Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71301) w.miki válasza cidalain (#71299) üzenetére


w.miki
veterán

köszi.
Közben visszaolvastam 200-at, és valóbán már ajánlottatok 30e alatt TAB-okat:
Lenovo TAB3 7 Essential Voice 3G ZA0S0006BG 27e SIM kártyás?
Lenovo TAB3 Essential A7-10F ZA0R0089BG 27e 16GB?
Lenovo IdeaTab A7-10 59-434734 25e 8GB
Alcatel ONETOUCH PIXI 3 (10) WIFI 31e 8GB

Valóban csak 2eFt-tal több a 16GB-os változat, a kérdés az, hogy az optimalizáció is sikerült úgy, mint az olcsóbb, bevált típuson?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71302) Kolty


Kolty
aktív tag

Amúgy 35.000. ft.alatti tabletek valamelyikén van külön töltő is, h pl ha valami rá van csatlakoztatva is lehessen tölteni?

(#71303) HagaNRG válasza cidalain (#71299) üzenetére


HagaNRG
őstag

"egy nagynevű boltban sem találok, árukeresőn is csak halott linkek vannak.
office depon-n archív státuszú a termék, nem rendelhető
szerintem ez hivatalosan még nem jelent meg a hazai forgalmazóknál."

Szerintem ez meg épp a szóban forgó csúcs- Asus:

[notebook.hu]

(#71304) cidalain válasza HagaNRG (#71303) üzenetére


cidalain
veterán

Az egyetlen, ahova nem irjak ki hogy a ternek nem elerheto, a termek nem rendelheto. Nagyon gyanus egyebkent, hogy tok sok helyen ott van, csak PC boltoknal, de sehol sem rendelheto, nincs raktaron (valszeg a notebook.hu-nal sincs egyebkent)
Felraktak mindenhova, valoszinuleg mert jon a szallitmany, es kell a vevocsalogato elhelyezes a weboldalon.
Az is fura hogy csak PC boltoknal van ilyen a kinalatban nagy aruhazaknal nincs (azoknal sem, akik az Asus hivatalos viszonteladoi)

Lesz, az biztos, de most meg nem tudod megvenni sehol szerintem
De egy probat meger. Jobb mint a huawei m2, es a samu sm-t580, boven megeri (specifikaciok alapjan) Rendeld be notebook.hu-rol, kivancsi lennek van e nekik mar, vagy csak a szajuk jar

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71305) han_lev


han_lev
senior tag

Sziasztok!
remélem nem lesz ostoba kérdés, de megpróbálom összefoglalni.
Ár-érték arányban keresem a legjobb tabletet, amit akár kinából is rendelhetek.
Nem gond, ha kevésbé ismert márka, csak megbízhatóbb legyen.
Erős hardwer, stabil rendszer.
Jó lenne legalább 3 gb ram.
Rom-ból elélek 16 gb-on, ha bővíthatő sd-kártyával.
nem baj ha MTK procis, nyolcmagosak erősek, ha 4 magos, akkor azért legyen erőss.

wifi, bluetouth, 3g nem szükséges (bár ha van, nem gond)
8-10" között, 3:4 es képátló arány kellene, a 16.9-est nem bírom.

Tudtok valamit ajánlani? :R :R

MI9 6/64

(#71306) #10234880


#10234880
törölt tag

Hali. Valaki erre valamit?

(#71307) Kolty


Kolty
aktív tag

A kettő tab közül melyiket válasszam?
1 2

A lenovonak 16Gb a belső memóriája, alcatelnek csak 8.
Ám én nem pakolnám tele.

[ Szerkesztve ]

(#71308) cidalain válasza Kolty (#71307) üzenetére


cidalain
veterán

Az alcatel 10 colos, a lenovo 7. Ez dontson, hogy tulajdonkeppen mekkora is lenne neked jo.

(#71305) han_lev
Keretosszeget nagyon jo lenne ismernunk, hogy valaszt adhassunk

(#71306) CskSimánGabi
Osszetett feladat. Androidot nem ugy kell telepiteni mint a wint. Minden keszuleknek megvan a sajat androidja. Igy elso lepes beszerezni azt ami a tiedre valo. A gyarto oldalan kellene megkeresni. (Kis gyartok eseteben mar itt problemaba utkozik az ember). Ha nincs meg a hozza valo rom, akkor megette a fene, nincs mit csinalni.
Ha megvan akkor lehet tovabmenni, jellemzoen a rom mellett van leiras is hogy hogyan kellene csinalni. Az, hogy rootolt e a keszulek vagy sem, az ilyenkor nem szamit.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71309) hbala válasza HagaNRG (#71303) üzenetére


hbala
aktív tag

Az 5900-es akku nem lesz kicsit gyenge hozzá?

(#71310) HyoRemix válasza hbala (#71309) üzenetére


HyoRemix
csendes tag

A top kategóriákban is 58-5900-as akksi van, a kérdés, h a belseje, mennyiben segíti a takarékosságot :)

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus VIII Hero, I7-6700k, ASUS ROG Strix GTX 1080, G.Skill 16GB RipJaws V 3200Mhz

(#71311) HagaNRG válasza hbala (#71309) üzenetére


HagaNRG
őstag

Az eddigi csúcs Asusok 10" FHD kijelzővel is 10 órát kibírtak nekem, nem hinném, hogy ennek ez gondot jelentene.

(#71312) hbala válasza HagaNRG (#71311) üzenetére


hbala
aktív tag

Csak itt nagyobb a felbontás. Na, majd meglátjuk.
Közben az Alza.hu-n is láttam, ott február 23 a várható érkezés.

(#71313) tboy93 válasza HagaNRG (#71291) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elegge bejovos ez a z500m, nagyon szep gep. Mondjuk nekem sajnos kisse draga, de elobb nyulnek az asus fele mint egy hasonlo katos samu vagy ipad keszulekert. Mondjuk a notik teren is szepeket villantanak mostansag, az uj ultrabook is nagyon tetszik.

(#71314) #10234880 válasza cidalain (#71308) üzenetére


#10234880
törölt tag

Goclever quantum 700 mobile pro-ról van szó, amin jelenleg az elejétől fogva 5.1.1-es lolipop android van, és nemtudom lehet e rá tenni mondjuk 6.0-s marshmallow androidot, vagy valami másat,de 5.1.1-től újabbat? :F

(#71315) englishman


englishman
csendes tag

Sziasztok!
Egy Lenovo IdeaTab A7-40 A3500 tabot használtam 4.4 KitKat-el 2014. szeptembere óta, megvoltam vele elégedve a hangzást leszámítva (elég gyér volt a hangereje), napi szinten rengeteget használtam böngészésre, videók nézésére, e-mailezésre. Tegnap beadta a kulcsot, így elkezdtem nézegetni ugyanebből a márkából a Tab3 7 Essential típust. A fórumot olvasgatva többen írtátok, hogy a rajta futó 5-ös android tud kellemetlenségeket okozni (belassulás, stb.). Mit gondoltok, jobb vétel lenne ilyen szempontból az eggyel korábbi, IdeaPad A7-10 ADAM tablet, amelyen gyárilag 4.4 KitKat van?

(#71316) tboy93 válasza englishman (#71315) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vedd az ujabbat. A regivel volt gond, ha lefrissitetted, mert a frissites bugos szar. Az ujon alapbol 5-os droid van, azzal talan nem lesz gond. Illetve 16-os belso tarhely ami meg mellette szol.

(#71317) HagaNRG válasza tboy93 (#71313) üzenetére


HagaNRG
őstag

Így van, én is örülök, hogy rátaláltam, ráadásul most mivel ennyire új gép, picit időtállóbbnak tűnik ilyet választani, ha már úgyis a felső kategóriában nézelődik az ember.

Már épp kezdtem feladni a dolgot, hogy inkább marad a régi szeretett, profi Transformer Infinity-m, ha ennyire nincs manapság igényes, minőségi "prémium" tablet.
De ha csak a specs-eket veszem alapul, már azok alapján megéri a cserét. (na persze, főleg, hogy csak fotónézegetésre, instára, meg pdf magazin olvasgatásra kell). De azért a súlya és a vastagsága is jóval biztatóbb az új "transformer"-nek:) Meg a 2K kijelzőtől is sokat várok, még, ha a hardvert nagyon nem is fogom kihasználni...
Na mindegy, most már nincs visszaút, haverom elviszi ma este az Infinity-t, aztán jöhet az új csúcs- Zenpad...

Jaj, ez az Infinity-féle szálcsiszolt hátlap de fog hiányozni...

Az meg csak most tűnt föl a netes képek alapján, hogy brutális széles fekete "fogó" keret volt a Transformer-eken kihagyva, nehogy véletlenül a kijelzőt nyomkodjuk, míg a gépet tartjuk. Ez most úgy nézem, megszűnt, ennek megfelelően maga a gép is hiába közel azonos a kijelző mérete, szerintem sokkal kisebb lesz egy mai 10"-es tab, mint a régebbiek voltak. Meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#71318) HyoRemix válasza tboy93 (#71313) üzenetére


HyoRemix
csendes tag

Jó és szép az az asus, de LTE verziója (Z500KL) megint nincs itt pl...
Ott van, hogy jövő hónapban remélhetőleg bejelentik az S3-at, ami viszont ha az elődje elérte kb a mostani Asus teljesítményét, akkor biza odaveri azt...
Ha már nagy kategóriát nézünk, akkor milyen jó lenne egy új Sony is, de hát a Z4 még így is annyira szép darab :)
Én is márkahű vagyok/lennék, de nem hiszem, hogy annyira nagyon ott lenne az Asus, de igen szép darab :)

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus VIII Hero, I7-6700k, ASUS ROG Strix GTX 1080, G.Skill 16GB RipJaws V 3200Mhz

(#71319) HagaNRG válasza HagaNRG (#71317) üzenetére


HagaNRG
őstag

Azért fej-fej mellett nem mondanám meg, hogy tutira igényesebb az új gép a matt hátlappal. (állítólag azért az is fém legalább, nem műanyag.)

Az új ZenPad 3:

Ez a régi Infinity:

Ez pedig az aktuális, bőrhatású műanyag Zen. (nekem ez is nagyon szimpatikus élőben)

Na, most ott tartunk, hogy nekem a háromból a legrégebbi a legvonzóbb, aztán a műanyag, aztán a legújabb, legdrágább..

(#71320) tboy93 válasza HyoRemix (#71318) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sony nalam mar nagyon reg elasta magat minden téren. Ingyen se kene. A telefonjaik hulladekok, nem csak a moddolt droid, de hardveresen is szethullanak, anyamnak es havernak a z ultraja is igen hamar feladta a harcot. De ott a playstation, a 3-as szeria slim valtozata konkretan megfott jatek kozben :C

(#71321) tboy93 válasza HagaNRG (#71319) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is borhatasu muanyag hatlapos z300m-em van, nagyon szeretem. Olcso kis tab, de mindenre tudom használni amire szeretném.

(#71322) HyoRemix válasza tboy93 (#71320) üzenetére


HyoRemix
csendes tag

Ez már megint sok mindentől függ... Nekem van Z3M-em is, és tökéletesen működik, nagyon frankó a teló, úszni is szoktam vele, gond sincsen pedig már nem 1 éves, hw sw téren is király, gyorsan frissítik, stb-stb... de tán tablet topicnál a Z4-et nem biztos h tapasztalat nélkül szidnám :) Ha véletlen ingyen adják, akkor küldd el nekem, majd én használom...

Asus Maximus VIII Hero, I7-6700k, ASUS ROG Strix GTX 1080, G.Skill 16GB RipJaws V 3200Mhz

(#71323) tboy93 válasza HyoRemix (#71322) üzenetére


tboy93
nagyúr

Eladnam, vennek helyette egy oneplus3-at :P Nem ismerem a sony tabletet, de az altalanos tapasztalataim nem jok a sonyval. Autohifi fronton is beka picsaja alatt vannak, pedig regen ott is volt par jo cuccuk (sony 7750 pl.) Egy csucskatos Z ultranal az, hogy behal a wifi, aztan a kijelzo, a gyari frissites letolthetetlen, nalam nem elfogadhato :U Persze lehet valakinel tok jo, en csak azt mondom, hogy mostansag tul sok sony-s problema merult fel ismerosi korben es emiatt en biztosan mast valasztanek helyette.

(#71324) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Itt egy Samsung Galaxy-Ipad Air és Zenpad összehasonlító vid:

Yout

(#71325) Thomas16


Thomas16
tag

Hi!

Ez a tablet dual OS-es?
Van rajta Android is?

(#71326) HyoRemix válasza Thomas16 (#71325) üzenetére


HyoRemix
csendes tag

Sztem ezen nincs Android

Asus Maximus VIII Hero, I7-6700k, ASUS ROG Strix GTX 1080, G.Skill 16GB RipJaws V 3200Mhz

(#71327) han_lev válasza cidalain (#71308) üzenetére


han_lev
senior tag

Szia!
Köszi a választ.
Ipad mini méret körül 3.4 átlóval már elégedett lennék, billenytyűzet nem szükséges, nem gépelésre kell (arra ott a noti)

és az ár: háát: ugye a legjobb ár/érték arány fontos, de 40-50 környékén esetleg adnék érte (de csak ha jobb mint egy használt ipad mini2)

:R :R :R

MI9 6/64

(#71328) cidalain válasza han_lev (#71327) üzenetére


cidalain
veterán

Nagyjából akkor képben vagyok.
3:4 arányú kijelzős tab már nem divat, itthon ennyiért jó hardverrel kizárt hogy találsz újonnan.

Kínából a Teclast X98 szeriát lehetne megnézni, esetleg az Onda V919 szériát. ezek 9,7"-osak. Viszont kiépítéstől függően 150-250 dollár körül vannak, és csak a drágábbakban van 4 GB ram, az olcsóbbakban csak 2 GB van. És már a 150-es is a költséghatárodon van, és ha nem tudod EU raktárból venni, akkor még rájön egy rakás Áfa, ami saccperkb +10-15000 Ft.

Kisebb 7,9-es meg abszolúte nincs értelmes kivéve a MiPad 2, de az is költséghatáron, vagy felette van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71329) Thomas16 válasza HyoRemix (#71326) üzenetére


Thomas16
tag

De ebből a Chuwi Hi8 Pro-ból van dual OS-es is, nem?
Valahol mintha láttam volna olyat is...

(#71330) han_lev válasza cidalain (#71328) üzenetére


han_lev
senior tag

:R :R
Az Ondát, meg a Teclastot néztem én is.
Csupán az a bajom velük, hogy szinte mindegyig Inteles (bytrail Z) amit az intel lassan leépít, és szinte mindegyik dual bootos, vagy windowso (amit szerintem ilyen használatra bűm volt befogni, mert 32 gigás rommal büntet, ha meg nagyobb (64 gigás) akkor meg derágább. Android pedig intelre.... hát ... nejó.. :F
No és hát a "tréfa", az nem tréfa. Persze sok megoldás van, hogy ne tréfáljanak meg egyes webáruházakból (minideal, tinydel, speemal, dearbeszt) de lehet hogy akkor már az alcor itthonról....

még egyszer nagyon köszönöm.
:R :R

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#71331) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Asus Zenpad 3S 10

Hosszas oda-vissza telefonálgatás után az Asus magyar képviseletének legfelsőbb köreiből azt az információt kaptam, hogy hivatalosan a forgalmazása az aktuális csúcs- Asus tabnak valamikor május-júniusra várható.

Szóval hiú ábránd volt még a február végi előrejelzés is.
Ezek alapján én nagyon sajnálom egyrészt a történetet, másrészt attól is elnézést kérek, aki esetleg velem együtt felbuzdulva beleélte magát a Zenpad 3S-be. :(

(#71332) cidalain válasza Thomas16 (#71329) üzenetére


cidalain
veterán

Letezik dual os verzio is a hi8 probol, igen!
Hogy epp kaphato e valahol, az masik kerdes.
Gearbest, banggood kinalatat is nezegesd, ott is szokott lenni.

(#71331) HagaNRG
Szurkeimportban azert lehet hogy lesz korabban is. Ezt a magyarorszagi forgalmazasra kell erteni, gondolom, amit mondtak neked.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71333) tboy93 válasza HagaNRG (#71324) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jo gep lesz, ha majd kaphato lesz itthon :D

(#71334) HagaNRG válasza cidalain (#71332) üzenetére


HagaNRG
őstag

Természetesen a hivatalos forgalmazásra gondolok.
De a szomszédos régiókban sem jobb a helyzet, pl. Szlovák multiknál sincs még sehol, amik Media-Edigital szintnek számítanak ott, néztem...

(#71335) hbala válasza HagaNRG (#71334) üzenetére


hbala
aktív tag

Amazon.de-n van, ráadásul 64gb-os: [link]

(#71336) konradl válasza hbala (#71335) üzenetére


konradl
tag

Sziasztok!

Keresem a (Magyarországon elérhető) 5 ghz-es wifin is működő "legolcsóbb" android tabletet.
Idáig T230-asokat használtunk a samsungtól 38-43e között, ezek sajnos kifutottak már.

Ötlet az utódjára?

Előre is köszönöm!

"Okos légy, mert hülyéből sok van"

(#71337) VD válasza HagaNRG (#71334) üzenetére


VD
őstag

Jobb a helyzet, Ausztria Media Markt, 399EUR volt az LTE variáns novemberben! Most januárban a Németeknél szintén volt.

(#71338) cidalain válasza konradl (#71336) üzenetére


cidalain
veterán

Az utodja, az SM-T280. Meg kell nezni a wifi specifikaciojat.
Arban alatta csak gyengebb kijelzoju gepek vannak, meg ennyi rammal sem.

Esetleg a Lenovo tab3 8, ami kicsit nagyobb, kicsit meg tobb ram ugyanannyi penz. De itt is meg kell nezni a wifi szabvanyt.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71339) BBéci


BBéci
titán

Sziasztok!
7 colos tabletet keresek, követelmények:
WiFi
3G (esetleg 4G/LTE)
GPS, GLONASS
Ár maximum 50000 Ft.
Asus Zenpad C7 Z170-ről mi a véleményetek?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71340) cidalain válasza BBéci (#71339) üzenetére


cidalain
veterán

harmatos. az Intel Sofia soc nem egy erőgép.
Egy Lenovo TAB3-710I szerintem jobb választás, kijelző ugyanolyan kis felbontású, soc jobb, és olcsóbb is.
Az Asus teljes áron (50-ért) szerintem rablás, refurbishedként 35-ért is még sok, ha megnézzük hogy a Lenovo eleve ugyanazt tudja 30-ért.

8"-ban lenne jó választás, 4G is lenne, ráadásul 2GB ram, viszont picit az összeghatár felett van (54k)
Lenovo IdeaTab3 A8 TB3-850M (ZA180020BG)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71341) BBéci válasza cidalain (#71340) üzenetére


BBéci
titán

Úgy látom, a TAB3-710L nem GLONASS-képes, az pedig számomra nagyon fontos.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71342) cidalain válasza BBéci (#71341) üzenetére


cidalain
veterán

Valóban, a Lenovok ezt nem tudják, a 8-as sem amit írtam.
Viszont ha ez fontos szempont, akkor nem marad más választás, mint az Asus. Ami nem refurbként 50-ért szerintem drága.
A Samu SM-T285, ami még 7-es, és jó is, 4G meg Glonass is, de annak meg horror ára van.
Asus Zenpad 8 Z380KNL, de ez is már 60 fölött van. viszont legalább 2GB ram van benne

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71343) BBéci válasza cidalain (#71342) üzenetére


BBéci
titán

Erről mi a véleményed? [link]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71344) BBéci válasza cidalain (#71342) üzenetére


BBéci
titán

A T285 határozottan tetszik, 47500 forintért megvehető, annyit szerintem bőven megér. Jó lenne a 2 db SIM foglalat, amit valamelyik fél órája nézegetett készülék leírásában olvastam, de megleszek nélküle.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71345) cidalain válasza BBéci (#71343) üzenetére


cidalain
veterán

Z170-ről írtam hogy harmatos, és túlárazott.
a T285-öt hol láttad annyiért, én 60 körül látom?

upd: ja látom kis GSM boltokban adják ennyiért. itt a garanciára kell figyelni, előfordulhat hogy a készülék szürkeimportos, így a 2 év gyártó garancia nem biztos hogy vaonatkozik rá, vagy úgy vonatkozik rá, mint a hivatalos viszonteladótól vásárolt esetében.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71346) balazs1011


balazs1011
aktív tag

Sziasztok.

50-70 ezer közt keresek tabletet.
8-10" képátló
WiFi és LTE képes legyen
Nagy akku legyen benne
GPS legyen benne

Nagyjából ennyi ami fontos lenne, de meghallgatok minden opciót.
Még csak ismerkedek a tablet világgal.
Segítséget előre is köszönöm.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#71347) Lacielvtárs válasza balazs1011 (#71346) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia, tapasztalatból mondom:
"50-70 ezer <<<--- itt hajlik el a dolog ...
8-10" képátló
WiFi és LTE képes legyen
Nagy akku legyen benne
GPS legyen benne"

szerintem áldozz kicsit többet rá, meg fogja érni :K
ui.: nem sokára jön a hozzáértő kolléga és mondja majd a jókat, én is rendszerem figyelem miket ajánl :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71348) balazs1011 válasza Lacielvtárs (#71347) üzenetére


balazs1011
aktív tag

és mennyivel hajlik el a dolog? :)

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#71349) Lacielvtárs válasza balazs1011 (#71348) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez az én szubjektív véleményem, de olyan 100-120 ezer között érdemes nézelődni, ha 10 colosban gondolkodsz
az LTE tudás alapból 10-15 ezres felár :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#71350) cidalain válasza balazs1011 (#71346) üzenetére


cidalain
veterán

ez a keret csak 8"-os tabokra elég, ez jöhet szóba
Lenovo tab3 8 TB3-850M
Asus Zenpad 8 Z380KNL
Lenovo Yoga Tab3 8"
Mindegyik 4G képes, és 2GB ram van bennük. átlagos gyorsaságúak. a csúcsgépek ebben a méretben is 100 fölött vannak.

10" esetén mégis van egy ami beleférhet a keretbe, de nem mai darab már
Lenovo TAB2 A10-30 X30L
A következő 10-es versenyző már 110-be kerül:
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (SM-T585)
És ezek is teljesen átlagos erősségűek, átlagos feladatokhoz, nem hardcore játékhoz pl

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.