Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) BBéci válasza Gulyopapa (#25099) üzenetére


BBéci
titán

Beugratás, Vádlottak, London, Kutyaszorítóban, Szépségtépő verseny, valamint a fizetős filmcsatornákon még 2-3 film.

(#25100) salapp
Párszor már elmeséltem, hogy szeretnék NAS-t mert kulturáltabb, mint a 4-5 merevlemez, ami a laptopom mellett sorakozik és a Raid 5 vagy valamelyik hasonló konfiguráció által nyújtott (részleges) adatbiztonság is tetszik. De nem arról játszanék le filmeket.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25102) M@trixfan válasza erdoke (#24735) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ilyen alapon a H.265 létezése lehetetlen, sőt rekurzívan a H.264 sem lehetséges az MPEG 2-höz képest. A HEVC fele akkora bitrátával hozza majd a H.264 szintjét. A nem hivatalos X.264 sokkal nagyobb ütemben fejlődik mint a lerögzített, hivatalos változat ami a lemezen van. Az a lényeg, hogy nem ugyanazzal a kodekkel van újratömörítve. Szerintem egyszerűen az a nézeteltérés alapja, hogy nem ugyanazokról a file-okról beszélünk. Annyira zárt ezeknek a file-oknak a "lelőhelye", hogy már meghívni sem lehet senkit évek óta, nemhogy regisztrálni. Az teljesen biztos, hogy ezen a szinten projektor kell. TV méretben hétszentség, hogy nem látszik semmi. Mondom, ugyanolyan méretben láttam már egyébb helyről származó MKV-t ahol azonnal látszik a különbség. A méretből nem lehet levonni végkövetkeztetést. Továbbra is abszurdnak tartanám ha egyik kockán Photoshop nullázással lehet csak "matematikailag" megmondani, hogy egyáltalán létezik különbség, a másik kockán meg blokkos, életlen, stb....

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#25103) DjKoxi válasza salapp (#25100) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Ki kellene próbálnod, ahogy Bécinek is. Aztán már tudnál véleményt mondani.

(#25104) HarryDEC válasza salapp (#25100) üzenetére


HarryDEC
tag

Létjogosultsága több felhasználós rendszereknél lenne. Gigabites hálón több lejátszót ki tudnak szolgálni, ha a filmeknél maradunk. Aztán mindenki arra használja, amire akarja vagy tudja :).
Még nekem sincs NAS -om, lehet, hogy nem is lesz. Torrent és sorozatok a PC -ről futnak, nagyobb darabok usb -n vándorolnak a Mede8er -be. Megyek folytatom az Argo -t, ez van :C .

[ Szerkesztve ]

Korán keltem, hol az arany?

(#25105) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!

Milyen érv(ek) szól(nak) inkább egy médialejátszó mellett egy laptoppal (hdmi-n keresztül összekötött tv-vel) szemben?

(#25106) salapp válasza DjKoxi (#25103) üzenetére


salapp
addikt

Havernál tegnap is szemléztem a NAS-t.
Médiához nem kell nekem sem.
Komoly adataimat a szerverünkön tárolom, a személyes fontos anyagokat (fényképek, dokumentumok, stb) pedig kodak gold lemezekre archiválom, de wd passport-ról használom.
De örülök, hogy sokatoknak bejön. :)

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#25107) dh66e válasza BBéci (#25098) üzenetére


dh66e
veterán

Persze elfogadom ha te még klasszikus tv néző vagy,én meg azt se tudom hogy mikor néztem meg egy filmet utoljára a tv-ben ha nem lennék sport fan akkor előfizetésem se lenne az tuti.Nagyon remélem hogy a harc a kölcsönzés ellen sokáig fog tartani hasztalan módon. :)

(#25108) Dorian válasza Draken (#25105) üzenetére


Dorian
félisten

Kényelmesebb, egyszerűbb használni, jobb képminőséget ad.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#25109) BBéci válasza dh66e (#25107) üzenetére


BBéci
titán

Dehogy vagyok klasszikus tévénéző. :N Ezen a héten még egyetlen percet nem néztem, most fogok TV elé ülni A Dal kedvéért, holnap pedig a második középdöntő előtt megnézem a Cobra 11-et. Ennyi és nem több.
Sportból csak F1 és néha, évente 5-6 alkalommal K1 profi döntők, semmi több.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25110) Draken válasza Dorian (#25108) üzenetére


Draken
őstag

Annyira látható lesz a különbség a kettő között egy bd25-nél?

(#25111) #75912448 válasza traktorgumi (#25059) üzenetére


#75912448
törölt tag

Biztos nem bánnám meg, egy kedves ismerősöm nemrég Popi A400-at cserélt MED1000-re és elégedett, többnyire mindenki dicséri. Engem megfertőztek a ph-n hátépécével, ilyen képminőséget a mai médialejátszókkal nem tudnék elérni, úgyhogy egy darabig saját médialejátszóm nem lesz :)

(#25112) Draken


Draken
őstag

Elnézést, hogy újra írok. Ha vennék médialejátszót melyiket lenne érdemes ami a lehető legtöbb formátumot kezeli? 3D nem kell. Illetve egy kicsit más téma, nem tudom mi lenne a legjobb számomra a kiépítés szempontjából. wifin keresztül csatlakozok a routerre, routerből megy egy utp a tv-be is, laptopra töltöm le jelenleg a filmeket onnan pedig serviioval nézem, persze nem bd25 féleségeket. Csak vegyek simán egy külső vinyót és pakolgassam ide-oda?

(#25113) #75912448 válasza Draken (#25112) üzenetére


#75912448
törölt tag

Árkategóriát és csatlakozókat nem írtál, de 3D nélkül szvsz DUNE HD TV-102-t érdemes venni. Vásárlás előtt érdemes tájékozódni, hogy valóban SMP 8675 102W, 102(A)W legyen a kiszemelt típus, ne pedig 102p.

(#25114) Multibit válasza cekkk (#25092) üzenetére


Multibit
veterán

Kb egy éve cseréltem a routerem rádiókártyáját Wifi g-ről n-re. Korábban csak 802.11a-n működött az 5GHz-es kommunikáció, azt viszont nem támogatták az okostelefonok, ezért a család miatt maradtam 2.4GHz-en. Most hogy már működik a 802.11n 5GHz, megtehettem, hogy átállok. Nem semmi változás. Ha megnézem inSSIDer-rel a "wifi szomszédság" kizárólag 2.4GHz-en nyüzsög. Nem gondoltam volna, hogy én leszek az egyedüli a környéken aki 5GHz-en nyomul. A legnagyobb előny a korábbi helyzethez képes, hogy most már ki tudom használni az 50Mbit-es net teljes sávszélességét wifi-n is!

(#25115) Mankó válasza Multibit (#25114) üzenetére


Mankó
veterán

Lejatszon is wifi-t hasznalsz? Milyen tipusu a lejatszo?

(#25116) Multibit válasza Mankó (#25115) üzenetére


Multibit
veterán

Nem használok wifi-t a lejátszón. Csak az 5GHz-es felvetéssel kapcsolatban írtam le a tapasztalatomat.
Mellesleg az 5GHz használata a wifi-n történő filmnézés esetén is segíthet. Sokszor nem a szorosan vett sávszélesség kevés, hanem a túlzsúfoltságból és zavarérzékenységből adódó instabilitás a probléma, amikor akadnak a filmek. Persze BD50-re mindenképpen drótozás javasolt hálózati lejátszáskor.

(#25117) luigi106 válasza Multibit (#25116) üzenetére


luigi106
tag

Ez nekem még új. A média lejátszók támogatják az 5 GHz-et? És akkor hogy működik ha a wifire több készülék is csatlakozna /laptop,telefon,Mp/ és nem mindegyik támogatja az 5 GHz-et?
Egy kicsit kifejthetnéd bővebben is a tapasztalataidat. Végül is kapcsolódik a témához, mert lehet hogy másnak is megoldást jelenthet a wifis hálózaton történő lejátszáshoz. Vagy a wifi tud egyszerre két sávon is /2.4 és 5 GHz-en/ dolgozni?

[ Szerkesztve ]

(#25118) cekkk válasza Multibit (#25114) üzenetére


cekkk
veterán

Én is eléggé gondolkozom, hogy áttérek rá, mondjuk csak a laptopom tudja a 5Ghz-t. De itt se használja senki, ellenben a 2.4 az nagyon zsúfolt, van, hogy a nyomtatás nem megy. Nagy nehezen találtam egy csatornát ahol most épp megy minden. :DDD De legalább a routerek képesek egyszerre adni 5 és 2.4 Ghz-n is. :K

luigi106

Igen a routerek tudnak pl a Tp link 3600 tud, nem rég kérdeztem meg én is a fórumában.

[ Szerkesztve ]

(#25119) Multibit válasza luigi106 (#25117) üzenetére


Multibit
veterán

Mint ahogy írtam, nem használok wifi-t az mp-hez, tehát nem tudom ezzel kapcsolatos tapasztalataimat kifejteni. Az hogy egy mediaplayer támogatja-e az 5GHz-es kommunikációt, az a specifikációjából kiderül. De ha valaki az mp egyik USB-aljzatába dug egy 5GHz-et tudó wifi kütyüt, akkor támogatja :)
Igen, a legtöbb wifi-s cucc tudja használni egyszerre a 2.4 és az 5 GHz-es sávot. Tehát csatlakozhat a wifi-re több készülék is. Viszont a kérdésedet azért nem értem, mert ezek a készülékek nem az mp wifi-jét használják, hanem a routerét. Az mp is (a saját wifi-jén keresztül) a routerrel cseveg.

(#25120) ITI-san válasza BBéci (#25061) üzenetére


ITI-san
tag

Hi BBéci!

Ez azért megérdemelne egy kifejtést.
Engem amióta olvastam a Med8er –ről és a Dune-ről az érdekel, hogy melyik a jobb kép és hangminőségű processor.
Sigma 8675, 8672/73, vagy Realtek RTD1186.
Nekem még nincs egyik sem, de a véleményed érdekelne konkrétabban is.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#25121) Ed Parker válasza Dorian (#25078) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ebben nagyot tévedsz.
A nas pont hogy tipikus esete annak, hogy ne szopasd magad 5-10 merevlemez dugsosásával es fájlok felesleges pakolásával egyik helyről a másikra.
A nas letölt, seedel, streamel bármire, htpc, plazma, tablet, telefon.
Kisfogyasztású es ha raid kötetet használsz még biztonságos is.
2013-ban számomra érthetetlen miért bajlódik valaki még ilyenekkel, mikor minden eszközön van ethernet csatlakozó.

(#25122) Dorian válasza Ed Parker (#25121) üzenetére


Dorian
félisten

Azért, mert az embereknek nincs rá szükségük: nem erőfeszítés átdugni egy mobilvinyót egyik eszközből a másikba. 5-10 vinyó meg kicsit sem átlagos felhasználás és amúgy is csak egyet kell mozgatni, amelyik nincs tele.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#25123) No.01


No.01
őstag

BBeci:

Minosegi lejatszot keresek mert 1 het szenvedes utan belefaradtam a TV-be beepitett lejatszo hulyesegeibe.
Nagyon Popi orientalt voltam, A400-al szemeztem, de a nemzetkozi forumokon elegg lehuztak a kezdeti SW gondok vegett ill te is irtad, h egy komplett A4-es lapot teleirtal a hibakkal, igy elegge elment a kedvem...
Dune HD Base 3D mennyire ajanlott?

(#25124) snemeth válasza Mankó (#25083) üzenetére


snemeth
aktív tag

Levettem a sebesseget 600/600-ra es most gond nelkul toltoget, barmilyen beallitason. Furcsa. Szerinted erdemes meg probalkoznom feljebb?

Ezt neked kell eldöntened, mert te látod/tapasztalod, hogy mennyit bír. Próbálgasd, aztán megtalálod a határokat.
Egyébként biztos, hogy a wifi kapcsolatot dobálja el, nem pedig pl. elszáll a Transmission? Mert nekem pl. a túl nagy letöltési sebsség miatt túl nagy terhelést kapott, akkor a Transmission szállt el, de a többi funkció még működött.

Ami még fontos kérdés, az az, hogy mennyire van széttöredezve a file rendszer a vinyódon. Ha jól tudom, ezekben ntfs-3g van, aminél a nagyon töredezett file rendszer miatt íráskor megnő a proci igény. Egy defragot érdemes lenne megpróbálni.

(#25125) Ed Parker válasza Dorian (#25122) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De ezt a folyamatot eleve ki lehet kerülni, azzal hogy nem pc-vel töltesz, így a letöltött fájl helyben marad es onnan játszható, es ez sokaknak kényelmes, ha már HD filmekről beszélünk minek vele tökölni?
Persze nekem mindegy ki mivel szopatja magát feleslegesen, most nem olvasok vissza de legalább öten próbáltak meggyőzni titeket az adattárolás egyszerűbb formájáról:)

(#25126) FeRkE válasza Ed Parker (#25121) üzenetére


FeRkE
őstag

Egyet értek. Ráadásul még azt se lehet mondani, hogy kifejezetten drága lenne, egy Zyxel NSA-310 tökéletes otthonra, és árban is megfizethető bárki számára, és eddig a működésében sem találtam semmi kivetnivalót.

(#25127) Dorian válasza Ed Parker (#25125) üzenetére


Dorian
félisten

De miért kell meggyőzni? Nekem nem okoz kényelmetlenséget a hiánya, akinek okoz, az meg vásároljon.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#25128) luigi106 válasza Multibit (#25119) üzenetére


luigi106
tag

Lehet hogy nem fogalmaztam elég szabatosan, a kérdésem arra irányult, hogy a router tud-e egyszerre mind a két sávon forgalmazni. Tehát pl. egy mobillal 2,4GHz-en és egy laptoppal 5GHz-en. De ezek szerint megy neki.

(#25129) Ed Parker válasza Dorian (#25127) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem akarlak meggyőzni, csak ne terjesszünk butaságokat, hogy :
A NAS tipikus példája annak, miért fizessünk valamiért egy csomó pénzt, amire igazából nincs is szükségünk
Neked nincs rá szükséged, de másnak lehet, de mikor olvassák a Te kommentedet, elbizonytalanodik, hogy ez tényleg hülyeség?
Nem, nem az.
Peace :R

(#25130) Dorian válasza Ed Parker (#25129) üzenetére


Dorian
félisten

Én az én véleményemet írom meg, más meg a sajátját. Nem baj, ha valaki egy véleményt olvasva elbizonytalanodik, mert lehet, hogy tényleg nincs rá szüksége. Nem hiszem, hogy nekünk a mindenáron vásárlásra, fejlesztésre buzdítás feladatunk. Felnőtt emberek a vélemények alapján meg tudják ítélni mi kell nekik és mi nem.
:R

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#25131) Ispy


Ispy
veterán

Nekem van NAS, kábellel van összekötve a WD live-val, ami a másik szobában van és nekem nagyon bevált, 2 éve így kölcsönzök.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25132) #75912448 válasza No.01 (#25123) üzenetére


#75912448
törölt tag

Kijött hozzá az a frissítés amiről néhány napja beszéltünk, és a hanggal kapcsolatos anomáliák megszűnni látszanak, legalábbis az első tapasztalatok pozitívak. Én még nem hallottam :) Szóval egy próbát mindenképpen megér a Base 3D, jelen körülmények között az A400-nál csak jobb lehet.

(#25133) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Csak egy általános kérdést szeretnék feltenni: ki milyen lejátszót és hozzá milyen adattárolót használ?
(az lenne a lényeg, hogy az a kombináció a használ mennyiben vált be)

(#25134) sixer66


sixer66
senior tag

Ilyen házimozija van valakinek? Vannak róla tapasztalatok?Tudom mkv-t nem játszik le, de PC-ről lenne átjátszva úgy is minden film, csak valami elfogadható áru 5.1-et szeretnék a Pana plazmám mellé.

(#25135) gulyasa válasza sixer66 (#25134) üzenetére


gulyasa
őstag

Majd mindjárt jönnek az okosok és le-"bögreszett"-ezik... :D
Meg hogy Pana plazma mellé miért olcsójánoskodsz...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#25136) kovadika válasza sixer66 (#25134) üzenetére


kovadika
őstag

Ezt a házimozi topicban kéne megkérdezni, de kétlem, hogy ott bárki rábólintana erre, mint 'jó vételre'.

(#25137) Ispy válasza sixer66 (#25134) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem ilyen van, kb. 5 éves és pont most kezdett el szórakozni a lejátszóban a motor (vagy valamelyik alkatrész) és néha idegesítő módon zúg.

Egyébként szerintem teljesen átlagos, de nem vájt fülűeknek jó lehet, kérdés mennyiért jutnál hozzá.

(#25136) kovadika

ott semmire sem bólintanak rá, ami 500k alatt van :DDD

(#25135) gulyasa

Például, mert most költötte el a pénzét tv-re, és ennek még mindig 1000x jobb hangja van, mint a beépített hangszórónak nevezett valaminek :)

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25138) kovadika válasza Ispy (#25137) üzenetére


kovadika
őstag

Igazad van. :) Én azonban inkább várnék a vásárlással és vennék valami minőségibbet. Épp ezt teszem amúgy. Ilyen lejátszóval kapható szettet nem vásárolnék, főleg DVD lejátszósat?! Ha mindenképp ilyenben gondolkozik valaki, akkor már legalább BD lejátszóval ellátottat vegyen, az legalább viszi majd az mkv-t is.

(#25139) sixer66 válasza Ispy (#25137) üzenetére


sixer66
senior tag

Lehet ingyen jutnek hozza de am max 15-20k.
Tudom mindenki leszolja,de sajnos nem mindenki vehet magának 400k-ért hazimozit.Ha tehetném...
De kerdes az volt hogy milyen es nem az hogy milyen lenne jo mert most a régi hifi 2 hangszórója is jobb mint a beépített lejátszó.Azert koszonom a valaszt.

Igen én is várok valószínű csak gondoltam rakerdezek. :R

[ Szerkesztve ]

(#25140) #75912448 válasza sixer66 (#25139) üzenetére


#75912448
törölt tag

PC-re is rákötnéd? Ha pécéről játszol és 5.1-et szeretnél, akkor szükség lenne optikai bemenetre a Pana egybeszetten. Szerintem nincs rajta, ha lenne is, az sem garancia, hogy külső forrásból képes-e DTS jelet fogadni, tudniillik a Pana bögremoziaji licenc probléma miatt több esetben csak a belső DVD lejátszóról szólaltatnak meg DTS-t.

Ha félreértelmeztem és csak tévére kötnéd jobb sztereó reményében, akkor nem szóltam.

(#25141) Dorian válasza sixer66 (#25139) üzenetére


Dorian
félisten

Hangminőségtől függetlenül csak akkor érdemes ilyesmit venni, ha van digitális bemenete.
(bővebben ld. az előző hsz-t.)

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#25142) Ispy válasza sixer66 (#25139) üzenetére


Ispy
veterán

Én annó ezt olyan 80k körül vettem, igaz akkoriban még a DVD volt a menő.

A házimozi topikban szoktak ajánlani belépő szintű onkyo szetteket (hangfalak+erősítő) olyan 100k körül, plusz ehhez egy pio bd lejátszó és így megáll 150k-ből és még hülyének sem néznek érte :DD

Nekem ennek ellenére elég ez a bögre szett is :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25143) access_denied válasza Dorian (#25130) üzenetére


access_denied
senior tag

Csupán az nem világos nekem, hogy mit csinálsz akkor, amikor az egyik diszked bedöglik. Vagy az említett USB-s metódussal robocopy scriptezel, hogy legyen redundáns adatbiztonságod? Vagy erre nincs szükség?

Aki (több lemezes) NAS-t vásárol, az jellemzően:

1. adatait a véletlenszerű törlés kivételével biztonságban tudhatja
2. melyik diszket hova dugjam :B kérdéskörtől mentesül
3. egységesen eléri az adatait PC-ről, média lejátszóról, vagy erősítőről direktben
4. megszabadul attól a kérdéstől, hogy kell-e vagy nem kell NAS :)

(#25144) erdoke válasza access_denied (#25143) üzenetére


erdoke
titán

Mihez kell redundáns mentés? A letöltött MKV-khoz? Mai net sebességek mellett 10-15 perc alatt lent van újra... A családi képek és videók, esetleg a zenék pedig mehetnek fel a felhőbe azonnal, egy kis kliens kell hozzá, semmi más.
Nálam egy 3 TB-os WD MyBook Live van a hálózaton, de combosabb routerek már elég jól lekezelik a direktben (USB-n) rájuk kötött merevlemezeket is. Az Everpix kliense pedig rögtön nyomja fel a másolatot a netre, amikor a fényképezőről feltöltöm őket a hálózati vinyóra.
A 3 TB-os MyBook Live valami 42e Ft volt, a korlátlan Everpix hozzáférésért 20 dollárt fizettem egy évre, az iTunes Match-ért pedig 25 dollárt (25e dal).
Ellenben mennyibe kerül egy félnormális NAS 2 db 3 TB-os vinyóval? És pontosan mit nyerek az extra pénzen a fentiekhez képest?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#25145) vasii


vasii
senior tag

Üdv!

Melyik a legolcsobb de ugyanakkor hasznalhato, usb 3.0 és/vagy 3,5 vinyo befogadasara alkalmas, halozatra kotheto lejatszo? Csak h a geprol ne tartson sokaig atmasolni a vinyora a filmeket halon keresztul..

(#25146) cekkk válasza erdoke (#25144) üzenetére


cekkk
veterán

Azért azt ne felejtsd el, hogy nem mindenki lakik UPc és Digi terülten, kisebb városokban vidéken esélytelen a normális net. Nézd csak szét itt Debrecen körül, szerintem egyik kis városban sincs csak adsl, a kert városi részekben is max UPC jobb esetben. Ez a közmű adó vagy mi, még inkább vissza veti a fejlődést :W

[ Szerkesztve ]

(#25147) erdoke válasza cekkk (#25146) üzenetére


erdoke
titán

Szüleim egy 1700-as faluban laknak, és 30/5 Mbites VDSL+-t köttetett be az öcsém valami 3500 Ft-ért...

A legjobb aláírás a héten

(#25148) robi-k


robi-k
őstag

Olvasom a topikot, és nem értem a kialakult polémiát a NAS körül. Akinek nem kell, az másképp is megoldja (bár ez is pénzbe kerül), ha pedig valaki rászánta magát, akkor olcsón is be tud szerezni egy használt, de tökéletes (merevlemez nélkül, ezt otthon kell betenni) NAS-t pl. ez eBay-ről (én kb 13000Ft-ért vettem postaköltséggel együtt az enyémet (1,2 GHz processzor, 75 MByte/sec olvasási / 35 MByte/sec írási sebesség...).

Javaslom, térjünk vissza a bárányainkhoz (médialejátszókhoz). ;)

(#25149) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Sziasztok!
Melyik az a médialejátszó, ami a következőkre jó?
- 3D
- ISO
- 1.4 HDMI
- 23,976 fps

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#25150) BBéci válasza Zsmester89 (#25149) üzenetére


BBéci
titán

Dune TV-303D, Base 3D, Mede8er MED600, MED1000.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.