Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39751) this is life válasza BeriHampeR (#39739) üzenetére


this is life
Ármester

Egyet azert megtehetsz a routerrel, a lokalizacional atallitod usara es akkor nagyobb erovel sugaroz .

Szlovibuki

Ha nem surgos a vetel akkor asus 10"fhd, samu galaxy tab 3 10" , csak meg kellene varni mig zuhan az aruk. Ha eleg a B brand tab is akkor wayteq 100qcr

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#39752) samgar


samgar
őstag

Sziasztok!
Samsung ativ tab es windows 8 rt-vel kapcsolatban kernek segitseget privatban! Elore is koszonom!

Oppo Find X5 PRO

(#39753) szlovibuki válasza this is life (#39751) üzenetére


szlovibuki
tag

Köszi a gyors reagálást! Elolvastam róla a mobilarenas tesztet és nem győzött meg. (ilyen kategóriában, ilyen hardverrel, ennyi pénzért ne akadazzon már, akár csak minimálisan is egy gép.) Tudnál valami mást ajánlani?

(#39754) this is life válasza szlovibuki (#39753) üzenetére


this is life
Ármester

Asus memopad smart , tegra 3 kozepes uzemido...amugy melyikre irtad hogy akadozik ? Ha a wayteq akkor arra mar jott sw update ami gordulekenyebbe tette, ha az atomos gepekre akkor passz, bar minden akados gepen lehet segiteni tobbe kevesbe...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#39755) this is life válasza szlovibuki (#39753) üzenetére


this is life
Ármester

Acer iconia a210 lenne meg tippnek.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#39756) Keresztapper válasza kaszas19 (#39731) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Nem! Nehogy feltedd!

Ha 3g verziód van (Everest), akkor ez kell neked.

És itt a Google Apps csomag hozzá.

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#39757) Keresztapper válasza KisApám (#39736) üzenetére


Keresztapper
senior tag

(#39736) KisApám

Egy próbát megérhet a frissítés.

(#39738) KisApám

Először is szögezzük le, hogy nekem nincs Xoom-om, csak a Cyanogenmod-ot ajánlottam, mert évek óta minden eszközömön használtam és szerintem az egyik legjobb megoldás a gyári szoftverek helyett.

A felrakása nem bonyolult, de oda kell figyelni.

Itt nézelődj leírás után, vagy a CM Wiki oldalán.

Légy figyelmes, mert téglásítani is lehet minden ilyen művelettel, ha figyelmetlen vagy!

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#39758) KisApám válasza Keresztapper (#39757) üzenetére


KisApám
addikt

Köszönöm a segítséget! :R :C

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39759) Keresztapper válasza KisApám (#39758) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Igazán nincs mit, de majd számolj be, hogy milyen lett így, ha másként nem, hát privátban.

http://palscoffeetech.com/

(#39760) szlovibuki válasza this is life (#39754) üzenetére


szlovibuki
tag

A wayteq-re irtam, hogy akadozik, a tesztben is irtak, hogy jott update, de azt is, hogy azzal sem 100℅os. Megnezem meg amit ajanlottal. Koszi a segitseget!

(#39761) Keresztapper válasza szlovibuki (#39760) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Egyik androidos eszköz sem az.

http://palscoffeetech.com/

(#39762) reflxx


reflxx
aktív tag

Hello! Milyen 10"-os tabletet ajánlanátok max 35ért? Lényeg hogy netezni lehessen wifi-n keresztül :D
:R

(#39763) tjb007 válasza reflxx (#39762) üzenetére


tjb007
nagyúr

Leginkább semmilyent, mivel ebben az árkategóriában ennyiért itthon normális 10 hüvelykest nem kapsz, de ha ennyire minimálisak az elvárásaid, akkor ránézhetsz erre: [link]

(#39764) kelzsoca válasza tjb007 (#39763) üzenetére


kelzsoca
félisten

Használtan azért lehet találni pár tabot, persze ha új kellene, akkor valóban szükös a keret.

https://vertigostore.eu

(#39765) pazirezz válasza reflxx (#39762) üzenetére


pazirezz
tag

vagy EZ mint előző "pepitában" .. bár ha itthon megveheted 1 év garival, minek rendelnél kintről :U

u.i. az előző kérdéses MyAudio-t volt szerencsém élőben is próbálni .. nem volt veszélyesen használhatatlan, szvsz ha csak "netezni kell" .. arra elmegy :DDD

https://m.facebook.com/paZirez

(#39766) sagesz93 válasza pazirezz (#39765) üzenetére


sagesz93
addikt

Nana, azert az rk3066 egy kicsit korrektebb soc mint az az 1 magos 1.2ghzes akármi. (Gondolom allwinner)
Kicsit nagyon.

(#39767) kaszas19 válasza Keresztapper (#39756) üzenetére


kaszas19
senior tag

És van benne magyar nyelv?

(#39768) spileraaa válasza spileraaa (#37144) üzenetére


spileraaa
senior tag

A heten max jovo hetne rendelek telefont tudnatok segiteni kivalasztani tabletre vedofoliat ? ( egyutal azt is rendelnek )

Elozmeny:

Az gond lehet ha 2 milimeterel kisebb a vedofolia

mert a vedofolia 113mm

es az en tabletem pedig
[link] 115mm

ha tudom ilyen dragak az univerzalis vedofoliak es nagyon keves a valasztek a legtobb ipad-re es galaxy tabokra van akkor rendeltem volna ezt is kinabol ...

majd ha rendelek ujbol kinabol par darab vedofoliat is fogok az mar biztos tudnatok parat ajanlani ? (innen rendelek nyar folyaman telefont es egyutal akkor rendelnek a tabletre vedofoliat is mert gonddolom fel evente jo cserelni ? http://www.tmallbox.com / http://www.minideal.net )

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#39769) ZS3NI válasza spileraaa (#39768) üzenetére


ZS3NI
őstag

Rendelj kicsit nagyobbat és vágd le a szélét. Ilyen egyszerű. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#39770) spileraaa válasza ZS3NI (#39769) üzenetére


spileraaa
senior tag

angolul nem is tudom hogy kell rakeresni ... jo lenne ha adnal egy linket is ...
koszi :)

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#39771) this is life válasza szlovibuki (#39760) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem minden droid tudd docceni neha neha, ez a java wm alatt futtatott oprendszer vele jaroja,velwmenyem szerint 100%-osan gordulekeny droid eszkozt nem is fogsz talalni, amugy a gordelekenysegen sokat segit egy custom launcher, alkalmazaskezeloben a felesleges programok tiltasa, es autobootbol kivenni ami nem kell indulaskor,hw gyorsitotta 2d felulet. A sajat tabomon ezt megtettem es furge joszag lett pedig csak 2 mag 1ghz-n. Szerintem probalj ki tobb eszkozt is pl a hulye azert nem vagyok boltban es aztan donts, ha meg a 4 mag a lenyeg , akkor jo aron jo hardverrel csak a wayteq van 10 collal, illetve az acer a1-810 , de ez hw teren 30%-al gyengebb mint a way...az alwinneres,freescale, atm soc felejtos,...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#39772) tjb007 válasza kelzsoca (#39764) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még használtan is elég neccesen ennyiért 10-est (főleg ha ezalatt a 10,1-et kel érteni) kapni.

(#39771) this is life

"alwinneres,freescale, atm soc felejtos,..."

Nem kell elfelejteni, csak el kell dönteni, hogy mi az elsődleges felhasználási terület.

(#39773) dReFiX


dReFiX
senior tag

Hello, a segítségetekre lenne szükségem. Egy barátom tabletet keres magának de elég laikusak vagyunk a témában, Kínából szeretné rendelni egy olyan 35-40Kból kellene kihozni 10" körül. Köszi a segítséget !

(#39774) CHIPman válasza tjb007 (#39763) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez is egy megoldás.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#39775) pazirezz válasza sagesz93 (#39766) üzenetére


pazirezz
tag

ez igaz, .. annak nem is néztem utána, hogy a MyAudio-t mi "hajtja" :B

https://m.facebook.com/paZirez

(#39776) oncsi válasza this is life (#39771) üzenetére


oncsi
őstag

"Szerintem minden droid tudd docceni neha neha, ez a java wm alatt futtatott oprendszer vele jaroja,velwmenyem szerint 100%-osan gordulekeny droid eszkozt nem is fogsz talalni"

SG Note 10.1 a maga 4 magjával és 2GB RAM al is néha picit meg-meg döccen, Persze így is látványos, de simán lehetne jobb is.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#39777) bel6


bel6
tag

Új lehetőség a 8 colos ebook olvasásra is ideális tabok között.
ConCorde Tab SLIM
7,85" (1024x768) IPS
RockChip RK 3188 Quad-Core 1,6 GHz
Android 4.2.2. Jelly Bean
2GB RAM
megjelenés ideje: közel jövőben
link
link

[ Szerkesztve ]

(#39778) Gaben01 válasza tjb007 (#39648) üzenetére


Gaben01
őstag

Tegnap vettünk egy Concorde Tab One 16GB fehér tabletet aqua-ban 22,3K-ért,a lányom nagyon örül neki de engem nagyon nem győzött meg,lassú az egész hardver,az érintőkijelző se egy nagy kaland.Inkább ráfizetek valamennyit,de legyen normális tablet.Arról már sikerült meggyőznöm,hogy hagyjuk már ezt a nyamvadt fehér színt, így szóba jöhet a Concorde Rokee is (akár szürke akár barna színben) 26,9K-ért vagy esetleg a Wayteq X-tab 700dc.A dci már 31,8K feketében,a fehér meg már 34,8K.Mivel leginkább youtube, mesék avi-ban, illetve angry birds/talking tom/fruit ninja kaliberű játékokra lesz használva szerinted melyikre lenne érdemes ráfizetni?
Én úgy gondolom elég a rokee vagy a sima 700dc is,de laikus vagyok. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#39779) Keresztapper válasza Gaben01 (#39778) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Szerintem meg ezen a pár ezen forinton ne múljon a boldogság, és a 70dci legyen.

http://palscoffeetech.com/

(#39780) reflxx válasza tjb007 (#39763) üzenetére


reflxx
aktív tag

És ha egy kicsit visszaveszünk a méretből?
A lényeg annyi hogy normálisan lehessen netezni és ne akadjon meg.. :R

(#39781) tjb007 válasza Gaben01 (#39778) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindkettő megfelel a felsoroltakra.
A 700dc annyival lenne jobb választás, hogy ha esetleg valami komolyabbal is szeretne játszani a jövőben, akkor az erősebb SoC miatt nem lenne akadálya.

(#39782) Gaben01 válasza tjb007 (#39781) üzenetére


Gaben01
őstag

Mivel egy árban van a rokee és a 700dc,így valószínűleg meggyőzöm,hogy jó lesz neki a fekete is.Nagyon köszönöm a segítséget.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#39783) tjb007 válasza reflxx (#39780) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-70dci, ConCorde Tab SPEED

(#39784) Gaben01


Gaben01
őstag

Egy nem teljesen témába vágó kérdés:ha a tabletet aqua-ból úgy vettem,hogy először megrendeltem a webshopjukból és személyesen vettem át a pólusban,akkor az netes vásárlásnak minősül és élhetek a 7 napos elállási jogommal vagy nem,mert személyesen vettem át és nem kiszállítással vettem? Most beszéltem velük és már hápogtak,hogy cserélni akarom a concorde-ot (már ki van töltve a garanciajegy,nem veszik vissza olyan áron amin vettem :B ).

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#39785) tjb007 válasza Gaben01 (#39784) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, internetes vásárlásnak minősül, és élhetsz az elállási jogoddal.

(#39786) Keresztapper válasza Gaben01 (#39784) üzenetére


Keresztapper
senior tag

De nem 7, hanem 8 nap az az időtartam.

http://palscoffeetech.com/

(#39787) Bozek válasza tjb007 (#39785) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel nem kiszállítással vette, hanem személyesen, az szerintem nem annak számít. Lévén nem is internetes vásárlás a szakmai neve a törvényben lévő esetnek, hanem távollévők közötti szerződés. Amikor a szerződés megköttetett, akkor már nem voltak távol egymástól.

(#39788) kelzsoca válasza Bozek (#39787) üzenetére


kelzsoca
félisten

Webshopból rendelte, de személyesen vette át, én úgy tudom ez esetben is él a 8 napos elállási jog.

https://vertigostore.eu

(#39789) tjb007 válasza Bozek (#39787) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az átvétel módja nem számít, az a lényeg, hogy az interneten keresztül adja le a rendelését.

(#39790) Bozek válasza tjb007 (#39789) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jogos, közben megtaláltam a fogyasztóvédelem honlapján is: [link]

"Kérdés:
A webáruházban interneten rendelt monitor nem postán érkezik, hanem a vásárló személyesen megy el érte az üzletbe. Valóban nem élhet 8 napon belül az elállási jogával?

Válasz:
De, élhet. Az elállási jog a rendelkezések szerint azért illeti meg a vásárlót, mivel a megrendelés előtt személyesen nem tud meggyőződni a vásárolni kívánt termék műszaki paramétereiről, tulajdonságairól, a döntéshozatalhoz szükséges jogai korlátozottak. Így az elállási jog gyakorlása független az átvétel módjától. A fogyasztó a szerződéstől nyolc munkanapon belül indokolás nélkül elállhat."

Mondjuk ez vicc kategória, mert az, aki interneten rendel egy terméket és utána személyesen veszi át, az miben másabb annál, aki bemegy az utcáról a boltba. Szerintem semmiben.

Egyébként például a Speedshop beírta az ÁSZF-be, hogy levédje magát:
"Nem minősül a fenti Kormányrendelet szerinti távollévők között kötött szerződésnek az az ügylet, amely során az ügyfél jelen webáruházban kosárba teszi a kívánt terméket, az internetes vásárlás során azonban a személyes átvételt választja, tekintettel arra, hogy a szerződés megkötése személyesen történik."

"Amennyiben Ön a személyes átvételt választja, a Speedshop egy automatikus válasz üzenetet küld a megrendelés elküldését követően. Ez az e-mail üzenet kizárólag azt a célt szolgálja, hogy ügyfelet arról tájékoztassa, hogy az általa megrendelni kívánt termék megrendelése Speedshop részére történő megküldését követő munkanap zárásáig (munkaszüneti vagy ünnepnapon leadott rendelés esetén a következő munkanap zárásáig) készleten van-e, és a Speedshop ügyfél részére előjegyzésbe vette-e azt. Amennyiben ügyfél vagy meghatalmazottja ellátogat a fenti 24 órán belül a Speedshop üzletébe, személyesen megvásárolhatja a részére előjegyzésbe vettként visszaigazolt terméket, ekkor közte és a Speedshop között a megrendelt termék tárgyában szerződés jön létre. A megrendelt termék vételárát kizárólag a személyes átvétel során ügyfél megrendelésének Speedshop által történő elfogadását követően tudja kiegyenlíteni. Amennyiben ügyfél vagy meghatalmazottja a fenti 24 órán belül nem látogat el a Speedshop üzletébe, és / vagy a terméket nem vásárolja meg, a fenti 24 óra leteltét követően előjegyzését a megrendelt termékre törlik, és közte és a Speedshop között nem jön létre szerződés. Amennyiben újra előjegyzésbe kívánja vetetni a fenti terméket, újabb megrendelést kell küldenie a Speedshop részére a www.speedshop.hu internetes oldalon keresztül."

[ Szerkesztve ]

(#39791) kelzsoca válasza Bozek (#39790) üzenetére


kelzsoca
félisten

A történet egyszerű, máshol kell beszerezni a kinézett terméket, adott termék még vagy tucat másik helyen is megvehető, ahol nem trükköznek ilyennel.

https://vertigostore.eu

(#39792) Bozek válasza kelzsoca (#39791) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sokkal inkább az a trükközés, amiről itt szó van, hogy NET-en megrendeli és személyesen átveszi. Az elállási jogot azért találták ki, mert NET-en keresztül nem tudod megnézni a terméket. Na, ez személyes átvételnél nem igaz, szóval hülyén lett megcsinálva a jogszabály.

(#39793) tjb007 válasza Bozek (#39790) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak hogy legyen pozitív példa is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#39794) spileraaa válasza spileraaa (#39768) üzenetére


spileraaa
senior tag

Gondolom a vedotok is olcsobb kinabol ...
segitenetek keresni olyat ami jo lehet a tabletemre ...
mert akkor vedofoliat es tokot is rendelnek csak a kivalasztasban kellene egy kis segitseg
Koszi elore is !

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#39795) hito válasza tjb007 (#39626) üzenetére


hito
nagyúr

Koszi! :)

Mas: a droid ugyebar nem tud ac-hoc halozatra csatlakozni. A bluetooth tetheringet tudja?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#39796) Gaben01


Gaben01
őstag

Mindenkinek köszönöm a segítséget,szerencsére nem volt semmilyen probléma.A Pólus aqua-ban vettem,oda vittem vissza és nagyon korrektek voltak.Nem szívóztak egyáltalán,és már itthon is van az x-tab 700dc,amivel már elégedett vagyok és a lányom is.Ezüst a hátulja,kapott mellé egy rózsaszín tokot és így megvan a boldogsága.Még egyszer köszönöm a segítséget, főleg tjb007-nek. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#39797) tjb007 válasza hito (#39795) üzenetére


tjb007
nagyúr

"A bluetooth tetheringet tudja?"

Külön alkalmazás segítségével tudja.

(#39796) Gaben01

Nincs mit, örülök, hogy miden rendben :)

(#39798) oncsi válasza Bozek (#39792) üzenetére


oncsi
őstag

Sok helyen neten rendelsz, de csak személyesen tudod átvenni pl. Csomag pontokon. Azért azt is meg kellene különböztetni, hogy mi számit személyes átvètelnek. Egy ilyen csomag központban nincs lehetöséged a dobozolt árú kibontásának, kipróbálásának. Ugyan úgy otthon bontod ki, csak elvégezted a futár, postás munkaját. Ekkor mi a helyzet?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#39799) silver87


silver87
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy adott egy (wondermedia) wm8850-mid tablet 4.02 ICS amiben van sim kártya foglalat. A barátnőm odaadta a mobilinternetét amit laptopon használt huawei stickel és sima net&roll s (t-moblie) nettel. mivel otg kábelem nincs de van sim kártya foglalat igy kivettem a stickből a sim-et és betettem a tabletbe, de nem látja a mobilhálózatot. próbáltam a t-mobile által megadott apn beállításokat kikapcsolt wifi mellett de el sem menti a beállítást :S
Valami ötlet, hogy ne keljen külön usbre kötnöm a sticket és még azzal vacakolni? Nem hiába van benne 3g foglalat.
Előre is köszönöm.
Zsolt

(#39800) Crytek


Crytek
veterán

Azoktól kérnék instrukciókat akiknek a táblagépébe van 3G (sim kártya foglalat)

A kérdés mit kell bekapcsolni,hogy a SIM-en lévő mobilnettel tudjak netezni a táblán.
Nekem Pipo Max M8 Pro 3G van és eddig nem jött össze :(

Én ezt csináltam:
1. A táblagépen van olyan ,hogy 3g modem on /off , ezt ON-ra tettem. Meg van olyan hogy adatkapcsolat engedélyezése azt is bekapcsoltam.
2. Beraktam a sim kártyát elvileg megfelelően (telenoros kártya klikk mobil netcsomaggal)
3. A mobil hálozatoknál meg is jelent két sor ,de mindkettő ugyanaz 21630-as jelzéssel. Bármelyikre mentem kiirja nincs elérhető hálozat.

Valamit rosszul csináltam vagy egyszerűen csak dísznek van eszekszerint 3G benne mert nem is működik?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.