Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 11:19:32

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Luissimo


Luissimo
veterán

halihó.

kezemben egy Slim S7.
rootolnám 1. hozzászólásból, ( ha tudnám)

A superoneclick lefut, de a végén failed hibaüzenettel zár, aztmondja:
step1
step2
step3 lefutnak gond nélkül,

Step4:" startindex nemlehet nagyobb mint a karakterlánc hosszusága"
ez miez ?? :W

ilyenkor mi a teendő ? :F

Ooops, ezt a Huawei Totyikba akartam, de mostmár hadmaradjon, hátha itt is tudja valaki a megoldást ! :W :W :o

[ Szerkesztve ]

(#8502) krain


krain
tag

hali, valaki ismeri az xdigital.hu áruházat? megbízható, cuccok?

(#8503) rtom válasza petipetya (#8479) üzenetére


rtom
senior tag

Kösz, tényleg meglett, 12.25 Gb felhasználható.

(#8504) Teasüti válasza hercsi (#8500) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Transformer prime-ra cseréli állítólag. :)
Pedig aza rchos is zsír új asszem.

(#8505) petipetya válasza rtom (#8503) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudom. :) Nincs mit.

Nálam az Aceren 12,7 GB a felhasználható a 16-ból, így ez teljesen korrekt adat a te gépeden is. A többit a 3.2-es rendszer foglalja le.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8506) hercsi válasza Teasüti (#8504) üzenetére


hercsi
tag

Remélem, hogy nem lassú volt neki, hanem a legjobb tablet-bill kombót akarja (ár nem számít alapon:)...

(#8507) imis


imis
senior tag

egy 7-es tableten milyen körülményes pdf-et olvasni?

(#8508) Pistakiss válasza imis (#8507) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Miért lenne körülményes? Ha a felbontása megegyezik a 10"-éval, akkor ugyanazt láthatod rajta. Egyedül a szemeden múlik, hogy teljes oldalt tudsz-e olvasni, vagy nagyítanod kell.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8509) tjb007 válasza imis (#8507) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semennyire.
Ha megnézed, hogy a világ legnépszerűbb és legjobbnak tartott e-book olvasója, az Amazon Kindle mekkora kijelzővel rendelkezik akkor a 7" még nagynak is számít (persze azokban e-ink kijelző van ami azért olvasáshoz 100% jobb).

(#8510) imis


imis
senior tag

oké,
beléptem a TÁBorba. :Y

érdekelne, hogy egy mentést hogyan tudnék rá tenni?
a hozzáadott csati csak töltésre jó, vagy pc-adatmásolgatásra is?

(#8511) Pistakiss válasza imis (#8510) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Természetesen PC-hez való csatlakozásra is, sőt eközben még töltést is kap

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8512) DJGABI


DJGABI
addikt

ZTE V71A / Vodafone Smart Tab 7[link], Huawei Mediapad[link] elmélkedés: olvasgattam, nézegettem őket. 1GB RAM, 1280*800-as felbontás (végre kezdik elhagyni a 800*480-at), Honeycomb rendszer, kellemes kis csomag. Hiába ugyan az a SoC, a két tab azért "picit" különböző. Ahogy észrevettem a Mediapad valamivel azért igényesebb (jobb kijelző [IPS] minőségibb ház [unibody]) a Smart Tab nekem kifejezetten gagyinak tűnik azzal a króm kerettel. Persze így képernyőről könnyű ítéletet mondani, még egyiket sem volt szerencsém megtapizni. Meg aztán árban is meglátszik az eltérő minőség, a ZTE 80k körül elvihető kártyásan, a Huwi előfizuval ennyi. Ami hiányozna nekem a Voda tabletből az az OTG. Persze, kábellel majd megoldható lesz, azért a szabvány csati mégis jobb lenne. Viszont a 4.0 frissítés reménye miatt a ZTE mellett tenném le a voksomat (lásd Bléd, Gingerbread). A Huawei meg ugye az S7-hez 2.2-nél újabb szoftot nem csinált (bár a Honor-hoz úgy tűnik jön az ICS :U ). Szoftveresen kb ugyanaz a két tablet, stock 3.2, pár extra appal. De videó alapján a Huawei gördülékenyebb, a technet tesztben a ZTE elég röcögős volt (a két fagyásról nem is beszélve)... Bár itt a topicban Pistakiss meg csak jókat írt róla, szóval lehet én is bele ugrok a tabletek világába egy ilyennel. Kíváncsi leszek a Mobilarénás review-ra, csak jönne már! :(((

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8513) Pistakiss válasza DJGABI (#8512) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Továbbra is csak jókat tudok róla írni. Tegnap vettem bele egy 16 GB-os, cl 2-es kártyát,hogy ne a tárhely legyen a szűk keresztmetszet. A kábelek meg majd megoldódnak idővel

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8514) roKas


roKas
tag

Sziasztok!

Nekem itt már ajánlottak Zenithink masinát.

Ezt találtam: [link]

10"-ban jónak tűnik . Mit szóltok ehhez? :F

Magyar tesztet csak az elődjéről(ZT-180) találtam.
Ebben újabb a proci úgy nézem. Két érintős rezisztiv a kijelző. internetezés, ebook , képregény olvasás lenne a felhasználás, játékokkal nem foglalkozom.
Szerintetek jó lehet? Viszonylag új frissítés is van hozzá a honlapon, tehát van némi támogatás a gyártótól.
árban jobb mint a WayteQ xTAB-100 és talán az hogy nem kapacitív nem nagy érvágás

(#8515) Pistakiss válasza roKas (#8514) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Azért azt, hogy nem kapacitív és csak 2 érintést érzékel, azt lassan el kellene felejteni, pláne 10"-ban. A szoftverfrissítés meg ugye még egy adalék, ahol halad a korral a cég

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8516) banhammer


banhammer
veterán

Hol tudok venni Acer Iconia A500-ashoz tokot?

Néztem az Acer boltban, de ott kicsit barátságtalan az ára.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8517) Teasüti válasza Pistakiss (#8515) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Mire lehet használni kettőnél több érintést?
Kettő is csak zoom-hoz hasznos, esetleg pár gesztikulációhoz, amit az emberek tizede használ.

(#8518) Pistakiss válasza banhammer (#8516) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Általában a márkaboltokban el vannak szállva az árak. Én is akartam valamint venni a Samsungomhoz, de kb 20%-al volt magasabb az ára, mint máshol

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8519) Pistakiss válasza Teasüti (#8517) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Gondolom vannak olyan programok, vagy játékok, Pl láttam olyan rajzolóprogramot, ahol 10 ujjal lehetett rajzolni

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8520) tjb007 válasza banhammer (#8516) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itthon gyakorlatilag mindenhol egy árban mozog viszont eBay -ről be lehet szerezni fele ennyiért (persze nem original acer).

(#8521) Teasüti válasza Pistakiss (#8519) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Játékra nem ebből a kategóriában érdemes mazsolázni. :P

Az csak vmi demo lehet, h bemutassák, milyen tök jó dolog 10 ujjal tapicskolni. :DD
Én inkább a rezisztív kijelzőt kukáznám.

[ Szerkesztve ]

(#8522) banhammer válasza tjb007 (#8520) üzenetére


banhammer
veterán

Köszi átnézem a listát.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8523) imis válasza Pistakiss (#8513) üzenetére


imis
senior tag

valóban jobb lett volna valami szabvány csati, de pc-t elérem usb-vel, meg ott a wifi is

(#8524) tiktaktiktak válasza Pistakiss (#8519) üzenetére


tiktaktiktak
csendes tag

Hello Pistakiss. Most gondolkodok a huawei,illetve voda tab melett. Te hogy érzed a honey rendszert a tab.on gördülékeny, mert így videókba kissé lassabbnak tünik mint a huawei. Egyébként tetszik nagyon. ;)

ALL DAY LONG BABY

(#8525) Luissimo válasza roKas (#8514) üzenetére


Luissimo
veterán

dede, az hogy NEM kapacitív, auz a legnagyobb érvágás a dologban.

majd ha kipróbálod mindkét változatot, akkor rögtön rájössz, nemfogod sajnálni azt a kis pluszpénzt érte...

(#8526) Pistakiss válasza Teasüti (#8521) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az eleve kuka, márcsak azért is, mert nem lehet arra GG-t tenni, anélkül meg elég hamar karcos lesz

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8527) Pistakiss válasza tiktaktiktak (#8524) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az igazság az, hogy pont annyira gördülékeny, mint a Samsungom, ha az akadós, akkor ez is

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8528) tiktaktiktak válasza Pistakiss (#8527) üzenetére


tiktaktiktak
csendes tag

Értem. :) Kérdeznék pár dolgot ha lehet

3g simel használat?
wifi otthon, akár városba?
videók lejátszása?
gps vevő, holdak, idő stb?
akku használat nyomkodva, készenlét?
a sokat emlegetett kiszűrödő fény képernyő szélein?

bármi egyéb tapasztalat? köszi ;)

ALL DAY LONG BABY

(#8529) Pistakiss válasza tiktaktiktak (#8528) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
3G, WiFi tökéletes, én itthon használtam eddig, ajándék lesz, csak tesztelgetem. Videók, youtubos videókat ugyanúgy játsza, mint a Samu. Akku, kb 5-6 óra átlagos használattal. Én nem tapasztalom a fénybeszűrődést
Ja kimaradt a GPS, ez egy nagyon erős pontja, szinte azonnal talál holdat, lakáson belül

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8530) tjb007 válasza Pistakiss (#8526) üzenetére


tjb007
nagyúr

"nem lehet arra GG-t tenni, anélkül meg elég hamar karcos lesz"

Ez egy tipikus sztereotípia (mármint a karcos rész).
A Gorilla Glass sem ad 100% -os védelmet, nem karcálló csak annak ellenállóbb és ugyanúgy meg is tud repedni mint a védelem nélküli példányok.
Van akinek a semmi extra védelmet nem tartalmazó kijelzője olyan mintha most vette volna ki a dobozból és van, akinek olyan az extra védelemmel ellátott 2 hetes telefonjának a kijelzője mintha már 100 éve azt használná.

(#8531) bisziboszi


bisziboszi
csendes tag

Sziasztok! Ti melyiket választanátok a slim7-t vagy a wayteq 70-t. Főleg netezésre olvasásra, esetleg world és excel fájlok megnyitására és a bennük való dolgozásra lenne.

(#8532) tiktaktiktak válasza Pistakiss (#8529) üzenetére


tiktaktiktak
csendes tag

Értem. :) Köszönöm. Biztos örülni fog neki a szerencsés. :P

ALL DAY LONG BABY

(#8533) tjb007 válasza bisziboszi (#8531) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 4:3 -as arány miatt olvasásra az xTAB-70 jobb, amúgy nagyon egyszerűen el lehet dönteni, ha fontos a GPS és beépített 3G akkor S7 Slim, ha nem fontos akkor xTAB-70.

(#8534) bisziboszi válasza tjb007 (#8533) üzenetére


bisziboszi
csendes tag

Köszönöm.

(#8535) Pistakiss válasza tjb007 (#8530) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ez igaz, a használat függvénye, de én a technológiára értettem, amellett persze, hogy normális használatnál a GG-vel készített kijelző azért elég védelmet nyújt, mivel a reczisztív érintő kijelzőnél pont az a lényeg, hogy viszonylag képlékenyebb a kijelzőt borító felület, mert csak ezzel lehet összenyomhatóvá tenni.
Egyéb dolgok is a kapacitív mellett szólnak, használhatóság, sebesség, érintésérzékenység, viszont vannak negatívumai is, csak újbeggyel, vagy direkt erre készített speciális érintőpálcával használható, vagyis télen a kesztyű kizárva, míg a rezisztívnél lehet kesztyűben is babrálni

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8536) Pistakiss válasza tiktaktiktak (#8532) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Remélem

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8537) Teasüti válasza Pistakiss (#8526) üzenetére


Teasüti
nagyúr

GG semmivel sem jobb mondjuk egy karóra edzett "kristály" üveglapjától.
És nem tart semeddig összekarcolni. A megoldást meg úgy hívják hogy invisible shield.
A karórámra is raktam ilyet, és már kismillió mikro karc lenne rajta, ha nem lenne IS fólia. Sőt, IS-t se lehetetlen megkarcolni, de legalább egyszerűen cserélhető.

És a leendő tabletemre is az lesz az első dolgom, h rendelek egy full coverage IS-t rá. :)

(#8535) Pistakiss
Kolbásszal és virslivel is működik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8538) Pistakiss válasza Teasüti (#8537) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Itt a kérdés a rezisztív és a kapacitív elven működő kijelző közötti használat volt, amire csak egy megjegyzésem volt a GG, mint plusz előny a kapacitív kijelző mellett. Ennyi és itt vége is a vitának, a többi az már elkanyarodás az eredeti kérdéstől, amire egyébként te is válaszoltál.
Azokkal használja az, aki nem éhes, én inkább megeszem és utána böködöm a kijelzőt

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8539) tiktaktiktak válasza Pistakiss (#8529) üzenetére


tiktaktiktak
csendes tag

Esetleg egy saját tab review videó? :))

ALL DAY LONG BABY

(#8540) Pistakiss válasza tiktaktiktak (#8539) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Már gondolkoztam rajta, de valahogy elhessegettem.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8541) tiktaktiktak válasza Pistakiss (#8540) üzenetére


tiktaktiktak
csendes tag

Hehe. :DD Szívesen fogadnák, az biztos. Bár, csak egy gondolat. ;)

[ Szerkesztve ]

ALL DAY LONG BABY

(#8542) szaszapi válasza roKas (#8514) üzenetére


szaszapi
őstag

nem tudom mennyi a kereted,de nekem Zenithink c91 van ami már kapacitív kijelzővel bír.és pozitív csalódás az egész tablet.Nyomkodtam jópár készüléket már,de ez a kapacitív kijelzős Zenithink nagyon jó.Frissítések jönnek rá szépen.Amire átlagember használja avval bőven megbírkózik.Full hd filmeket is viszi mint a vaj.Ami negatívum talán a gyenge hangszóró.A kijelzője pedíg nem olyan rossz,nyílván nem ips panel van benne,betekintési szögei oldalról és felülről egész jók,alulról rosszabb csak a helyzet.Én nagyon megvagyok elégedve vele.

(#8543) imis


imis
senior tag

nos, némi beszűrődés van a széleken, de nem zavaró, azt kell mondjam 1-2 óra próbálgatás után, hogy nem egy rossz készülék pár programot még kell rá gyűjteni (most az asszony próbálgatja az angry birds-t)
:DD
csak lakásban próbáltam, a gps-hez kért wifi-t, beállítások nem túl bonyolultak (voda 845 után) én 14ezerért +12*5500 +2 évig mobilnet7 havi 2600 -ért (sajnos nekem nincs mindenhol wifi)) vettem, ennyi befizetéssel jobbat nem hiszem hogy lehet kapni

(#8544) tiktaktiktak válasza imis (#8543) üzenetére


tiktaktiktak
csendes tag

Gondolom az alap googlemaps-hoz kért wifit igaz? De ha feldobsz rá offline gps progit akkor nem csatlakozik mindig. Angry megyeget rajt?:D

ALL DAY LONG BABY

(#8545) Pistakiss válasza tiktaktiktak (#8541) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ahogy itt egyesek mondták, meg van rövid videó is róla, lehet a jövő héten már teszt is lesz. Tehát nem kell sokáig várnotok a videókra

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8546) ibookg4 válasza Pistakiss (#8545) üzenetére


ibookg4
tag

Esetleg rootolni nem probáltad? Akár adb-vel és kézzel, én szivesen megpróbálkoznék vele :)

(#8549) Pistakiss válasza ibookg4 (#8546) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Nem próbáltam, ezt sem, meg a samumat sem, meg a Defy-mat sem! Mindegyiken, minden gyári,

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8550) banhammer


banhammer
veterán

Hogy tudnam ravenni az Index-et, hogy nem a mobil verziot mutassa nekem?
Most a DolphinHD-t probalgatom, eddig nekem ez all a kezemre a legjobban.

Mit ajanlotok, hogy ilyen hegyes targgyal bokdossem a kijelzot az ujjam helyett?
A stylusnak nevezett bokdosoke draga...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.