Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) looser válasza looser (#1500) üzenetére


looser
addikt

Igazából arra lenne szükség, hogy automatizáltan (makróval?) megkeresse az összes nn/hh/éééé formátumú stringet és alakítsa át éééé.hh.nn formátumúra.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1502) Fire/SOUL/CD válasza looser (#1501) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nyisd meg a Word-öt és a szóban forgó törzsdokumentumot. A doksiban állj egy üres helyre és Beszúrás menü/Dátum és idő/megjelenő ablakban megfelelő Nyelv kiválaszt, megfelelő dátumformátum kiválaszt, majd katt az alapértelmezett gombon és OK.
Ezt követően törölheted a most beszúrt dátumot és mentsd el a doksit.
Ha most a dokumentum egyesítésre mész, akkor már jól kellene, hogy megjelenjenek a dátumok.

UI: Ha az egyesítést követően külön kell még "átírogatni", akkor nem jól van kialakítva a forrásdokumentumként szolgáló excel táblázat. Azt kell korrigálni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1503) looser válasza Fire/SOUL/CD (#1502) üzenetére


looser
addikt

Szia, ez remek lenne (és meg is jegyzem!), de őneki már többórai munkája van abban, hogy a már egyesített dokumentumba belejavított rengeteg helyen, amire nem volt ugye jó a törzsdoksi.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1504) Fire/SOUL/CD válasza looser (#1503) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Látatlanban ebben nem tudok segíteni, mert nem tudom, hogy mit és mi alapján javított bele. nyilván azzal Te is tisztában vagy, hogy számtekben egyértelmű relációk vannak, nincs olyan, hogy talán, meg esetleg. Ha valami egyéni megközelítés miatt kellett módosítania utólag a doksikon, arra nem biztos, hogy lehet kóddal (makróval pl stb) "rásegíteni".

Én csak akkor tudnék segíteni (akár az excel tábla módosított kivitelezésében is), ha legalább látnám
1. az excel tábla fejléceit (milyen elnevezésű oszlopok vannak benne)
2. A törzsdokumentum felépítését
3. És legalább 1 példát, hogy mit módosított utólag az egyesítést követően.

Elhiszem, hogy sok munkája van benne, de ha nem hozza rendbe a forrástáblát, akkor mindig módosítgatnia kell utólag és az sokkal több időt fog elvenni folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1505) looser válasza Fire/SOUL/CD (#1504) üzenetére


looser
addikt

Köszönöm, hogy segíteni próbálsz. Megpróbálom még egyszer szavakba önteni, mert visszaolvasva tényleg nem tűnik egyértelműnek, ahogy leírtam.

- adott egy törzsdoksi (doc) a megfelelő mezők beszúrásával és egy forrásdoksi (xls),
- egyesítette egy új körlevélbe,
- a kész körlevél szinte minden egyes elemébe (111 személynek szóló levél) bele kellett írnia valamit (mindenhova mást), így értelemszerűen a törzsdoksi (helyesen) csak azokat a szövegpaneleket, bekezdéseket tartalmazhatta, aminek minden levélben jelen kell lennie, vagyis automatizálható volt (erről szól a körlevél),
- a legvégén vette észre, hogy nem helyes az excelben egyébként helyesen megjelenő dátum, amerikai formátumú (nn/hh/éééé) a magyar (éééé.hh.nn) formátum helyett,
-ekkor értesített engem s hamar rájöttem, hogy nem az a megoldás, hogy újrageneráljuk az egészet (ekkor már bejelöltem nála a wordben a 'Konvertálás jóváhagyása megnyitáskor' lehetőséget, amivel ezután minden jó lesz (tesztelve!)), hanem csak az, ha az egyesített körlevélben (amibe ugye már temérdek mindent betoldott) javítjuk ki utólag a dátumokat.
- erre gondolom lehetne egy makrót írni (fogalmam sincs hogyan :B ), ami megkeresné az összes nn/hh/éééé formátumú dátumot (vagy neki csak karakterlánc), amelynek tagjai számok és pont ilyen formátumban, pld. ##/##/#### és ha bárhol ilyen egyezést lát, akkor készítse el a következőt: az 5-6-7-8-ik számjegyet írja le, tegyen utána pontot, majd írja utána a 3-4-ik számot majd pont és végül az 1-2 számot tegye a második pont után.

Talán így szájbarágósabban érthető :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1506) Fire/SOUL/CD válasza looser (#1505) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Most elsőre talán az OS területi beállításainál nézz körbe(erre gondolok), hátha ott van globálisan megadva ilyen formátum. Átmeneti jelleggel állítsd át és próbáld meg azt követően megnyitni a word doksi(ka)t, hátha átalakítja rendesen. Ha igen, akkor a nyomtatás idejére maradjon így a területi beállítás, de azt követően állítsd vissza, amin volt előtte, mert ha esetleg adatbáziskezelőt is használnak, annak működését is befolyásolja a területi beállítás.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1507) looser válasza Fire/SOUL/CD (#1506) üzenetére


looser
addikt

Kipróbálom, de kétlem, a józan logika alapján legalábbis, hiszen az egyesített doksi már nem más, mint egy sztenderd doksi, minenféle mezők nélkül, tehát a benne lévő dátum is tökmindegy, hogy dátum volt-e valamikor még törzsdoksi vagy forrásdoksi korában, hiszen itt már csak egy karakterlánc, mint bármely másik szó. Köszi mindenesetre :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1508) corran9


corran9
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne (már szívok vele jó ideje), hogy a cégnél Word 2002-ben valaki bu*erálta a wordot amit használok, és sikerült azt elérnie, hogy a vonalzók alapjáraton rejtettek (mint pl. a tálca is lehet a desktopon), és csak akkor jelenik meg, ha az egérrel odaállok.

Ez azon kívül, hogy rendkívül idegesítő, még időt is igénybe vesz minden alkalommal, de sajnos bármerre keresgéltem a beállítások között, nem találtam, hogy mit állíthatott át az illető, és mikor megkérdeztem tőle, hogy mit állított át, jött a válasz, h ő aztán semmit...

Szóval kérdés: hogy lehet visszaállítani, hogy állandóan látszódjanak a vonalzók?! :D

Az életmentő választ előre is köszi! :R

That's a real nasty habit you got there......

(#1509) leon444


leon444
csendes tag

Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy miért csinálja azt a word, hogy ha egy adott sorba akarok gépelni, akkor a már meglévőt betűnként szépen felülírja?
Előre is köszi a segítséget.
Leon

(#1510) looser válasza leon444 (#1509) üzenetére


looser
addikt

Lehet, hogy be van kapcsolva az Insert billentyű.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1511) leon444 válasza looser (#1510) üzenetére


leon444
csendes tag

Zseni vagy! :) Köszi :)

(#1512) looser válasza leon444 (#1511) üzenetére


looser
addikt

Részemről a szerencse :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1513) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Üdv!
Olyan gondom van, hogy van egy szöveg amit sorkizártra kell tennem és akkor ilyen hiányos rész is lesz benne. Ez miért van és hogyan tudom eltüntetni?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1514) Des1gnR válasza Des1gnR (#1513) üzenetére


Des1gnR
őstag

Közbe megtaláltam a megoldást. Lágy enter lett használva a következő sorhoz és így széthúzta ott. (Nem én írtam és még nem láttam ilyet :DDD )

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1515) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Gugli fordítót használva (amikor weblinket fordítattatsz), ezt átmásolva egy word-be, megjelenik az eredeti nyelv, majd mögé a fordítás szövege mondatonként.
Viszont a nyomtatási képen, már csak a fordított szöveg látszik, az előtte lévő eredeti nem.
Hogy tudom az egészet kinyomtatni?

(#1516) andy83


andy83
aktív tag

Erre esetleg vkinek van megoldása? :F
Előre is köszönöm! :U

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1517) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#1515) üzenetére


ro_bert17
őstag

Közben nem tűnt fel, hogy nekem mindig be van kapcsolva a PÍ jel (nem tudom beszúrni, alt+227 :DDD ).
Szóval kikapcsolva eltűnt az eredeti nyelv, visszakapcsolva vissza jön. Tehát nyomtatáskor kell a rejtett szövegrészek pipa.

(#1516) andy83: valami CCleaner szerűséget nem szoktál futtatni?

[ Szerkesztve ]

(#1518) Robex


Robex
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek léci,mert már kivagyok ettől a sz.. word-től!
Az a problémám,hogy amikor rámegyek a nyomtatásra akkor nem nyomtat,hanem megjelenik a mentés másként táblázat,hogy mentsem el!
Régen nem csinált ilyet!Semmit sem tudok kinyomtatni,mindig ez az ablak jön fel!!

(#1519) ro_bert17 válasza Robex (#1518) üzenetére


ro_bert17
őstag

És milyen formátumban szeretne menteni? Alapértelmezettnek a kívánt nyomtató van beállítva?

(#1520) Robex válasza ro_bert17 (#1519) üzenetére


Robex
csendes tag

Közben már megoldottam!Már működik!

(#1521) pschio


pschio
őstag

help plz!

word 2010. elindítom és az alapértelmezettnek megfelelően az új szöveg bevitelénél a "normál" stílust használja. ebben a stílusban be van állítva 10pt-os sorköz. na most én azt akarom, hogy alapértelmezettként ne legyen sorköz. hogy tudnám ezt megoldani? mert a stílus törlésével majd a program bezárásával és újraindításával minden visszaáll az eredetibe.

Itt egy kép is.

Ahogy láthatjátok, én a "normál" helyett a "nincs térköz"-t szeretném alapértelmezettnek. Véglegesen.

Tudom, hogy egyszerűbb a végén megformázni a beírt szöveget. Nem is nekem lesz, hanem egységsugarú usernek. :W

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#1522) pschio válasza pschio (#1521) üzenetére


pschio
őstag

megtaláltam. az ajánlásnál kell feljebb vinni. ennyi volt csak.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#1523) csferke


csferke
senior tag

Szasztok!

Word 2007
A szövegben szerepel 2 dátum óó/nn/hh/éééé formában. Van-e lehetőség és hogyan lehet kivitelezni, hogy ha az 1. dátumot megváltoztatom akkor automatikusa változzon a 2. is.
Az automatikus változás -31 nap kellene, hogy legyen. Értelemszerűen változnia kell a nn/hh/éééé-nek.

óó/nn/hh/éééé
1. dátum 07/23/02/2012
2. dátum 18/23/01/2012

Az óó a 2.-ban állandó csak az elsőben változik de ezt nem kell figyelembe venni a dátumnál.

köszi

(#1524) zstxxx


zstxxx
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Olyan gondom lenne, hogy lehet beállítani azt hogy egy oldalon csak 26sor lehet ?
nagy terjedelmű dokumentumról van szó.

(#1525) csdm


csdm
senior tag

sziasztok!
van valami mód amivel visszafejthető, hogy egy Word dokumentumba, milyen weboldalról lett átmásolva a szöveg? Vagy csak annyi, hogy másolva lett?
Természetesen egységesen megformázott dokumentumról van szó.

(#1526) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Nagy segítség kell!
Word 2010-ben készített dokumentumban szeretném megcsinálni azt, hogy oldalszámozva legyen a cucc, de a 4. oldaltól kezdődjön a számozás 1-től!

Oldalszámozás már megy (akár kezdő oldalszám megadásával. Szakasztörést beillesztettem, hogy az adott ponttól külön lehessen kezelni a számozást.

Na igen ám, de itt kezdődnek a bajok! A 2. szakasz 1. oldalára kattintva (ami a 4. oldal) nyomok egy oldalszámozást az oldal aljára, de ekkor az előző szakaszban kezdi el a számozást, majd mikor az oldalszám formázása pontban beállítom hogy etől a szakasztól kezdje a számozást, akkor innen kezdi, de az előző szakaszban ott marad az 1,2,3 számok. Ha azokat kitörlöm, akkor a 2. szakaszban kezdődő számozás is ugrik, törli! :(

Erre kérek gyógyírt! Köszönöm!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1527) Fire/SOUL/CD válasza wolfman (#1526) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1528) Laca 012


Laca 012
őstag

A szakdolgozatomat írnám, de valami miatt a 4.címsorom beállítása megváltozott és fél napja próbálkozok visszaállítani (vagy újra beállítani)..
Nem tudom miért és mikor változott meg, mert bármelyik előző állapoti mentést nézem, a sablon valamiért mindegyikben megváltozott, pedig előzőleg tuti nem ilyen volt..

Konkrétan a sorszámozásnál a 4.címsor lenne a 4.szint azaz
1.1.1.1 Blabla
Ezt kellene látni ehhez képest a sorszám helyére egy fekete téglalap került mindegyiknél.
A többi szint viszont teljesen rendben van előtte és utána is..

Így néz ki a szövegben:

Az automatikus tartalomjegyzékben:

És ilyen az eszköztárban:

Itt is látszik, hogy az előző szintektől rendesen eltér és a Stílus módosításaiban is kipróbáltam már mindent (a formátum fül alatt is)

Valaki tudja mi kerülhette el a figyelmem, vagy esetleg a megoldást is? :F

(#1529) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Beklikkolok ide is, hátha. (word 2010)

(#1530) csdm


csdm
senior tag

Hogyan kell Word-ben (2007) oldalszegély mintához betallózni egy külső képet/mintát ?

(#1531) szőröscica


szőröscica
addikt

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem Word 2007 használatával kapcsolatban. Egy kedves ismerősöm megkért, hogy segítsek neki a szakdolgozata megformázásával, amivel nem is lenne gond, de kifogott rajtam egy helyen. Ő elküldött egy Word 97-2003-as dokumentumot. A probléma az, hogy minden oldalon az első sort behúzással kezdi, vagy olyan, mintha egy tabot nyomtam volna.

A bekezdés beállításoknál a behúzásnál nincset állítottam be, nem első sort, és a helyzet nem változik. Kitörölni nem tudom, tehát nem egyesével tabozott bele, hanem valami automatikus beállítás miatt minden oldalt ilyen behúzással indít. Mit lehetne csinálni, hogy eltüntessem ezt? Így az oldalkezdő diagramokat is szépen a kelleténél jobbra teszi, hiába állítok középre zártat.

Próbáltam 2007-es docx-re változtatni a formátumot, utána állítani a behúzást, de az sem változtatott.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#1532) Z-Tom-ee


Z-Tom-ee
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy probléma megoldásához. Egy word dokumentum sarkába szeretnék qr-kódot generálni, úgy, hogy egy adott sort kitöltök a word-ben létrehozott táblázatban, valahogy így: [link] Sajnos a programozás nem az erősségem. :( Előre is köszönöm!

(#1533) localhost válasza Z-Tom-ee (#1532) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Így? ...mint ez ? Mert maga a Word nem fog neked QR kódot generálni.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1534) Z-Tom-ee válasza localhost (#1533) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Valami ilyesmit szeretnék beágyazni a word-be, mintha egy sablon lenne. Épp az imént találtam egy kiegészítőt, de sajnos fizetős (a demó tök jól működik) Abban bíztam, hogy ha Adobe-hoz van ilyen, akkor talán szövegszerkesztőhöz is, vagy ha nincs, be lehet építeni fejlesztőeszközzel...

(#1535) looser


looser
addikt

Sziasztok! Van valakinek ötlete azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehet egy word file-ból kigyomlálni azt az opciót, hogy valamilyen távoli szerverhez próbál csatlakozni? Word 2010. Azt látom, amikor töltődik be a program, hogy kiírja: Csatlakozás: \\szervernév\elérésiút (itt más adatok vannak)
Szóval hogy ezt hol tárolja a word vagy hogyan lehet kiszedni belőle?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1536) Z-Tom-ee válasza Z-Tom-ee (#1534) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Megoldódott a dolog, köszönöm. :DD

(#1537) bkca


bkca
tag

Sziasztok,
erre tudna vki esetleg válaszolni? :R

(#1538) GrandS


GrandS
senior tag

Word 2007-ben be lehet azt állítani, hogy mondjuk a 88. oldaltól ne legyen oldalszámozás, de addig igen?

(#1539) localhost válasza GrandS (#1538) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen.
Szúrj be egy szakasztörést.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1540) GrandS válasza localhost (#1539) üzenetére


GrandS
senior tag

Próbáltam, de csak újra tudom kezdeni vele a sorszámozást.
Ha az új szakaszban kitörlöm az oldalszámot, az előzőkből is törlődik. :O

(#1541) Fire/SOUL/CD válasza GrandS (#1538) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A példádnál maradva, a 88. oldalig csak szakasztörés(ek) szerepelhet(nek) a doksiban, oldaltörés nem. Ha ez megvan, akkor a 88. oldalon "belépsz" az élőlábba, majd az így megjelenő menüsorban inaktíválod a Csatolás az előzőhöz lehetőséget. Ezt követően már kitörölheted a 88. oldal élőlábból az oldalszámot.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1542) GrandS válasza Fire/SOUL/CD (#1541) üzenetére


GrandS
senior tag

Bingó! Ez a nyerő, annyi pontosítással, hogy nekem volt az első 88 oldalon oldaltörés beszúrva, de így is működik. Kösz! :C

(#1543) localhost válasza Fire/SOUL/CD (#1541) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:K Igen, kösz!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1544) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Word tud olyan, hogy kijelölöm a teljes szöveget egy dokumentumban, és a nem kívánatos részeknél a kijelölést megszüntetem? Mondjuk 1 bekezdést teljes egészében kijelölök, s a kijelölés "közepén", 3 mondatra nincs szükségem. Meg lehet oldani valahogy?

Kösz :R

(#1545) localhost válasza _NCT (#1544) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Van rá módszer, kutatok a fejemben!
Nagyon régen nem használt funkció W2010-ben nem tudom, hogyan kell előhívni én ebben dolgozom.
Lándzsa, vagy Tüske vagy Dárda a funkció neve: úgy működik, hogy
- kijelölsz valamit - aztán megnyomod a DÁRDA gombját ezt feltűzi, aztán tovább mész mást kijelölsz és azt IS a dárdára tűzöd és így tovább és a végén az egész dárda tartalma van a kijelölve.
De a billentyűzetkombinációra nem emlékszem.

De megvan!
Dárdára (SPIKE) tűzni : CTRL(F3)
Dárda beillesztése CTRLSHIFT(F3)

http://kb.iu.edu/data/aggk.html

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1546) localhost válasza localhost (#1545) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Valami nem OK, magyar word2010-ben nem működik. :W

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1547) _NCT válasza localhost (#1546) üzenetére


_NCT
őstag

Az nagy kár a cégnél pedig azt használunk. Igazából rájöttem a megoldásra, kicsit fából vaskarika, de jó lesz ez is.

Szóval van 24 db 200oldalas doksi, azokból kell néhány fejezet, s fejezeteken belül meg kell számolnom a karakterek számát szóközökkel. Szóval ami kell, azt átmásolom egy üres word doksiba, ott csak a "lényeg" lesz, amit meg kell számolnom és kész.

Első blikkre azt akartam, hogy kijelölöm az egész szöveget, s a nem lényeges dolgokat elhagyom belőle, jóval gyorsabb lett volna, mint csak azokat a fejezeteket jelölni, ami szükséges.

Köszi a helpet, jó tudni, hogy volt ilyen funkció is. Bár szerintem ugyanúgy megmaradt, csak átalakult, igaz én erről most hallok először.

(#1548) localhost válasza _NCT (#1547) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor már nem egyszerűbb a DOKSIRÓL másolatot készíteni és a másolatból kitörölni, ami nem kell ?
Aztán a megszámlálandó dokumentumot MENTENI kell, vigyázva ugye, hogy nehogy az eredetit írd felül, és az alábbi menüparancsokon végiglépkedni

Fájl/Információ panelen jobbra Tulajdonságok (lenyitni) Speciális Tulajdonságok lap STATISZTIKA fülében ott a karakterszám.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1549) _NCT válasza localhost (#1548) üzenetére


_NCT
őstag

Közben reggeli frissességemben rájöttem a megoldásra. Az egész dokumentumban szereplő karakterszámok szóközökkel már megvoltak, ami nem kellett, azt kijelöltem, megnéztem hány karakter, s kivontam ezt az egész doksi karakterszámából. :C

(#1550) localhost válasza _NCT (#1549) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Majdnem ugyanezt írtam :) - csak az én megoldásom TÁDÁMMMMM profibb!

Jah és irigylem a problémáidat! :Y

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.