Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54201) _snapi_


_snapi_
újonc

Sziasztok! Lenne egy kis problémám, lehet, nem ide kéne, de nem találok jobb topicot.
A cucc a következő: Alcor (MID) zest d740 (dualcore 1,5ghz 1gb ddr3, mali 400 mp-2, "7 tft, 5 órás aksi
A problem: A napokban elromlott a pc-m, ezért igen intenzív használat alák került az említett tábla. Egy idő után azt vettem észre, hogy 81% nál kattan egyet a hangszóró és kikapcsol. (Hirtelen, nem az android állítja le.) Bíztam benne, hogy ez valami kis hirtelen áram kimaradás volt (naívan) majd a szervíz aszt mondta, hogy a cucc prociának áram igéníe valamiért meg nőtt... (tervezett elévülés... :W ) Erre kicserélték az akksit sújos áron, (mvel a gari 2 hónapja lejárt...) és működött 1 napig majd megint, a már említett problémát produkálta... Mit tegyek??? Ha a cpu órajelét lehúzom (800Mhz-alatt nem jelentkezik a probléma) működik teljesen jól, de úgy lassabb... Mit ajánlotok, mit tegyek? Újra nincs pénzem, inkább géphez vennék cuccot, de ahhoz sinc elég rongyom... ???

[ Szerkesztve ]

Cz.M.

(#54202) sssirius válasza Azolcsóság (#54199) üzenetére


sssirius
tag

Köszi a választ!
A két ippo nagyon hasonlónak tűnik. Amúgy az 1GB RAM-al nem szokott gond lenni?

(#54203) LordPorcio


LordPorcio
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Barátnőmnek van egy Asus memopad 7-ese (me173x) Egy ideje írogatta a rendszer rajta hogy frissítse (ota) és rányomott, hogy oké frissítse. Letöltötte, majd kiírta, hogy újra kell indítania. Eddig oké is de itt jött a probléma. Azóta csak a kis androidos ikonig tölt be (hasa nyitva van és ott forog valami) lefut alatta egy zöld csík, majd kezdi előröl, nem tud továbblépni.

Van ilyenkor valami lehetőség, hogy meg lehessen csinálni factory reset nélkül? Mert a fotói nincsenek lementve róla és azokat szeretné megmenteni. Tudtok rá mondani valami ötletet?

Előre is köszönjük a segítséget!

Üdv, Norbi

Psn név: LordPorcio

(#54204) kátú válasza LordPorcio (#54203) üzenetére


kátú
őstag

Recovery t eltudod érni rajta?

It still works!

(#54205) Milka 78 válasza TGWH (#54197) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hát 20ropiért jó sok kompromisszumot kapni. Komolyabb játék (pl Real Racing 3,GTR2)kizárva,de azért egyszerűbb motyókel fotnak rajta menni.
Prestigio MultiPad 7.0 HD+ PMP3870C.Egész jó kis gép és bár nem ips paneles,még is egézs jó képe van.Az árkategóriához mérten elég jó bírja az aksi is,1 év alatt nem nagyon halottam rá panaszt (édesanyámnak vettem).21 ropi 2 év garival.
20 ropiért van még Beex S5 ami egész tűrhető a leirtak alapján,de kézben még nem volt...
A Myaudiót messze kerüld el,mert azon felül hogy ipari hulladék,de még egy csaló banda is a szervíz terén nem rettenek vissza a hamisitástól sem.
Különben meg legyen az a 20 inkább 24 és vegyél egy Wayteg xTab 7q-t.Normális soc,normális ips képernyő ezen már akár játszqni is lehet és még gps is van benne.

Win-es tab lehet jobb főleg,hogy 60-70 től kezdenekés 80ért egész tisztességes darabot is láttam :K

(#54206) LordPorcio válasza kátú (#54204) üzenetére


LordPorcio
csendes tag

Sajnos nem jön be, egyből elkezdi ezt a képernyőt:

Psn név: LordPorcio

(#54207) sith7 válasza Milka 78 (#54205) üzenetére


sith7
nagyúr

(#54208) DJosef


DJosef
őstag

Üdvözlet Urak!
A segítségeteket, illetve a véleményeteket szeretném kérni. Szeretnék vásárolni egy 7" tabot, és a két befutó az az LG G Pad 7 és a Samsung Tab 4 7.
Pro és kontra érveket szeretnék kérni tőletek. Amire használnám :Facebook, Twitter, fórumozás, böngészés, néha film, játék szinte soha.
Előre is köszönöm!

Forget about it

(#54209) alitak


alitak
senior tag

Sziasztok,

van egy Asus notebook-om (2007-es), amit 30e forintért hirdetek. Cserére ajánlottak egy 2 hónapos, hibátlan Sony Xperia Z2 tabletet. Mennyire biztosan átverés?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#54210) TGWH válasza Milka 78 (#54205) üzenetére


TGWH
őstag

Köszi, a cortex proci ismerős, az atom-ról nem tudom mennyire jó ahhoz képest, mint ami a másik kettőben van (vagyis egyik négymagos, így maradjunk annál, a másik kettőnél melyik a jobb?).
Myaudio-t akkor kerüljük.
30 ezres témában is volt családon belül kérdés, melyik jó, mondtam én megnézném van-e jobb a samsung-nál, mert annak a marketingje azért elég nagy :D maradnak a samsung-nál, tehát nem kérdezem meg van-e jobb 30 ezres kategóriában, illetve már írtatok párat, ami nem samsung volt :D
Jólvan, akkor wines nem játszik, csak gondoltam megkérdezem, azt hittem ennyire azok nem húzósak, a 14 ezres wines telefonokat is úgy dobja oda az usernek valamelyik mobilcég a reklámjában :D

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#54211) jukar69


jukar69
csendes tag

Sziasztok!
A napokban rendeltem egy tabletet az aliexpressről.[link]
Akadt egy kis problémám a készülékkel.
A hardver része ok, de szerintem barkácsolt rom van rajta és akadozik.
A googleplay sürün leáll ill. a programok is leállnak időnként.
Érdeklődnék, hogy valaki tud e segíteni ehhez a kínai tablethez romot szerezni?

(#54212) Azolcsóság válasza sssirius (#54202) üzenetére


Azolcsóság
csendes tag

Szinte ugyanazok, csak az olcsóbbikban nincs ugyebár GPS. Ha számít :)
1GB RAM kell, de viszont a 2GB RAM meg már szintén egy más árkategória. Ilyen áron négymagos, 1GB RAM-os tableteket lehet vásárolni. Szerintem jó választás az IPPO.

(#54211) jukar69
PM Megy

[ Szerkesztve ]

azolcsosag.hu - Rendelés Kínából (mobil,tablet,kütyük), levásárolható vám, PH!-soknak egyéni árak (írj)

(#54213) Zeki válasza jukar69 (#54211) üzenetére


Zeki
nagyúr

Csak és kizárólag tőle. Akitől vetted. Az akitől vetted, NULLA értékeléses. Nagyon bátor vagy.
Lehet hogy hamisítvány. Lenovo A101 nincs is.
Szóval gyanús hogy megsz.pattad önmagad.

(#54214) csendes válasza jukar69 (#54211) üzenetére


csendes
őstag

Ez hamis, csak az eladó tudja talán, hogy mi van benne, de lehet, hogy ő sem.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#54215) pengwin válasza LordPorcio (#54206) üzenetére


pengwin
addikt

és ha végigmegy a kis folyamatjelző akkor sem csinál semmit?
Ne kapcsold csak úgy ki, firmware-t frissít ilyenkor.

Üdv, pengwin

(#54216) tjb007 válasza kátú (#54200) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-8Q

(#54206) LordPorcio

Tehát lefut és újrakezdeni ?
Ebben az esetben szerviz, sajnos ezzel otthon semmit sem tudsz kezdeni.

(#54208) DJosef

Samsung Galaxy Tab 4 7.0
Pro:
- 1,5GB RAM
- jobb kamera
Kontra:
- gyengébb SoC (aka processzor)
- jóval magasabb ár, amit igazából semmi sem indokolna

LG G Pad 7.0
Pro:
- erősebb SoC
- jóval alacsonyabb ár
Kontra:
- fél gigabyte-tal kevesebb RAM

Minden más egyéni megítélés kérdése.

(#54209) alitak

Egy az egyben, semmi ráfizetés ?
Gyanúsnak gyanús, de nem feltétlen átverés. A lehetőségeket nem szeretném felsorolni, sokáig tartana; mindenesetre ha belemennél csak személyesen intézd a cserét.

[ Szerkesztve ]

(#54217) csendes válasza sssirius (#54198) üzenetére


csendes
őstag

30 ezer Ft alatt szerintem 9-10" kijelzővel esetleg a hardveraprón kifoghatsz egy jó darabot. Ha újat és használhatót szeretnél ennyi pénzért, akkor 7"-t érdemes venni.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#54218) Csendeske válasza LordPorcio (#54206) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Akkor nem marad más, mint a rendszer újrarakása. Legalább is ha nem éred el a recoveyt.
Megpróbálhatod azt, hogy óvatosan lepattintod a hátulját és pár percre kiveszed az akksit!

(#54219) LordPorcio válasza pengwin (#54215) üzenetére


LordPorcio
csendes tag

Ha végigmegy akkor mintha frissítene a képernyő és kezdi előröl a csík, és ez megy újra és újra.

Psn név: LordPorcio

(#54220) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
ismerosom felesege leszavazta a wayteqet...mert o "markahű" es samsungot szeretne...probaltam magyarazni h nem jar jol...no mindegy...
szoval szerintetek 35e. max összegért most mi a legjobb samsung választas?

udv
b.

(#54221) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Tablet vásárlásán gondolkodom, de nem vagyok biztos benne, hogy a laptopommal és az okostelefonommal szemben valóban ki is használnám-e. Néhány funkciója olykor-olykor nagyon jól tudna jönni, de csak ezek miatt megvenni pazarlásnak tartom. Párom számára mint e-book olvasó lenne hasznos, számomra pedig a tanuláshoz, mert ebben a szakmában munka mellett is sokat kell, és ha már egész nap ültem bent a munkahelyen, akkor otthon nem biztos, hogy megint begörnyednék a gép elé, de muszáj, mert a tananyag online, nyomtatás szóba sem jöhet, hatalmas mennyiség és interaktív.

Ezen túl biztos tudnám hasznosítani a munkám során is, de számomra biztosan nem vált ki egy laptopot, hiszen nekem még a soros port hiánya is nagyon fájó pont a mai gépeknél, mert nagy szükségünk van rá hálózati eszközök konfigurálásánál.

Van esetleg valahol egy jó leírás, amit végigolvasva el tudom majd dönteni, hogy szeretnék-e tabletre költeni, vagy egyelőre nem, szükségem van-e rá? A felsorolt elsődleges szempontok alapján mekkora gépeket érdemes néznem, 7" kicsi, igaz? És végül tudom, hogy ez egy Androidos topic, de megkísérlem megérdeklődni, hogy mi az Androidos és mi a windowsos tabletek előnye? Mindkét rendszert viszonylag alaposan ismerem, laptopon windows van, telefon pedig androidos, Nexus 4.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#54222) tjb007 válasza bazsimano (#54220) üzenetére


tjb007
nagyúr

Legjobb ? Inkább egyetlen. Konkrétan a Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Lite az, amiről szó van.

(#54223) bazsimano válasza tjb007 (#54222) üzenetére


bazsimano
őstag

igen en is ettol tartottam :)
koszonom szepen!

(#54224) kimista


kimista
aktív tag

Üdv.

Karácsonyra szeretnék tabletet venni páromnak. Segítsetek dönteni.

Kijelző mérete nem fontos, elég a 7 col is, de ha van nagyobb, nem gond.
2 giga ram legyen benne, vagy 1 giga, de akkor legyen rendesen optimalizálva.
Hazai garanciás legyen! Lehet kínai márka is, de ha beszarik, tudjam hova vinni.
Ár/Érték arányban legyen jó.

Max 30-at szánok rá.

Köszi!

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#54225) alitak válasza tjb007 (#54216) üzenetére


alitak
senior tag

Szia,

nagyon sokadik levélváltásra kiderült, hogy amúgy ő 80ért adná a tabletet, úgyhogy rá kellene fizetnem 50et. Így már reális a dolog, csak gyanús volt, hogy nem ezt nem említette meg, csak mikor már konkrétan rákérdeztem, hogy akkor most odaadja a tabletet az én notebookomért. Azt hittem, hogy én nem vagyok képben egyáltalán a tabletpiaccal.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#54226) kelzsoca válasza kimista (#54224) üzenetére


kelzsoca
félisten

30k-ért inkább 1GB RAM-al fogsz találkozni.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#54227) bizonytalan


bizonytalan
tag

Sziasztok, 14 éves gyereknek kellene tabletet (Myaudio Series9 10") lecserélni, mert nem elég, hogy újkora óta szar, most már döglődik is...
Facebook, chat, Youtube, esetleg egyszerűbb játék, zenehallgatás.
Három típust néztem :
[link]
Erre hétvégén volt 15%.
[link]
Gondolkodtam még W8.1-en is, ez is 15%-al olcsóbb volt hétvégén, de végül nem rendeltem :
[link]
Csak itthoni és új vásárlás érdekel.Szerintetek?

(#54228) tboy93 válasza kimista (#54224) üzenetére


tboy93
nagyúr

Múltkor találkoztam a tesco saját márkás tabletével (Op3ndott) és eléggé meglepődtem. Először kipróbálta és mit ne mondjak elég gyors. Kijelző is szép, nagy betekintési szög. Utána megnéztem az árát és meglepetésemre 30k csak :Y Én azt mondom tegyetek vele egy próbát, menjetek be egy tescoba és próbáljátok ki :K

(#54229) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

40k alatt kellene tabletet ajanlanom ismerosnek, én az asus memopad hd 7-et néztem ki. Van szerintetek jobb választás ennyiért? Abszolút az alap dolgokra kellene csak, semmi játék, csak net, fotonezes, skype.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#54230) tboy93 válasza Bdanyy (#54229) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezt szokták még itt sokan ajánlani :))

(#54231) Bdanyy válasza tboy93 (#54230) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#54232) tjb007 válasza A_ScHuLcZ (#54221) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs ilyen írás, de ezt amúgy sem egy más ember által írt írás alapján kéne eldönteni. Ezt neked saját magadnak kell eldöntened. Ha már van legalább egy olyan dolog, amire rendszeresen használnád, akkor érdemes elgondolkodni a beszerzésen. Abban az esetben viszont totálisan felesleges, ha havonta csak egy-két alkalommal 20 percre lesz bekapcsolva, a többi időt meg a fiókban tölti.

Azt, hogy mekkorát érdemes nézni megint csak te tudod eldönteni. Mindenkinek mások az elvárásai.

A két rendszernek meg a legfőbb előnye ugyanaz: az alkalmazások. Az egyiken az asztali alkalmazások is elfutnak, a másikra meg olyan alkalmazások is elérhetőek, amik előbbire nem. Mondjuk ezt most nagyon leegyszerűsítettem, természetesen vannak még előnyök-hátrányok.

(#54227) bizonytalan

Elég nagy a szórás méretben és árban is, szólva először ezeket kéne tisztázni.

(#54229) Bdanyy

A HD 7 helyett inkább már az ME176-os MeMO Pad 7-et érdemes választani. Ezen kívül ott van még az LG G Pad 7.0, és a WayteQ xTAB-8Q is. Mindegyik tökéletesen megfelel a leírtakra.

(#54233) csendes válasza bizonytalan (#54227) üzenetére


csendes
őstag

Először érdemes megkérdezni, hogy mekkora tabletet szeretne (7", 8", 10"), illetve milyen méretarányút (4:3, 16:10, 16:9), és az operációs rendszert is. Ha már hozzászokott egy 10" tablethez, nem biztos, hogy elégedett lesz kisebbel; illetve W8.1-re nem biztos, hogy elérhetők a kedvenc játékai, alkalmazásai.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#54234) bizonytalan válasza csendes (#54233) üzenetére


bizonytalan
tag

Én is inkább Androidot gondoltam, abból tudnál a linkelt Lenovo árán (-15%) jobbat?

(#54235) bizonytalan válasza csendes (#54233) üzenetére


bizonytalan
tag

Szia, a mostani 1024*768 10", IPS szép képpel, de ezzel eli mondtam minden jót. Legnagyobb baja a minősíthetetlen wifi. Nem lóg rajt egész nap, szerintem a méret nem döntő, a Lenovo leginkább a brutális akku miatt tetszene.

(#54236) csendes válasza bizonytalan (#54235) üzenetére


csendes
őstag

Ha nem lóg rajta egész nap, akkor a brutális akku annyira nem fontos, elég a jó akku. Olcsóbbak a Yoga-nál:
8" négymagos MTK, Mali 450 GPU: [Wayteq xTAB 8Q
10" négymagos Intel Atom SoC:
[Asus Transformer Pad (dokkoló nélkül)]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#54237) bizonytalan válasza csendes (#54236) üzenetére


bizonytalan
tag

Az Asus processzora jobb is a Lenovo-nál?

(#54238) csendes válasza bizonytalan (#54237) üzenetére


csendes
őstag

Papíron sokkal erősebb a négymagos atom Z3745 az MT8125-nél. Viszont néhány olyan alkalmazásnál, ami "natívan" csak ARM-ra érhető el, bináris fordítás kell, ami viszont lassú, de ilyenből egyre kevesebb van.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#54239) vieri2000


vieri2000
tag

Üdv! Szeretnék egy 9-10' tabletet a következő célokra internet(hírek olvasása, női oldalak megtekintése), facebook. Szeretném olcsóbban megúszni. Köszi a segítséget.

(#54240) tjb007 válasza csendes (#54238) üzenetére


tjb007
nagyúr

A gond nem a sebességgel van, hanem azzal, hogy a fordítás teljesítményigényes, "erőveszteséggel" jár, illetve, hogy ez sem 100%-os sikerességi aránnyal rendelkezik, így van olyan alkalmazás, amelyik el sem indul.

(#54239) vieri2000

Mennyit szánnál rá maximum ?

(#54241) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene.
Van valaki aki otthon van Myaudio tabletekben?

Firmware-t kellene frissítenem Series 9 908V-n de csak 908 DCC-hez van firmware.
Szerintetek az jó rá?

Sem a support sem a garis szervizüket végző cég nem mond semmit.

Előre is köszi!

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#54242) tjb007 válasza M5Norbi (#54241) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem jó rá.

(#54243) M5Norbi válasza tjb007 (#54242) üzenetére


M5Norbi
őstag

Király. Te többet érsz mint a Myaudio Support meg a Profiszervíz egyben :C

Nem tudod esetleg véletlenül hogy hol találnék rá megfelelőt? :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#54244) R.P.


R.P.
aktív tag

Sziasztok,

Sajat magam szorakoztatasara (tehat semmi komolyabb celom nincs vele, max. filmnezes, netezes, olvasgatas) szeretnek venni egy tabletet, meghozza 10"-es meretben. Ebayen talaltam (specifikacio alapjan) megfelelonek tuno darabokat, 20.000Ft korul. Az lenne a kerdesem, hogy szerintetek nagy riziko megrendelni pl. egy ilyen darabot?

Van rajta minden, mint a vasarban, es nem is tunik nagyon gyengenek hardveresen.

Mi a velemenyetek? Tudtok esetleg magyarorszagon kaphato alternativat?

Koszi elore is!

(#54245) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, az egyik haverom szeretné jövő hónapban a Lenovo tab S8 masinát megvenni. Mi a véleményetek a cuccról? Ajánlott?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#54246) tboy93 válasza R.P. (#54244) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! En mar tobb telefont es tabletet rendeltem kulfoldrol. Amit az altalad linkelt tabletrol gondolok:

- meg se fog jonni
- ha megjon vacak lesz, en is rendeltem mar 20k-ert tabletet, lassu es a kijelzoje forditott ips, nem 178 fokban jo, hanem 2 fokos betekintesi szoge van, sehonnan sem olvashato
- erre meg rajon az afa+vam, esetedben 6-7k

Inkabb nezz 7 colos tabletet ha szukos a keret :K

(#54247) vieri2000 válasza tjb007 (#54240) üzenetére


vieri2000
tag

max talán 40eft

(#54248) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Tablet vásárlás előtt állok és kérnék némi segítséget a legmegfelelőbb egyed kiválasztásában. Az alábbi feltételek a legfontosabbak:
- 10"
- új
- itthon szeretném megvásárolni
- az alábbi összeghez képest a lehető legfullosabb legyen
- 100k

(#54249) Milka 78 válasza R.P. (#54244) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A képernyő/felbontás egy forintot sem ér,pont úgy mint az aksi ami baromi kevés lesz egy 10 colos tabhoz.
Terméktámogatás mint olyan nem létezik és a garis ügyintézés is kérdéses.
Ami jó,már ha igaz...hogy egész jó kis soc van benn (első blikkre MTK 8127) ami röhögve elvisz egy ilyen alacsonyfeldrótozni.Akár még gyors is lehet...
Gondolom gyári rootolt gép,mert a flasplayert a 4.4-re nem lehet máshogy feldrótozni.
A kamu faktor meg majd kiderül (jön/nem jön/nem az van benne...de lehet okés az egész)

(#54250) keszo


keszo
őstag

Üdv
Segítsetek.

PRESTIGIO MULTIPAD COLOR 10.1 3G TABLET-ről lehet már valamit tudni?
Mennyi lesz az ára?

Egyáltalán mennyire ajánlott márka? Ajándékba lenne. 8-10" érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm.

Attila

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.