Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-13 20:12:54

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) szonti válasza tjb007 (#39404) üzenetére


szonti
aktív tag

Myaudio honlapja mennyire pontos? Mert a korábban említett két tablet-re ha jól láttam ott ugyanazokat a jellemzőket hozza míg webshopokban a proci egyikben allwinner a másikban rockchip.
[link]
[link]

Na mind1. Megrendeltem péntekre elvileg ideér, majd megmondom abban milyen van amit kapok.

[ Szerkesztve ]

(#39452) bel6 válasza szlovibuki (#39446) üzenetére


bel6
tag

Ha tényleg akarsz ebookot olvasni, akkor 4:3as képarányt és min 8"-t szoktak ajánlani.
Nekem is van 7colos, olvastam is már rajta ki pár könyvet, de ez nem erre valo szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#39453) szlovibuki válasza bel6 (#39452) üzenetére


szlovibuki
tag

laszlohu: erőforrásigényesebb játék alatt miket kell érteni?

bel6: van már a családban egy 4:3-as képarányú, 8"-os tablet, kipróbáltam rajta PDF ebookokat és nem igazán jött be. Teljes képernyőben meg sem jelent stb..

(#39454) laszlohu válasza szlovibuki (#39453) üzenetére


laszlohu
addikt

Átfogalmazom, ebben az árban jelenleg jobbat nem kapsz,
Concorde Rokee
8 Gb háttértár,
1 Gb RAM , Android 4.2.2

ált. ilyen speckók szoktak lenni ennyiért :
4 Gb háttértár
512 Mb Ram , Android 4.1.2

(#39455) sagesz93


sagesz93
addikt

nem tudom rootolni a pipo s1 prómat. Eleget próbálkoztam vele, az adb részével van gond. Valaki kisegíthetne, mert nem vágom a témát annyira, eltunyultam az iphone5 mellett bütykölés terén. :U :O

(#39456) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Sziasztok.

Lehet,hogy nem jó helyre írok,de nem találtam jobbat.
Van nálam egy Bluepanter Voyager S+ és szeretnék belépni a gyári recovery-jébe,de ha nyomom a hangerő fel vagy le,akkor be sem kapcsol.Próbáltam,hogy felraktam rá egy terminál emulátort és beírtam "su" "reboot recovery" ekkor újra indul,de csak egy sima reboot történik.
Milyen lehetőségeim vannak már ha van még egyáltalán hogy előcsaljam a recoveryt?

A segítséget előre is köszönöm.

(#39457) Bozek válasza szlovibuki (#39453) üzenetére


Bozek
nagyúr

Talán azért, mert az e-book formátuma nem épp a PDF. Keress epub-ot vagy mobi-t (leánykori nevén prc-t) és nézd meg azokat. Mindjárt más lesz a véleményed. :)

(#39458) zspeti10


zspeti10
csendes tag

Sziasztok!

Ezekről mi a véleményetek?

NAVON RAPTOR 8
NAVON Platinum 10 tablet
CONCORDE TAB SPEED
Asus ME172V

Köszi

(#39459) szlovibuki válasza zspeti10 (#39458) üzenetére


szlovibuki
tag

A Navon Raptor 8-ról tudok nyilatkozni: röviden, tömören megéri a pénzét, szép kijelző, akadás mentesen működik, szóval nincs vele semmi baj.

(#39460) zspeti10


zspeti10
csendes tag

Ez mennyire ajánlott ?:

Samsung P3110 Galaxy Tab2 7.0 Tablet PC 8GB

(#39461) tvamos válasza tjb007 (#39428) üzenetére


tvamos
nagyúr

Beragta magat az agyamba... ha 150 alatt lenne, tuti megprobalnam. Igy azert egy kicsit huzos.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#39462) z0d1AK válasza zspeti10 (#39460) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mostanában egyre olcsóbb, hogy kifutott, viszonylag jól használható, probléma mentes készülék annak ellenére, hogy nem mai darab, tehát nem rossz választás.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#39463) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Ha Kínából rendelek Geekbuying.com/Pandawill-ről, akkor mennyi értéket írassak a csomagra?
Geekbuying-on van lehetőség logo eltávolítására. Gondolom ezt célszerű igénybe venni.

Köszi!

(#39464) banderasz77 válasza DJ Diablo (#39463) üzenetére


banderasz77
addikt

Panda tudja a dolgát, mindent frankóba küldenek....

(#39465) sch_a válasza banderasz77 (#39464) üzenetére


sch_a
addikt

Remélem banggood is... Bár a Pipo S1 pro 150 euró alatt van, elvileg ÁFA-t kellene fizetnem, ami +7 ezer FT lenne.

Most nézem, le kellett volna szedetnem a logot a csomagolásról. :O

[ Szerkesztve ]

(#39466) sagesz93 válasza sch_a (#39465) üzenetére


sagesz93
addikt

Nálam tablet akksi (és a hdmi kábel) volt feltüntetve, 30$ értékben.. A logo sehol, igaz én bepipáltam a leszedetést.
Viszont a rootolása sehogy se sikerül :(

(#39467) sch_a válasza sagesz93 (#39466) üzenetére


sch_a
addikt

Igazából ez alapján tájékozódtam csak: [link]. Meg most live chaten próbálom leszedetni még a logot.

(#39468) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Berendeltem egy Pipo S1 Pro-t. Az imap x210 után lesz egy "kis" különbség :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#39469) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

És postába melyiket érdemes választani?
Singapost vagy chinaair?

Ha valami időközben elfogyott Pandawillen, akkor arra az adott kuponkóddal le lehet adni rendelést?
Nekem nem jön össze. Vagy csak normál áron?

Köszi!

(#39470) Keresztapper válasza DJ Diablo (#39469) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Nem igazán ide valók ezek a kérdések, mert van külföldről rendelős topic. Amúgy álltalában az sg postot preferálják.

http://palscoffeetech.com/

(#39471) futizoli válasza DJ Diablo (#39469) üzenetére


futizoli
tag

geekbuying automatikusan 20dollárt ír rá, ajándék dokumentumként postáz.
SG választható a geekbuyingnál. Nekem utóbbi hetekben kétszer is 6 nap alatt ideért a rendelésem.

(#39472) Crytek válasza futizoli (#39471) üzenetére


Crytek
veterán

Hm egész jól hangzik remélem akkor nekem is ideér a jővőhétre!

Next PC Upgrade: 2022

(#39473) Prego


Prego
senior tag

Sziasztok!
Azt a lehetetlen küldetést kaptam, hogy keresztfiam 9. szülinapjára dobjon össze a család egy tabletet (nem röhög :D)
A keret 20-25e Ft lenne (megint nem röhög, én sem vennék 80-100e alatt ilyen készüléket :D), annak elkerülésére hogy cukker telefonszámlát csináljon otthonra, csak WiFi-s kiszerelés jöhetne szóba, inkább veszek mellé egy WiFi routert, 4-5 ezerért, hogy tudjon rá játékokat letölteni.
Megnézegettem a speedshop és E Digital kínálatát, technikailag nagyjából ugyanaz mindegyik, 512MB RAM, 1-1,5Ghz-es kétmagos procc, 7 col, 4GB háttértár.
A mostani Huawei G300-as telefonomról tudom hogy nem kell sokat várni egy ilyen vastól és inkább más nézőpontból kell dönteni (anyaghasználat, support, képernyő minősége, ha megnyomom a kasztnit nem e folyik szét a képernyő, stb).
Van ebben a reménytelen árkategóriában valami elfogadható modell?
Köszi

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#39474) BomiBoogie válasza Prego (#39473) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

30-ért kapsz WayteQ xTab 70dci-t, illetve nem IPS kijelzővel sima 70dc-t már 25-ért.

[ Szerkesztve ]

(#39475) Prego válasza BomiBoogie (#39474) üzenetére


Prego
senior tag

Köszi, szerintem a dc bőven jó lesz, igaz boltban egy 10-essel drágább, nem saját részre meg kicsit parázok PH-ról venni, de majd megoldom magamban valahogy :D

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#39476) laszlohu


laszlohu
addikt

Egész jól szerepelt a CC tab Rokee a Tech2.hu - s
tesztben :

6300 pont körül az Antutu tesztben.

Úgy van, ahogy sejtettem, a forrósodás a fix 1.2 Ghz órajelre
vezethető vissza( mind2 magnál ), jobb lett volna a dinamikus órajelszabályozás.

[link]

(#39477) Mike88 válasza bel6 (#39452) üzenetére


Mike88
senior tag

??? :D
A legtöbb e-ink e-book olvasó 6 col körül van... Akkor miért is kevés a 7 col? Eleve nem könyvolvasásra való egy tablet, de ebbe most ne menjünk bele, azért használható ilyen célokra is, de nem ez a fő feladata. 8 colos tableteknek jellemzően 1024×768-as a felbontásuk, míg a 7 colosok között szép számmal találni 1280×800-as felbontásút, ami egyértelműen jobb olvasásra. A betűméretet egy normális formátumnál (tehát kb. a PDF-et leszámítva az összesnél) szabadon változtathatod, így az olvashatóság nem feltétlenül a megjelenítő méretével javítható. Egy könyv is arányaiban közelebb van a 16:9 ill. a 16:10-es arányhoz, mint a 4:3 arányhoz, de ez már csak ilyen szőrszál hasogatás.

(#39478) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hi!

Van egy DPS dream7 tabletem, (7", 800*480, TN panel) és szeretnék rátenni filmeket, sorozatokat úgy, hogy a lehető legkisebb helyet foglalja. A gépemen van sok HD film, sorozat de ez így nem túl optimális. Mi a legjobb program amivel adott felbontásra (800*480)ra tudom konvertálni az MKV filmjeim? Gondolom a kis felbontással a méret is csökken. Sokszor van több hangsáv is, azokat is kiszórnám ha lehet.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#39479) Headman


Headman
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek Pipo M2-es gépe?Milyen vélemények vannak róla?

Üdv: Headman

(#39480) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Sziasztok!

Bluetooth egér ügyben kérnék segítséget!
Olyan egeret keresek, amely stick nélkül tud csatlakozni a tabomhoz. Valamint kérdésem még az, hogy egy időben tud-e kezelni két eszközt? Pl.: bl. bill és bl. egér.
A készülék egy voda smart tab, Joestone féle rendszerrel.

(#39481) banderasz77


banderasz77
addikt

microSDHC kártyára hogyan tudok varázsolni nagy mkv file-okat? NTFS-re formázzam meg?

(#39482) keszo válasza ZS3NI (#39478) üzenetére


keszo
őstag

Én a freemake Video Convereter-t ajánlom .

Attila

(#39483) Bozek válasza banderasz77 (#39481) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha annyira nagyot akarsz, akkor igen. De valószínű, hogy azt nem fogja felismerni a táblagép, ezért konvertáld át kisebbre.
A filmek esetében én az említett Freemake-ben 3000 kbps-es videót szoktam beállítani, az is bőven elég. A legnagyobb probléma, hogy ilyen 8-10 Mbps-es videókat csinálnak a releaser-ek, ami értelmetlen. Legalábbis PC-n, tablet-en vagy telefonon nézve.

[ Szerkesztve ]

(#39484) Luissimo válasza banderasz77 (#39481) üzenetére


Luissimo
veterán

igen, NTFS kell neki, hogy ràfèrjen.

cserébe énis kérdeznék egyet.
Huawei ideos s7-en a MinDig TV alkalmazás feltelepszik, de amikor live streamet akarok nézni, akkor a videobetöltés feliratnál forog a kurzor, de nem játszik le semmit.
gyári, 2.x rom, rootolt kütyü.

kérdeztem öollégákat a forumban, van akinekmegy és még rootolva sincs.
milehet a gondja?
flashplayer van rajta, filmeket tudok rajta nézni, nemértem.
Valakinek ötlete ?

[ Szerkesztve ]

(#39485) mercike44


mercike44
csendes tag

Sziasztok ! van egy wayteq xtab-70dci tabletem..tegnap bejött végre a wifi, felraktam tölteni a tabom.. és mikor visszamebntem akkor már nem volt wifi.. bekapcsoltam hogy wifi be.. a tab autómatikusan wifi ki.. most akkor a baja? és mit csináljak? Ma néztem a sorozatomat, és mellettem volt a tablet.. és elkezdett világítani, valamit tölteni.. és így világit, sötét, világit, sötét.. elment az internet, és ugyan ezt.. én wifi be.. a tablet wifi ki.. légyszi válaszoljatok! SÜRGŐS

(#39486) Bozek válasza Luissimo (#39484) üzenetére


Bozek
nagyúr

Flash player nem kell hozzá, ahogy root sem. Egyetlen egy dolog, ami fontos neki, az a megfelelő internet kapcsolat. :)

(#39487) Luissimo válasza Bozek (#39486) üzenetére


Luissimo
veterán

nemmondod:-)
tudom, hogy a rootot más miatt csináltam rá, nem ezért, például azért, hogy szép ékes magyar TTS hangon bemondja nekem a prima navi, hogy milyen nevű utcába kanyarodjak be, csupáncsak probáltam leirni a korrekt konfiguráciot. :-)
egyébként:
vanegy galaxy tab p1000, azon , mellette megy simán, tehát a net jó.
sőt azon még wifi se kell neki, a mobilneten is szépen megy.
szoval nem net gond, 15 mega a downlinkem.
akkor mimás ?

(#39488) this is life válasza Luissimo (#39484) üzenetére


this is life
Ármester

Bar nwkem mas fajta tabom van , de gond nelkul megy a mindig tv app a soc a tabomban tiomap 4430 ... nem tudom mennyi idos app a mindig tv , de probalj leszedni egy regebbi verziot hatha az jo lesz, jartam mar igy youtube es dolphin appal is.

Mercike
Esetleg probalj meg egy full wipet a recovery menuben,vagy talan tobbet tudnak segiteni a wayteq 70dci forumban , kelzsocat kerdezd hatha van tippje.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#39489) Luissimo válasza this is life (#39488) üzenetére


Luissimo
veterán

erre már gondoltam, hogy az ujat nemszereti, a hüvej régi androidja, de szerin ted hol találok rá régebbi appot ?

(#39490) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Ezt a Nexus10 koppintást ismerjük már?
VOYO A15 Dual Core Tablet PC Eyxnos 5250 11.6 Inch IPS Screen Android 4.2 2G RAM 16GB Bluetooth Dual Camera HDMI

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#39491) z0d1AK válasza CHIPman (#39490) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezek szerint már vagy három hónapja lassan.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#39492) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Egy BluePanter Voyager GT Wifi+3G típusú Tabot készülök venni. Érdekelne a véleményetek.Igazából csak a mobilitás a fő szempont. Dokumentumokat akarok megnézni és esetleg szerkeszteni. Filmnézés és játék kizárva. Esetleg hasonló tudású de GPS nélküli készülék van-e,mert nekem az is elég lenne.

(#39493) this is life válasza kisapa (#39492) üzenetére


this is life
Ármester

Ami hasonlo a prestigio 8 col,3g , 2 magos tabja, amugy a netet megoldhatod mobil routerrel, vagy mifivel is , es akkor nagyobb valasztek. Ha megbizhato jo marka kell nem tuldragan akkor acer iconia a1-810 +mifi vagy mobil router. Neves marka , valos szerviz, support , eleg hosszu uzemido. Ha van bluetoothos mobilod ami tudja a modem funkciot akkor arrol is oszthatod a netet a tablara telepitett bluevpn program segitsegevel.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#39494) kisapa válasza this is life (#39493) üzenetére


kisapa
senior tag

Az Acer nekem túl drága. A Prestigoból melyikre gondoltál mert amit találtam abban nincs 3G modem.

(#39495) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Volna egy gondom.

EZ A KIINDULÓ hozzászólásom.

A gyári adatokat visszaállítottam a Motorola XOOM-on, a gép "lecsupaszította" magát.
Felraktam vissza a szokásos progikat.

A gép újraindulgat, néha beragad ebbe a ciklusba. :(((

Miért?

VALAKI segítene felrakni rá egy új Android rendszert? Talán ez segítene...
A segítségért ellenszolgáltatást adok ha kell.
Csak végre működjön ez a gép már... :W
Nincs pénzem új tabletre.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39496) instantwater


instantwater
addikt

Milyen kínai tabletet érdemes mostanában venni, amiben van 3G is?

(#39497) kelzsoca válasza instantwater (#39496) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#39498) instantwater

Dehogynem, megy itt is a rendelgetés, van aki örül, van aki szomorú, van aki fizet áfá-t van aki nem.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#39498) instantwater válasza kelzsoca (#39497) üzenetére


instantwater
addikt

Itt nem dívik a kínai rendelés mint a dual sim topikban?

(#39499) banderasz77 válasza instantwater (#39496) üzenetére


banderasz77
addikt

Csak márkákat tudok ajánlani, konkrét típust válogasd ki.
A Pipo, Cube, Ainol, Onda tartoznak a jobbak közé a Brand kategóriában.

(#39500) instantwater válasza banderasz77 (#39499) üzenetére


instantwater
addikt

Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.