Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) z0d1AK válasza domojko (#30858) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha az Archos a gyári szoftverbe nem tette bele a magyar nyelvet, akkor hivatalosan nem megoldható. Custom ROM felrakása orvosolhatja ezt, egyes módosított ROM-ok tartalmazhatják a magyar nyelvet, viszont ha nem értesz hozzá, akkor simán kukázhatod is az eszközt, ha rossz ROM-ot teszel mondjuk fel.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30902) DonThomasino válasza z0d1AK (#30900) üzenetére


DonThomasino
veterán

Olvastam tesztet nem tűnik rossznak.
Mit gondolsz?
Érdemes várni hogy kijöjjön az új, hátha leesik az áruk?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#30903) domojko válasza z0d1AK (#30901) üzenetére


domojko
senior tag

Telefont egy jó párat jó néhányszor rootoltam már, tabot még nem. Nagyobb veszélyel jár?

(#30904) z0d1AK válasza DonThomasino (#30902) üzenetére


z0d1AK
veterán

(#30902) DonThomasino: Nem írtál típust. Pillanatnyilag talán a Galaxy Tab család a legnagyobb a gyártók kínálata között, tehát konkretizálni kellene mindenképpen.

Egyébként hallani sok pletykát. Volt már FullHD 7"-os Galaxy Tab 3-ról hír, meg arról is, hogy a harmadik generációban nem is lesz 7"-os modell. Igazából egy hónap, mire bejelentés lesz. A megjelenés meg itthon leghamarabb szerintem április-május környéke lehet talán. Nagy áresésekre nem kell számítani szerintem, mire megjön az új generáció, addigra kifuttatják a jelenlegit.

(#30903) domojko: nem bütyköltem még Archos tabletet, így nagyon nem tudom a menetét, veszélyeit, gondolom hasonló, mint a legtöbb androidos eszköz esetében. Célszerű lehet az XDA-n elolvasni a tapasztalatokat.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30905) Hungarikum87 válasza ZS3NI (#30888) üzenetére


Hungarikum87
tag

Sziasztok :) Érdekelne erre a hozzászólásra a válasz :) Mostanában laikusként elgondolkodtam egy tablet vételén és mivel rendeltem már egyszerűbb-kisebb lejátszókat kínából, él a bizalom feléjük.

Az említett tabletek tartalma és minősége megüti a kellő színvonalat vagy ajánlásotok szerint inkább ne gondolkodjak ilyen vásárlásába? Mivel magyar nyelvű tesztek nincsenek máshonnan nem nagyon tudok tanácsot kérni :R

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#30906) kiju válasza ityam (#30897) üzenetére


kiju
csendes tag

szia. most próbáltam ki de sajnos semmi értesítés nincs lent a jobb sarokba.

(#30907) Chaser válasza Hungarikum87 (#30905) üzenetére


Chaser
titán

Ajánlott típusokat megtalálod a topikban, utána ki kell fogni kategória. Vannak itthoni tabok amikkel több a gond mint egy ajánlott kínai verzióval.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30908) gacsoi válasza kiju (#30906) üzenetére


gacsoi
senior tag

Az értesítési sávra nem tudsz kattintani??
Ott ahol az időt irja.

(#30909) domojko válasza z0d1AK (#30904) üzenetére


domojko
senior tag

Sajna az inglish-t nem igazán értem, a magyarom viszont perfect. :D

(#30910) z0d1AK válasza domojko (#30909) üzenetére


z0d1AK
veterán

Akkor mondhatni ne kezdj bele a ROM cserébe mert tropára vághatod a tabletet. Keress olyat a környezetedben, aki már csinált hasonlót és tud is angolul.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30911) kiju válasza gacsoi (#30908) üzenetére


kiju
csendes tag

szia.rákattintok de semmi usb-vel kapcsolatos dolog nem jelenik meg ott.

(#30912) Hungarikum87 válasza Chaser (#30907) üzenetére


Hungarikum87
tag

Köszönöm a választ. Akkor ha vissza keresek a forumon, említett gépekről vannak tapasztalatok? Eddigi olvasatok alapján úgy érzem ár-érték(tartalom) arány alapján megéri kínait venni. Te is így gondolod?

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#30913) domojko válasza z0d1AK (#30910) üzenetére


domojko
senior tag

Rendben, köszönöm a segítséget. :) :R Csak azért bátorkodtam kérdezősködni, itt a nagy tabletes topikban, hogy hátha valaki már csinált ilyet, és lenne olyan kedves megosztani ezt magyarul. De ezek szerint nincs senkinek ilyen tabletje, vagy ha van is nem csinált ilyet. :N

(#30914) Chaser válasza Hungarikum87 (#30912) üzenetére


Chaser
titán

Attól függ melyik kategóriában. Szerencsére itthon is kezdenek szépen lemenni az árak. 7"-ban az ainol Crystalt mondanám, 10-ben a Hero-t. Amiket még megéri rendelni azok spéci esetek, GPS, 3G funkciók, azok még itthon drágák. Lowendet nem érdemes venni se itthon, se máshol sztem. 25k körül megvan a Crystal, hasonló tudású itthon a prestigio pro duo, az 37k de 2 év garral. Mérlegelni kell mennyire bízol a szerencsédben:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30915) Hungarikum87 válasza Chaser (#30914) üzenetére


Hungarikum87
tag

erre gondoltam :) köszönöm :) Eddig háromszor rendeltem kínából, egyik eset nem sikerült túl fényesen de végül készséges volt a másik oldal és megoldódott a probléma, de nyilván ha már le van szállítva az rendelmény akkor nincsenek már opciók :) Na akkor elkezdem magam beleásni a régebbi hozzászólásokba :)

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#30916) Osynho válasza Chaser (#30914) üzenetére


Osynho
addikt

Flame-el/Fire-el sok a szopás? :U

(#30917) Chaser válasza Osynho (#30916) üzenetére


Chaser
titán

Az első verzióknál volt, de ez jellemző. Viszont én nem vennék már olyat, mert az itthon hamarosan kapható 70dci is ugyanazt tudja. akkuidőben kevesebbet, de kb itthon olcsóbb és itthoni garis, tehát nem igazán van értelme kinnről megvenni a flamet. Ha csak nem mindenképp szükség van a hdmi-re ami a 70dci-n nincs. De akkor meg ott van a pro duo ami felbontásban kisebb, de 7"-on még teljesen jó. Viszont 2 év gar, hdmi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30918) DonThomasino válasza z0d1AK (#30904) üzenetére


DonThomasino
veterán

Mondjuk ez.
Galaxy Tab 2 7.0 eladó! P3110 8GB

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#30919) z0d1AK válasza DonThomasino (#30918) üzenetére


z0d1AK
veterán

Maga a tablet nem rossz, bár tegyük hozzá, hogy ugye nem mai, lassan egy éves. Két mag, 1GB RAM, 1024×600 pixeles kijelző van benne. Használatra nem rossz, nekem tetszett, mikor tavaly nyáron nálam volt teszten.
Az, hogy megéri-e, az függ az ártól is. Hivatalos forrásból 60 ezer forint körül van, 2 év garanciával.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30920) DonThomasino válasza z0d1AK (#30919) üzenetére


DonThomasino
veterán

Itt nem lehet olyan hogy tiltják ilyesmi mint a telónál?
Nyugodtan megvehetem bárkitől papír nélkül?
Csak a garancia papír lényeges.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#30921) z0d1AK válasza DonThomasino (#30920) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mivel a P3110 wifis, így tiltás nem várható. Amire érdemes figyelni, hogy ne valami pinceGSM-ből származzon, mert ők külföldről hozzák be, a hazai Samsung garancia nem érvényes rá, bolti garancia van rá jobb esetben.
A Samsung 24+2 hónap garanciát ad a hivatalos magyar példányokhoz, amihez szabályosan kitöltött hologramos garancialap és 27% áfatartalmú számla szükséges. A két éven felül a két hónap garanciát akkor adja a gyártó, ha beregisztrálod a készüléket a Samsung oldalán.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30922) kiju


kiju
csendes tag

sziasztok akkor senki nem tud itt megoldást a problémámra? :-(

(#30923) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Innen a fórumról van valakinek Ramos W30HD-je? Érdekelne pár személyes tapasztalat.
Most ott tartok, hogy ilyesmit akarok venni csak az akksit elég karcsúnak találom. (5400mah)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#30924) tween


tween
őstag

Nexus 10 elérhetőségről még mindig semmi hír?

(#30925) Jones528


Jones528
tag

Valaki tud mondani viszonylag olcsó jó tabletet?,lehet kínai is.(Gyártóra,típusra gondoltam )
Köszi :)

Nokia Lumia 1020

(#30926) DGery válasza Jones528 (#30925) üzenetére


DGery
aktív tag

Mi számít olcsónak? Mi számít jónak?
Lehetne konkrétabban...

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#30927) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok.Alábbiban szeretném kérni segítségetek.

Muter pc-jét ami már elég régi meg stb leakarjuk cserélni valami normális -használható /note/net book vagy tabletre. És inkább a tablet felé hajlunk mert igazából amit ő használ a szokásos ugye ( :D), netezés, skype,fb,és nagyjából itt ki is merült. :)

Nézegetem újonnan ,használtan de mostanság nem volt időm ezzel foglalkozni így nem vagyok otthon ebbe a tablet témába most, hogy újonnan/használtan milyen tabletet ajánlotok max 20-25e ft.-ig? Tudom kevésnek hangzik de szeriintem amire neki kell azért lehet találni.

A lényeg hogy min 7" os legyen, ne fagyjon lehetőleg nagyon és ami úgy népszerű-bevált,stb. Nem kell világgyártóktól elég "kisebb" cégek termékei is mert arra amire ő használná felesleges egy gtab 10.1 et vagy egy iPad3 at venni. :D

Várom válaszotok. Üdv:R

:R :R :R :R

UI: Meg ami még fontos hogy egy ideig lehetőleg legyen rá támogatás(frissítés), nem árt ha hivatalosan de ha stabil "nem" hivatalos is az is jó..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30928) stmiklosi válasza kiju (#30922) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Nem biztos hogy akkor tudnék mondani valamit, de igazából azt sem tudom milyen verzióju program fut a gépeden.
Azt sem tudom, hogy XP-hez, vagy Win7-hez akarsz csatlakozni?
Mindenesetre Beállítások_Fejlesztői lehetőségek_ és pipa az USB hibakeresés és USB hibakeresés értesítései kockába.
És igen, kell hozzá driver a PC-n... (Ha már a PC nem keresi)
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#30929) Jones528 válasza DGery (#30926) üzenetére


Jones528
tag

Ár olyan 40-50 k , jónak meg hát android 4.0 ,4.1 . két mag ,16 gb memória legalább.Valami ilyesmire gondoltam.Ha tudnál segíteni megköszönném.

Nokia Lumia 1020

(#30930) Osynho válasza Chaser (#30917) üzenetére


Osynho
addikt

Aurora II-m van, de szerintem gariztatni fogom (pandánál), ezért érdekelne, gondolom le kellene vásárolnom az árát, ha tényleg hibás és akkor már egy Flame-et kérnék. Amúgy nézegettem a 70dci-t, de az akkuidőtől félek, a mostani se valami erős ilyen téren... Aztán szimpatikus még a Steelcore 8-as, de arról sincs még tapasztalat.
A pro duo vastag és nem fém a hátlapja (persze wifi szempontjából ez lehet nem is akkora baj). Ezen kívül jó lenne az 1280-as felbontás, nekem szemmel láthatóan jobb képet nyújt, mint az 1024.

(#30931) T_D


T_D
csendes tag

10 éves gyereknek vennék egy OLCSÓ, 7"-os ázsiai tabletet. Tehát 80%-ban játékra lesz használva.
1GB RAM kell vagy elég az 512?
DX és TD-t nézegetem, 60 dollártól kezdődnek.
Mire figyeljek? Proci, márka, felbontás...
Köszi!

(#30932) tjb007 válasza T_D (#30931) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy egyszerűbb lenne ajánlani valamit ha tudnánk, hogy mennyit szánnál rá maximum.

(#30933) T_D válasza tjb007 (#30932) üzenetére


T_D
csendes tag

Nekem a legolcsóbb is jó, ha megerősítést kapok, hogy minden gond nélkül lehet használni legalább fél évig. Amire kell: filmnézés és játék.
Ha szükséges az 1GB memória, akkor EZ a legolcsóbb.

(#30934) todie


todie
tag

30884-re valaki?

(#30935) hbala


hbala
aktív tag

Sziasztok!
Hol találom meg, hogy a Wayteq xtab-70dc, ill. xtab-70dci milyen stick-ekkel kompatibilis? Konkrétan Huawei K3520-al az? És hogyan kell beállítani?

(#30936) laszlohu válasza hbala (#30935) üzenetére


laszlohu
addikt

A Dci - nek ezek :

E1916, ZTE AC2736, HUAWEI E1750, HUAWEI EC122, HUAWEI EM770W

(#30937) skitzoo


skitzoo
senior tag

Sziasztok. Olyan gondom lenne hogy mostkerült hozzám egy Galaxy Tab 2 10.1 És nemlehet rajta farmwillezni. Aztse engedi hogy ha Facebookon vagyok akkor a zenét se játsza le. Youtubon megy a zene. Valami adobe flash player problémája van de az oldalrol meg nemlehet letölteni mert aztirja nemtámogatott. Origo böngészővel próbáltam. AZis jó ha mondtok valamilyen másféle böngészőt. :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#30938) kiju válasza stmiklosi (#30928) üzenetére


kiju
csendes tag

szia. pipa bent volt az usb hibakeresésnél.xp operációs rendszer van a gépemen.milyen drivert tanácsolsz hogy szedjek le a gépemre hogy felismerje a tabletemet ?köszönöm a segítségedet.

(#30939) Magnat válasza todie (#30934) üzenetére


Magnat
veterán

Én annyiért semmit sem ajánlanék, de ha egy forinttal sem akarsz rá többet költeni, akkor talán használt CC One. Ha picit feljebb tudsz menni és kinti rendelés is játszik, akkor pl Ainol Elf II., v ha belefér, Crystal.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#30940) stmiklosi válasza kiju (#30938) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
és pipa az USB hibakeresés és !!!!!USB hibakeresés értesítései kockába.!!!!!
Igyekszem pontosan fogalmazni, előbb is azt tettem... !!!xxxxx!!! Ettől jelenik meg az értesítés, ha csatlakoztatod, persze más is kellhet hozzá. Csak nem tudom ott van-e...
Ha mégis, mert nem kevés Tabletfajta és hozzá szükséges driver van, akkor google (én sem tennék mást ezek után)..
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#30941) kiju válasza stmiklosi (#30940) üzenetére


kiju
csendes tag

rendben köszi majd akkor keresek valamilyen drivert hozzá monjuk ehhez nemigen értek miféle néven keressek hozzá drivert elég (hülye) vagyok ehhez a témához.amúgy csak az usb hibakeresést találtam meg és pipáltam ki a másik amit írtál megtaláltam sehol.azért köszönöm :-)

(#30942) csaba1203


csaba1203
addikt

Sziasztok!
Sikerült már valakinek hozzájutnia WayteQ xTAB-70dci-hez?
Ha igen mik a tapasztalatok róla?

(#30943) todie válasza Magnat (#30939) üzenetére


todie
tag

koszi a valaszt, hat utanaolvastam, nem nagyon jo szivvel beszelnek ezekrol.

akkor mi az, amit szivesen vennel 7-8 colos kategoriaban?

(#30944) Magnat válasza todie (#30943) üzenetére


Magnat
veterán

Itthoni beszerzés esetén Prestigio Pro Duo v Prime Duo, esetleg Wayteq xtab 70 dci, bár utóbbinak utánaolvasnék, mert nincs vele tapasztalatom. Esetleg ha nem kell ips kijelző, akkor egy használt Wayteq xtab 70dc is jó lehet. Amiből én semmiképpen sem engednék, az min 1024*600, 2 mag, 1GB ram.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#30945) todie válasza Magnat (#30944) üzenetére


todie
tag

es nem itthonrol?

(#30946) z0d1AK válasza csaba1203 (#30942) üzenetére


z0d1AK
veterán

Miután egyelőre még nem kapható, ezáltal valószínűleg senkinek sem sikerült beszereznie...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30947) Magnat válasza todie (#30945) üzenetére


Magnat
veterán

Talán Crystalt, 25k-ból itthon van kis szerencsével, annyiért nemigen kapni jobbat, de majd kijavítanak a hozzáértők, ha mégis :)
Szerk:most irja itt alattam a kolléga, h dci Wayteq még nincs, akkor a Prestigiok maradnak...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#30948) stmiklosi válasza kiju (#30941) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Első körben ezt találtam:
http://www.driverowl.com/p/Toshiba/AT300-SP0201L/Driver/170337
Biztos van még....
Üdv: StMiklos

Hát ez az.. Hogy nem találod a másik pipálandót, a 4.0.4-nek rengeteg ága-boga van, azzal a 3 számmal nem azonosítható, főleg mert a Toshiba eléggé egyedire szabhatta, mert ad rá.
A kínai amit talál rálöki, aztán boldogulj. (Persze nem Toshibával, de boldogulok is!)

[ Szerkesztve ]

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#30949) Tegla80 válasza roberto211 (#30927) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
szaki nem vok,de próbálok pici támpontott adni
Én kb 1 hete hasonló kérdést feltéve([link]) ezt a választ kaptam több helyről is.(facebookos játékok "igénylik" a "komolyabb" technikai felszereltségű gépet. sajnos)
[link]
Azóta beszereztem a készüléket,és anyu tökéletesen el van vele. :K
Kapott bele egy 16os micro-sd t ,filmeknek (meg egy védőfóliát :K ) és megvan az öröm.

tudom,árban feljebb van,de Én úgy gondolom,h a belépő szint(20-25 e ft) technikailag,"nem megfelelő" a mai net-es dolgok eléréséhez,futtatásához.

Ha megteheted,tedd mellé anyudnak azt a fennmaradó összeget,vagy várjatok és gyűjtsetek még picit.
(sztem csak gondod és bánatod lenne az "olcsó,belépő szintű" géppel. :K )

talán segítettem

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#30950) tjb007 válasza skitzoo (#30937) üzenetére


tjb007
nagyúr

Töltsd le és rakd fel ezt: [link]

(#30936) laszlohu

Elég foghíjas ez a felsorolás, gondolom a Pandawill -ről másoltad be.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.