Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) amdkiller


amdkiller
aktív tag

Sziasztok!

w2007
körlevél
hogyan lehet magukat a mezőkódokat kinyomtatni?

Köszi!

(#1402) Jucus84


Jucus84
csendes tag

Sziasztok!

Hogy lehet beállítani, hogy egy kb. 20 oldalas doksiban egy fektett oldal legyen? A fekvő formátummal az összeset "fekteti". Tudom, hogy valahogy be lehet állítani, csináltam már, de az istenért nem jövök rá. :)

Köszönöm

(#1403) Jucus84


Jucus84
csendes tag

Köszönöm, megoldottam :DD

(#1404) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok!

word 2010-ben körlevelet szeretnék készíteni. Az adatok excel-ből "jönnek". Meg lehet azt valósítani, hogy egy "oszlopot" amikor ráteszek egy lapra akkor, a mező következő adata ne külön lapon jelenjen meg? Azzal megcsináltam, hogy a mező elé beszúrtam, hogy következő rekord, de ez így elég kényelmetlen megoldás, mert annyiszor kell ezt rátenni ahány rekordot szeretnék beolvasni. Nincs olyan megoldás esetleg, hogy addig megy a következő rekordig amíg a végéhez nem ér?

(#1405) Fire/SOUL/CD válasza bozsozso (#1404) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az amit leírtál (vagy legalább is, amit Én kiértek belőle) az fél perces meló (szó szerint)...
Nem lehet, hogy esetleg nem ismerted azt a szabályt, hogy az utolsó rekord után nem szabad következő rekord mezőt beszúrni? ;] [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1406) bozsozso válasza Fire/SOUL/CD (#1405) üzenetére


bozsozso
őstag

most próbálkoztam először körlevelet készíteni, de a példánál maradva akkor nekem a szerző-t a következő rekord után annyiszor be kell szúrnom ahány szerző van. Vagy rosszul gondolom?

pl.:ha van 110 szerző akkor ezt 110-szer meg kell csinálni, hogy ne külön lapra kerüljön?

(#1407) Fire/SOUL/CD válasza bozsozso (#1406) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"ha van 110 szerző akkor ezt 110-szer meg kell csinálni, hogy ne külön lapra kerüljön?"
Igen. Beszúrod a szerző mezőt, majd a következő rekord mezőt, persze a másol/beilleszt (copy/paste) funkciók nagy mértékben felgyorsítják ezt, csak arra ügyelj, hogy az utolsó rekord után már nem szabad beszúrni a következő rekord mezőt.
(magyarul 110 szerző és 109 következő rekord mező lesz a lapon és persze csak 1 oldalt kell így megcsinálnod, nem többön)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1408) bozsozso válasza Fire/SOUL/CD (#1407) üzenetére


bozsozso
őstag

ok. azt hittem létezik valahogyan egyszerűbb megoldás is. ebből kifolyólag akkor az sem szedhető ki belőle, hogy hány db szerző van?

azért köszönöm a segítséget.

(#1409) Fire/SOUL/CD válasza bozsozso (#1408) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Annyi szerző van (gondolom darab-ra érted), ahány sora van az Excel táblának (azt írtad excelből jönnek az adatok, gondolom az van megadva adatforrásként).

Mondjuk 110 szerző 1 oldalon, ezt nem nagyon tudom elképzelni, hogy az hogy fog kinézni nyomtatásba... :B
Ja, az csak egy példa volt, akkor nem szóltam...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1410) bozsozso válasza Fire/SOUL/CD (#1409) üzenetére


bozsozso
őstag

igen annyi sora van az excel táblának. nem konkrétan egy oldalra gondoltam, hanem, hogy egymásután legyen. most és nézegetm már kezdem kapisgálni, hogyan működik

mégegyszer köszönöm.

(#1411) Wyll


Wyll
őstag

Érdeklődnék, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a Word 2010-zel?

Egy ideje az enyém elkezdett hülyeségeket csinálni az önéletrajzommal...
Pl az egész egyetlen betűtípus (Isonorm DEE), ő itt-ott mégis visszavált Times -ra. (A szöveg beállított típusa nem változik meg, de a megjelenítés mégis times-os...)
Most meg ilyet produkál nekem:

Ez nagyításkor eltűnik (tehát amikor újrarendereli a képtartalmat), de a megjelenítés továbbra is times marad. Azt csak a word újraindításával tudom helyrehozni, de néha újra meg újra előjön. :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1412) Fire/SOUL/CD válasza Wyll (#1411) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az általad említett betűkészlet nem tartozik sem az OS-hez, sem az Office-hoz, ergo ez egy külön telepített avagy a word doksiba beágyazott betűtípus lesz. Ha esetleg ez utóbbi esetről van szó, akkor arra tudok gondolni, hogy nem 2010-es word-el készült...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1413) Wyll válasza Fire/SOUL/CD (#1412) üzenetére


Wyll
őstag

Nem beágyazott. Én telepítem mindig. (Erről van szó.)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1414) hedi


hedi
csendes tag

'a kezdőérték ebben a formátumban 1 és 16383 közötti lehet' : ezt a szürreális mondatot írja ki a wordöm 2 napja, mert 0-ról 1-re (vagy csillagra vagy bármi másra) akarom állítani a LÁBJEGYZETELÉS számozását és nem szúr be semmit, nem alkalmaz, nem enged tovább. Csak nyomja a 0-ás lábjegyzetet változás nélkül. Hogy kerüljem ki a ezt a problémát? Help.

(#1415) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Olyan gondom a wordel,hogyha írok egy mondatot és a sor cégére érek akkor jön az újabb sor.De ha csak a sor közepéig írok akkor akarok egy új sort kezdeni és nyomok egy entert akkor a következő sor már 2 nagyobb távolságra lesz.Itt egy kép gondomról.

(#1416) Fire/SOUL/CD válasza qwertly (#1415) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Jelöld ki a teljes doksit, majd s Stílusok közül válaszd a Nincs térköz-t... (A képeden is jól látszik, ott van jobbra a Normál mellett)

hedi
Ha kitörlöd a lábjegyzetet teljesen és újra létrehozod, akkor is ez a szitu?

Wyll
Hát olyan betűkészlettel nem csodálkozom, hogy gondja van a Word-nek. Használj/keress valami hasonló kinézetű, de TTF betűkészletet...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1417) qwertly válasza Fire/SOUL/CD (#1416) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm a válaszodat :R az aktuális dokumentumnál én ugy oldottam meg,hogy a képen látható opciónál Az azonos stílusú bekezdések között ne legyen térköz. betettem a pipát.De sajnos minden dokumentumnál újra kell ezt kezdeni,hogyan tudnám elérni,hogy ez legyen az alapértelmezett?
Köszi

(#1418) Fire/SOUL/CD válasza qwertly (#1417) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ebben az esetben az a legegyszerűbb, ha a Normál stílust módosítod (a Normal az alapértelmezett sablon amúgy)
Normál stíluson jobb egér/Módosítás/A sablonon alapuló új dokumentumokban kijelöl Formátum lenyíló/bekezdés/Térköz->Utána 0pt és végigokéz.

Az Az azonos stílusú bekezdések között ne legyen térköz nem kell bejelölni ebben az esetben.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1419) qwertly válasza Fire/SOUL/CD (#1418) üzenetére


qwertly
addikt

Köszönöm a gyors válaszodat. :R
Szia!

(#1420) ocsike82


ocsike82
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kis bajom a Worddel és ebben kérnék egy kis segítséget.
A problémám abban jelentkezik, hogy egy sima 1 oldalas dokumentum megnyitása kb. 1 percbe kerül, nem is beszélve a nagyobb terjedelmű dokumentumokról.
Munkámból kifolyólag nagyon sokat dolgozom worddel, idönként akár 200 oldalas dokumentumokat is össze kell állítanom, így használok kb. 20 makrót. A kérdésem az lenne, hogy ezek a makrók okozhatják-e a word ilyen szintű lassulását vagy pedig másban kell keresnem ennek a lassulásnak az okát?
Az office 2003-as verzióját használom.

A segítséget előre is köszönöm!

(#1421) Fire/SOUL/CD válasza ocsike82 (#1420) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Makrók is okozhatják, de akkor a kezdetektől fogva akkor.
Ha minden doksit lassan nyit meg a Word (és nem hálózaton vannak a fájlok), akkor próbáld meg ezt: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1422) ocsike82 válasza Fire/SOUL/CD (#1421) üzenetére


ocsike82
csendes tag

Megpróbáltam amit javasoltál, így működik is szépen gyorsan a word, viszont a makróim nem :(.
Gyanítom, hogy a makrók normal sablonhoz vannak rendelve, mivel a mérete 1,56 MB. Ez nagyon sok.
Meg lehet oldani valahogy azt, hogy a word gyorsan működjön úgy, hogy a makrókat is tudom használni?

Köszi a segítséget!

(#1423) Fire/SOUL/CD válasza ocsike82 (#1422) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor makrók okozzák egyértelműen. látatlanba nehéz tanácsot adni, de 2 javaslatom lenne
1. Mérlegeld, hogy biztosan szükség van-e az adott feladathoz makróra. Értem ez alatt, hogy már találkoztam olyan userrel, aki igen összetett méretes makrót készített, de igazából a Word Körlevél funkciója simán megoldotta volna a feladatot

2. Ha ténylegesen szükség van a makróra, akkor próbáld meg optimalizálni, azaz ne legyenek felesleges ciklusok, a ciklusokon belül ne hívj meg külső függvényt és ha lehetséges, akkor a makró ne automatikusan fusson le, pl a doksi megnyitásakor, szóval ilyesmik...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1424) ocsike82 válasza Fire/SOUL/CD (#1423) üzenetére


ocsike82
csendes tag

Nem vagyok egy profi word használó, ezért úgy érzem kellenek ezek a makrók.
A makrók billentyűparancshoz vannak rendelve, tehát gondolom nem futnak le a doksi indításakor (lehet butának tűnök, tényleg nem vagyok ebben jó:) ).
A doksikba amit készítenem kell sok kép van beszúrva, a makrók nagyobb része a képek méretezésére van írva. A makrók másik része pedig ismétlődő szövegek beszúrására van.

Esetleg ha kérhetem és van rám egy kis időd akkor megmutatnék egy ilyen doksit, hogy lásd pontosan miről is van szó, mert így tényleg nehézkes elmondani.

(#1425) Fire/SOUL/CD válasza ocsike82 (#1424) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Oksa, küld el az email címemre (adatlapomon megtalálod)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1426) ocsike82 válasza Fire/SOUL/CD (#1425) üzenetére


ocsike82
csendes tag

Ment a doksi a toldacuccot segítségével, mert 45 mega.
Az adatlapomon lévő email címre várom válaszod.

Köszönöm!

(#1427) Fire/SOUL/CD válasza ocsike82 (#1426) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Úhhh, méretes anyag lesz... Majd megnézem, ha megérkezik a link, eddig még nem ért ide..

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1428) Fire/SOUL/CD válasza ocsike82 (#1426) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Még mindig nem kaptam semmit, megnéztem weben is a fiókomat, hátha a spambe vágta szolgáltató, de ott sincs... :(

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1429) ocsike82 válasza Fire/SOUL/CD (#1428) üzenetére


ocsike82
csendes tag

Nem tudom mi lehet a baj, én megkaptam a visszaigazoló email-t, hogy sikeres volt a feltöltés.
Hétfőn újra elküldöm a melóhelyről, mert itthonról sosem töltöm fel azt a méretes doksit....:(

(#1430) andy83


andy83
aktív tag

Sziasztok!

Windows 7-et, és Office 2007-et használok.
Pár napja eltűnt a Word 2007 tálcán lévő ikonjából az összes előzmény, és azóta sem jelennek meg ott, pedig jópár .docx-ot megnyitottam azóta.
Nem tudjátok, hogy hol lehetne visszaállítani ezt? :F
A többi Office 2007 progiban megmaradtak ezek az előzmények, ott nincs gondom velük.

Előre is köszi! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1431) Fire/SOUL/CD válasza ocsike82 (#1429) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Áttettem a makrókat a doksiba és úgy már gyorsan megnyílik a dokumentum.
A doksi Workbook procejt részébe be kell szúrni egy Module-t és abba kell belemásolni a makrók kódját, majd az egész doksit makrobarát dokumentumként elmenteni és akkor rendesen látszanak a makrók is.

Lefuttatni Én nem tudom, mert 2010 x64-es az Office, és némely makrokód más/vagy nem létezik.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1432) ocsike82 válasza Fire/SOUL/CD (#1431) üzenetére


ocsike82
csendes tag

Nem igazán értem, hogy mit is kellene csinálnom......tudod, ilyen mélységekben már nem vagyok otthon a wordben... :F
Nem igazán tudom, hogy melyik a workbook rész és oda, hogy tudom beszúrni a modult a makró kódokkal. Ha ebben még tudnál segíteni, annak nagyon örülnék! :)

Felmerül még egy másik kérdés is bennem. Ugye a makrók a normal sablonban vannak mentve, ami miatt elég nagy a mérete. Ha meg is tudom csinálni amit mondtál akkor bármilyen dokumentum gyorsan megnyílik? Mert ugye most az az állapot van, hogy elindítom a wordöt és a sima munkaablak is kb. 1 perc mire bejön.

Köszönöm a türelmedet! :)

(#1433) Fire/SOUL/CD válasza ocsike82 (#1432) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Indítsd a Word-öt, és nyisd mega normal.dot fájlt. Ezen el fog malmozni egy ideig és kérdezheti, hogy engedélyezed-e a szerkesztést, engedlyezd.
2. Ha betöltődött, akkor ALT+F11 ezzel belépsz a Macro Editorba
3. A képen látható módon jelöld ki az összes makrót, majd jobb egér és Copy
4. Bezárhatod a normal.dot munkafüzetet (nem a word-öt)
5. Most nyisd meg azt a méretes doksit, majd megint ALT+F11
6. Bal oldalon állj a Project-re, majd a Macro Editor menüszalagján Insert/Module
7. A bal oldalon megjelenő Module1-en duplakatt, a megjelenő ablakban jobb egér/Paste. Mindez képen
8. Bezárhatod a Macro Editor-t és mentsd el a doksit (lehetőleg más néven, ha valami mégsem lenne rendben, akkor az eredeti megmaradjon)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1434) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Sziasztok!

Olyat szeretnék csinálni a wordben, hogy az oldalszámoknál egy vízszintes vonal húzódjon az oldalszámtól a margóig, de úgy, hogy az oldalszám ne legyen aláhúzva, csak onnantól.

Köszi a segítséget előre is.

(#1435) Fire/SOUL/CD válasza Octopus21 (#1434) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Csak ilyen "trükközéssel" lehet kivitelezni, nagyjából... [link]
Fejlécbe (vagy láblécbe, ez most mindegy) beszúrod az oldalszámot jobbra igazítva, aztán enter. Az új sort meg középre igazítod, és beírsz egy számot, ezt pusztán azért, hogy tudd, hogy hol is van az oldal közepe, így visszalépve az előző sorba, az oldalszámot követően ütsz egy szóközt és a SHIFT+kötőjel segítségével eb tudod lőni középre nagyjából...
Természetesen ha ez sikerül, akkor az alsó sor törölhető, hisz csak a középre igazításhoz nyújtott támpontot, amolyan segédsorként volt csak rá szükség.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1436) ocsike82 válasza Fire/SOUL/CD (#1433) üzenetére


ocsike82
csendes tag

Szia!

Újra jelentkezem, a hétvégén nem nagyon volt időm.

Megpróbáltam amit javasoltál, de sajnos ugyanaz a helyzet :(. Továbbra is lassan nyílik meg minden word dokumentumom, nem csak a méretesek. Azért megpróbáltam amit leírtál és így más gépen fürgén meg is nyílik a doksi és a makrók is láthatók benne (én is megpróbáltam másik gépen megnézni a makrókat és ott valóban nem látszódtak).

Eddig tehát azt tudtam meg, hogy a lassulás oka a normal.dot sablon nagy mérete, mivel ebben vannak a makrók. A megoldás pedig továbbra is kérdőjeles. Esetleg a makrókat át kéne helyeznem azokba a sablonokba amik előre el vannak készítve ezekhez a doksikhoz? Ezzel az a problémám, hogy igen sok van belőlük :( (mivel valamikor németül, valamikor angolul kell elkészíteni és megrendelőnként változik a tartalom is). Szóval tényleg van egy pár sablon ezekhez a doksikhoz.

Akkor a kérdésem az volna, hogy van-e valami megoldás arra, hogy ne a normal.dot sablonban legyenek a makrók, de az összes sablonhoz elérhetőek legyenek.

A segítségeket pedig tényleg köszönöm, már sok hasznos dolgot megtudtam makró ügyben. :R

(#1437) Octopus21 válasza Fire/SOUL/CD (#1435) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Hello.

Köszi a választ. Nem ilyen szaggatott vonalra gondoltam, hanem folyamatosra. Próbálgattam a tabulátorok közti kitöltést a láblécben, de nem csinál semmit.

(#1438) Fire/SOUL/CD válasza Octopus21 (#1437) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Milyen szaggatott vonalról is beszélsz? :F

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1439) Octopus21 válasza Fire/SOUL/CD (#1438) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Amit küldtél linket, ott úgy látom, mintha szaggatott vonal lenne. Vagy rosszul látom? Mert ha az sima vonal akkor jó az ötlet és ki is próbálom, de úgy tudom, hogy a shift+-, az szaggatott vonalat húz.

(#1440) Fire/SOUL/CD válasza Octopus21 (#1439) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja, leesett... Szóval az nem teljesen "sima", ha a SHIFT+kötőjelet használod...
Amúgy kinyomtathatnál egy olyan oldalt, mert szerintem az nem szaggatott lesz... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1441) Octopus21 válasza Fire/SOUL/CD (#1440) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Így van, de közben csak jó jó lett, amit gondoltam, csak balfaszul csináltam először. A tabulátorok kitöltése a megoldás. Igaz, akkor is valamiért szaggatott vonal látszik, még akkor is ha az egyenes folyamatos vonalat választod.

Formátum - Tabulátorok - Kitöltés

[ Szerkesztve ]

(#1442) Fire/SOUL/CD válasza Octopus21 (#1441) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A tabulátornál a kitöltés is az "alulvonás" karaktert használja, szóval ugyanaz, mint a SHIFT+kötőjellel... Ha egyik szaggatottan látszik, akkor a másik is, de attól még nyomtatásban folyamatos vonal lesz...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1443) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Office 2010-ben hogy tudom a rajzolt ábrát beletenni szövegdobozba? Fontos lenne.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1444) Anachen


Anachen
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy pár hete egy elfelejtett dokumentumot keresek amit rég írtam office 97 -ben , egy másik gépen. Most ezen az új gépen már Office2007 van, megtaláltam a dokumentumot, de amikor kinyitom akkor csupa fura Y van a megírt szöveg helyett. Helyre lehet ezt valahogy állítani?

(#1445) andy83


andy83
aktív tag

Erre esetleg vki? :F
Tudom, nem nagyon probléma, de azért egy kis idő így is megtakarítható, ha egyből nyitható lenne pár docx fájl... :U

facebook.com/SzeretekMozizni

(#1446) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv!

A3 rajzlaphoz akarok keretet készíteni. A keret az kész is van, csak éppen kell még egy két dolog bele, vagyis egy táblázat(5x5), de nem tudom levinni az aljára teljesen a keretet, hogy az alsó vonalhoz hozzá érjen. Valakinek ötlete?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1447) Sickboy25


Sickboy25
addikt

üdv

A4 -es méretű lapot szeretnék keretezni a lap szélétől X távolságra, be is állítottam, dea nyomtatási képnél az alsó keretet nem jeleníti meg!

Ez mitől van, már végignyomkodtam mindent... :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1448) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

olyat szeretnék csinálni Wordben, hogy beszúrni egy hivatkozást, ami ugyanezen Word doksi egy pontjára (oldalára, vagy egy adott bekezdésre) mutat. Mint amikor id beszúrunk egy linket.

Előre is köszi!

(#1449) Fire/SOUL/CD válasza T 1000 (#1448) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Elnavigálsz (oda viszed a kurzort) ahhoz a pl bekezdésig/szóig stb, ahova "ugrani" szeretnél majd

2. Beszúrás fül/Hivatkozások csoport/Könyvjelző - Adj egy egyértelmű nevet a könyvjelzőnek és hozzáadás gombon katt

3. Elnavigálsz (oda viszed a kurzort) ahhoz a szóig, ahonnan "ugrani" szeretnél majd, kijelölöd pl az adott szót/jobb egér/hiperhivatkozás../könyvjelző gombon katt a megjelenő ablakban ott kel lennie a korábban létrehozott könyvjelzőnek, azt jelöld ki és okézd le, majd ismét Oké és kész is vagy.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1450) cellpeti válasza Fire/SOUL/CD (#1449) üzenetére


cellpeti
veterán

jó az új "arcod"

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.