Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 11:19:32

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) terios válasza petipetya (#8748) üzenetére


terios
csendes tag

Éljen a kétujjas gépelés(mint az iskolában)

(#8752) DJGABI válasza terios (#8747) üzenetére


DJGABI
addikt

Szerintem sokan megállapították előttem[link], de azért leírom: a tablet inkább tartalom fogyasztásra való, nem előállításra... Persze lehet venni billentyűzetet meg minden (mondjuk bluetooth-os lenne az igazi. Kábelekkel vacakolni, pff), vannak jó kis kínai tokkal egybeépített változatok is. Ami talán egyedül használható az a Transformer-féle megoldás, csak hát azzal már tényleg ott van az ember hogy abból az árból már egy izmos netbook-ot/subnotit vesz az ember... Nem mellesleg: van olyan, aki mobilról blogol, szóval azt, hogy nem lehetne hosszabban gépelni érintőkijelzőn (akár tableten) erős túlzásnak érzem.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8753) petipetya válasza terios (#8751) üzenetére


petipetya
nagyúr

Röhögni fogsz, én úgy gépelek. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#8754) rakal válasza Luissimo (#8746) üzenetére


rakal
senior tag

Nem csak kíváncsiság,praktikum is.
Az Ainol Novo 7 Basic kényelmesen elfér a kabátzsebemben is,mégcsak ki sem tömi.
Otthoni netezésre az iPad2 sokkal jobb, "mobil netezésre" viszont a 7 collos.

(#8755) terios válasza petipetya (#8753) üzenetére


terios
csendes tag

Végül is van benne gps, ha lehet hozzá normális navigációs programot kapni, jó lesz PNA-nak

(#8756) mutyi válasza bigdady (#8742) üzenetére


mutyi
őstag

Archos 101 G9 - 10 col
MVA panellel készül, dual core-os proci.

(#8757) Luissimo válasza rakal (#8754) üzenetére


Luissimo
veterán

naná, énis szeretem a zsebben elférő dolgokat ( ugymint zsebkendő, szemüveg,bankkártya, 20ezres, 7"-os TAB ) :DDD

(#8758) tjb007 válasza mutyi (#8756) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azzal meg az a baj, hogy annyiért (80.000 forint) nem nagyon lehet kapni még használtan sem.

(#8759) mutyi válasza tjb007 (#8758) üzenetére


mutyi
őstag

Nálam lehet kapni...
Akit érdekel, nézze meg a hirdetéseim.

(#8760) z0d1AK válasza mutyi (#8756) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az Archosoknak a kijelzőjével szokott probléma lenni, a G9-nek is szar, de a rendszer is zörög rajta kicsit, nem is szeretem nyomogatni

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8761) mutyi válasza z0d1AK (#8760) üzenetére


mutyi
őstag

Egy szóval nem állítottam hogy tökéletes, de nyilván ne várjunk csodákat ebben a szegmensben. Nem tudom mit értesz kijelző probléma alatt,de nekem azon kívül, hogy kalibrálni kellett a kijelzőt, egyéb bajom nincsen vele. Ráadásul nem Tn paneles hanem MVA paneles.

(#8762) szaszapi


szaszapi
őstag

Zenithink-re meg már kinnt van a 4-es android igaz még csak béta fázis,de ami késik nem múlik. :))

(#8763) z0d1AK válasza mutyi (#8761) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ami negatívumokat tapasztaltam eddig az új Archosban:

- A rendszer teljes optimalizációja hiányzik, értem ez alatt, hogy a kijelző forgatás nem egyszer él külön életet, vagy adja meg magát, hiába van kalibrálva.
- Bár júliustól már Google partner az Archos, érdekes módon mégsem a honeycombos Market van a készüléken, hanem a mobilokra szánt újabb Market.
- A kijelző betekintési szögeivel még nincsenek is gondok, de amikor már kisebb nyomásra is világosodik az ujjam körül, az rettenetes.
- Ugyan ez igaz arra is, hogy a hátlapon is van egy pont, aminél ha fogom, akkor a kijelzőn világos folt jelenik meg.
- Ugyan az a műanyag ház mint az 8. generációnál, viszont recsegősebb, valamivel gagyibb hatása van már így
- A kijelző egyáltalán nem tűnik védettnek bármilyen karc ellen, mint a többi eszköznél
- Market elég sok alkalmazást nem talál, ami esetleg más, hasonló paraméterű készüléken mehet.
- Nagyon jó az opcionális 3G stick, viszont beledugtam, kifele meg már jött vele az USB csatlakozó is a házból, majdnem teljesen kirántottam, úgy bele szorul gyárilag.

Így első blikkre ezek jutottak eszembe, mint negatívumok...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8764) bigdady válasza mutyi (#8756) üzenetére


bigdady
nagyúr

thx azért. (jól leszavaztak :)

(#8765) mutyi válasza z0d1AK (#8763) üzenetére


mutyi
őstag

Tegyük hozzá, hogy te ráuntál az IPAd 2-re a Galaxy Tab-ra, szóval nem hiszem, hogy az átlag felhasználóhoz tartoznál, kifejezhetném magam másként is.
Erre mondanák azt szüleim, hogy kisfiam a sz... is ízetlen.
No ezzel nem sértegetni akarlak, hanem azt mondani, hogy tökéletes eszközt nem nagyon gyártottak még ebben a szegmensben, bár én az Ipad-el meg voltam elégedve, amit tudni kellett azt hozta.
Galaxy-t még nem próbáltam,de gondolom nem rossz kis készülék.
Huawei 7-es készlüéknél szintén tapasztaltam azt,amit írtál a forgatással kapcsolatosan az Archosnál, hogy néha nem tudja időben érzékelni a mozgatást.
Én egyébként ha már ki kellene egészítenem a listádat, akkor a camera minőségét hoznám fel, nekem nem tetszik annyira,amit a skype-nál hoz minőségben. 30 fps megvan,csak olyan amilyen.
Neked egyébként 8 colos Archos volt vagy azt próbáltad?
Ami szintén fontos, hivatalosan is elérhető lesz az ICS az Archos készülékekre.

(#8766) mutyi válasza bigdady (#8764) üzenetére


mutyi
őstag

Ez nem leszavazás volt, hanem elmondta más a véleményét.
Hidd el, találnánk a többinek is ennyi negatívumot, pl hdmi csatalkozó hiány stb.

(#8767) Pistakiss válasza mutyi (#8766) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Szerintem , hogy egyes készülékeknél a kimeneteket úgy oldják meg, hogy egy van csak, de kiegészítőkkel megoldható a többi, az nem mondható hiánynak, mert nem biztos, hogy minden felhasználónál fog hiányozni, akinek meg szüksége van rá, az beszerzi az átalakítót hozzá. A Samsung Galaxy Tab 10.1-nél is így oldották meg, de nekem nem hiányzik a HDMI kimenet, ha hiányát fogom érezni, beszerzek egy átalakítót, a netbookon viszont van, de még egyszersem használtam, 2 év alatt. Filmnézésre van DVD lejátszóm, még egy filmet sem vettem fel a készülékeimre, hogy onnan játszam le. Tehát ez csak egy mondvacsinált hiány, szerintem.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8768) Nara19 válasza Pistakiss (#8767) üzenetére


Nara19
aktív tag

Nem vagyunk egyformák.
Nekem a tablet megszerzése után (Huawei s7 slim) szinte az első dolgom volt a hdmi - micro hdmi kábel beszerzése.
A tableten is szoktam filmet nézni (talán ezért is találták ki a net elérés mellett), így a "félbehagyott" filmeket olykor a tv-n nézem végig.
+ Lánykám Angry Birds-e 42"-on.. :D :D

(#8769) mutyi válasza Pistakiss (#8767) üzenetére


mutyi
őstag

Megmondom nektek őszintén, hogy nekem az az érzésem, azért nincs tökéletes készülék sem tabletben sem más műszaki cuccban, mert egyszerűen nem éri meg nekik, ha kiadnak egy típust, ami mindenben király, minden benne van és eégedett 100%-osan a vásárló vele. Ugyanis, akkor nem veszik majd meg a következő típust, majd csak több év múlva,amikor már minden tekintetben elavultá válik a régi. Így meg direkt kihagynak valamit, ami pont a következő termékükben ki lesz javítva, pótolva, így mész és veszed az újat.

(#8770) mutyi válasza Nara19 (#8768) üzenetére


mutyi
őstag

Én egy éve még úgy gondolkodtam, hogy mi a francnak tablet, jó-jó,de igazából semmi értelme, csak egy luxus cikk. Az útóbbi időben meg azt vettem észre, hogy ok, meg vagyok nélküle,de egyre inkább jó lenne egy ilyen cucc, mert változás van az életemben és egy bizonyos űrt pótolni tudna. Ki a francnak van kedve egy 5 éves 15,4es notit megával cipelnie a vonaton pl, ráadásul ki sem bír egy filmet sem. Okostelefonom még nincs, ha lenne egy Galaxy SII vagy egy Iphone 4 pl, akkor lehet nem akarnék tabletet,mert azon is meg tudok nézni egy filmet, tudok netezni és játszani,de így most jó lenne egy időnként.

(#8771) Pistakiss válasza mutyi (#8770) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Szinte mindenben egyet értek az általad leírtakkal. Csak annyit írnék le mégegyszer, hogy amiket kiegészítőkkel pótolni lehet, az nem hiány, hanem direkt a felhasználóra bizzák, hogy akarja-e használni azt a módot, vagy nem.
A tablet létjogosúltsága lassan már elfogadottá válik, hisz azok, akiknek még nem volt alkalmuk használni, kipróbálni, azok nehezen tudnak, józan, véleményt alkotni róla, akik meg már kipróbálták, vagy használják, azok 90%-a már nem mondana le róla, mint én sem. Ebben a legjobb példa a lányom, aki látta az én tabletemet és igen jónak is tartotta, de mikor említettem neki, hogy lehet veszek neki is egyiet, nagyon hadakozott ellene, hogy minek, ott a netbookja. Most megkapta karácsonyra és le sem tette, mióta átvette, mindenhova cipeli magával. Úgy érzem jól kitalálták, mert talán a legszemélyesebb készüléknek sikeredett, a telefon egy kicsit kicsi, filmet nézni rajta kínszevedés, még levelezni is, a netbook-laptop túl nagy és elég sok a kötöttség velük, míg egy tablet már az emberhez tud nőni, mindenben pont optimális, elég üzemidőt biztosít egy munkába, vagy haza útra, kellően nagy a kijelző, minden letöltődik rá, ami a személyhez kötődik és nem foglal nagy helyet

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8772) petipetya válasza Pistakiss (#8771) üzenetére


petipetya
nagyúr

A telefonnal nem értek egyet, két éve használom a gmailt sms-nek androidos telefonokon, melyet az ismeröseim eléggé díjaznak - és nem kínszenvedés. Persze nem mindegy a minöség, az tény.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8773) Pistakiss válasza petipetya (#8772) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
A telefonom Motorola Defy, ami nem a legrosszabb, szerintem, a tabom pegig Samsung Galaxy Tab 10.1. A lányomnak pedig a Vodafone Smart Tabot vettem, ami 7"-os. Mióta birtoklom a tabot, alig használom a laptopomat, a telefont eleve alig használtam levelezésre, netezésre inkább, esetleg ha utcán kellett valamit megnéznem, vagy intéznem, rövid sms-t írogatok rajta. Szinte mindenre a tabot használom, lassan egyszerű fotóeditorként is, csak a komolyabb dolgokhoz kapcsolom be a laptopot, meg esetleg, ha töltésre teszem a tabot, vagy eleve valamiért már be van kapcsolva a laptop
Az előző hozzászóláshoz, én is gondolkozom a HDTV csatlakozó beszerzésén, mert akkor én is 42"-on tudnék netezni, esetleg beszerezve filmeket nézegetni

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8774) Pistakiss válasza petipetya (#8772) üzenetére


Pistakiss
őstag

Bocs, kétszer nyomtam okét

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8775) z0d1AK válasza mutyi (#8765) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az iPadre nem untam rá, szimplán nem jött be, inkább az Android már akkor. A Galaxy Tab 10.1v-nek a cseréjén csak azért gondolkozom, mert jó volna valami új.

Ez nem az ízetlen szar esete, inkább az, amikor az autószerelő sem érzi új kocsinak a szalonból kihozott modellt, mert munkájából kifolyólag már 100 ilyen ment át a kezei alatt.

Amiket leírtam az Archosról, azok nem olyan hibák, amelyek azért tűnnek fel, mert több felső kategóriás készülék is van nálam, hanem azért, mert valóban az olyan hiba, amivel nem szabadna kiadni normális esetben egy kész eszközt (lásd instabil stick csatlakozó, vagy nyomásra fehéredő kijelző).

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8776) petipetya válasza Pistakiss (#8773) üzenetére


petipetya
nagyúr

Melyik volt elöbb, a telefon vagy a tablet?

Írtam Nara19-nek, ha lesz infó olcsó kábelröl, arról tudni fogsz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8777) Pantok válasza Pistakiss (#8771) üzenetére


Pantok
aktív tag

Ez inkább amolyan mi volt elöbb helyzet.
Netbookom és okostelefonom is van, volt tab is, nem érzem a szükségét.
A netbook kicsi, könnyű cipelni, elővenni már dolgosabb de ha már kintvan mindent megad amit egy számítógép tud. A telefon kicsi, elővenni egy másodperc és nagyon sokat megold, filmet nézni vagy hasonló nem nagy szám de megoldható.
Na most ezek közé nagyon nehéz - az árral szemben - beilleszteni a miért is kell nekem egy tablet-et.

Ha mondjuk viszont tabom lett volna netbook és okosteló elött, most azoknak nem érezném szükségét, tab könnyen szállítható, gyorsan előkapható, kényelmes filmezésre játékra netre, nem tud annyit mint egy gép, de elég sokat az on-the-move dolgokra.
Akárhogy is látom fedik egymást.

Az hogy a lányod le se tette azóta...hát azthiszem 1 nap alatt még jó ha nem tűnik el a varázsa.

(#8778) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Honeycomb vagy ICS tabletet szeretnék, két maggal. Van valami bestbuy cucc mostanában? Árral nem szállnék el, 80k legyen a felső határ mondjuk. Van ennyiért egyáltalán új(a Smart Tabot ismerem)? 3G nem lényeg.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8779) z0d1AK válasza CHIPman (#8778) üzenetére


z0d1AK
veterán

ICS-es tablet nem létezik még, maximum valami főzött ROM-mal. Várhatóan a Transformer Prime kapja majd meg elsőnek a hivatalos frissítést.
Egyébként honeycombos jó tablet sem sok van 100 alatt, persze kérdés az is, hogy milyen méretben szeretnéd.
A SmartTab nem feltétlenül rossz vétel, de használtan már márkásabb eszközöket is ki lehet fogni, Transformert, A500-at.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8780) mutyi válasza z0d1AK (#8775) üzenetére


mutyi
őstag

Jogos amit írtál, én sem szeretem, ha valami gagyi, szétesős, főleg nem egy halom pénzért.
Vegyük pl. az Arnova 7 esetét,ami elvileg az Archos cucca, csak más néven adják ki.
Ez nem a legújabb típus,mert már kijött a G2-es verziója, ahol már kapacitív kijelzőt kapott, viszont a sima Arnova 7-es még rezisztív kijelzővel van.
Had ne mondjam hogy egyszerűen katasztrófa,de tényleg.
Olyan,mint egy Wayteq 950-es pl gps--ben, csak éppen Android rendszerrel fut.
Egy gps menüje ugyebár olyan amilyen, nincs túl bonyolítva, nem igazán kell benne görgetni több oldalnyi almenü között.
Nos jelentem ez a készülék szerintem használhatatlan.
Folyamatosan benyomódik görgetés közben valamelyik almenü,mintha kattintottam volna,pedig nem. Ha pl. használom a virtuális bill-t, akkor kb. egy karatker leütése 5 alkalommal 1szer sikerül a kiválaszott betűre, a többi esetben változatosan a körülötte levő betük érzékelik a leütést.
Brutál....
Kirpbóltam másik ugyanilyen készülékkel is, ugyanaz.
Nekem nem lett volna pofám kiadni.
Hiába kalibrálom, a kalibrálás is sokszor félresikerül, mert nem oda érzékeli,ahova kellene.

(#8781) z0d1AK válasza mutyi (#8780) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ahogy azt korábban is írtam, az Archos nem felső kategória, inkább ár alapján versenyzik, az Arnova meg a még olcsóbb verziója.
Az Archos 70 még nem is volt annyira vészes, De a 101-nél mar csúnya a kijelző.
Nálam most egy 80 G9 van, ami 95-ért jó ajánlat, hiszen dual core, honeycomb és 3G is van, viszont összességében a fent felsorolt hibákkal mar nagyon nem jó ajánlat sajnos. :((

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8782) Pistakiss válasza petipetya (#8776) üzenetére


Pistakiss
őstag

Nálam a sorrend:
Laptop-netbook-okostelefon-tablet
Amíg csak a laptop-om volt, minden nap vittem a suliba, a nagy táskával, de csak lukasórákon tudtam használni, a szünetek rövidek voltak ahhoz, hogy bekapcsoljam, a netbookkal szintén, bár könnyebb volt cipelni, a telóval néha szünetben is neteztem, de igazából sokat kellett nagyítani az oldalakat, hogy élvezetes legyen, mióta a tabot használom, bármikor elő tudom venni, még a szünet végén is lehet egy két oldalt megnézni, vagy levelet és válaszolni rá. Itthon a laptopnál az asztalhoz kell ülni, a netbookkal is főleg csak ebben a helyzetben lehet jól dolgozni, míg a tabbal hanyattfekve, tv-t nézve is lehet dolgozni

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8783) mutyi válasza z0d1AK (#8781) üzenetére


mutyi
őstag

95-ért árulod vagy annyiért vetted a 80 G9-et?

(#8784) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Elolvasgattam a tabletek használati körülményeiről szóló előző hozzászólásokat. Nálam általában napi 12-14 órában be van kapcsolva számítógép vagy valami netes eszköz.
Az oktatásban dolgozom, a munkám során sokat használom az internetet.
Itthon egy asztali gép megy 32"-os TV-re kötve a nappaliban. A TV-t a gyerek is használná, ezért vettem korábban egy Galaxy TAB-ot. A problémám az volt vele, hogy nekem a 7"-os kijelző jópár dologhoz kevés volt, illetve tanultam gépelni, így kissé idegesítő számomra az érintőkijelzős gépírás. Van egy "szolgálati" Toshiba notebookom. Jó nehéz, ráadásul a billentyűzete is valami lapos, használhatatlan valami, illetve a színei is gyorsan átfordulnak pl. ágyban, fotelben vagy más körülmények között használva (ellenben elég gyors gép). Mivel ezt nem szeretném cipelni, úgy döntöttem, hogy a közeljövőben kapható Prime-ra beruházok dokkolóval.
Számomra az lenne az ideális: vékony, a kijelző használható méretű, a dokkoló (állítólag) magyar kiosztású billentyűzettel és plusz akksival rendelkezik, hosszú az üzemideje.
Mobiltelefonról (SII) is gyakran intézek ügyeket (mail, Dropbox fájlok, fényképek továbbítása, stb.), de azon is a kijelzőn való gépelés a hosszadalmas számomra. A hivatalos levelek megírása ékezetekkel, stb. nekem kicsit szenvedés.
Véleményem szerint, akinek a fizikai billentyűzet nem hiányzik, akár a 7"-os tablet vagy a mobiltelefon is elegendő a netezésre, fórumozásra, rövidebb mailezésre. stb. De különbözőek vagyunk.

(#8785)



csendes tag

Üdv!
Szerintetek mikor fog megújulni az Android Market a Concorde Tab 7020-on?
Mert nekem egy ideje csak ugyan azok az alkalmazások ismétlödnek.

[ Szerkesztve ]

(#8786) z0d1AK válasza mutyi (#8783) üzenetére


z0d1AK
veterán

95-ért lehet kapni. Tesz cucc, nem vettem, így tovább sem adnám.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8787) mutyi válasza z0d1AK (#8786) üzenetére


mutyi
őstag

Én most 65-ért tolom igaz 3G nincs benne.

(#8788) z0d1AK válasza mutyi (#8787) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez 16-ős és nem 8 GBajtos.
Egyébként ahogy elnéztem a hozzászólásokat a hirdetésekben, te is azok köze tartozol, akik csak árulnak valamit, de nem tudja mi az. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8789) mutyi válasza z0d1AK (#8788) üzenetére


mutyi
őstag

Ez részben igaz is. Nem volt időm mélyrehatóan foglalkozni ezzel a készülékkel, nem is lenne értelme az én szintemem. annyira tudok róla,amennyire kell, hogy tudjak meg amennyire furdalja egy termék a kíváncsiságomat.

(#8790) sea


sea
tag

Az új Concorde Tab 7030-ról van valakinek tapasztalata? A magyar hivatalos honlap fóruma alapján lesz rá ICS is.

(#8791) bigdady válasza sea (#8790) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mi a különbség a 7020.hoz képest? Az még olcsóbb

(#8792) CHIPman válasza sea (#8790) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez egy Galaxy Tab kisebb felbontással. A Samsung arra nem ad ICS-t hardveres korlátokra hivatkozva...

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8793) tjb007 válasza bigdady (#8791) üzenetére


tjb007
nagyúr

Más a SoC és nagyobb kapacitású az akkumulátor (3500 vs. 4600 mAh).

(#8792) CHIPman

Mínusz pár "apróság".

[ Szerkesztve ]

(#8794) bigdady válasza tjb007 (#8793) üzenetére


bigdady
nagyúr

kösz.
Amúgy 7 colban jelenleg mi a best buy?
Kijelző felbontásra érzékeny vagyok, ezért nem jön be a jelenlegi wayteq 10.

(#8795) tjb007 válasza bigdady (#8794) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vodafone Smart Tab 7 (mondanám még a Huawei MediaPad -et de nem tudom, hogy menyibe kerül a Vodafone -nál).

(#8796) bigdady válasza bigdady (#8794) üzenetére


bigdady
nagyúr

igazából, jó lenne 3-as androiddal esetleg ics eséllyel

(#8797) feeder42


feeder42
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy mivel egy kicsit árérzékeny a dolog így 4 készüléket néztem ki,és ezekre kérnék vásárlási tanácsot.

Wayteq xtab70
Wayteq xtab100
Concorde 7020
Concorde 7030
A segítséget előre is köszönöm.

(#8798) mutyi válasza feeder42 (#8797) üzenetére


mutyi
őstag

Ezeknél szerintem jobb az Archos. Kérdés mennyit akarsz rákölteni.

(#8799) bigdady


bigdady
nagyúr

Archos 80 G9 WiFi tabletről mi a véleményetek? 8 col miatt tetszik.
Vagy inkább voda smart tab vagy huaweii? Utobbit nem látom a vodánál pedig többen irták hogy van. Hol?
3g nem érdekel.
thx

[ Szerkesztve ]

(#8800) z0d1AK válasza bigdady (#8799) üzenetére


z0d1AK
veterán

A G9-és Archos problémái.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.