Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55901) gps76


gps76
őstag

Debreceni nagyobbik tacskóban az Op3ndott tablet 20900,nemrég jöttem haza,volt még jópár belőle.

(#55902) kpityu2 válasza kelzsoca (#55900) üzenetére


kpityu2
őstag

A 100qcr-en nincs mód ilyen tárhely tili-tolira?

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#55903) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Kisgyereknek nézek tabletet. Csak játszani kéne (egyszerű játékokkal), filmet nézni, youtubezni, fotózgatni meg ilyenek. Milyet érdemes venni, ami jól használható ilyen egyszerű célokra? Amit elsőre láttam, hogy jónak tűnik paraméterek alapján laikusként az ez: Láttam még Samsungokat ilyen árban, de azok csak dual procisak.
[link]

Üdv Fishor

(#55904) psykie


psykie
aktív tag

Sziasztok!
Tablet vásárlásán töröm a fejemet, de nem tudom mi lenne a helyes választás.
Annyira nem követtem a tabletes piacot, eddig nem érdekeltek.
Kb.25-30 ezret szánnék majd rá.
Amit eddig nézegettem ASUS MeMO Pad 7, Lenovo A3300 / 3500, WayteQ xTAB-7Q / 8Q
Valamelyik nap viszont ráakadtam a neten egy 10colos tablettre nagyon kedvező áron, de nem tudom milyen lehet, nem nagyon találtam róla semmit a neten.
YAMOTO LT1001 -ről lenne szó...
Allwinner A23 Dual core 1.5GHz Cortex A7, 1GB RAM, 8GB ROM, 10,1” Multi-touch érintőképernyő 1024x600 pixeles felbontással, Külső 3G modem támogatás
Mindez 28K-ért

(#55905) cidalain válasza tjb007 (#55886) üzenetére


cidalain
veterán

És ha szigorúan az árat nézzük, van ugyanúgy 20-ért a ConCorde Tab Ray ezt összevetve a Prestigio Multipaddal melyik a jobb választás?

Vagy kérdezhetném úgy is, hogy melyik SoC a jobb?
AllWinner A33ARM Quad-Core 1.3GHz vagy
ARM Cortex A9 Amlogic AML8726-MXS 1.5GHz, Dual Core
Végiggondolva lehet hogy inkább a négymagos proci a jobb a kisebb kijelzővel amit könnyebb meghajtani? Úgy tudom mindkét márkának van hazai képviselete, így a szervizelés is megoldott, tehát jobb mint valami kínai csoda. Illetve ConCorde-nál hogy 4.4 android van az előnyösebb mint a 4.1?

Munkatársam kerget ezzel a témával mert nagyon árérzékeny, mert 3 gyerek van :R
Így nem nagyon tud feljebb menni árban, mert az árkülönbséget is 3× kell akkor megfizetni.
A kölykök meg mindig a szülők telóján élősködnek. Egyszerűbb game, youtube, a nagyobb gyerek meg még net+facebook.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#55906) sb válasza tjb007 (#55886) üzenetére


sb
veterán

Köszi.
Itthon is elérhető márkákhoz képest rosszabb minőségi vagy minőség szórási szempontból a helyzet? Vagy egy Wayteq, Alcor, stb... is ugyanazt a szintet hozza (mivel nagyrészt ua. az "alapanyag" matricázva)?

Még mindig nem győztem meg magam róla, hogy jó-e 60-65k körül ilyet berendelni gari nélkül a jobb felbontás+erősebb soc miatt, vagy a főként netre használva inkább vegyek vmi olcsóbbat itthon, garival.

4:3 méretben (és nagyobb felbontással) itthon látok még 1-2db RK3188-as modellt is, de attól már tartok, hogy nem lesz sokáig elég erőben, még játék nélkül sem. Árban pedig nem sokkal olcsóbbak. (A maradék ami olcsó az meg 16:9, vagy 4:3, de 1024x768)

(#55907) z00li válasza tjb007 (#55896) üzenetére


z00li
senior tag

:R

(#55908) csendes válasza psykie (#55904) üzenetére


csendes
őstag

Ezért a tabletért ez nem kedvező ár. A külső 3G modem támogatás magyarul annyit jelent, hogy nincs benne 3G modem, OTG-t tud, amin külső modem vagy működik vagy nem. 1024x600 TN panel egy 10" tabletre nem ajánlott, pixeles és rosszul látható oldalról, alulról-felülről, mindehhez egy gyenge CPU-val. Az összeszerelés minőségéről pedig a noname márka nem sok jót ígér. Ha megnézed, hogy milyen webshopok árulják, akkor az is kérdés, hogy sikerül-e a garanciát érvényesíteni szükség esetén.
Amiket előtte felsoroltál mindegyik sokkal jobb felhasználói élményt ajánl, nagyjából hasonló áron.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#55909) BaginZe válasza tjb007 (#55886) üzenetére


BaginZe
tag

Ár/érték arányban ezeket találtam jónak, de egyik sincs dícsérve általatok:

cube talk u65gt

alcor zest q933rs

Az itthoni "nagyobb" márkák hasonló tudású tabletjei ezekhez képest minimum 1,5-szeres áron vannak (de inkább több) és nem látom be, hogy mi pluszt kapok a pénzért cserébe....

(#55910) csudri válasza tjb007 (#55641) üzenetére


csudri
őstag

Na rábeszéltem apámat, hogy vegyük meg anyámnak ezt a Prestigiot, egyetlen kérdés marad csak, esetleg rá lehet kötni tv-re?

(#55911) WinZol válasza kelzsoca (#55900) üzenetére


WinZol
aktív tag

Szia!

Médi fogyasztásra és játékra minimum 8"-ban keresek Tabot.

A kettő közül melyik ajánlottabb:
Sony Xperia Z3 Compact Wifi vagy

Samsung Galaxy Tab S 8.4 Wifi ?

Árban mindkettő bruttó 100 000 HUF

A kettő közül melyik ajánlottabb?
A Sony mennyi garit ad?
Melyik készülék root-olható?
Mi a helyzet custom rom-mal?
Van-e jobb ajánlat hasonló árban?
Nexus 9 mennyiben jobb (ha elérhetővé válik?)

Köszi

WinZol

[ Szerkesztve ]

(#55912) kátú


kátú
őstag

Sziasztok, Samsung Galaxy Tab 3 lite hoz milyen bluetooth egeret vegyek?

It still works!

(#55913) csendes válasza WinZol (#55911) üzenetére


csendes
őstag

Samsung 8.4 Wifi a kettő közül
Z3 compact-ra 1 év a garancia edigital-ban, de kiterjeszthető
Rootolható mindkettő
Mihez kell custom ROM?
Szerintem az Z3 Compact LTE verziót érdemes megfontolni, de lehet, hogy nincs rá szükség.
Esetleg Xiaomi Mi Pad (a Nexus 9-hez hasonlóan Tegra K1-gyel) [link][link]
Nexus 9 akku papíron erősebb (a gyakorlatban viszont a Tegra K1 SoC és a nagyobb kijelző többet is fogyaszt), jobb a GPU, és közvetlenebb, hosszabb ideig tart a szoftvertámogatás (ezekben jobb, a többiben meg inkább gyengébb) [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#55914) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok :) kineztem ez a tabletet:EVOLIO X8, Wi-Fi, 7.85" IPS, Quad Core RK3188T 1.4GHz, 8GB, 1GB, Android Jelly Bean
33 ezer ahol en akarom venni. Van jobb ajanlat ennyiert?

SM s21+

(#55915) psykie válasza csendes (#55908) üzenetére


psykie
aktív tag

Szia!
Köszi az infokat!
Ezek tükrében már töröltem is a "listámról"
Esetleg hasonló árkategóriában mi az ami még elfogadható minőségű a felsoroltakon kívül?

(#55916) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv
Érdekelne milyen tabot érdemes megvenni mostanság.Böngészés és e-book olvasás a fő irányvonal.Mit tudtok ajánlani ami Valóban működik is?7-8 " kijelző méret körül.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#55917) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, max 80k-ig, magyar beszerzésű, 10"-es méretű és fehér színben is rendelhető jó ár/érték arányú tabot tudnátok ajánlani?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#55918) ClioRS válasza csudri (#55910) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem lehet.

(#55914) dongasre
Inkább Wayteq 8Q, ha nem fontos a 4:3-as kijelző.

(#55915) psykie
Nem nagyon van más.

(#55916) viperabácsi
Kellene egy árkategória, mert 25 ezertől egészen 100-ig lehetne sorolni :)

(#55917) Edenyke
Ha nem akarsz játszani nagyon: Asus Transformer Pad TF103CX. Ha játszanál, de elég a középkategória, akkor Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Ha ez kevés, akkor Asus Transformer Pad TF303K, bár ez a keret felett van egy 10-essel.

(#55919) Kucsmagomba


Kucsmagomba
csendes tag

Sziasztok, most jártam a médiamarktban és kicsit tapiztam a tabletket.
Kértem ugyan tanácsot az egyik eladótól, de a válaszai alapján úgy éreztem, hogy így néhány hónap fórumolvasgatás után én többet tudok a témáról..
Az LG Gtab 10.1-hez az van írva, hogy az TFT kijelzős, a mellette levő 8.3 meg IPS..kérdem, hogy hát én úgy tudtam a 10.1 is IPS. Neeem..nézzem csak meg, a 8.3-nak mennyivel jobb a képe..
(No igen, mert a ppi dupla akkora..)
Ahogy próbálgattam pl a kamerát a 10.1-esen, többször is kiugrott a programból..és valami olyasmit írt ki, hogy "TACT leállás.." Aztán volt olyan, hogy készítettem egy képet, de a galériában nem jelent meg, hanem csak valami rajzolt hegycsúcs...
Értetlenül állok a jelenség előtt, de ezek nem voltak szimpatikusak benne..

(#55920) Zirowe válasza ClioRS (#55918) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#55921) viperabácsi válasza ClioRS (#55918) üzenetére


viperabácsi
addikt

Wayteq xTab-100 QCR 16Gb ezt néztem.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#55922) fezsoo válasza csendes (#55632) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Na tegnap eljutottunk egy Media Markt-ba. Körbe néztük a kínálatot. Megtapogattattam pár tabletet. De azért én is körbe néztem :)

A kiinduló keret max 40k volt.

Eladó segítségét is kértük hogy mit ajánlana.
Nagyon erőltette volna a SAMSUNG Galaxy Tab 4 7.0 mert most 50k helyett csak 40k kerül

Meg a LENOVO IdeaTab A3300 7" Wifi + 3G Mert ez most + ajándék JBL headset + Samsonite tokkal is csak épp 40k.

Nagy hülyeséget nem mondott. Mondjuk fiatal volt. Lehet érdekelte is ez a témakör. Csak azt nem értem ha az ember elmondja mit szeretne és mennyiért... akkor miért nem értik meg?

Végül is a kiszemelt ASUS MeMO Pad 7 lett.
Ahhoz képest hogy csak 2 magos nagyon jól összetett szerkezet. Mellette szólt még a 2 év garancia is. Plusz a maradék keretből még egy tok is lett. Meg még pénz is maradt! Mindenki boldog volt a végén :)

Egy dolog érdekes volt a végén. Akikkel voltam kérdezte a kasszánál hogy esetleg táska nem jár e.. A válasz az volt hogy 50Ft/db.. Új Német főnök van, aki azt mondta nincs tovább ingyen táska :DDD

A döntéshez a segítséget köszönjük szépen.
További szép napot mindenkinek :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#55923) WinZol válasza csendes (#55913) üzenetére


WinZol
aktív tag

Samsung 8.4 Wifi a kettő közül
Z3 compact-ra 1 év a garancia edigital-ban, de kiterjeszthető
Rootolható mindkettő

A root egyiknél sem jár garancia vesztéssel?

A Samsung S 8.4 a kijelzőn kívül miben jobb?
(Csak a samsung garanciával fenntartásaim vannak!
Vagy ez már a prémium (csere) garancia kategóriás?)

Köszi

WinZol

(#55924) ClioRS válasza Kucsmagomba (#55919) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem mindegyik ilyen, sőt, amik ki vannak állítva olyan dolgokat produkálnak, amik nem nagyon jönnek elő valós használat során. Milka 78-nak van itt a fórumon, dícséri eléggé. :K

(#55921) viperabácsi
Teszt
Mondjuk 7-8"-t írtál, ahhoz képest ez 10-es :)
De ha árat nézzük, akkor mondjuk az LG G Pad 8.3

(#55923) WinZol
A Samsungnál biztosan azzal jár, Prémium garis egyébként. Sony-t nem tudom, van olyan termék, aminél nem állítható vissza a gyári állapot, így bukó a garancia, ennél nem tudom hogyan van.

[ Szerkesztve ]

(#55925) viperabácsi válasza ClioRS (#55924) üzenetére


viperabácsi
addikt

És amit én írtam 30k ért kézbe kapva? 4.2 van rajta itt azt írják azzal jobb sokkal.

[link]

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#55926) Tosee


Tosee
őstag

Üdv!

Egy kislánynak (általános iskola első osztályos) szeretnék meglepetést szerezni karácsonyra!
Tabot szeretnénk vásárolni neki, amit igazából játékra, illetőleg mese vagy egyéb videók nézésére használna legfőképpen!
Melyiket tudnátok ajánlani max 30-ezerig?

Ezeket nézegettem:

WayteQ xTAB-7X Quad GPS + 3G tablet, fehér (Android)
WayteQ xTAB-7Q GPS tablet, fehér (Android)
WayteQ xTAB-8Q GPS tablet, fehér (Android)

Az első két tablet között ahogy nézem csak 3G-be van eltérés! De a 3G ben létfontosságú!
Utóbbi kicsit drágább, de nem tudom megérné-e egy ennyi idős kislánynak ezt a felárat...
Ha esetleg van jobb alternatíva ilyen árkategóriában akkor szívesen várom!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#55927) csendes válasza Kucsmagomba (#55919) üzenetére


csendes
őstag

Nem tudom, hogy mit láttál az MM-ben, de az LG G-TAB 10.1 (V700) IPS kijelzős: [link].

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#55928) ClioRS válasza Tosee (#55926) üzenetére


ClioRS
őstag

Jókat néztél, de nem teljesen tiszta, hogy most kell a 3G, vagy nem? :)

(#55921) viperabácsi
30-ért más tészta azért, mint 70-ért. Szerintem olvass bele a fórumba, ha úgy gondolod, hogy vállalod az esetleges akadozásokat, akkor megérhet annyit.

(#55929) Tosee válasza ClioRS (#55928) üzenetére


Tosee
őstag

Igaz... elírtam bocsi! :B
Gondolom nem létfontosságú, de azért egyeztetés alatt van már a szülőkkel! :)

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#55930) tjb007 válasza Kucsmagomba (#55919) üzenetére


tjb007
nagyúr

Végül is hülyeséget nem írtak, mert az IPS is egy TFT paneltechnológia (ami nem keverendő a TN-nel).

(#55926) Tosee

Az első kettőben a processzor is más, valamint a rendszer verziója is eltér.
Mivel a 3G nem létfontosságú, így érdemesebb inkább a másik kettő közül választani egyet. Hogy melyiket, azt már elég könnyen el lehet dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#55931) csendes válasza WinZol (#55923) üzenetére


csendes
őstag

De, garanciavesztéssel járhat.
Prémium garancia általában nincs, ez forgalmazótól is függ, pl. az MM-ben lehet venni "Garancia Plusz" szolgáltatást: [link]
Közvetlen összehasonlítás: [link][link]
Exynos 5420 (S8.4) és Snapdragon 801 (Z3 Compact) benchmark adatok: [link] [link]
A kijelző sokkal jobb :K.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#55932) tjb007 válasza csendes (#55931) üzenetére


tjb007
nagyúr

A prémium garancia nem a forgalmazótól függ, hanem a gyártótól, disztribútortól.
A Samsungnál van prémium garancia, de csak assistance, helyszíni javítás az újabb modelleknél már nem igényelhető (legalábbis a Samsung oldala szerint).

(#55933) csendes


csendes
őstag

Aki olcsó 7" IPS kijelzős tabletet keres netezni, skype-ra, most akciósan webshopból, 14 napos elállási joggal (törvényi előírás) 25 ezer Ft: [Lenovo A3500L]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#55934) csendes válasza tjb007 (#55932) üzenetére


csendes
őstag

Köszönöm a pontosítást, a szóban forgó Samsung Galaxy Tab S 8.4 modellre általában nincs, de bizonyos forgalmazóknál lehet kiterjesztett garanciát vásárolni :R Az újabb modellek közül van amire igényelhető, például a Galaxy Note 10.1 2014 Edition tabletekre.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#55935) ClioRS válasza tjb007 (#55932) üzenetére


ClioRS
őstag

Ezt hol olvastad, hogy nincs az újakra prémium gari?

( #55934 ) csendes
A.kiterjesztett garancia meg a prémium gari nem ugyanaz jelen esetben.

[ Szerkesztve ]

(#55936) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv!

Üzemidőt tekintve melyik tablet a legjobb választás?
Lenovo a7, wayteq 8q, Galaxy tab 4 7.0, vagy LG Gpad 7.0?
Olyanra lenne szükségünk, ami átlagos felhasználás mellett a legtovább bírja. Talán azt olvastam, hogy a tesztekből a tab 4 jön ki legjobban. A 40 ezer körüli kategóriákban ezeket néztem. Most a tab 4 40 rugó a MM-ban. Szerintem így most lehet az a legjobb választás. De szemezek még az lg-vel is!

(#55937) tjb007 válasza ClioRS (#55935) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van prémium garancia, csak helyszíni javítást nem lehet igényelni. Ha megnézed a listát láthatod, hogy egyik 2014-es modell sem szerepel rajta.

(#55936) nagypasztor

Az LG is elmegy akár 9 órát és még a processzor is erősebb benne. Én inkább azt ajánlanám.
A másik kettőnél (Lenovo és WayteQ) inkább a 6 óra jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#55938) Nova96


Nova96
őstag

Minnel jobb tabletet vennék tesomnak, eddig nexus 7 tabletje volt, de meghalt.
30-35e van rá. (7colos max. 8,3)

(#55939) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Egy kis segítség kellene.

Max.20-25k-ért szeretnék venni valami táblagépet 7"-os mérteben. Ebből az árból kellene kihozni a legtöbbet. Mindenképpen új és hazai boltból a gari miatt.

(#55940) kátú válasza bozsozso (#55939) üzenetére


kátú
őstag

Wayteq 7q

It still works!

(#55941) ClioRS válasza tjb007 (#55937) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem lehet, hogy csak nem frissítették a listát?

(#55942) cidalain válasza nagypasztor (#55936) üzenetére


cidalain
veterán

LG 7.0 nalam 11 ora 27 perc uzemidonel van most 60% kepernyoidovel 55%-os fenyero mellett, es meg van 22% az akkuban. Altalanos felhasznalas nalam: face, mail, netezes, youtube, egyszerubb game... Altalaban mindig hasonlo ertekek jonnek ki.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#55943) martina79


martina79
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, két kiszemelt van:
-lenovo A3500
-asus memopad me70c
Gyereknek szeretném, elsősorban playstore játékok, videók. Vagy,ha van jobb ebben az árban, nagyon nem értek hozzá és nem szeretnék mellényúlni! Fontos lenne az időtállóság és megbízhatóság is! Bocs a regényért! Köszönöm, ha segítetek!

[ Szerkesztve ]

(#55944) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Szeretnék egy tabletet venni maximum 42-43 ezer forintig. Ipon-on nézegettem, de mivel még nem volt tabletem ezért nagyon nem is tudok hozzászólni a dolgokhoz. Az nem gond ha kamera terén nincs a toppon, mert van telefonom ha valamilyen képet kellene csinálni. Inkább filmnézésre netezésre használnám, meg egy kis játékra. Azt meg telefonon 4 colon nem olyan jó :D

[ Szerkesztve ]

(#55945) motoflug válasza csendes (#55933) üzenetére


motoflug
őstag

Ez játékra is jó?

(#55946) Milka 78 válasza #65388800 (#55944) üzenetére


Milka 78
nagyúr

8 colon Wayteq 8q 32 ropi.Mindenre megfelele és a játékoknál sem jön zavarba.
(Már láttam az első szerkesztésednél,mert ugye előtte csak a max ár volt feltüntetve)
xpeke : Szintén 8q vagy a G Pad 7.0.

[ Szerkesztve ]

(#55947) xpeke


xpeke
csendes tag

Hello 40 000 ft (MAX) értékben lenne szükségem tabletra, játék, olvasás a fő szempont csodát nem várok csak a legjobb vétlere vagyok kíváncsi.

Köszi!

(#55948) #65388800 válasza Milka 78 (#55946) üzenetére


#65388800
törölt tag

- hány hüvelykes legyen a kijelző?
Hát ebben az árban 7-8 körül láttam :)
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
új
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
itthon
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
jobban netezés, filmnézés meg egy kevés játék
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
42-43 ezer forintot

Most minden benne van :D

Szerk.: Látom, hogy előbb olvastad a rövidebbet mint a szerkesztettet csak későn jöttem rá hogy kevés amit írtam. Aztán mire leírtam láttam hogy már javítottad :D

[ Szerkesztve ]

(#55949) bozsozso válasza kátú (#55940) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm, megnézem.

(#55950) Milka 78 válasza #65388800 (#55948) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ezt össze hoztuk :DDD

Nova96 : Ennyiből megintcsak a Wayteq 8q jön ki,de egy Nexus (2013?) után nehéz bármit is ajánlanom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.