Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Word 2016-ban hogy oldom meg azt, hogy egy álló A4-es lapra két fekvő A5-ös oldalt nymtassak?
Ahogy néztem a méretszabványokat, az álló A4-re két fekvő A5 pont ráfér.

Úgy próbálkoztam hogy:

Fájl --> Nyomtatás --> A5, fekvő, laponkén két oldal.

Próbáltam a nyomtatóbeállításban is belőni, úgy sem megy.

Mit ronthatok el? :F
Köszi!

Üdv. core2

(#2252) KMT válasza Neil Watts (#2251) üzenetére


KMT
addikt

A4-re kell állítani és azután azt, hogy egy oldalra 2. Nyomtatófüggő.

(#2253) #36268800


#36268800
törölt tag

[Word 2007]

Sziasztok!

Van arra lehetőség, hogy a tájolást laponként állítsam be?
Az első lapom álló, a második fekvő, a harmadik és a negyedik pedig ismét álló kellene hogy legyen.

Köszi a választ előre is!

(#2254) localhost válasza #36268800 (#2253) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen. Szúrj be szakasztöréseket!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2255) #36268800 válasza localhost (#2254) üzenetére


#36268800
törölt tag

Köszönöm, szuper!

(#2256) #36268800


#36268800
törölt tag

Hogyan tudok szép magyar idézőjeleket írni?

Tehát ,,szöveg" és nem "szöveg".

(#2257) zsoltzsolt válasza #36268800 (#2256) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Word-ben vagy itt a Ph-n?

(#2258) #36268800 válasza zsoltzsolt (#2257) üzenetére


#36268800
törölt tag

Word-ben természetesen.

(#2259) zsoltzsolt válasza #36268800 (#2258) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De ott rendesen jelenik meg, elől alsó, hátul felső. Milyen office?

(#2260) #36268800 válasza zsoltzsolt (#2259) üzenetére


#36268800
törölt tag

Office 2007, magyar nyelvű. Elképzelhető, hogy a beállításoknál rossz valami?

(#2261) Real_Gabe


Real_Gabe
tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy itt teszem fel a kérdést, de a fő Office topik elég halott és nem kapok választ a kérdésemre!

Kérdés:
Elő szeretnék fizetni egy Office 365 Egyszemélyes verzióra, melynél a hivatalos oldalon oda van írva, hogy nem kereskedelmi használatra.

Viszont én másodállású vállalkozó vagyok és a vállalkozásomra (ami ugye a saját nevem) szeretném venni, arra a gépre telepíteni, ami szintén a vállalkozásom tulajdona.

Tehát előfizethetek-e és telepíthetem-e ezt a változatot a gépemre, vagy üzleti előfizetést kellene váltanom?

Nem vagyok nagyvállalat, nincsenek alkalmazottaim, nincsenek milliós bevételeim, vagy ez nem számít?
Mi van, ha előfizetek és kiderül, hogy nem magánszemélyként, hanem mint másodállású vállalkozó használom, mit tehetnek?
Kiderülhet-e?
Ellenőriz-e ilyesmit pl. a NAV?

Köszönöm a választ!

sáríála

(#2262) andrasferenc


andrasferenc
tag

Téves

[ Szerkesztve ]

(#2263) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv urak!

Segítségeteket kérném: van egy oldal szövegem, ami mögött srégen az eredeti szöveg mögött van egy szürke felirat. Hogy távolíthatnám el a szürke feliratot?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2264) Sasos válasza Petyyyyy (#2263) üzenetére


Sasos
senior tag

(#2265) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
Word 2016-ban van egy olyan problémám, hogy a képfeliratok ábra 1., ábra 2., ábra 3 stb módon vannak feliratozva, 1. ábra, 2. ábra., 3. ábra helyett. Ezt hogyan lehetne megoldani?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2266) a.gabriel


a.gabriel
tag

Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy van egy A4 lapnyi előre felosztott (3X8 hasábra) egyoldalas nyomtatható matrica.
Erre szeretnék 8x3=24 darab egyforma kiírást rá nyomtatni, de sehol nem találom ennek a felosztását, illetve módját.
Sajnos a sima hasábokkal készítem akkor margót kell hagyni.
Viszont a matrica lap szélétől szélig ér ki a hasznos területe.

A minőség az nem véletlen!

(#2267) Petyyyyy válasza Sasos (#2264) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jut eszembe: bevált, köszönöm. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2268) Sasos válasza a.gabriel (#2266) üzenetére


Sasos
senior tag

Levelezés-->Cimkék

Válaszd ki a használt etikettet a listából (Ha nincs benne, csináld meg a méretei alapján.), majd katt az "Új dokumentumba" gombra.

(#2267) Petyyyyy: :C

[ Szerkesztve ]

(#2269) d.bali


d.bali
csendes tag

Sziasztok!
Egy dokumentumban bizonyos szövegrészek többször szerepelnek. Az lenne a kérdésem, hogy az ismétlődő szövegrészeket nem-e lehetne valami mezőbeszúrással, hivatkozással megoldani, hogy csak egy helyen keljen javítani.
Azaz a példa kedvéért vannak kiindulási adatok, amik a dokumentum későbbi részeiben szerepel és ha megváltozik a kiindulási adat, akkor átírás után a többi részben is javítson.
Amúgy nekem word2013-as verzióm van.
Előre is köszi

(#2270)



addikt

Sziasztok!

Word 2007-et használok. Angol nyelvűt.
Hogy tudom megcsinálni, hogy működjön benne a magyar helyesírás ellenőrzés?

Elvileg átállítottam a spellcheck nyelvét magyarra. De így sem működik. Gondolom kéne egy szótár hozzá, csak nem tudom honnan lehet szerezni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2271) d.bali válasza (#2270) üzenetére


d.bali
csendes tag

Szia!
itt próbálkozz: [link]

Telepíteni is kell nem elég kiválasztani! Viszont a 2007 -es verziónak már nem elérhető a nyelvi kiegészítője így első olvasatra! :(

(#2272) lenkei83


lenkei83
tag

Sziasztok!

Word 2010-be tartalomjegyzéket szúrtam be, beszúrás előtt kiválasztottam kitöltő karakternék a "nincs"-et. Ennek ellenére, van egy stílus, aminél mégis ott figyel. A stílusokat én csináltam, egy pár szakdogát már végigvertem vele, de erre nem tudok rájönni.
Ha lenne valakinek valami ötlete, megköszönném.

Köszi & üdv.:
P.

(#2273) válasza d.bali (#2271) üzenetére



addikt

igen, köszi, idáig eljutottam, csak én is azt tapasztaltam ,hogy 2007-hez már nem elérhető

gondolom azért valahonnan csak meg lehet szerezni? :S

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2274) d.bali válasza (#2273) üzenetére


d.bali
csendes tag

Lehet egyszerűbb lenne egy magyar office-t feltelepíteni és ott azt hiszem az angol és német alapból benne van!
De lehet, hogy másoknak megvan a nyelvi pakk vagy van vkinek más ötlete.
Üdv

(#2275) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Sziasztok!

Erre szeretnék segítséget: Word-ben automatikus vonalkód generálása megnyitáskor? Arra van lehetőség, hogy amikor megnyitom a word-ot akkor fejlécben vagy lábjegyzetben automatikusan új vonalkódot generáljon?

Ezt a választ kaptam rá, de sajnos még ez is túl magas nekem... :/

(Szetintem macróval valahogyan megoldható a dolog, bár a vonalkód generálása az egy nagy falat, azzal nem kinlódnék word macróban.)

Én inkább csak arra irnék macrót, hogy egy adott mappából egy adott fájl tartalom alapján (esetlegesen ez a tartalom folyamatoson módosulna - egy szám növekedne benne) az adott mappában elhelyezett vonalkód képeket (amiket előre legenerálsz magadnak) beszúrja a fejlécbe vagy a láblécbe.

A wordben (2010) van (1)-Private Sub Document_New() macró, amik akkor hivódnak meg, ha új dokumentumot hozol létre (1).

Ebben tudna nekem valaki segíteni ha nem nagy munka?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#2276) theo_76


theo_76
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni... Van egy adott szöveg, amibe beviteli mezőket helyeztem el. Hogy lehet azt megcsinálni, hogy csak a beviteli mezőkbe lehessen beírni, a dokumentum többi részét viszont ne lehessen szerkeszteni. A másik, hogy vannak benne jelölő négyzetek, de nem működnek... Van rá megoldás, hogy vba nélkül működjön?

Hm... sikerült... :)

[ Szerkesztve ]

(#2277) Tibicsoki75 válasza Fire/SOUL/CD (#1016) üzenetére


Tibicsoki75
újonc

Szia,
most találtam meg ezt a nagyon sokat érő bejegyzést:
http://prohardver.hu/tema/word_help/hsz_1016-1016.html

Hogyan lehetne megoldani, hogy a file nevek ne számok legyenek, hanem a körlevélhez tartozó adatforrásból szedje a nevet?
TC csoportos file-átnevezés nem jó, mert a filenevek nem vmilyen sorozat tagjai, hanem mindnek egyedi neve van.

[ Szerkesztve ]

(#2278) d.bali


d.bali
csendes tag

Sziasztok!
Egyszer már kértem segítséget, de sajan nem kaptam választ. :( :( :(

Eredeti kérdésem: "Egy dokumentumban bizonyos szövegrészek többször szerepelnek. Az lenne a kérdésem, hogy az ismétlődő szövegrészeket nem-e lehetne valami mezőbeszúrással, hivatkozással megoldani, hogy csak egy helyen keljen javítani.
Azaz a példa kedvéért vannak kiindulási adatok, amik a dokumentum későbbi részeiben szerepelnek és ha megváltozik a kiindulási adat, akkor átírás után a többi részben is javítson."

Fejlemények: Addig eljutottam ,hogy a kijelölt szövegrész vágólapra másolása után irányított beillesztésnél lehet választani csatolást is. Meg is csináltam ezt a doksimba vagy 35 helyen. Viszont mentés és újranyitás után hiába kérdezi meg, hogy szeretném-e frissíteni a hivatkozásokat, de nincs kapcsolat a szövegrészek között. :W :W :W Pedig a forrásobjektum is jó helyre mutat (azaz saját magára).
Amúgy nekem word2013-as verzióm van.
Előre is köszi

(#2279) Travelos


Travelos
őstag

Sziasztok!

Hogyan lehet word 2010-ben megoldani azt, hogy tartalomjegyzék készítésénél a tartalomjegyzékben levő sorok formátuma azonos legyen a dokumentumon belül levő címsorok formutámával?

köszi!

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#2280) huliganboy


huliganboy
addikt

Üdv mindenkinek!

Word 2007 esetén jelölőnégyzetet hoztam létre a könnyebb kezelhetőség végett. A problémám, hogy a jelölés pipa jellel történik, nekem viszont x kellene bele.

Google egyelőre nem segített, így jó lenne egy kis lökés a megoldás irányába...

Köszi

(#2281) Zola007


Zola007
veterán

Hello
word 2010 - win 7
nem állítottam semmit az égvilágon, de valamiért ma ha képet akarok netről másolva beilleszteni egy dokumentumba, csak egy fehér négyzet jelenik meg :F

amit a gugli hoz, nagyjából mindent végigpróbáltam és jól van beállítva (meg egyébként sem állítottam át hetek óta semmit sem)

ötlet?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2282) Zola007 válasza Zola007 (#2281) üzenetére


Zola007
veterán

ezeket is kipróbáltam [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2283) huliganboy válasza Zola007 (#2282) üzenetére


huliganboy
addikt

Szerintem ez egy bug... Nekem melóhelyen is ez a felállás. Win7 Office 2007..

(#2284) Zola007


Zola007
veterán

Elnézést előre is ha értelmetlen a kérdés, de azért megpróbálom.

Adott egy dokumentum, amit ékezet nélküli formátumban mentettek el.
Ebből kellene ékezetest varázsolnom anélkül, hogy újragépelném az egészet.

Valahogy megoldható-e, hogy a dokumentumot egy adatbázissal vagy szótárral összevetve kijavítsa az ékezetesnek szánt betűket, de a többit hagyja békén.

pl. ebből, hogy:
adatbazissal vagy szotarral osszevetve kijavitsa az ekezetesnek szant betuket

legyen ez:
adatbázissal vagy szótárral összevetve kijavítsa az ékezetesnek szánt betűket

de ne ez mint sima cserével (bár nem hangzik rosszul, főleg egyes körökben :DDD ) :))
ádátbázíssál vágy szótárrál összévétvé kíjávítsá áz ékézétésnék szánt bétűkét

azt gondolom ez már inkább programozási feladat :O
Tudom, fordítva könnyebb lenne :D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2285) huliganboy válasza Zola007 (#2284) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

A ragok miatt szerintem nem fog könnyen működni.

A csere is veszélyes az összetett szavak miatt...

Remélem tud valaki segíteni.!

(#2286) Sasos válasza Zola007 (#2284) üzenetére


Sasos
senior tag

Utólagos korrektúra nélkül semmi esély. Ha meg úgyis kell, akkor egyszerűbb korrektúrázni kompletten az elejétől. Nagyon sok olyan szavunk van, amit használunk ékezettel és ékezet nélkül is (pl.: teli-téli, szar-szár), valamint a toldalékolásunk is érdekes ebből a szempontból (pl.:tól-től, ról-ről). Nincs az a szótár, ami alapján ezt eldönti egy szoftver, hogy mi az odavaló.

Mekkora terjedelemről van szó?

(#2287) Károly 99


Károly 99
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám a Microsoft Word 2013 programmal, létrehoztam egy Word sablont korábban. Letöröltem a sablont, de amikor új dokumentumot akarok létrehozni, akkor az említett sablon még mindig ott van és nem tűnik el. :( Hogyan lehet ezt a képen látható pirossal bekarikázott sablont eltüntetni? Mert ez egy idő után már kezd irritálni engemet. Minden választ előre megköszönök.

A kép talán segít abban, hogy melyiket szeretném eltüntetni:
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#2288) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
Készítettem Wordben egy dokumentumot. 68 oldal, azt szeretném,hogy akármilyen wordben nyitja meg az ember az elrendezés illetve tördelések ugyanott legyenek ezt a 2016-os wordon hol kell beállítani?

(#2289) Zola007


Zola007
veterán

Hogyan tudom menteni és újra betölteni a teljes Office csomag beállításait, ha újratelepítem vagy másik gépre akarom átrakni?
régebbiekben volt save my settings wizard, de 2010-ben már nincs

szeretném az összes beállítást, szótárat, stb átvinni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2290) kőbaltazár


kőbaltazár
tag

Sziasztok!
Word 2007-ben hogyan tudnám elmenteni a beállításokat és a makrókat, hogy telepítéskor ne kelljen újra vacakolni vele?

Üdv: Kőbaltazár

(#2291) gyga


gyga
senior tag

Üdv.
Kaptam egy word filet ami le van védve de annyira, hogy csak pár helyre tudok manuálisan beirkálni adatokat. Nincs ezzel probléma ami inkább problémás az a betűtípus mert vannak helyek ahol csak nagybetűvel lehet írni és minden második betű magassága eltérő elég kaotikusan néz ki. Szóval mivel a szerzőt nem lehet megtalálni ezért ki kellene deríteni hogy melyik eredeti betűtípust használta hogy normálisan jelenjen meg. De szerintem a doksi feltörése lenne az igazi megoldás. Vagy mondjatok más ötletet. Ha a feltörés mellet maradunk azt mivel lehet?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#2292) Sasos válasza gyga (#2291) üzenetére


Sasos
senior tag

Tölts fel Google Drive-ra, nyisd be a Google Dokumentumokkal és Fájl--> Letöltés másként --> Microsoft Word . Innentől szerkeszthető, viszont a formázást, oldalbeállításokat, makrókat, ilyesmit hajlamos a Google elrontani rendesen, így lehet, hogy több lesz a kár, mint a haszon. De egy próbát megér.

(#2290) kőbaltazár:2007 esetén nem vagyok biztos a dolgomban, de tippem szerint a normal.dot vagy normal.dotm nevezetű fájlt kell elmentened, majd telepítés után visszaraknod. Elvileg a makrók és a formázási beállítások ebben vannak. Menü beállítások mentésére nem tudom, hogy van-e lehetőség.

(#2289) Zola007: A fentebbi a te kérdésedre is válasz részben.

(#2288) mokus1: Ne docx, hanem doc formátumban mentsd, így visszafelé kompatibilis lesz a fájl. Azonban mindegy mit csinálsz, ha nem Worddel nyitják be hanem valamelyik ingyenessel, akkor lehet kalamajka a formázással.

[ Szerkesztve ]

(#2293) gyga válasza Sasos (#2292) üzenetére


gyga
senior tag

Szia.
Kissé elkeféli a doksit sajna. Maradnia kellene az eredetinek. Ehhez elegyszerűbb lenne feloldani a zárolást aztán vissza. De hogyan.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#2294) Sasos válasza gyga (#2293) üzenetére


Sasos
senior tag

Google Dokumentumok alól lementve, majd Wordel visszanyitva is siralmas? Mer az hogy a Google alatt mit mutat nem lényeges, ha a lementés után használható lesz Wordel.
Még amit megpróbálhatsz, hogy valamelyik ingyenessel (LibreOffice) benyitod és megnézed mennyire tolja el a formázást. Ha jól emlékszem a védelmet azok is figyelmen kívül hagyják, de ebben nem vagyok biztos.

És persze van más alternatíva is, de az már warez kategória, ami itt nem támogatott téma. :B

Szerk: Kijelölés is tiltva van? Mert ha nincs akkor ctrl+a ctrl+c, üres dokumentumba ctrl+v és már meg is van. :)

[ Szerkesztve ]

(#2295) huliganboy válasza gyga (#2293) üzenetére


huliganboy
addikt

PDF esetleg amit lehet bizonyos helyen szerkeszteni?

(#2296) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Segitseget szeretnek kérni. A minap dolgoztam a szakdogamon. A fájlt a levelek közül töltöttem le, nem csak megnyitás volt,ez biztos. Írtam par oldalt, képeket raktam be,stb. Folyamatosan mentettem, mivel nem volt kérdés h hova mentsen,ezért gondolom oda mentette ahonnét megnyitottam, user\letoltesekbe.Közben azért elmentettem a doksi mappába is, mondván igy helyes.
Na most utolsó mentes után bezártam minden ok, majd ujboli megnyitas után jott a hideg zuhany, nincs meg a mai munkám, legalábbis a szöveg, a képek benne vannak. Mi a jo franctól van ez?
Volt egy nem mentett verzió de az is ilyen állapotban van, mint a doksi mappában lévő.
Van valami tippetek? A gépet nem kapcsoltam ki, hátha esetleg a memóriában kóricál valahol...
Előre is köszi!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#2297) #56474624


#56474624
törölt tag

Sziasztok!

Megoldható valahogy, hogy egy 2007-es MS Word-ben készített dokumentumban egy szegély nélküli táblázat pdf-re konvertálva szép maradjon? Kirajzolódnak a cellák, ez így elég ratyi.

(#2298) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

SOS urak, SOS... :)

Egy wordbe (v2013) ágyazott diagramon (az adatsor is wordbe van ágyazva) van a bajom. A diagram arról szólna, hogy egy adott vizsgálatba bevont 21 ló milyen fajta szerinti megoszlással bír: 3 ilyen 5 olyan stb. Van 3 fajta, amiből 2-2 ló van, vagyis 9,52% mindegyik fajtából. Ehhez képest az egyiknél 10% van kiírva, a többinél 9% - mit lehet tenni?

előre is köszönöm!

rájöttem magamtól sry

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#2299) kőbaltazár


kőbaltazár
tag

Sziasztok!
Valószínű nem ide kellene írnom, de ha valaki tudna segíteni vagy jobb magyar nyelvű helyre irányítani akkor kérem tegye meg.
Office 2010-et használok. XP telepítés -> Office telepítés, pár napig működik egyszer csak kiírja azt, hogy
"Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát."
Ezen már egy párszor túl vagyok, de mindíg akkor jön elő amikor egy dokumentumot, vagy egy exceltáblát gyorsan mmeg kéne nézni, vagy ki kellene nyomtatni stb.
Tudnátok segíteni?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Kőbaltazár

(#2300) Sasos válasza kőbaltazár (#2299) üzenetére


Sasos
senior tag

Telepítsd fel a Visual C++ 2005, 2008 és 2010-es verzióját is (ebben a sorrendben), valamint .net Frameworköt. Rendszerint ez megoldja a gondot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.