Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29995) No.01


No.01
őstag

Popcorn A400 es halozattal kapcsolatos kerdesem lenne ujfent...

Van egy NAS-om amire letoltom a filmeket melyeket a halozaton keresztul a laptopomrol inditok.
A Popi egy poweradapterrel van rakotve a halozatra ami sajna nem viszi at az 1080p-s filmeket.
Mikent lehetne azt legkonyebben megoldanom, h a laptopom segitsegevel atmasoljam a NAS-rol a popira dugott kulso HDD-re a filmeket? (lehet kicsit hulyen fogalmaztam, de remelem ertehto a dolog :U :B ) tudom nem lesz gyors, de a HDD hurcibalast legalabb kikuszobolnem es ha atmasoltam a HDD-re akkro az akadozas vegett sem kell idegeskednem.
Tudom egyszerubb lenne kabelezni, de arra sajnos nincs lehetosegem ezt is van a power adapter

Annyit tanacsoltak, eddig, h a kulso vinyot formaztassam le a Popival (meg nem tettem meg mert eleg sok cuccom van rajta)

Velemeny/tipp/tapasztalat?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.