Konkrétan 100 millió féle.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.