Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36509) Greentea válasza #84221696 (#36507) üzenetére


Greentea
senior tag

Én inkább úgy fogalmazok, hogy vállalható. :)
Ha megveszed az e50-et akkor nem tudod feltenni rá a 8,8-as gunt, mert kevés a lánctalp teherbírása így csak a pantheres szívószál gunnal tudod használni, ez a legnagyobb sz*patás.
Motort én hoztam az Aufkl Pantherről, ami szerencsére felment rá lánctalp nélkül.
Ha free-ből kihúzod a lánctalpat vagy teszel rá torziós cuccot, akkor lesz egy távolról mesterlövéses tankod mint a panther-panther2 csak jobb testpáncéllal. (ekkor még nincs meg a fejlesztett torony)
Ez után, ha a motor is megvan (alap motorral soha sem próbáltam ki így nem tudom mennyire szenvedős) választhatsz a lövegek között, a másik 8,8-assal én nem foglalkoztam, gyorsan meglett az xp a toronyra és a top gunra a 10,5ösre és mehet az első-második sor és a rammolás. :DD
Fejlesztett torony jó, kb minden második lövés tuti pattan róla, vagy a gun leveszi de sajna az is gyenge pont mert a löveg mellett is be lehet lőni így nem is kell konkrétan kupolára célozni...
Leo PTA-t bánom, hogy eladtam, karácsonykor vissza kéne venni. :)

10 csatát letoltam most az e50m-el, kezdek lassan ráérezni, wr 33,33% :D de jó lesz. E50 után (lehet, hogy csak nekem) de hiába erősebb motor, jobb forgás stb. lassabbnak tűnik.. :U

(#36508) galervin93: Grat! :) nekem a rekordom vele csak 4100dmg, annyira nem éreztem rá meg csak duplázgattam eddig. (most meg már azt sem :B ) Az ágat befejeztem itt, ha csak nem lesz nagyon jó a Grille 15.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.