Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46057) tigri44 válasza DarkByte (#46049) üzenetére


tigri44
tag

Szia!A lányomnak vettem egy ilyet mármint Prestigio MP4 Quantum 7.85-öt és lassan egy hónapja használjuk.A chrome pont nem a kedvenc böngészőm ezen a tabon de nem azért mert lassabb lenne mint a gyári vagy a Dolphin amit szintén használunk rajta hanem a flash miatt.Azzal nem megy de egyébként jól működik nem akad nem fagy.Ami gondom volt a tabbal az a katasztrofális hangereje pl video/audio lejátszásnál.valakinek van erre valami ötlete hogy lehetne ezen javítani? Wifje jó családi házban udvaron ház előtt simán látja a routert és megy is a net böngészés, youtube ilyesmi.Én a hangerőn megfelelő lejátszóválasztással javítottam de pl mx playert szívesen használnám csak halk.Egyenlőre az ultimate media player a nyerő annál lehet állítani a hangerőt de biztosan van jobb megoldás is.Ha valakinek van ötlete...
Köszönöm
Ja a chrome simán ment ha különböző felhasználó nevekkel jelentkeztem be szinkronizált a megfelelő pc-n használtal.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.