Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Buster17 válasza z0d1AK (#31398) üzenetére


Buster17
addikt

best bay vagy windows rendszerrel rendelkező?

fateless: ez most vicc?

[ Szerkesztve ]

(#31402) laszlohu válasza Buster17 (#31401) üzenetére


laszlohu
addikt

Bár ez az Android - os topik,
de bármely windows 8 - as tablet.

(#31403) Buster17 válasza laszlohu (#31402) üzenetére


Buster17
addikt

nettáblák vessző android op rendszerREL... jaa... op rendszerrel... oké így már értem.

[ Szerkesztve ]

(#31404) tjb007 válasza Klemens (#31394) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ár szerint növekvő sorrendben:
Lenovo IdeaTab A2107A (~65e forint, van 3G és GPS, hardveresen viszont nem a legjobb de még elmegy)
Samsung Galaxy Tab 2 (P3100) (~90e forint, van 3G és GPS, hardveresen némileg jobb mint az előző)
ASUS/Google Nexus 7 3G (~100e forint, van 3G és GPS, minden téren a legjobb az eddig felsoroltak közül)

(#31399) this is life

Ilyenben a nagy márkáknál felesleges gondolkodni mert nem eszik meg az USB modemeket (legalábbis out of the box).

(#31401) Buster17

Windows -os tablet létezik csak épp nem annyiért amennyiért te gondolod/szeretnéd.
Használt Acer W500 -ast keress, 86e forintért már megkapod használtan de 125 -ért már új is van.

(#31402) laszlohu

60e forintért nem nagyon fog Windows 8 -as tabletet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#31405) Klemens válasza NGA (#31396) üzenetére


Klemens
őstag

Én igazából az asztali gépemet netezésre használom, ritkán játékra.
Netezésen belül is legfőképpen fb, youtube meg olvasgatás (PH, builder.hu, stb...).
Ilyen dolgokat meg kiszolgálna egy tablet szvsz. Kicsit félek attól, hogy nem, mert akkor kidobtam az ablakon egy talicska pénzt.

this is life:
Egyszerre szerintem maximum zene menne rajta meg böngésző. Időnként filmnézés meg kevés játék.
Nem várom el, hogy egy GTA III meg hasonlók fussanak rajta.
GPS meg az autóban jönne jól sokszor.
Meg akkor már inkább egy külső GPS vevőt vennék, mint modemet.

tjb007: 1 magos az a Cortex A9?
A Samu ér annyival többet, mint amennyivel többe kerül? Azért nem mind1, hogy 65 vagy 90K. Még az utolsó kettőnél a 90-100 meg már olyan mindegy, bár annyiért meg már nem akarok venni. 70-80K lenne a nagyon maximum.

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#31406) Klemens válasza Klemens (#31405) üzenetére


Klemens
őstag

1 magos. :(((

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#31407) this is life válasza tjb007 (#31404) üzenetére


this is life
Ármester

Az acer b1 mennyire használható ?abban is gps ,sim ,mtk dupla magos soc ,még az ami szóba jöhetne Klemensnek ...Árban a prohardver szerint nem gáz ...

Klements ha lekorlátozod a folyamatok számázt akkor nagyobb akadás nem várható .A ram amúgy minden tableten osztott rendszer és a gpu között,sajna droidon nem jellemző ahogy olvasom a dedikált memória a gpu mellé...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#31408) atibuc


atibuc
tag

Nem olvastam végig az összes hozzászólást de azért vissza olvastam pár lapot, mégsem lettem magabiztos.

Szeretnék egy androidos tablet venni.
Nem baj ha nem fér egy kezembe így én a 10"-re gondoltam nincs szükségem 3G-re, csak wi-fi.
De szeretném ha szép lenne a kép amit néznék.
Bár terveim szerint csak nettezésre használnám, azért egy két videó becsúszhat.
60e Ft.-ot tervezek beruházni, milyen gép jön szóba.
És ha lehet Magyarországon venném és nem árt ha van szerviz hozzá.

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#31409) this is life válasza atibuc (#31408) üzenetére


this is life
Ármester

Prestigio...Arról nincs túl sok negatív tapasztalat erre felé és 2 év gari van rá.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#31410) tjb007 válasza Klemens (#31405) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, Cortex-A9.

"A Samu ér annyival többet, mint amennyivel többe kerül?"

Kétmagos SoC, jobb kijelzőpanel, nagyobb akku, nagy vonalakban ennyivel jobb. Mivel nem az pénzemről van szó így neked kell eldöntened, hogy neked megérik e ezek azt plusz 25e forintot.

(#31407) this is life

Az Acer B1 -ben nincs 3G modem, szóval abba SIM kártya nem nagyon fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#31411) this is life válasza tjb007 (#31410) üzenetére


this is life
Ármester

Thx akkor ezt benéztem :( ,bocsi Klemets ...

Én balga noé az mtk socból feltételeztem a simet is ,legközelebb elöbb olvasok...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#31412) fateless válasza Buster17 (#31401) üzenetére


fateless
veterán

Nem. A kért áron ezt tudom ajánlani, vagy 250USD-ért elvétve láttam régebbi win7 tabletet.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#31413) Ace owner


Ace owner
addikt

70dci vagy novo7 crystal? Árban nekem ugyanaz.

Galaxy Fold 4

(#31414) Buster17


Buster17
addikt

Újakra gondoltam. Egy jó androidost már lehet ennyiért kapni, gondoltam, hogy ilyet is lehet, de tévedtem.

(#31415) Chaser válasza Klemens (#31405) üzenetére


Chaser
titán

Prestigio ultimate 10.1 3G. 80k MVA kijelző, 2 év gar. Neten lerendeled pl edigiből pickpack pontra, van 8 napod hogy eldöntsd kell-e, kb ennyi. Persze ha 10"-ban gondolkozol:)

szerk: Ace owner: Crystalt vennéd 35-ért, vagy hogy érted hogy árban ugyanaz :F
Crystal 1024x600, van hdmi
70dci 1280x800, nincs hdmi, valszeg akkuidőben is kevesebbet tud
Utóbbinál ugye van itthoni gar, előbbinél nincs.
És akkor már beveheted 3-nak a prestigio pro duo-t is. 1024x600, van hdmi, 2 év gar, 37k
SoC-ban is különböznek, de igazából az jelenleg mindegy.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31416) Klemens válasza Chaser (#31415) üzenetére


Klemens
őstag

Ahogy nézem ebben megint nincs GPS, tehát egy kékfogas külső gps vevő kelleni fog hozzá.
Akkor meg már ismét ott vagyok, hogy 90K. Annyit nem akarok költeni.
Ha 45-50-ből kijönne a tablet meg akkor 10K a GPS vevő arra még talán azt mondom oké.

Úgy érzem, hogy ha tényleg rászánom magam és vételezek tabletet, akkor a MyAudio 708AG + bluetoth-os GPS vevő lesz és akkor 60K-ból meg van az egész.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#31417) violentSt válasza Klemens (#31416) üzenetére


violentSt
tag

my audio 708Ag nem rossz, bár van 1-2 gyermekbetegsége pl.: a kijelző elválhat a ragasztásnál az érintőtől
(de nem nagyon találkoztam még ebben a kategóriában minden téren hibátlan tabbal)
az 512MB-ramos masinákat felejtsd el
már az ICS-nek is kevés volt
tudom lehet jól optimalizált a tab és futhat lag nélkül a rendszer de
feldobsz egy böngészőt
megnyitsz "3-4" fület desktop módban és már meg is ette a jóesetben fennmaradó két-háromszázakárhány MB ramod
a masina meg csak vár... és vár... és te is vársz... :U

a tabot meg rendeld a 8 nap miatt

[ Szerkesztve ]

(#31418) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
Prestigio Pro duo (gyári 4.0.x ?) kezeli esetleg alapból a bt stiket?(stickem nincs venni meg "olcsón sem szeretnék feleslegesen) Lenne hozzá külső 51csatis Holux GPS antennám és map is(ha a telós androidos jó ehhez is) ha kezelné.
tud erről valaki valamit?
thx

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#31419) z0d1AK válasza Tegla80 (#31418) üzenetére


z0d1AK
veterán

Csak tipp, de nem hiszem, hogy kezelni fogja.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#31420) Magnat válasza Tegla80 (#31418) üzenetére


Magnat
veterán

Ha van a menüben BT kapcsoló (de nyilván semmit sem kapcsol), akkor sanszosabb h igen mintha nem lenne, de persze garancia nincs rá.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#31421) Tegla80 válasza z0d1AK (#31419) üzenetére


Tegla80
addikt

thx
(+spóroltál nekem pár sör árát ;) )

max ha kézbeakad idővel 1 stick ,kipróbálom

Magnat
holnap megnézem,van e "bt-lehetőség"benne (anyué)
thx

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#31422) Magnat válasza Tegla80 (#31421) üzenetére


Magnat
veterán

Barátnőmnek PrimeDuo van, a hét második felében jön haza külföldről, ha akarod ki tudom próbálni, van több féle stickem is. Mondjuk nem ugyanaz a gép mint anyudé, de ha a Prime kezeli, akkor az minimum jó jel a Pro tulajok számára is :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#31423) DrDante666


DrDante666
tag

Arról van valami konkrét tapasztalatok, hogy mi történne az akkumulátorral, ha ugyanúgy töltőről használnám a tabletet mint egy notit? Tehát a tabletek abba kategóriába tartoznak e tekintetben, mint a notebookok/netbookok, hogy folyamatosan akkumulátorról használva viszonylag hamar elhasználódik az akksi, de minden további nélkül használhatók hálózatról az akksi fárasztása nélkül, vagy mint telefonok, hogy elvégre mobil eszközök és akár évekig is jól bírja az akku, sőt folyamatosan hálózaton tartani nem is szerencsés (akku nélkül be sem kapcsol, így talán töltőn is azon keresztül kapja az energiát a készülék).
A neten jónéhány infót találni erről, viszont még a megbízhatónak gondolt források is teljesen ellent mondanak egymásnak. Van ahol azt írják, hogy a teljes feltöltés érdekében jó ötlet éjszakára töltőn hagyni (mintha a Googlenél ilyesmit olvastam volna a Nexus 7 kapcsán), máshol már felesleges, mert úgyis csak minimálisat vagy semmit nem tölt rá, hanem csak fogyaszt a töltő és az akkunak amúgy sem jó a túltöltés, még ha védve is van ellene (inkább ebben látok rációt). Egyesek (ált. akik féltve számolják a ciklusokat) szerint a töltéssel célszerű megvárni még lemerül az akksi, mert úgyis elhasználunk egy töltési ciklust, így pl. 60%-ról feltölteni nem ajánlott, mások szerint bár néha célszerű stresszelni az akkut egy teljes ciklussal (bár előfurdolt, hogy többet árt, mint használ), de nyugodtan rátölthetünk, sőt a rátöltögetés még jobb is az akkunak részben azért is, mert a túlmerítés elleni védelem nem olyan hatékony mint a túltöltési (ezt tartom a reálisabbnak).
Magam annyit tudok hozzátenni a témához, hogy asztali célra használt notebookoknál javasolják, hogy vegyük ki az akkut, vagy a csepptöltés miatt (ami ezeknél a modern akkuknál szerintem már nincs), vagy mert ha kicsit visszamerül (95% alá megy), mert akkor már rögtön töltené is fel, amivel elhasználódna az akksi és amúgy sem szerencsés teljesen feltöltve tárolni (ez utóbbi világos). Ezzel kapcsolatban saját tapasztalatom az, hogy elsősorban asztali használat mellett (úgy havonta azért használtam akkuról, vagy egyébként is, vagy csak merítés miatt) nem vettem ki belőle, nem tapasztaltam semmilyen rátöltögetést és 4 év után még most is 75%-os, max. 1,5-2 óra üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

(#31424) Tegla80 válasza Magnat (#31422) üzenetére


Tegla80
addikt

megköszönném, :R

Sony® & PlayStation®

(#31425) NGA válasza DrDante666 (#31423) üzenetére


NGA
addikt

Asztali gépként használt laptopnál sem javasolják kivenni az akkumulátort, mivel a töltő sok esetben allulméretezett, és teljes terhelésen az akksi is rásegit. Ezt is szintén a neten olvastam.

(#31426) Gabor970 válasza DrDante666 (#31423) üzenetére


Gabor970
addikt

4,5 éves az MSI WIND netbookom. Sosem vettem ki az akkut. Minden nap be van kapcsolva a gép, néha napokra is. Az esetek 90%-ában használom akkuról is (este magammal viszem még egy fél órára ágyba, egyéb teendőimhez lekapom töltőről) Szóval semmi kíméletben nincs része, pár hete néztem, 83%-os még az akku. Szerintem ez egyrészt akku minőség, másrészt az eszközbe épített töltésvezérlés függvénye. Ami egyik készülékben hibátlan, és hosszú akkuéletet hoz, az egy másikban lehet rosszul dizájnolva, és fél év alatt kinyírja az akkut.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#31427) DrDante666 válasza NGA (#31425) üzenetére


DrDante666
tag

Hát ebben is lehet valami. Bár ez az elmélet meg annyiból sántít nekem, hogy ha a teljes terheléshez az akksi is ajánlott, akkor bekapcsolva nem is lenne tölthető, hiszen olyankor is kifelé venné az energiát az akkuból is, nemhogy adni tudjon neki.
Ezzel kapcsolatban is két elmélet van, az egyik, hogy pont a fentiek miatt kikapcsolva töltsük a kütyüket, a másik szerint viszont épp, hogy bekapcsolva, hogy ne töltődhessen fel túlságosan az akku ill. minél kedvesebb ideig legyen 100% körül, mert az kifejezetten nem jó neki (bár ameddig a töltőn van, szerintem bekapcsolva is 100%-on marad). Eddig én az arany középutat választva mindent bekapcsolva, de használaton kívül töltöttem általában.

[ Szerkesztve ]

(#31428) fateless válasza NGA (#31425) üzenetére


fateless
veterán

Bár csak az üzleti gépekről tudok nyilatkozni, de ott épp fordítva van. Azaz úgy méretezik a tápot, hogy ha teljes terhelésen megy a gép, még akkor is tölti az akkut.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#31429) maya98


maya98
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni tablet vásárlás ügyben.
Volt már pár egyszerűbb tabletem, de most szeretnék egy olyat amin komolyabb játékok is futnak rendesen.
Az RK3066 + mali400 párost már próbáltam, de most szeretnék vagy egy Onda 972 vagy pedig egy tegra3-as gépet. Elsősorban kínai gépre gondoltam. Nem tudom melyikkel járnék jobban, hogy pl az Onda 972 nagy felbontással tudná e úgy futtatni a 3D-s játékokat mint a mondjuk egy 7"-os tegrás gép. HDMI kimenet az fontos lenne, ezért mondtam le a Nexus 7-ről.

Szóval V972 vagy Tegra3?

Előre is köszi a segítséget!

(#31430) bar


bar
csendes tag

Sziasztok

Hosszú üzemidejű tábletet keresek.
Mit ajánlanátok?
Amire használnám:netezés, filmnézés, ebook olvasás.
Ezekre olvastam 7-10 óra üzemidőt.

Lenovo IdeaTab A2107A ~ 65 ezer
Samsung Galaxy Tab 2 (P3110) ~ 60 ezer
Ezekkel esetleg tapasztalata valakinek,tényleg tudják ezt az időt ?

65 ezer fólé nem szeretnék menni ,ha esetleg van olcsóbb (ami elfogadható minőség) ,az sem lenne rossz.
MyAudio,Concorde,Wayteq és a hasonlókkal az a baj ,ha megy a wifi nagyon gyorsan lemerülnek (3-4 óra ).
Van egy Wayteq Xtab 70-em (fiam használja) és egy Concorde Novum.A Nóvummal csak egy a baj,hogy többet van szervizben mint nálam.Amíg viszonylag jó volt, 5-7 órát bírt netezéssel.

Előre is kösz a segítséget!

(#31431) tvamos válasza bar (#31430) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha nem akarsz bele sd-t dugdoraszni, akkor en tennek hozza kicsit, es a Nexus 7-et valasztanam... (Ha kell egyaltalan hozza tenni, nem tudom most az arakat. Lehet, hogy a 16GB-s kijon annyibol.)
Amugy szerintem Magyar honban a Samsunghoz konnyebben talalsz segitseget, (supportra gondolok,) ezert inkabb azt valasztanam. Meg persze az ara miatt is... ha mar az olcsobb kell.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#31432) violentSt válasza Tegla80 (#31421) üzenetére


violentSt
tag

Kiprobaltam a pro duot egy bt stickel (markat nemtok)
A menuben nincs bt beallitas, bar vilagit a vevo de meg se nyikkan
Tc-bol es mas fileatvivo appal is probaltam (teloval is rakerestem latja-e, de semmi)
szvsz a bt a pro duon off... (mas stickel vagy rommal ettol meg mukodhet)

(#31433) ZiD


ZiD
tag

Sziasztok,
Erről mi a véleményetek? [link]
Nagyjából ebben a max árban keresek olyan tabletet asszonynak, amikkel kapcsolatban a következő kritériumok lennének:
- 8-10"-es IPS kijelző
- Dual core proci
- minimum 1Gb RAM

Ami nem kell: BT, GPS. Felhasználás: Netezés, YT, filmnézés(xvid, mkv, avi)

Vélemény? Vagy esetleg más javaslat?

Nagyon köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31434) nyirog


nyirog
tag

aki rendelt vagy rendelni fog Hyundai T7-et, az legyen kedves írjon pár szót róla majd, hogy mennyire elégedett vele
A mostani X600-al abszolút elégedett vagyok, így a Hyundai nálam már alapból nyerő, de ez a T7 nagyon ütősre sikerült. Ha nincs semmi gond vele, akkor 37ezerért pandawillről igencsak megéri az árát

(#31435) Chaser válasza ZiD (#31433) üzenetére


Chaser
titán

10.1 ultimate 1280x800, sztem az jobb választás. 3G nélkül 60k körül van az ára.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31436) this is life válasza ZiD (#31433) üzenetére


this is life
Ármester

azt irjak nincs benne bt ha az nem kell akkor okes lehet a dolog,anelkul gps sincs...:(beneztem okes darab...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#31437) ZiD válasza Chaser (#31435) üzenetére


ZiD
tag

Szia,
Igen, néztem. Viszont annál nem IPS a kijelző, hanem " MVA panel with capacitive multi-touch" Mondjuk nem tudom ez mitől rosszab/jobb.

Egyébként azért ajánlod a 10"-ost, mert nagyobb? Mert az lehet, hogy nem lényeg, és elég a 9.7-es:)

(#31438) Chaser válasza ZiD (#31437) üzenetére


Chaser
titán

9.7 4:3, 10.1 16:10. Előbbi sztem béna ekkora méretben, felbontása is, 7"-ra való. MVA kb mint az IPS, megnézed egy edigiben pl aztán ha tetszik megveszed. 7"-ban volt MVA paneles gépem, semmiben nem rosszabb mint az IPS-ek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31439) ZiD válasza Chaser (#31438) üzenetére


ZiD
tag

Ok, nagyon köszi a választ!

(#31440) Ace owner


Ace owner
addikt

HDMI engem nem érdekel, akku sem annyira, így valószínűleg a Wayteq lesz a befutó, még úgyis várnom kell minimum márciusig vele..

Galaxy Fold 4

(#31441) Departed válasza ZiD (#31439) üzenetére


Departed
őstag

Csatlakozom Chaser kollégához, nekem Prestigio Multipad 10.1 Ultimate-em van, és abszolút elégedett vagyok vele. Szépen és gyorsan teszi a dolgát. Csak a 4.1 Android-ot várom rá és tökéletes lesz. :K

(#31442) ZiD válasza Departed (#31441) üzenetére


ZiD
tag

Köszönöm Neked is, megtapizzuk élőbe is, de egyenlőre ez látszik befutónak :) Bár lehet majd még variálok:)

(#31443) Mezcal válasza ZiD (#31437) üzenetére


Mezcal
addikt

MVA is jó, de IPS szebb lehet.
[link]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#31444) ZiD válasza Mezcal (#31443) üzenetére


ZiD
tag

Tényleg szebb, de még vállalható az MVA is így a video alapján. De ha van ötleted max 70K-ig Dual procis, 1Gb RAM-os IPS-es cuccra, akkor szívesen veszem a tanácsot.
9-10", és magyarországi vásárlás:)

(#31445) DrDante666 válasza ZiD (#31433) üzenetére


DrDante666
tag

Látva, hogy Concorde Tab Novum nem fog érkezni egy darabig és egyébként is panaszkodnak az illesztésre és a ragasztásra (hiába jó a szervíz, azt írják többet van benn a tablet, mint a tulajdonosnál) hasonló igényeket megfogalmazva én is azt néztem ki vidékiként a 2 év háztól-házig gari miatt. Aztán mivel elég gyors az elavulás ezen a területen is, minél korszerűbbet szerettem volna venni (szerintem amit linkeltél már nem annyira az), így tovább keresgélve a jobb Soc, erősebb proci miatt a márkán belül egy másikat néztem ki, igaz kicsit drágábban és MVA kijelzővel (ami szintén egész jó, nagyjából a TN és IPS között van), de 16 GB-os, majd egy másik márkában, de az eredetileg kinézett árán megtaláltam kb. ugyanazt az erősebb gépet megint 8 GB-tal és IPS kijelzővel, végül pár száz Ft-tal olcsóbban a nemrég megjelent 16GB-os változatot vettem meg szintén IPS kijelzővel. Összességében egy dologtól eltekintve (Google Playben néhány alkalmazás inkompatibilitás miatt nem telepíthető, de ha letöltöd máshonnan az apk-t, simán fel lehet tenni) elégedett is vagyok vele (akku nagyon jó, tölt is szépen, alu a hátlap, de nem teljesen, így a WiFi is jól működik, ragasztás, illesztések is korrektnek tűnnek), ám a gyártó hamarosan érkező szoftverfrissítést ígért (a 8Gb-osnál is ugyanez volt a gond és a frissítés során megoldották), sőt pont ma olvastam a topicjában, hogy egyesek már tudják rootolni is. Ha esetleg neked is megtetszene, van hivatalos magyar forgalmazójuk is, de én vidékiként máshol vettem kicsit olcsóbban és garanciafutár szolgáltatással. Azóta is játszom a gondolattal, hogy talán a Prestigio jobb vétel lett volna, de mivel szinte ugyanaz a hardver és és kedvezőbb ár, aminek hátrányát nem érzem (bár az első Andoidos kütyüm, és csak olvasásra, netezésre, filmnézésre kellett), úgy érzem jól választottam, de ez majd csak hosszabb távon derül ki.

[ Szerkesztve ]

(#31446) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Használt már valaki bluetoothos fejhallgatót tablettel? Hogy kezelik szoftveresen? Párosítás után működik? Szól a tabról is a hang vagy csak a fülesen? Mx Playerrel filmeznék vele.
DrDante666: A most érkező Concorde Novum szállítmánynál már úgy tudom visszatértek a szivacs nélküli kijelzőgyártásra.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#31447) Mezcal válasza ZiD (#31444) üzenetére


Mezcal
addikt

Dobj hozzá még egy 5-öst és vedd meg a Nexus 7-et, azzal el leszel egy darabig. Tegra 3 + IPS HD kijelző.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#31448) ZiD válasza DrDante666 (#31445) üzenetére


ZiD
tag

Szia,
Elején 1 kérdés: wifi stabil?
Megnéztem, nagyon köszönöm az infokat! Én azt látom, hogy technikai specifikációk tekintetében ugyan az a kettő, de az OV-SteelCore 10+
- IPS-es kijelzővel van.
- 10K-val olcsóbb

Ezen kívül 2 dolog: az általad linkeltnek ujjlenyomat gyűjtés a széle, és a hivatalos bolt csak H-P 17:00-ig van nyitva:)

Azt hiszem asszonykával megnézzük valahogy mindkettőt, és majd Ő fog dönteni. Jó cucc ez az Overmax:)

Nagyon köszi még 1x :R

(#31449) ZiD válasza Mezcal (#31447) üzenetére


ZiD
tag

Nem nekem lesz, asszonynak. És a fő ukász: "nekem nagy kell" :D Úgyhogy a 7" nem játszik.

(#31450) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Ha mondjuk Pandawillről vagy egy random külföldi webshopból rendelek egy tabletet, arra behozatalnál rádobják az Áfát?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.