Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53978) stewe780 válasza tjb007 (#53928) üzenetére


stewe780
őstag

Ma sikerült megtekintenem ezt a galaxy 10.5-öt. Media Markt, megtapint, index.hu, vadul simogatom az ujjammal, kicsinyítem, nagyítom, hát erőlködött rendesen. Meg-meg állt gondolkodni... Na mondom ez nem egy űber, pedig az ára indokolná. Aztán jött az lg. Milka 78 leírása nagyon meggyőző volt, megnézem. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a 10-es nem volt kirakva, csak a 7-es, de úgy tudom ugyanaz a hardver van benne, még a kijelző felbontása is ugyanaz, csak a mérete kisebb. Kézbe vesz, index.hu, nincs net... :W Na mondom velem nem csesztek ki, itt a kiszemelt áldozat, nincs pin-es billentyűzűr rajta, ki kell próbálni. Még szerencse, hogy eszembe jutott a telómon a wifi megosztás. Még soha sem használtam, de most az 1szer jól jött. Egyből látta a világhálót :DDD , index.hu, megállt az élet... fel le simogatom, közelébe nincs az ujjamnak. Nagyításnál másodpercekre megállt, a gyors le fel scrollozást olyan késéssel követte, hogy eszméletlen. Már láttam a képet: karácsony este, szüleimnek átadom a nagybetűs INTERNETET, a jövőt!, amiről eddig még csak hallottak, majd apám megkérdezi, hogy mi ez a szar, és előveszi a napilapot a komódról... :DDD Aztán néhány hónap múlva elkezdik pedzegetni, hogy hogyan lehetne felmondani a hűségszerződéses internetet...
Szóval ebből galaxy 10.5 lesz, és még arra sem mondanám, hogy tökéletes, de az lg után visszakanyarodtam, és a samu már nem is volt annyira akadós. :N
Nem voltam eddig tabok közelébe, de egy index.hu-t nem bírnak scrollozni? Fekvő nézet, hogy több hasábos legyen, majd gyors fel le simogatás, és a csúcs is tab küzd mint az állat, a 80kHUF-os középkategória meg már nem is akad, hanem megáll gondolkodni. Szóval gyerekcipőben van még ez, de laptopot akkor sem veszek nekik, mert mire elmagyarázom nekik a dos-tól a windózig, én őszülök bele... :D :D

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Annyi kérdésem lenne még, hogy hol érdemes venni? Elhamarkodni nem akarom, hátha lesz még valami akció dec 24-ig. Én most olyan 125 környékén láttam a legolcsóbban, ami már létező bolt, nem valami panellakás telephellyel rendelkező webáruház a fenében. A másik, hogy itt lehet gond az olcsó szürke importos készülékből? Gariztatás esetén, vagy mondjuk, hogy egy frissítés után átvált mandarin kínaira, aztán majd szórakozhatok vele amíg a magyart visszateszem. Lehet nincs ilyen, eddig csak telókkal foglalkoztam, ott is Nokiákkal, és ott mind a garancia problémás volt, ha nem adtak magyar Nokia garipapírt, mind a nyelvet el tudta cseszi egy ilyen frissítés, szóval csak ezért érdeklődöm.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.