Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37987) breetai


breetai
aktív tag

Hi mindenki!
Egy LOL/"érdekes" dolog esett meg velem még pénteken és szeretném megosztani veletek. Nehogy más is beszívja úgy, mint én! :W
Szóval pénteken későn 20:30 után értem haza Budaörsre, ill. az Osünbe. Mert szerettem volna egyet abból a 4000 Ft-ért osztott GoW-ból amit beharangoztak ...
"Gyorsan" berobogtam felnyaltam egyet a polcról azt irány haza. Othon vettem elöszőr kezembe a cuccot (mert abban a nagy átlátszó "lopásgátló" müanyagban volt,) és meglepődve tapasztaltam, hogy nincs rajta nejlon és a Microsoft-os matrica is fel van tépve.
Meglepő módon a dobozból semmi sem hiányzott, bedobtam a Box-ba azt GO! Egy ideig minden rendben volt aztán kifagyott a játék. :Y Kivetten a lemezt, olyan mintha egy igenzsíroskezű ember gyökérkefével pucólta volna meg!!!! :Y :W
Mondanom sem kell persze a HDD-re sem tudja felmásolni. Így szombaton reggel kissé felspannolva lerohantam Ósanba, azt kivertem a palabert. MERT! Azzal kezdtem, hogy szépen udvariasan elmagyaráztam a panaszom. Ekkor el is akartak rögtön hajtani, hogy ez nem így van/hazudok, ill. bizonyítsam be, hogy a cucc már nyitva volt mikor vettem stb.
Itt volt egy hangosabb, irritáltabb szóváltás, majd főnök hívás aztán annak anyukája is szóba került amikor Ő is meggyanusított, hogy hazudok ...
Most az jön, hogy felhívom az Xbox HOTLINE-t hátha érdekli őket, hogy varazolnak egyes boltok a cuccaikkal. Ill. hátha ők mondanak valami olyat, hogy kicserélik stb.
Ebben csak az a csúnya, hogy használt játékot áruló boltból ÉN még csak jobb minőségü cuccot hoztam ki. Ill. ott is ugyan ennyi lett volna a GoW és az legalább menne.
Szerintem én kb. 10x gondolom meg, hogy vegyek valami ilyesmit mégegyszer Ósanból. Ill. kb. 20 percig fogom vizsgálni, hogy OK-e a cucc ha mégis vásárolnék valamit. :(((

[ Szerkesztve ]

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.