Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) bl4ze válasza robi-k (#25388) üzenetére


bl4ze
veterán

robi-k :
tegnap letöltöttem a patch-et, és megpróbáltam feltenni : a friss októberi FW van fent, felismerte, de nem kérte. Valami ilyet írt ki :
"Success
Not needed."

Szóval úgy látom az októberi friss FW-hez nem kell ez, csak korábbihoz...

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#25452) liszi70 válasza ultio (#25449) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Bosszantó baja sincs."

Te egy nyugodt, higgadt ember vagy valószínűleg. De abban nem lennék biztos, hogy anonym1s nem szarozná le az első és második benyomás hatására a wd live streaming-edet! :)

"De akkor ne médialejátszónak hívják, hanem full hd tartalmak lejátszójának.
Ha médialejátszó, akkor játssza le azt a médiát.
Én is nagyon mérges lennék, ha fiam sorra jelentené be, hogy ezt se játsza le, az akad, ennek ez a hibája."

Jogos, ezen a traumán én is átestem valamikor, amikor szembesültem a médialejátszók hiányosságaival. Nálam még nem volt olyan cucc, aminek valami gyíkja ne lett volna, pedig próbáltam egy párat. Ez a Dune Max az eddigi legjobb. Igaz, Mede8er-t pl. soha nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#25453) ultio válasza liszi70 (#25452) üzenetére


ultio
senior tag

Igazad van mindkettő állításban :).

Vásárlás előtt sokat nézegettem a lejátszókat, infókat gyűjtöttem, innen a legtöbbet, tudtam mit akarok kb. mennyiért és tudtam nagyjából, mit kapok a wd-vel.

Ezek fényében kell nézni az állításaimat.

És azt se zárom ki, hogy én egy kiforrott, jól összerakott készüléket kaptam, míg mások nem.

Nekem is van olyan nagy márkám, amivel csak a gond volt, nem bosszantó dolgok, hanem ténylegesen rossz volt, másnak meg csak jó tapasztalatai vannak vele.

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#25454) blakey válasza attila.007 (#25446) üzenetére


blakey
titán

Nekem az van, megbízható, 1 éves, az összes cuccot amit adtam neki lejátsza (4 számjegyű nagyságrend), legyen az avi, mkv, mp4, iso (BD, DVD) 3D-hez a legjobb az asztali lejátszó, nincs kompromisszum, hacsak az nem, hogy nem 1 készülék tud mindent :). Beruháztam egy külső Blu-ray íróra meg 1-2 újraírható Blu-ray lemezre ha netán olyan lenne amit lejátszón szeretnék tesztelni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25455) ultio válasza liszi70 (#25452) üzenetére


ultio
senior tag

Jogos, ezen a traumán én is átestem valamikor, amikor szembesültem a médialejátszók hiányosságaival. Nálam még nem volt olyan cucc, aminek valami gyíkja ne lett volna, pedig próbáltam egy párat. Ez a Dune Max az eddigi legjobb. Igaz, Mede8er-t pl. soha nem próbáltam.

Nyilván különbözőek vagyunk. Ha lesz olyan 1-2 fájl, amit nem fog lejátszani a wd, nem dőlök a kardomba, ami nincs is, hanem kölcsönzök másik verziót.

A kolléga meg nyilván más típusú ember, mindenesetre én megértem őt.

rasti rusti

(#25456) Multibit válasza ultio (#25449) üzenetére


Multibit
veterán

A wd live streamingem eddig mindent lejátszott.
Programozó körökben ismert egy régi "bölcsesség", miszerint hibátlan program nem létezik, csak olyan, ami eddig hibátlanul futott :D
Tehát jól fogalmaztál, amikor azt írtad, hogy eddig mindent lejátszott. Mindenféle rissz-rossz, félresikerült release fellelhető a neten. Bárki belefuthat ilyenekbe. Nem kell kétségbeesni, keresni kell egy korrekt változatot!

(#25457) dh66e válasza ultio (#25450) üzenetére


dh66e
veterán

Hidd el belefogsz futni majd. :)
Mondjuk anno a dvd lejátszók minden dvd korongot vittek amivel etettük őket?Nem, ugye?Pedig dvd lejátszónak hívták az összest.
kb ez a helyzet itt is.

(#25458) liszi70 válasza attila.007 (#25446) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nekem Dune HD Max van, ami ugyanaz szoftveresen, hardveresen, mint a Duo, csak nem 2 HDD fiók van benne, hanem 1 HDD fiók és egy BR lejátszó. Nagyon megbízható, ajánlott kategória.

A Popcorn A-400-at viszont itt még senki nem ajánlja, tele van hibával a szoftvere.

(#25459) ultio válasza Multibit (#25456) üzenetére


ultio
senior tag

Így van.
Soha nem is állítottam, hogy nincs rossz verzió.
Bár azért ez ellen lehet tenni, mert el kell olvasni a leírását és a kommenteket. Nem egyet találtam már én is, amiről nem írtak jókat, nem is kölcsönöztem ki.

Ésszel Béláim, csak ésszel!

rasti rusti

(#25460) ultio válasza dh66e (#25457) üzenetére


ultio
senior tag

Azért ettől pozitívabban gondolkozom!
Meg ahogy írtam, lehet tenni a rossz verziók ellen. Én egy kölcsönzőbe járok, nem kölcsönzök innen-onnan.

rasti rusti

(#25461) attila.007


attila.007
csendes tag

Köszönöm a válasz,szóval azt mondjátok a Dune hd duot vegyem mint a Popcorn H...A-400 és a 3D oldjam meg 1 lejátszóval,értem megfontolom.

(#25462) robi-k válasza attila.007 (#25461) üzenetére


robi-k
őstag

Vagy ha nem nagyon sürgős, akkor várd meg az előzetes infók szerint májusban megjelenő Dune HD MAX 3D készüléket.

(#25463) cekkk válasza robi-k (#25462) üzenetére


cekkk
veterán

Melyik év májusában? ;] :B ;) Nem tudtam kihagyni :)

(#25464) anonym1s válasza liszi70 (#25441) üzenetére


anonym1s
őstag

Epp azt probalom tenni, tuladok ezen a vackon es veszek olyat ami lejatszik joreszt mindent. A playonhd nekem minden lejatszott 2,5 ev alatt, ez meg mar 7-et nem birt 3 het alatt. A rossz beallitasnak meg ehhez semmi koze, annyi vizet zavart hogy lasabb volt a menu, amivel egyutt tudtam volna elni, de azzal mar nem, hogy sok olyan film van amit nem jatszik le.

(#25465) robi-k válasza cekkk (#25463) üzenetére


robi-k
őstag

Gonosz :DD
De mivel az Intel SOC csipre nem kell várni (a Sigmától eltérően), és már beindult a gyártás előkészítés is, igen komoly esély van rá.

(#25466) blakey válasza anonym1s (#25464) üzenetére


blakey
titán

Azért kiváncsi lennék, hogy milyen paraméterrel bíró cuccokat nem játszik le. :F

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25467) anonym1s válasza BBéci (#25442) üzenetére


anonym1s
őstag

Irtam mar tegnap is hogy azt a patch-et mar reg raraktam.

(#25468) anonym1s válasza #75912448 (#25443) üzenetére


anonym1s
őstag

Rossz keparany, ritkan van ilyen, de van, es ilyenkor jol jon ha lehet korrigalni. Most egy med600-ra palyazok, majd irok arrol is velemenyt ha meglesz :-)

(#25469) anonym1s válasza BBéci (#25444) üzenetére


anonym1s
őstag

Igen, ismerem.

(#25470) gyuribácsi88 válasza ultio (#25449) üzenetére

+1 a wd live streaming-nek.

Nekem is az van, mindent lejátszik, hálózaton használom, leginkább BD-t nézek, tökéletes kis gép.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25471) Yeti77


Yeti77
tag

Sziasztok.
Nemtudom mit vegyek..Mediaboxot vagy medialejátszót?
Meghogy milyen márkát.Főleg 720-as hd filmeket akarok majd rajta nézni.
Köszi a segitséget előre is.

(#25472) csizo


csizo
tag

Most böngésztem a Dune-hd.com oldalát és érdekes dologra bukkantam.A 102 és a 303D nem támogatja a HD hangokat csak a DTS van beírva.

(#25473) CSorBA válasza csizo (#25472) üzenetére


CSorBA
őstag

Attól függetlenül, az új beta4/beta5 firmwarekkel már megy. Kellemes meglepetés végre, itt olvashatsz róla: [link]

(#25474) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Pár héten belül meglesz az új TV-m és szükségem volna valamilyen média lejátszóra. Sajnos a TV is már meghaladja az arra szánt összeget, ezért nem szeretnék újabb nagy költségekbe menni, de rosszat sem szeretnék venni, amit később megbánnék.

Találtam apróhirdetések között (nem ph-n) garanciás, de használt két médialejátszót.
Egyik a WD TV Live HD (18k) , másik WD TV Live Streaming (21k).

Kérdésem, hogy mi a különbség a kettő között és melyiket válasszam a kettő közül, ha ajánlani tudjátok valamelyiket is?
Megbirkózik valamelyik BD25/50 tartalmakkal (.m2ts fájlformátum és dts hang)?

Köszi :R

(#25475) snemeth válasza anonym1s (#25468) üzenetére


snemeth
aktív tag

Legalább arról is meglesz a vélemény. :D

(#25476) #75912448 válasza snemeth (#25475) üzenetére


#75912448
törölt tag

Majd kikerül az apróra 2 hét után (optimista számítás). :D

(#25477) csizo válasza CSorBA (#25473) üzenetére


csizo
tag

Megnyugodtam.Szándékomba áll venni egy 102wifis verziót.Garival kapcsolatban azt nem értem,hogy a Cédrus Kft-nél 2év gari van rá,míg a Neon-nál csak 1év.Én úgy tudtam,hogy mindkettő Mo-i distributor,akkor miért van ez a különbség.

(#25478) CSorBA válasza csizo (#25477) üzenetére


CSorBA
őstag

A gyártó 1-et ad rá, csak van aki ezt nem tudja, vagy tévesen van kint. Ha megveszed cédrusnál, és az 1és2 év között romlik el, akkor nyilván saját kontójukra próbálják meg kicserélni. Bár ilyenről én nem tudok, nyilván téged mint végfelhasználót az már nem érint :)

(#25479) peti_t


peti_t
csendes tag

Sziasztok. Teljesen új vagyok a médialejátszók világában. Milyen lejátszót érdemes venni, ha a következő dolgok a fontosak?

- 3,5"-es winchester csatlakozás (lehetőleg beépítve)
- DV AVI lejátszás
- DVD iso lejátszás
- SD kártya olvasó
- Picasa, esetleg valami időjárás alkalmazás

Régebbi TV-hez lenne, szóval HD, blu-ray, digitális hang... nem elsődleges szempont.
Ami viszont fontos: viszonylag egyszerű, magyar kezelőfelület.

Előre is köszönöm a segítséget, ötleteket.

(#25480) anonym1s válasza dh66e (#25448) üzenetére


anonym1s
őstag

Igen, utanajartam vasarlas elott, benne van a tamogatottsagi listaban mindharom formatum amit nem jatszik le, amibol az egyik hd felbontasu. Masik teny, hogy pl. a wdtv live3 lejatszotta mindet amit ez a szemet nem. Persze a hd filmek sem jelentettek gondot a kis wd-nek, csak annal meg a tekeres nagyon bena.
Abban egyet ertunk, hogy kar volt penzt adni erte, ezert probalok figyelmeztetni minden leendo vasarlot, hogy tisztaban legyenek ezzel is, ne csak azzal, hogy "milyen szep a kepe".

[ Szerkesztve ]

(#25481) dh66e válasza #75912448 (#25476) üzenetére


dh66e
veterán

no igen, főleg amikor belefut egy divx-be amiről már tudjuk-mert olvassuk a topicot is- hogy nem szereti. :D

(#25480) anonym1s

Az a gond hogy nem tudjuk-valamiért nem közlöd :F - mik azok amiket nem játszik le,mert ha tudnánk akkor súgnánk hogy melyik playáknak nincs gondja az ilyen filmekkel.

[ Szerkesztve ]

(#25482) anonym1s válasza #75912448 (#25476) üzenetére


anonym1s
őstag

Nem kerul ki az aprora, mert ha az sem jon be, akkor egyszeruen visszakuldom :-)

dh66e!

Oke, majd megnezem a filmek infoit es bemasolom ide.

[ Szerkesztve ]

(#25483) ultio válasza DeathAdder (#25474) üzenetére


ultio
senior tag

Írtam privit is.
Én a streaminget venném. A m2ts formátumot lejátsza. Tényleg mindent lejátszik.

Írták már többen, csak azért, mert nem találtam meg azt, amit nem.
Igaz nem is keresem, de nagyon szívesen kipróbálom azokat a verziókat, amiket valakinek nem játszik le a plajere.

Dts-t továbbra se tudom, de ez alapján nem gond neki.

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#25484) HarryDEC válasza dh66e (#25481) üzenetére


HarryDEC
tag

Sokat lovagoltok ezen a divx témán, kíváncsi vagyok kinek mennyi ilyen kódolású filmje van. Az (is) a baj, hogy a felhasználók nagy része abban a tévhitben van, hogy ami avi = divx.

[ Szerkesztve ]

Korán keltem, hol az arany?

(#25485) Mankó


Mankó
veterán

Most vitte el a futár az x6003d-t (24p-t nem támogatja a tv). Most már választhatunk egy kisebb tudású olcsóbb modelt. :DDD
Gondolom, ha egy olcsóbbat választok, vagy mondjuk egy WD TV Live streaming-et, a HD filmek ott is akadni fognak, ugye? De avi-ra egyebekre tökéletes lenne.
Olyan kellene azért, ami a DTS hangokat kiadja tökéletesen. Optikai legyen rajta!
Wifi se lenne rossz, de ha nincs akkor ez van. Nem kell csak a médiatartalmakra, jukebox-hoz képekre, illetve internetrádióra.
Valami olcsó modell kellene ami a fenti dolgokat kielégíti. Jöhetnek az ajánlatok, használt is jó.

[ Szerkesztve ]

(#25486) Mankó válasza DeathAdder (#25474) üzenetére


Mankó
veterán

A 2 közül én mindenképpen a streaming-et venném. A másik kicsit túl van árazva, apróba itt 10 k környékén is kapsz.

(#25487) anonym1s válasza dh66e (#25481) üzenetére


anonym1s
őstag

Ez az mkv, ezt kep nelkul jatsza le, hangja van, ezert csak a video adatait hagyom meg hogy ne legyen nagyon hosszu a hozzaszolas:

General
Unique ID : 192336333299086104077074610988438768674 (0x90B2A15FE42D567AA42580848E4FCC22)
Complete name : \\
Format : Matroska
Format version : Version 1
File size : 7.23 GiB
Duration : 1h 37mn
Overall bit rate : 10.6 Mbps
Encoded date : UTC 2013-02-18 19:23:58
Writing application : mkvmerge v1.7.0 ('What Do You Take Me For') built on Apr 28 2006 17:20:19
Writing library : libebml v0.7.7 + libmatroska v0.8.0

Video
ID : 1
Format : MPEG-4 Visual
Format profile : Advanced Simple@L1
Format settings, BVOP : No
Format settings, QPel : No
Format settings, GMC : No warppoints
Format settings, Matrix : Default (H.263)
Codec ID : V_MPEG4/ISO/ASP
Codec ID/Info : Advanced Simple Profile
Duration : 1h 37mn
Bit rate : 9 766 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Compression mode : Lossy
Bits/(Pixel*Frame) : 0.424
Stream size : 6.67 GiB (92%)
Writing library : Lavc53.11.0
Default : Yes
Forced : No

Ez az egyik avi film, erre azt irja a dune hogy a fajl nem jatszaho le, se kep, se hang:

General
Complete name : \\
Format : AVI
Format/Info : Audio Video Interleave
File size : 1.37 GiB
Duration : 1h 30mn
Overall bit rate : 2 158 Kbps

Video
ID : 0
Format : MPEG-4 Visual
Format profile : Advanced Simple@L5
Format settings, BVOP : 2
Format settings, QPel : No
Format settings, GMC : No warppoints
Format settings, Matrix : Default (H.263)
Codec ID : XVID
Codec ID/Hint : XviD
Duration : 1h 30mn
Bit rate : 1 703 Kbps
Width : 720 pixels
Height : 400 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Compression mode : Lossy
Bits/(Pixel*Frame) : 0.247
Stream size : 1.08 GiB (79%)
Writing library : XviD 1.2.1 (UTC 2008-12-04)

Audio
ID : 1
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Mode extension : CM (complete main)
Format settings, Endianness : Big
Codec ID : 2000
Duration : 1h 30mn
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 448 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 16 bits
Compression mode : Lossy
Stream size : 291 MiB (21%)
Alignment : Aligned on interleaves
Interleave, duration : 64 ms (1.53 video frames)
Interleave, preload duration : 192 ms
Title : VTS_01_1 T80 3_2ch 448Kbps DELAY 0ms_new

Ez az egyik dvd iso, erre azt irta a dune hogy a lejatszolista ures, volt egy "rendben" gomb, megnyomtam es kilepett.
Az adatok mplayerbol vannak mert mpchc nem nem tud iso-t.:

MPEG-PS file format detected.
VIDEO: MPEG2 720x576 (aspect 3) 25.000 fps 8000.0 kbps (1000.0 kbyte/s)
Opening video filter: [pp]
Opening video filter: [scale]
==========================================================================
Opening video decoder: [mpegpes] MPEG 1/2 Video passthrough
VDec: vo config request - 720 x 576 (preferred colorspace: Mpeg PES)
[PP] Using external postprocessing filter, max q = 6.
Could not find matching colorspace - retrying with -vf scale...
Opening video filter: [scale]
The selected video_out device is incompatible with this codec.
Try appending the scale filter to your filter list,
e.g. -vf spp,scale instead of -vf spp.
VDecoder init failed :(
Opening video decoder: [libmpeg2] MPEG 1/2 Video decoder libmpeg2-v0.4.0b
Selected video codec: [mpeg12] vfm: libmpeg2 (MPEG-1 or 2 (libmpeg2))
==========================================================================
[PP] Using external postprocessing filter, max q = 6.
==========================================================================
Opening audio decoder: [liba52] AC3 decoding with liba52
AUDIO: 48000 Hz, 2 ch, s16le, 192.0 kbit/12.50% (ratio: 24000->192000)
Selected audio codec: [a52] afm: liba52 (AC3-liba52)
==========================================================================
AO: [dsound] 48000Hz 2ch s16le (2 bytes per sample)
Starting playback...
VDec: vo config request - 720 x 576 (preferred colorspace: Planar YV12)
[PP] Using external postprocessing filter, max q = 6.
VDec: using Planar YV12 as output csp (no 0)
Movie-Aspect is 1.78:1 - prescaling to correct movie aspect.

Ja, es ezeket mindet lejatszotta hiba nelkul a wd tv live3, az avit-t es mkv-t az lg tevem lejatszoja is.

[ Szerkesztve ]

(#25488) HDmaniac válasza Mankó (#25485) üzenetére


HDmaniac
csendes tag

Hmmm inkább visszaveteted a lejátszót egy nem jó TV miatt, ahelyett, hogy előremutatóan egy TV-cserére gyúrnál? :(
Nekem nem lenne pofám ehhez. Kiszállítással kérted, ennek árát és az egyéb plusz munkát (adminisztráció, stb) bukja a bolt, biztos nagyon örülnek a nem átgondolt döntésednek... nem tiltakoztak?

(#25489) Mankó válasza HDmaniac (#25488) üzenetére


Mankó
veterán

Nem mindenkinek áll otthon halomban a pénz, éppen azért vettem média lejátszót, mivel a 3-4x-es ára tv-re nem áll rendelkezésemre. Sokat gondolkodtam rajta, hogy megtartsam-e vagy ne. 2 évig nem áll szándékomban (lsd. pénz hiány) tv-t venni, viszont így csak a pénz állt volna benne. Avi-t az usb-s dvd-men is tudok nézni. Inkább a lejátszó árát félre teszem a leendő tv-be és majd akkor választok egy hasonló tudású média lejátszót, mint ami ez is volt. Addig meg vagy nézem az avi-t az említett verzióval, vagy valami olcsó lejátszót veszek.
Én is nehezen szántam rá magam erre a lépésre, de én abba is belementem volna (szerintem így lett volna korrekt), ha a kiszállítás árát lenyelik, ezt telefonon meg is mondtam az ügyvezető igazgatónak. Ők így 2-t buknak, én 2.500-at. De az hogy nekem most 55-be került volna az, hogy 1-2 év múlva élvezhessem a lejátszó tudását, ez így lásd be, kicsit :W
Azt hogy mennyire volt átgondolt a döntés, ezt mindenki a saját pénzügyi helyzetének ismeretében tudja eldönteni. Számomra ez volt a legjobb döntés, különben meg 2 évig csak szitkozódtam volna, hogy akad a kép élvezhetetlen számomra a filmezés és mégis mennyit fizettem érte.
Pedig elég körültekintően körbe jártam a témát, de hát erre nem gondoltam, hogy amit csak az emberek 10% lát, abba én is bele esek.
Próbáltak lebeszélni, de a fenti érvekre nem nagyon tudtak mit felhozni. Nekem is tetszett az x600, de így számomra még felesleges volt. Ez van, ezt kell szeretni.

[ Szerkesztve ]

(#25490) anonym1s válasza Mankó (#25489) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Nem kell magyarazkodnod, pont erre talaltak ki ezt a 8 napos dolgot. Torveny adta jogod, hogy ha barmi ok miatt nem tartasz igenyt a cuccra, akkor visszakuldd a meghatarozott idon belul.

Az meg senkit nem erdekel, hogy mit szol hozza az uzlet. Tudjak hogy van ez a torveny, es azt is tudjak hogy elnek vele az emberek ha ugy itelik meg, hogy megsem kell a cucc. Ha nem tetszik neki, akkor okolja a torvenyhozokat, vagy ne uzemeltessen webshopot.

Azon kivul biztos lehetsz benne, hogy ha nem lenne ez a torveny, az uzletet sem erdekelne a te problemad.

[ Szerkesztve ]

(#25491) b.lajos válasza anonym1s (#25490) üzenetére


b.lajos
tag

anonym1s Félárban megveszem, rossz lejátszót úgyse lehet drágán adni :)) . Te megszabadulsz tőle, én meg kínlódom tovább vele. :W

b.lajos

(#25492) anonym1s


anonym1s
őstag

Megrendeltem a med600-at :) holnap hozzak. Remelem akkor, amikor itthon leszek.
Kivancsi vagyok hogy szuperal a cucc :)

(#25493) anonym1s válasza b.lajos (#25491) üzenetére


anonym1s
őstag

Ha felaron vettem volna, oda is adnam, de sajnos haromnegyed aron vettem, igy nincs uzlet :)

(#25494) #75912448 válasza anonym1s (#25492) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ismerősöm új tévéjéhez keres minőségi lejátszót, hétvégén szólj, ha jó áron eladó. ;)

(#25495) anonym1s válasza #75912448 (#25494) üzenetére


anonym1s
őstag

Mennyi a jo ar? :)

[ Szerkesztve ]

(#25496) #75912448 válasza anonym1s (#25495) üzenetére


#75912448
törölt tag

Attól függ mennyire lesz rossz a lejátszó, ráküldöd a 3 csodadivxet és vasárnapra elválik. :) Egyébként be kéne tenni ezeket a fájlokat a PH tesztcsomagba killa sample és tsi mellé. Amelyik lejátszó viszi, további vizsgálat nélkül különösen ajánlott PH plecsnire jogosult.

[ Szerkesztve ]

(#25497) cekkk válasza Mankó (#25489) üzenetére


cekkk
veterán

Teljesen jól döntöttél.
Rosszul választottál sajnos, ez nem a te Tv-hez való volt.
Majd amikor lesz új tv-d veszel olyat ami ahhoz való. :K

[ Szerkesztve ]

(#25498) ultio válasza #75912448 (#25496) üzenetére


ultio
senior tag

Ez nagyon jó ötlet!

rasti rusti

(#25499) snemeth válasza ultio (#25498) üzenetére


snemeth
aktív tag

Feltéve, ha nem warezfilmek. ;]

(#25500) dh66e válasza HarryDEC (#25484) üzenetére


dh66e
veterán

Nem nagyon értem ezt a "lovagoltok" kifejezést rám nézve.Viszont ha arra vagy kíváncsi 2009 óta nem láttam divx filmet :D ,viszont ha valakinek problémája van valamivel szívesen ránézek szabadidőmben hogy nálam működik e.

(#25487) anonym1s
Rájuk nézek és referálok.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.