Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71601) BBéci válasza SunMount3r (#71600) üzenetére


BBéci
titán

Játékot nem lehet futtatni SD kártyáról? PC-n ráteszed és annyi.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71602) Lacielvtárs válasza BBéci (#71599) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

'belépő Lenovo tablettel...'
Es akkor még agyon dicsérted ;]

Bár lehet a minimum igényeket ki fogja elégíteni.

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71603) BBéci válasza Lacielvtárs (#71602) üzenetére


BBéci
titán

Elsősorban feleségem használja, elégedett vele, igaz, nincs összehasonlítási alapja.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71604) Lacielvtárs válasza BBéci (#71603) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mondjuk az is igaz hogy amig nekem sem volt összehasonlítási alapom, addig fel sem tűnt a 'hianyossagai es/vagy gyengeségi'...
Használja/használjátok egészséggel :K

Ui. : pontosan úgy mint a cav frontokkal es a vegyes, olcsó hazimozival ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71605) air válasza SunMount3r (#71600) üzenetére


air
nagyúr

Vásárlás előtt kérdezni, tájékozódni miért nem jutott eszedbe? :Y
Elmondtuk volna, hogy 8GB-os tabbal szembe ne legyenek különleges elvárásaid.
Gondolom azzal sem voltál tisztában, hogy a 8GB-ból a rendszer is visz el magának helyet.
A fennmaradó 3-3,5GB nem sok mindenre elég.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71606) SunMount3r válasza air (#71605) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Vásárlás előtt kérdezni, tájékozódni miért nem jutott eszedbe?-> Miért kellett volna, hogy eszembe jusson? Mármint pont ez a kérdés? Annyira magától értetődőnek tűnt számomra (Windows után, ugye, aminél az ilyesmi még csak hírből sem ismert, hogy gondot okozna és bármit oda telepít az ember ahová csak akar), hogy meg sem fordult a fejemben, hogy ez "máshogy működik". Meg alapból is így tűnik praktikusnak, célszerűnek, ahhoz, hogy rákérdezzek, előbb fel kellett volna merülnie a gyanúnak is ezzel kapcsolatban.

Amikor a fogadott memkártya max méretére kerestem rá a neten, akkor találtam egy csomó user hozzászólást a Lenovo fórumán, meg másfelé, amik pont erre panaszkodtak, szóval amúgy is rengetegen vannak még így vele.

Gondolom azzal sem voltál tisztában, hogy a 8GB-ból a rendszer is visz el magának helyet.-> Képzeld, tisztában voltam vele. Lehet, hogy Android kapcsán (pontosabban azzal is csak, mint kiderült az 5+ verziók kapcsán) nincs még sok tapasztalatom, de ez nem jelenti azt, hogy hülye is vagyok, OK?!

Viszont az, hogy az összes frissítés után, app telepítés nélkül is csak 2.4GB maradt a tárhelyből azért az "kicsit" meglepő és speciel azt sem hiszem, hogy számítanom kellett volna erre.

A helyett, hogy modortalanul letámadsz, inkább gondolkodjatok el a javaslatomon az összefoglaló kapcsán, sokkal okosabb és hasznosabb dolog lenne (mindenkinek).

[ Szerkesztve ]

(#71607) air válasza SunMount3r (#71606) üzenetére


air
nagyúr

Ha a tájékozatlanságot nem pökhendiséggel adnád elő, még hiteles is lenne.
És mit kellene beleírni az összefoglalóba?
Hogy a 8GB-os tab nem ajánlott?
Ez persze nem lenne igaz, hiszen van akinek megfelel.
Lásd be nem az igényeidnek megfelelő eszközt választottál, ráadásul nem elég körültekintően!
Ezért ugye nem akarsz minket hibáztatni?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71608) SunMount3r válasza air (#71607) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Már a hozzám intézett előző hozzászólásodnak sem volt semmi tartalma és értelme és a célja is csak az alkalmon kapó leoltogatás volt. És mivel nem érted el a vezeklően meghunyászkodó és önvádló esedezés kiváltását, ezért bizonyára csalódott lehetsz, ami a második hsz,.-edből ki is derül, ami így csak egy újbóli sikertelen próbálkozás. (Én meg "mint a szitán" :D ...)

De ezt jobb ha zárjuk, mert tényleg semmi értelme...

Szerk.:

És mit kellene beleírni az összefoglalóba?
Hogy a 8GB-os tab nem ajánlott?
-> Tudod te is nagyon jól, hogy mit értek ezalatt, nem kellene talán ennyire túljátszani ezt a dolgot... Nem, hanem éppen azt, hogy "bizonyos igények esetén" nem ajánlott, és pár mondatban leírni pontosan a jelenséget az SD kártya kezelés kapcsán, csak az általános tájékoztatás és figyelmeztetés kedvéért is. Nem fogom a fejem a falba verni, ha nem írjátok bele, részemről ez csak egy hasznos és értelmes javaslat volt szerintem, ami talán sokaknak segítene kikerülni ezt a láthatatlan csapdát, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#71609) air válasza SunMount3r (#71608) üzenetére


air
nagyúr

Bocsánat, de nem én kezdtem itt a topikban értelmetlenül háborogni.
Csak próbáltam felhívni a figyelmedet, hogy a hibát nem mindig magadon kívül kell keresni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71610) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Kisgyerek (6éves) kezébe keresek valami olcsóbb 20-25 körpli tabot 7-8"-ban. Különösebb igény nincs. Play-es játékokat vigye. Ha akad benne egy gps modul, annak csak örülök. Ismim fia Tab2 A7-10et használ. Egész jól mennek rajt a cuccai.
Amiket néztem: Lenovo TAB3 7 Essential A7-10F , Huawei Mediatab T1... Persze bármi más érdekel, esetleg ilyesmi áron használt is.
Mit havasoltok?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#71611) SunMount3r válasza air (#71609) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Értelmetlenül háborogni...-> Konkrét és érzésem szerint kellően megalapozott és jogos kritikát és kifogást fogalmaztam meg egy a felhasználókra nézve kedvezőtlen, kellemetlen és értelmetlen, konkrét technikai dolog (tény), hiányosság és korlátozás kapcsán, ami főleg a Google és a gyártók hozzáállását illette. Azt hiszem ehhez ebben szituációban csak jogomban áll hangot adni, de egyébként is... Alap. 1000 bocsánat ha ez a konzumer megközelítésű kritikai aspektus mások szemében kellemetlenül hat, de gondolom nem dőlt tőle rájuk a házuk fala és csak túlélik valahogy ezzel a tudattal is. (Bár ez esetben messze nem ez volt a hsz.-ed kiváltó oka, ezt már írtam...)

Az összefoglaló kapcsán pedig csak egy javaslatot tettem és rávilágítottam egy potenciálisan és könnyen javítható és pótolható (és szerintem fontos) hiányosságára, semmi több...

[ Szerkesztve ]

(#71612) cidalain válasza vilmaboy (#71610) üzenetére


cidalain
veterán

Jo lesz a tab3 7". De a 16 gigas hattertarasat vegyed, mert csak 2 ezressel dragabb.
(Ezt a kodjelut keresd ZA0R0089BG arukereson, emagon most eppen belefer 25-be)

SunMount3r
Mar kb ket honapja papolom ezt itt, minden olcso tab kereses eseten hogy a Lenovot vegyetek, es a 16 gigas verzio csak 2 rugoval tobb, erdemes azt venni.

(#71597) BBéci
Nem, nem ezt szokta jelenteni, hanem hogy az akku nem csatlakozos, hanem kilog belole 2 madzag, aztan be van forrasztva a nyakba. Szoval ha Alin/ebayen talalsz csereakkut akkor ki lehet cserelni. Ez kb csak annyival macerasabb, hogy kell egy forrasztopaka is, vagy forrasztani tudo ismeros...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71613) tecsu válasza cidalain (#71582) üzenetére


tecsu
addikt

Szia!
Ezek az említett appok csak az Office 365? (Az elég drága.)
Mással nem lehet jól szerkeszteni a word dokumentumokat?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71614) cidalain válasza tecsu (#71613) üzenetére


cidalain
veterán

Nem.
Android alatt van free microsoft app.

Windows alatt meg meg szokta tudni oldani az ember ahogy asztali gepen is megoldja (termeszetesen elballag a szakboltba, es megvesz egy hivatalos office verziot ;) ). Win tablet, ugyanaz a win mint az asztali gepeken, nincs kulonbseg, minden olyan office verzio telepitheto ra, mint asztali gepre, laptopra.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71615) tecsu válasza cidalain (#71614) üzenetére


tecsu
addikt

Tehát azt mondod, hogy Androidra ingyenes applikációval lehet SZERKESZTENI, nem csak olvasni a wordot és excelt?
Win tablet? Hát nem is tudom. Azt inkább kihagynám, inkább Apple vagy Android.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71616) cidalain válasza tecsu (#71615) üzenetére


cidalain
veterán

Persze, en is ezt hasznalom. Biztosan lehet szerkeszteni is! Bar kevesebb a formazasi, beallitasi lehetoseg, mint asztali officeon
Itt a word linkje, excel, powerpoint
Alap feladatokra boven elegendo.

Office fiok letrehozas nem feltetlenul szukseges, most neztem a tabletemen be van allitva, de a telomon nincs, tehat anelkul is mukszik.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71617) tecsu válasza cidalain (#71616) üzenetére


tecsu
addikt

Köszönöm.

Már csak ki kell választanom melyik tabletet venném meg. :-)

Olyan iPad Air2 32GB WiFi árában illetve kicsivel drágábban (~400 font) néznék Androidos, WiFi-s tabletet.
Minimum FHD, közel 10" képátló, minimum 32GB. A proci és a RAM "közepesnél" jobb legyen.
Előny a bővíthetőség (SD kártya, billentyűzet opció) és a strapabírás, megbízhatóság.
Nem játékra, hanem az említett kisebb szövegszerkesztésre, olvasásra, netezésre, tőzsdeprogramra, film(nézés)re lenne használva.

Az iPadre nem lehet filmeket, zenéket felrakni ugye, az ezért esik ki a pikszisből.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71618) kovacs65 válasza SunMount3r (#71590) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ezek a leírások hülyeségek.
Igaz, hogy az én Lenovom Win-es, de minden helyen 32 GB-ot írtak.
Mivel akartam venni egy 128-ast e-mailban kérdeztem a hazai supportot erről.
A válasz: max 32 volt.
Tudtam, hogy ez nem igaz, mert 64-essel használtam.
Megvettem a nagyobbat és simán kezeli.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#71619) vilmaboy válasza cidalain (#71612) üzenetére


vilmaboy
őstag

Köszi a kommentet!

------

Érdemes használt ASUS MeMO Pad HD 7-ben gondolkodni a Lenovo Tab3 helyett? Erősebbnek tűnik. Vagy csak én gondolom úgy?

Apróhirdetések közt 15-25 körül melyik lenne a toppos?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#71620) Skillet válasza kovacs65 (#71618) üzenetére


Skillet
addikt

És írtál nekik, hogy raktál bele 128-ast és működik? ;]
Én tuti írtam volna nekik :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#71621) t_totyo


t_totyo
csendes újonc

Sziasztok, a következőben szeretnék segítséget kérni - gyerkőcök számára keresek tabletet, amit nem baj, ha anyu is tudna használni. Extra kívánságok nincsenek - 8" méret körül, hazai forrásból, alap használatra (emilezés/böngészés a "főnöknek", youtube és egyszerű játékok az aprónépnek), megbízható működés, és a fenti feladatokra a teljesítménye azért különösebb erőlködés nélkül alkalmas legyen, valami frissebb android futtatása mellett. A tabletek világa eddig elkerült (amire nem elég a telefon, arra ott a PC jelszóval...), de gondolom 2 giga RAM már itt is elvárt a normális működéshez. Ha mindez beleférne 40-50 ezer forintba, annak örülnék - nem feltétlenül a legolcsóbb, hanem a legésszerűbb megoldást keresem. Minden tippet előre is köszönök!

(#71622) Lacielvtárs válasza t_totyo (#71621) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, igaz mem fér bele a keretbe, de en most aki tabot keres 8as méretben, a Huawei MediaPad M2 8.0 - os ajanlom.
Edigitalban 65 ezer.
Korrekt, megbízható es gond nélkül mwgy rajta minden :K

Nalam is a gyerkőc hajtja es imádja...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71623) air válasza t_totyo (#71621) üzenetére


air
nagyúr

Lenovo Tab3 8".
2GB RAM, Android 6.0, br. 40.000Ft.
Nekem is ilyen van. Teljesen jó.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71624) cidalain válasza tecsu (#71617) üzenetére


cidalain
veterán

Samu Galaxy Tab S2 VE 9.7 (SM-T813)
Huawei Mediapad M2 10 Premium (bar ez utobbi mar regebbi darab tobb mint 1 eves)
Most ezeken kivu nem nagyon vannak jo csucs 10 colosok, kikoptak.
8" mar kicsi? Bar ha e ketto kuzol valamelyik szimpi, akkor ok.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71625) kovacs65 válasza Skillet (#71620) üzenetére


kovacs65
senior tag

Próbáltam, de "noreply@" volt a feladó. Az eredeti címet pedig nem volt türelmem újra megkeresni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#71626) Skillet válasza air (#71623) üzenetére


Skillet
addikt

ERRŐL van szó?
vagy EZ?
vagy a kettő ugyanaz?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#71627) air válasza Skillet (#71626) üzenetére


air
nagyúr

Ugyanaz. És igen, erről.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71628) Oldman2 válasza Lacielvtárs (#71622) üzenetére


Oldman2
veterán

Én 69.900 -ért látom pillanatnyilag.

(#71629) Lacielvtárs válasza Oldman2 (#71628) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ohh, akkor lejárt az akció :(
A médiában is annyi volt elvileg.
En a múlt csütrötökön vettem, akkor még 65 ezer volt...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71630) #41133696 válasza #41133696 (#71587) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#71631) tecsu


tecsu
addikt

Adott a Samsung S2 9.7 tablet, 32GB memóriával és SD kártyahellyel.
Ha rakok bele 128 GB-os kártyát, akkor az egyszerűen hozzáadódik a memóriához vagy programonként lehet állítani mit hova? Tehát ezek után nincs olyan, hogy betelik a 32 giga?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71632) cidalain válasza tecsu (#71631) üzenetére


cidalain
veterán

Nem egeszen. Android 4.4-tol kezdve alapertelmezetten nem lehet a memoriakartyara telepiteni. Nehany gyarto ezt kikerulte, ilyen a Samsung is, de hogy az adott tabbal mi a helyzet ezugyben, azt nem tudom pontosan megmondani.9

De ha arra kerdezel, hogy pl a fenykepezo hova fog menteni, akkor igen, lehet allitani az alapertelmezett munkakonyvtarat. Ezt viszont az adott appon belul.

Kulon fog kezelodni egyertelmuen a belso es a kulso tarhely.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71633) #41133696


#41133696
törölt tag

Huawei táblagépeknél hol van az ehhez hasonló:

adatforgalmi összesítő?

(#71634) t_totyo válasza air (#71623) üzenetére


t_totyo
csendes újonc

Ez tényleg elégnek tűnik arra, amire kell. Megrendelve. :-)

@ELACielvtárs,
az a Huawei tényleg jó, de kb. 30-40 százalékkal drágább, mint a betervezett keret. Egyelőre maradok a Lenovonál, aztán ha mégsem válik be, észben tartjuk mint "b" tervet.

Köszi szépen a gyors tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#71635) Metacska


Metacska
aktív tag

Kérdés:

A Lenovo TAB3 8 a 720p / 1080p .mkv tartalmakat röccenésmentesen viszi?

(#71636) #41133696 válasza #41133696 (#71633) üzenetére


#41133696
törölt tag

megvan.

(#71637) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Asus ZenPad S Z580CA-hoz a saját Asus Z Stylus-án kívül van esetleg olcsóbb alternatíva, amellyel ugyanúgy működik és lehet rajzolgatni?

Köszi:
Gábor

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#71638) Cölöp


Cölöp
tag

Üdv Mindenkinek!

Kérlek segítsetek abban, hogy létezik-e a Galaxy Note-on kívül még olyan tablet, ami:

- rendelkezik IRDA porttal (távirányító funkció)
- 7 vagy 8 colos a kijelzője
- támogatja a többablakos alkalmazás futtatást? :U

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#71639) jambiyya


jambiyya
őstag

Sziasztok!
Sajnos nem találtam megfelelő topikot a kérdésemnek.
Szóval adott egy 7 collos lenovo tablet, aminek a kijelzője elrepedt. A kijelző jó alatta.
Tudtok olyan helyet, ahol 10k körül megjavítják?
Bevittem egy helyre, de 15k+áfát mondtak, és annyiért sajnos nem éri meg.
Köszönöm.

(#71640) kovacs65 válasza Cölöp (#71638) üzenetére


kovacs65
senior tag

Galaxy Tab S 8.4

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#71641) Mopar426


Mopar426
tag

Sziasztok!

Beszereztem egy Huawei Mediapad M3 -as kis készüléket. Jelenleg ez az első tabletem és érdekelne, hogy milyen lehetőségek vannak ha szeretnék hozzá egy kis billentyűzetet és egeret.
Felvilágosítanátok és tudnátok ajánlani nekem?
Köszi szépen.

Hope for the best, plan for the worst!

(#71642) cidalain válasza Mopar426 (#71641) üzenetére


cidalain
veterán

Bluetooth-os megoldasokat a legcelszerubb keresni.

(#71639) jambiyya
Az lcd ezekszerint sertetlen, es a tapizas is megy, csak az lcd elotti kulso burkolat repedt? Ebay, aliexpressrol opcson vegyed meg, es aztan sokkalnolcsobb csereltetni (hacsak magadban nem erzel annyi szerelesi kezszeget...)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71643) X Factor


X Factor
addikt

Sziasztok, 70k körül kéne kislánynak android tablet. 10" körül, jó kijelzővel, vállaható üzemidővel, ennyibe szerintem már modem is belefér?

Ebben az ársávban mi számít most best-buy-nak?

Make things work

(#71644) gid


gid
tag

Sziasztok

Kérlek segítsetek, lehetőleg kompromisszummentes tabletet keresek 9-10 colosat, jó ár érték arányban. :)
Ha van ilyen 100-150 ezer között költenék rá.

Mit ajánlanátok? Magamtól valamilyen samsungot vennék, de jobban szeretném a tiszta androidot.

(#71645) tecsu válasza cidalain (#71632) üzenetére


tecsu
addikt

Köszönöm. :)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71646) tecsu válasza gid (#71644) üzenetére


tecsu
addikt

A tablet eleve kompromisszum. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71647) tecsu


tecsu
addikt

Régebben volt olyan probléma, hogy az Android nem tud lejétszani bizonyos méretnél nagyobb file-okat, például 8GB-os videót.
Ez még mindig így van? Az androidos VLC és az átlagos tablet meg tud bírkózni 4-8 GB-os x264-vel?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71648) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Sziasztok,

Az e-bookosok ide irányítottak. Munkámból kifolyólag gyakran kell jogszabályokat tanulmányoznom, megtanulnom. Szerettem volna beszerezni egy e-book olvasót de úgy tűnik, hogy azok nem tudnak megbirkózni a pdf formátummal és tabletet javasoltak. Szerintetek milyen tabletet lehetne alkalmas csupán arra, hogy pdf fájlokat olvassak rajta?

Fő szempontok, hogy ne bántsa a szemet és ne legyen túl drága.

(#71649) koncsik válasza mantequilla (#71648) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Pl.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#71650) lunimaci


lunimaci
csendes tag

Sziasztok!

Használt 7"-os tabletet szeretnék venni navigációra, bluetooth OBDII-es "műszerfal" megjelenítésre és filmnézésre kb 15ezer pénzért. 3 típus között gondolkodom:
- ASUS Memo Pad 7 (ME176C)
- Lenovo Tab2 A7-10
- Lenovo Tab3 7 A7-10F

Az Asus előnye a nagyobb felbontás, erősebb 64bites Intel proci és a jobbnak tűnő márkanév, viszont mobilarena teszt szerint gyenge a fénye, a GPS lassan talál magára, és ez a legrégebbi típus. (Másfél éveset találtam.)
A Tab2 kicsit kisebb, könnyebb, és van OTG. Újabb típus, pár hónaposan kapható már ennyiért, vagy idősebb van még olcsóbban.
A Tab3 pedig a legújabb, Lollipopos, szerencsés esetben pár hetes fóliás is található 15-16ezerért.

Ti melyiket javasolnátok a három közül?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.