Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Fire/SOUL/CD válasza Carasc0 (#2200) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

2 kérdés csupán
1. Eredeti, érintetlen MSDN ISO-ból lett telepítve ugye, még véletlenül sem ilyen neten fellelhető, frissítésekkel "integrált" ISO-ból?
2. A SP nélküli változathoz megjelent Sp1 is ill. összességében több, mint 2GB frissítés azóta. Ezek is fent vannak?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2202) Carasc0 válasza Fire/SOUL/CD (#2201) üzenetére


Carasc0
őstag

Hello! :)

1. De, sajnos interneten fellelhető integrált frissítésekkel rendelkező változat. (Bár nem sajnos, mert az évekig használt 2010 is ilyen volt és pöccre ment, bár ez nem törvényszerű hogy másnál is így megy)
2. A szóban forgó verzió SP1-es.

Tehát akkor MSDN-es változatot használjak? :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2203) Carasc0 válasza Carasc0 (#2202) üzenetére


Carasc0
őstag

Ahogy elnézem az MSDN listában nem szerepel SP1-es 2013-as verzió. Lehet akkor már érdemesebb a 2016-ost feltennem? Már erősen gondolkodom ezen is.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2204) Fire/SOUL/CD válasza Carasc0 (#2203) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nekem eredeti az Office 2013 és szintén SP1 nélküli. Most csak kíváncsiságból feltoltam egy virtuális gépre, hogy mennyi frissítés van hozzá, és hát jól rémlett, hogy kb. olyan 2GB, de egy kicsit több is.
Csak Office frissítések vannak kijelölve természetesen

Ha eredeti az Office és minden frissítés fent van, akkor tudnánk érdemben beszélni, a korábban felvázolt hibákról(nálam nincsenek ilyenek amúgy), nehogy azért beszéljünk el egymás mellett, mert egy nem eredeti szoftver avagy hibajavító frissítés(ek) hiánya okozza a jelenséget.

Mondjuk ennyi frissítést felpakolni nem kevés idő, szóval lehet, hogy valóban lenne ráció abban, ha kipróbálnád a 2016-t (mert gondolom nem lennél túl happy, ha újra telepítenéd eredetiből a 2013-t, meg teljesen lefrissítenéd, aztán mégis megmaradnának a hibák) ;]

UI: Mint látod W8.1 az OS, tehát W10 nálam még nem is játszik, mert még nagyon bugos, ha egy szoftver furcsán műxik alatta, akkor nem biztos, hogy azt a szoftver okozza...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2205) Carasc0 válasza Fire/SOUL/CD (#2204) üzenetére


Carasc0
őstag

Íme egy példa a problémámra, az a zöld csík pl. sosem jelenjen meg, mert van mikor a kép pereme felett jelenik meg, és ha a csík fölé akarom tenni a képet 1-2 mm-rel, akkor fogja és a vonal fölé rakja vagy 1 cm-re, tehát nem engedi a képet mm szinten mozgatni a csík körül. Nem tudom ilyen jogon de felháborító! Szóval nekem ne jelezzen ap rogram hogy épp a kép melyik függőleges vonalzó szerinti egész értékkel egyvonalban van. Az hogy a kép mondjuk magasságilag egy képpel egy magasságban van, az a 2010-ben is volt és normális gesztus a programtól. De ez KO.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2206) andrasferenc


andrasferenc
tag

Szövegrészhatárolót a Word 2013-ban nem tudom úgy beállítani, hogy olyan legyen, mint a Word 2010-ben

Hogy lehetne beállítani?

Office 2010 otthoni és diákverzióm volt feltelepítve majd még egy regisztrálás után ingyen megkaptam az Office 2013 otthoni és diákverziója kiadást. A szövegrészhatárolót használom a Word dokumentumoknál. Amikor a 2010-es verzióban írok, az egész lapon be van keretezve a szövegrész határ. 2013 esetében a kurzor sávjában és ha entert ütök, akkor sajnos mindig új sáv jelenik meg. Korábban végül sikerült beállítanom a 2013-as Word-et, hogy úgy jelenjenek meg új dokumentum nyitásakor, mint 2010-es verzió esetében. A gépet újra telepítettem. Sajnos nem emlékezem rá, hogy csináltam.

Az alábbi dokumentum Word 2013 alkalmazásával készült (.docx kiterjesztés)
Microsoft Word 2013 esetén:

[L:/dl/upc/2016-01/02/214220_retconoup3nqmdbf_word_2013.png](IMG:/dl/upc/2016-01/02/214220_retconoup3nqmdbf_word_2013.thumb.png)(/IMG)[/L]

Microsoft Word 2010 megnyitásával ugyan ez a fájl:

(#2207) andrasferenc válasza ZsoAce (#1676) üzenetére


andrasferenc
tag

Szia!
Érdeklődöm, megoldódott a szovegrészhatárokra vonatkozó problémád Word 2013 esetében?

(#2208) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Office 2010-ben hogy tudom visszaállítani az alapértelmezett színösszeállítást?

Előző kolléga átállította, az alkalmazásszalag, ablak háttere, az oldalsávok mind sötétszürke, nekem viszont tökéletesen megfelel az alap. :D

Megtaláltam közben, csak épp a szememet nem szúrta ki.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#2209) Carasc0


Carasc0
őstag

Visszatettem a jó öreg Office 2010-et. Szerintem a 2013 legalább olyan zsákutca, mint a Windows esetében a Vista. Egyszerűen borzalmas hátrányai vannak. De ez magánvélemény. :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2210) nemlehet válasza Carasc0 (#2209) üzenetére


nemlehet
őstag

Nekem az lenne a kérdésem, hogy Word 2013-ban miért nem tudok forgatni a képeken? Egy PDF-ból (Foxit Readerrel) van "Take Snapshot" funkcióval kivágva, de sajnos kicsit ferdén lett scannelve az eredeti dokumentum szóval kb 5 fokot forgatni kellene rajta, hogy normálisan nézzen ki. De nem él a forgatás funkció.
Persze be tudnám rakosgatni képszerkesztőbe, elforgatni, lementeni, utána bevágni, csak az tovább tart. Szóval ha van valami triviális oka, akkor nagyon örülnék valami egyszerű megoldásnak.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2211) nemlehet válasza nemlehet (#2210) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem válasz akart, lenni, csak lejárt a szerk. idő.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2212) andras888


andras888
aktív tag

Sziasztok!

Fekvő állapotban akarok kinyomtatni, 16 db fekvő a4 lapot, ha jól számolom így pont kijönne. Beállítom nyomtatáskor, de csak állóban nyomtat, ha 8 lapot nyomtatok egyre akkor fekvőben nyomtat, de ha 16 ot akarok csak állóban. Erre tudtok megoldást?

(#2213) localhost válasza andras888 (#2212) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem értem, így nem tudok.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2214) ueva


ueva
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy oldalszegélyezéssel kapcsolatos problémám lenne. 2010-es Word-öt használok és az lenne a cél, hogy egy fekvő tájolású, 1 oldalas doksira úgy tegyem az oldalszegélyt, hogy 3 oldalon a lap szélén, viszont a 4. oldalon a lap szélétől határozottan feljebb legyen.
Mellékelek egy mintát:
[link]
Próbálkoztam folyamatos szakasztörés beszúrásával. a szakasztörés előtti részhez beállítottam a három oldalas szegélyt, a szakasztörés utánira, pedig a 4. oldal feljebb szegélyezését, de sajnos nem működik. Egyszerre nem mutatja a kétféle beállítást.
Tudnátok ennek megoldására valami tippet adni nekem?

Előre is köszönöm!
Éva

[ Szerkesztve ]

(#2215) artiny


artiny
őstag

Kis konyvet nyomtatni hogy lehetne, hogy ha be masolom a szoveget a wordbe akkor ugy tordeli majd, nincs ilyen sablonja valakinek?
Kb. 4 cm * 3 cm margok, konyv :U

(#2216) Spy89


Spy89
aktív tag

Sziasztok!

2010-es MS Word-öt használok.
Adott egy A4-es méretű lap amelyen szöveg és táblázat is található. Miként lehetne ezt átalakítani A5-ös méretűvé úgy, hogy arányosan lecsökkenjen az oldal tartalma is A5-ös méretűre?

Jön még boardosra lavina! :D

(#2217) KMT válasza ueva (#2214) üzenetére


KMT
addikt

Nem tudom, hogy Word-ben hogyan lehetne, de mindenkepp Word vegeredmeny kell? Mert ha nem, akkor mentes kulon-kulon pdf-kent, aztan azokat ossze lehet fuzni.

(#2218) ueva válasza KMT (#2217) üzenetére


ueva
csendes tag

Szia!

Valami Word-ös eredmény kellene. :(

(#2219) andras888 válasza localhost (#2213) üzenetére


andras888
aktív tag

Bocsánat! Kimaradt, hogy egy lapra akarok 16 ot kicsinyítve.

(#2220) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Mostanában egyre több hibát tapasztalok a world 2010-ben. Adott egy táblázat, ha beszúrok a táblázatba egy plusz sort (a többit lefelé tolja) magától tetszőlegesen átvált a szöveg vastag és vékony betűkre, valamint néhány sorban változik a betűméret is. Ez érvényes a táblázat összes sorára, nemcsak az új sorra. Mi lehet a gond?

(#2221) laci010777


laci010777
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Láttam egy olyan dokumentumot, amelyben egy csúszka segítségével lehet megnézni h. a dokumentum 2015.-ben, 2016-ban hogy néz ki.
Egy fájl, de az időcsúszka segítségével megnézhető az előző és a mostani állapota is a dokumentumnak.

Ehhez milyen program kell??

(#2222) PHoNX


PHoNX
tag

Sziasztok!

Szerkesztenem kell egy gyönyörű B1-es szabványméretű plakátot (707x1000). Sajnos a word nem ismeri a B1 méreteit. Nem is teszi lehetővé a bevitelét, mivel arra hivatkozik, hogy a méretek 2.6 - 558.7mm között változtathatóak. A kérdésem az lenne, hogy miként lehetséges ennek a tartománynak a kibővítése? Vagy milyen áthidaló megoldást tudnátok ajánlani az adott méret szerkesztéséhez.

Az nem éppen jó megoldás, hogy megcsinálom kicsiben és kinyomom nagyban mert ronda lehet. :(

Előre is köszönöm!

(#2223) Sasos válasza PHoNX (#2222) üzenetére


Sasos
senior tag

Word alatt nincs rá megoldás. A papír maximális mérete 22', vagyis 55,88cm (bármelyik irányban)

[ Szerkesztve ]

(#2224) localhost válasza PHoNX (#2222) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ms Publisher vagy más kiadványszerkesztő program a megoldás.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2225) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!
Word 2013-al lenne egy problémám. Egy szöveges fájl anno 2008-ban 2003-as Worddel lett elmentve 97-2003-as formátumban (.doc). Most 2013-as Wordben megnyitva ez az üzenet vár és az OK gombra kattintva pedig ez. Meg lehet még menteni valahogy ezt a dokumentumot? Próbáltam neten megoldást keresni, de azt se tudom milyen hibára keressek rá. Nem tudom bekapcsolni a kompatibilitási módot sem. Segítségeteket előre is köszönöm!

(#2226) localhost válasza Feenyx (#2225) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A második jelenség természetes, ha az első képen az történik, amit látunk, de hogy miért történik az az elsőn, azon gondolkodom.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2227) kőbaltazár


kőbaltazár
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy Word 2010 hol tárolja a beállításait, és a makrókat?
Azért, hogy ujratelepítés után ne kelljen mindent végignyálazni.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Kőbaltazár

(#2228) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Lehet off, de jobb ötletem nincs...
dos felületen szövegszerkesztésnél, hogy, mivel lehet megadni, hogy a szöveget középre rendezze?
dos alapon kell felvinni a szöveget, amit majd pdf-ként jelenít meg és nyomtat. Csak a pdf nem úgy néz ki, mint ahogy kellene. Kösz!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#2229) the radish


the radish
senior tag

Sziasztok!

ERRE valaki tudna megoldást?

(#2230) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek..

Egy word dokumentumba kellene további fájlokat beszúrnom (mint a dokumentum csatolmányait). Olyan módon kellene ezt megoldani, hogy a dokumentum végén a beszúrt fájlok ikonjai látszódjanak és dupla kattintással lehessen őket megnyitni. Nekem sajnos nem jön össze, mindig a beszúrandó fájl tartalmát másolja be..

Remélem érthetően fogalmaztam

Köszönöm a segítséget. :R

(#2231) Sasos válasza Hoorus (#2230) üzenetére


Sasos
senior tag

Hivatkozásként add meg a fájlt. Érdemes ugyanabba a mappába tenni az összes fájlt (a dokumentummal együtt), mert relatív hivatkozást használ, így ha együtt másolod őket máshová, akkor továbbra is működni fog a dolog.
(#2227) kőbaltazár: A normal.dot dotx dotm -fájlok tárolják az ilyen jellegű dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#2232) Gregman


Gregman
tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Egy-két napja vettem észre a World-ben, hogy ha betűtípust akarok váltani, akkor csak a Cambria, Calibri és a Device Font (10-12-17) betűket ajánlja fel. Nem tudom miért.
A Windows Font mappájában ott van a sok (főleg TTF) betűtípus.
Ha Excelt indítok, akkor ott megvannak a korábbi megszokott betűtípusok.
Nem tudom mi történt a Word-del.

(#2233) Sasos válasza Gregman (#2232) üzenetére


Sasos
senior tag

Itt nézz körbe.
Ha, nem jutsz előrébb akkor tovább keresünk.

(#2234) Gregman válasza Sasos (#2233) üzenetére


Gregman
tag

Valamiért átállítódott az alapértelmezett nyomtató "Generic"-re.
Óriási köszönet! :R

(#2235) Sasos válasza Gregman (#2234) üzenetére


Sasos
senior tag

Nincs mit!

(#2236) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Sziasztok!
Adott kettő Microsoft Word 2007 két külön számytógépen. Az egyiket látszanak a keretek, a másikon nem, hogy kell beállítani, hogy a másikon is látszódjanak?

Keretek

(#2237) Fire/SOUL/CD válasza littleNorbi (#2236) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vélhetően a szövegdobozok formázva vannak, azaz kerettel vannak ellátva, míg ahol nem látszónak, ott meg nincs keret. Jobb egér a szövegdoboz sarkán/szövegdoboz formázása/színek és vonalak fül/vonal csoporton belül meg állíts be egy szín-t meg szaggatott típust.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2238) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
remélem jó topicba írok Word-ös kérdéssel. Adott egy kézirat, ami megy a nyomdába majd, jól beformázott word jelen pillanatban. Az írója megkért pár formázási dologra benne, viszont tartalmaz sok táblázatot, ami ilyen kékes színű, egyik sor fehér, másik kék, ezt kéne fekete-fehérré tenni, de nem találom, hogyan... előre is köszi a segítséget!

(#2239) the radish


the radish
senior tag

Sziasztok!
Excelben tárolt adatok word körlevélbe illesztésénél a dátummal akadt egy kis problémám:
Excelben a megfelelő 2016.04.02 formátum a wordben 04/02/2016 formátumban jelenik meg. Hogy tudnám ezt a hibát orvosolni?

(#2240) Fire/SOUL/CD válasza Orgi (#2238) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kijelölöd a táblázato(ka)t-Tervezés fül és egy megfelelő táblázatstílust állítasz be.

the radish
Meg kell formázni a beszúrt adatmezőt, ez esetben a dátum mezőt. Ütsz egy ALT+F9-t az alábbi módon módosítod a mezőkódot (itt a példában az M_42370 a dátum mező neve, nálad valami más lesz természetesen, de az úgy is van jól).

MERGEFIELD M_42370 \@ "yyyy.MM.dd"

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2241) Orgi válasza Fire/SOUL/CD (#2240) üzenetére


Orgi
őstag

Köszönöm :R

(#2242) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Lehet hülye kérdés, de hátha van megoldás. Adott egy mappa rengeteg word fájllal. Mindegyiken fejléc. Igen ám, de most változtattunk a fejlécben lévő dolgokon és macerás mindegyiken egyesével változtatni. Lehet azth, hogy adott mapáában lévő mindegyik, több oldalas dokumentumon kicseréődjön a fejléc az újra? :F

(#2243) zulu_mester


zulu_mester
tag

Sziasztok!

El kell készítenem egy körlevelet, amelyben van 5 bizottság és minden bizottsághoz 1-1 csoport meg időpont. A probléma a következő: elkezdem Wordon belül a körlevél elkészítését, be is importálom excelből a címzetteket minden adatukkal együtt, amelyek kellenek. De egyesítés után a 4. csoport illetékeseinél a csoport száma és időpontja helyett csak 0-a jelenik meg és az összes többi csoportban illetékesnél megjelenik a csoport és az időpont is rendesen.
Mi lehet a probléma?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#2244) Sasos válasza zsoltzsolt (#2242) üzenetére


Sasos
senior tag

Van megoldás, de nem két kattintásos.
Kell csinálni egy makrót, ami megcsinálja a módosításokat, és elmenti a fájlt egy másik könyvtárba, majd be is zárja a Wordöt.
Meg kell nyitni a Word sablonját (normal.dot), és elmenteni bele ezt a makrót
(Én ütemezett feladatként használom így, nem tudom, hogy parancssorból simán megeszi-e a paramétereket, de szerintem igen)
Parancssorból lefuttatod a:
c:\word telepítési helye\WINWORD.EXE "fájlok elérési útja meghajtóval együtt\*.doc" /w /mMakró neve
Példa:
c:\Program Files\Microsoft Office\Office15\WINWORD.EXE "d:\céges dokumentumok\*.doc" /w /mfejléccsere

Értelem szerűen ha docx a doksihalom, akkor azt adod meg kiterjesztésnek, a /m után pedig azt a nevet, amilyen néven a makró el lett mentve.

Mielőtt bármit csinálsz, csinálj egy másolatot a meglévő fájlokról, hogy véletlenül se legyen galiba.

[ Szerkesztve ]

(#2245) zsoltzsolt válasza Sasos (#2244) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, elsőre bonyolultnak tűnik, lehet azért kipróbálom.

(#2246) Sasos válasza zsoltzsolt (#2245) üzenetére


Sasos
senior tag

Nem olyan bonyolult, csak a makrót kell megcsinálni. Itt egy kis segítség, amin el tudsz indulni, nálam így dolgozik. A módosításokat végző 2-3 oldalnyi kódot kihagytam, az nálad úgyis teljesen más lenne.

Letiltod a figyelmeztetéseket:
Application.DisplayAlerts = False
Értéket adsz a változóknak:
Fájlnév, az éppen megnyitott fájl neve, -4 karakter a végéről (3 a kiterjesztés, egy a pont, ha docx-eket alakítasz, akkor értelem szerűen -5.
FileName = Left(ActiveDocument.Name, Len(ActiveDocument.Name) - 4)
Útvonal. Itt adod meg, hogy hol vannak a fájlok, ez az alapértelmezett könyvtár, amihez viszonyítani fog. Meghajtó betűjellel együtt, teljes elérési út, a végén \-jellel, az elérési út "-jelek között legyen:
Path = ""
Megadod az új könyvtár nevét. Nálam ugyan oda teszi vissza a feldolgozott fájlokat, csak a fájl nevével egyező alkönyvtárba.
NewPath = Path & FileName (a fent megadott elérési út + a fájl neve kiterjesztés nélkül)
Létrehozatod vele az új alkönyvtárat:
MkDir NewPath
Ezután megcsináltatod vele a módosításokat, ezt akár rögzített makróból is kipuskázhatod.
Ha ez megvan, akkor csak el kell menteni az új könyvtárba, és becsukni a Wordöt (az egyes beállítást végző string-ekre rá tudsz keresni a nevük alapján, ha szükséges. A fájl neve, az elején beolvasott fájlnév lesz, plusz a „.doc.” Én más kiterjesztés dolgoztatok fel (.htm) vele, ezért így oldottam meg, illetve nekem mindenképpen doc kell, hogy legyen a kimenet, nem jó a docx, de szájíz szerint személyre szabhatod.:
Beváltasz a fent létrehozott új könyvtárra:
ChangeFileOpenDirectory _
NewPath

Elmented másként a fájlt:
ActiveDocument.SaveAs2 FileName:=FileName & ".doc", _
FileFormat:=wdFormatDocument, LockComments:=False, Password:="", _
AddToRecentFiles:=True, WritePassword:="", ReadOnlyRecommended:=False, _
EmbedTrueTypeFonts:=False, SaveNativePictureFormat:=False, SaveFormsData _
:=False, SaveAsAOCELetter:=False, CompatibilityMode:=0

Becsukod a megnyitott dokumentumot:
ActiveDocument.Close
Becsukod a Wordöt:
Application.Quit

Ha segítség kell makró ügyben, akkor javaslom az Excel topikot. Egyrészt pörgős topik, másrészt van ott egy-két makrómágus. :K

[ Szerkesztve ]

(#2247) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

Egyenletszerkesztőben hogy tudom kicserélni a szumma jelet arra amit én akarok berni? Illetve azt hogy lehet méretezni?

Switch Tax

(#2248) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Word 2013-ban hol lehet állítani a táblázat függőleges igazítását?

(#2249) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali

egy kérdésem lenne, hogy Wordart-ot akarok beszúrni, de a lenti képen nekem mindig a bal oldalit dobja fel, nekem pedig a jobb oldali cuccos kellenem, mert abba lehet szabályos félkör alakot adni a szövegnek, ezt hogy tudom megoldani, vagy beállítani?

Xbox One: bandymnc

(#2250) user112 válasza user112 (#2248) üzenetére


user112
senior tag

Megtaláltam.
Most meg az a bajom, hogy ha a fejlécbe beszúrok egy táblázat sort, akkor lesz utána egy üres sor. Nem akar eltűnni sehogy sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.