Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54591) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok.

Felmerült bennem az igény hogy lecserélném az ipad air 1 em mert a tabot leginkább(90%) játékra használom és IOSre nincs az a választék mint androidra.
Kínai gazdaságos megoldást keresek. Telefonom is ilyen, korábbi is az volt és nincsenek ellenérzéseim velük kapcsolatban. Természetesen nem a leggagyibbat szeretném.
Cél hogy játékra ideális legyen 10 col körüli méretben(ha nem dobja meg nagyon az árat lehet picit nagyobb). Viszont nem tudom milyen SOC al szereltek a legjobbak mostanság.
Elképzelés valamilyen 8 magos tablet. jó minőségű nagy fényerejű kijelző. Felbontás nem szükséges a létező legnagyobb hogy ne terheljük a SOCot fölöslegesen a sok képpont számolással 3Dben ekkora méretnél full hd bőven sok az én szememnek..
-ramból 2 gigánál kevesebb nem játszik.
-ROMból 16 minimum(ebben az esetben lehessen bővíteni 32 essel legalább) de inkább 32 GBos.
-nagy aksi
-nem ormótlan kinézet. (relatíve kis kávájú nem bazi vastag.tudom hogy ipad air kinézet elvárás az túlzás de közelíteni minél jobban próbáljuk)
-Sim kártya foglalat nem feltétel de nyugodtabb lennék ha lenne.
-kamera lényegtelen.
-Árban 100K nál többet nem akarok rá költeni.

Ha van konkrét tipus javaslat azt megköszönöm.Ha javaslat is van honnan rendeljem mégjobb.
Ha csak SOCra javaslatot tudtok azt is szívesen veszem már.

Köszi Ityam

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.