Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) TomiJordi válasza Gubek-Einste (#42899) üzenetére


TomiJordi
tag

[link]
[link]
[link]
nemtudom,ezekre gondoltál
a wifi neve jordi

[ Szerkesztve ]

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#42902) Gubek-Einste válasza TomiJordi (#42901) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ezzel nem megyünk semmire mivel semmi sem látszik aminek kellene.
Wifi Analyzert tedd fel az Android-os eszközre és abból kellene megy képernyőmentés a Channel Graph-ról.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42903) rolko válasza kislaszlo83 (#42888) üzenetére


rolko
őstag

Add el a TP-LINK-et a fenébe :D
Vegyél 2db Mikrotik SXT LITE 5 öt és 150 méteren 90/90 megát simán tudnak ;)

[MODERÁLVA]

[ Módosította: #65675776 ]

(#42904) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tré home-os wifi-routert szeretném kicseréltetni. Csávó telefonban azt mondta,hogy nem cserélik ki csak úgy. Mit érdemes bekamuzni a csérhez? nem lenne vele bajom,de a kamerát nem tudom online nézni,mert nem megy ki a jel. Valami ilyesmit mondott a kamerás szervizes,az volt a tippje,hogy cseréltessük ki.
Hogyan kell beállítani jól egy wifit? Hátha valami rosszul van.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#42905) woodworm válasza FIREBLADE78 (#42904) üzenetére


woodworm
veterán

Nem az a baj, hogy privát ip-t kapsz a t-től? Akkor nem sokat javít egy másik router.

(#42906) FIREBLADE78 válasza woodworm (#42905) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezt nem tudom,nem is értek hozzá. Hogyan tudom kideríteni? Lényeg a lényeg,hogy a kamera beszerelés után pár hónapig jól ment,lehetett nézni online. De, jó 2 hónapja már nem tudjuk nézni online,maga a kamera,rögzítő megy. Másik érdekes dolog,hogy otthon (invitel) tudom nézni a kamera képét,csak itt nem. :o
Vpn menüben le van tiltva l2tp,pptp jól van ez így?

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#42907) Gubek-Einste válasza FIREBLADE78 (#42906) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen eszköz van nálad szolgálatban?

NAT-olt címet úgy tudod leellenőrizni, hogy megnézed, hogy a HGW-ben a státusz lapon milyen WAN IP címet ír ki majd valamilyen IP cím ellenőrző oldalon (pl ezen) mit ad vissza, ha egyezik akkor nincsen NAT-olt címed, ha nem akkor van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42908) khamal


khamal
csendes tag

Egy kérdésem lenne:

adott egy(B) UPC Ubee EVW3226 modem(/B) (bridge módban, azért hogy a rádugott router oszthassa az ip cimeket) erre van rádugva 2 másik wifi router. Azért mert 2 lakásban használnánk 2 külön hálózatként.
az egyik router simán megy a másik egyáltalán nem.
Kipróbáltam hogy az egyik router 192.168.1.1 a másik 192.168.2.1 de nem segített.
Mivel nagyon nem értek a hálózatokhoz így gondoltam megkérdzem...

(#42909) mezis válasza khamal (#42908) üzenetére


mezis
nagyúr

Mindkét router az EVW egy - egy LAN portjához csatlakozik UTP kábellel ?

mezis

(#42910) krystman


krystman
őstag

Sziasztok! Abban kérnék segítséget tőletek, aki tudna, hogy nekem a Tablet egy usb wifivel fogja a router jelét. Mivel a szobába a telefon annak a router jelet nagyon gyengén, vagy egyáltalán nem tudja befogni, így csináltam egy wifi hotspotot ezzel a usb wifi vevővel, ami nagyon szépen is működik, viszont egyet nem értek, hogy miért van az, hogy egy idő után, ahogy hasznalom a telefonnal, egyre lassul a sebesség. A végén megáll teljesen. Ezután úgy működik újra jól, ha a telefonon kikapcsolom a wifit, aztán újra csatlakozok. Mi okozza ezt nem tudjáktok esetleg? Köszi

(#42911) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Adott egy átlagos házi router, egy 1 emeletes családi házban (router az emeleten, közvetlen 1 méterre folyamatosan tőlem, mikor gép előtt vagyok) és eddig igazából még nem is gondolkodtam, hogy feltehetném esetleg a padlásra (egyúttal ott szabadabban is választhatnék neki helyet, ahol szerintem optimálisabb lenne a pozíció a jel szórására).

Nem is a minimális elektro-szmog többlet mellőzése miatt (bár innen jött az egész dolog), hanem hogy hallottam, hogy talán erősebb lehetne ettől a jel az egész házban. Nem tudom ennek mennyi valóság alapja van.

Ha van értelme szerintetek, akkor neki is látok a költöztetésnek és barkácsolok egyúttal egy kis hungarocell dobozt is a router-nek, hogy a hideget is bírja majd biztosan a későbbiekben (antennáknak lyukat vágok).

(#42912) Gubek-Einste válasza krystman (#42910) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jobb lenne egy repeater eszközt beüzemelni és akkor nem kellene két eszköz használnod a nettezéshez.
Milyen típusú az USB-s adapter és a telefon/tablet?

#42911 fery02
Maradjon ott ahol most van eszköz mert csak rontanál a helyzeten az áttelepítéssel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42913) krystman válasza Gubek-Einste (#42912) üzenetére


krystman
őstag

Hát usb wifi egy Realtek , a tablet egy Cube i6 Air windows 10 el, a telefon egy Galaxy S4. Azt vettem észre, hogy ha böngészek akkor elmegy szépen, viszont ha töltök, vagy Youtube videót nézek, akkor adja meg magát egy idő után.

(#42914) mezis válasza fery02 (#42911) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Miből vannak a födémek ? (A vasbeton erősen csillapít.)

Ki kell próbálni. Ahhoz meg csak kábelek kellenek meg szoftver.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#42915) szetib


szetib
tag

Üdv. Egy gyors kérdés. Egy közelben lévő iroda hálózatát használhatom a lakásban, kaptam jelszót, a jel erős, de nincs nyitott port. Ezért nem tudok megosztani semmit készülékek között. Ha hozok egy routert a lakásba, azzal meg lehet ezt oldani? Vagy wifi router nem tud másik wifi routerről hálózatot "fogni" és nyitott portot adni? Nem torrentezni kell, hanem a kábelezést nélkülözni ha lehet.

(#42916) Gubek-Einste válasza szetib (#42915) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Megoldható amit szeretnél.
Mit jelent a nyitott port? A net felé nyitott, hogy távolról elérhessed a gépedet vagy mi?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42917) atka76 válasza Gubek-Einste (#42916) üzenetére


atka76
tag

Privit küldtem!

Bendegúz

(#42918) FIREBLADE78 válasza Gubek-Einste (#42907) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egyezik az ip cím. Van két db tp link tl-wr740n és a fő fő wifi-router a tré által adott sagemcom f@st 3686 ac :U :U :U
Ebben az épületben nem jó,ahol ezek vannak telepítve,de a régebbi trés router ideje alatt ment el az egész

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#42919) Gubek-Einste válasza FIREBLADE78 (#42918) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Hol nem tudod nézni a kamera képet?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42920) FIREBLADE78 válasza Gubek-Einste (#42919) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Címet vagy mit? ;] Kamerák vannak A házban,itt működik. B házban anno tudtam online nézni,most már nem. C házban szintén működik. De B ház azért fontos,mert ott van az iroda stb.
Kamerással csináltunk speedtestet,mondta h eléggé ugrál a feltöltés is,szerinte nem megy ki annyi jel. Jól jöhetne egy router csere,csak még ezt bekéne adnom tré homenak

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#42921) Gubek-Einste válasza FIREBLADE78 (#42920) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha a szolgáltatói eszközben van PPPoE Passthrough mód akkor után köthetnél egy saját router-t ami talán megoldaná a gondot.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42922) szetib válasza Gubek-Einste (#42916) üzenetére


szetib
tag

Igen.
Távolról sem tudom elérni a gépet, ill. ha 2 eszköz van ezen a hálózaton, nem tudnak kommunikálni.

(#42923) Gubek-Einste válasza szetib (#42922) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A távoli elérést az irodai eszközben kell beállítani, ezt te így távolról nem tudod megoldani.
A két saját eszközöd közötti kommunikációt saját egy eszközzel meg lehet oldani, először kell egy kliens beállítás NAT-olással, majd egy VAP-t is létre kell hozni a saját wifi-hez. Vagy két eszközzel, egy kliens és egy sima router.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42924) #99546112


#99546112
törölt tag

Hali!

Egy olyan gondom lenne, még 1-2hete írtam is itt erről, hogy a upc-s modemet átállítottam 5Ghz-re, viszont van 2 eszköz -bár szerintem csak pár hónapig- ami a 2.4-et támogatja. Mit ajánlotok? A routeres megoldást kerülni szeretném. Vannak ezek a konnektroba dugható jelerősítő féleségek, ezek képesek arra hogy az 5Ghz-t fogják és esetleg 2.4-el továbbítsák? Vagy ez hülye gondolat? 😅
Illetve ezeket hogyan lehet beállítani?! Valamiféle távoli eléréssel?
Erről az oldalról tudtok valami olcsóságot ajánlani: http://multimediatower.hu
Ha ez a konnektoros dolog nem úgy működik ahogy én gondolom, legvégső eset csak a router maradna, de a modemmel való kábeles összekötés szinte kizárt, mert másik szobában lenne, márcsak azért is mert nagy a lakás, legalább a jel is erősebb lenne.

Köszi előre is a helpet!!!

(#42925) Gubek-Einste válasza #99546112 (#42924) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az ilyen konnektoros eszközöket nem ajánlanám, főleg a nem ideális elhelyezés és a kis méretű beépített antenna okán.
A legegyszerűbb az lenne ha egy sima wifi router-t kötnél a HGW-re AP módba és akkor meg lenne a wifi.
Ha esetleg az a router dual band akkor mehetne a HGW egyből bridged módba és ebben az esetben csak a router dolgozna mint elosztó eszköz.
Amit szeretnél az a következő: 5 GHz-n kliens mód és 2,4 GHz-n AP mód, dual band router-rel megoldható de csak CFW alatt lesz ez elérhető. Pont emiatt mondtam, hogy ha már van ilyen eszköz akkor menjen a HGW bridged módban és a router legyen a hálózati elosztó.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42926) #99546112


#99546112
törölt tag

De épp a hatókör növelése is lenne a lényeg, tehát kábellel ha a fene fenét eszi se tudom összekötni. :N
Nem akarok feleslegesen beruházni egy ilyenre ha a upc-s modem is képes routerként működni, csak kisebb a hatótáv és ezért kellene valami kiegészítő, ami átvarázsolja 2.4-re is.

[ Szerkesztve ]

(#42927) Gubek-Einste válasza #99546112 (#42926) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sajnos ez van.
Meg lehet csinálni kliens + AP beállítást de én inkább bridged mód beállítását javasolnám, ha pedig nem megfelelő a lefedett terület nagyság akkor másodlagos eszköznek a beüzemelését.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42928) KERESZTAPA9


KERESZTAPA9
tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám,hátha valaki tudja a megoldást.
Van egy wifi routerem és elfelejtettem a jelszavam,de most nem szeretném ezért újra végig zongorázni a beállításokat,hogy újat adjak meg. 2 eszköz is csatlakozik hozzá,de vettem egy új telót és erre is szeretném a wifit. Win 7 64 Bit-em van. Valaki tudja esetleg hogy hogyan tudom megnézni a jelszavamat? vagy legalább hogy tudom kideríteni hogy hány karakterből áll / onnan már szerintem meg is oldódna / ?

Mindenkinek jó Prohardverezést kívánok!

(#42929) #99546112


#99546112
törölt tag

Naés olyat nem lehet hogy veszek egy wifis routert, asztali gépen beállítom, hogy a wifire rácsatlakozzon, ezután átviszm a másik szobába bekapcsolom és szórja a wifit?! Vagy ehhez mindenképp kábel kell?

(#42930) Tosee válasza KERESZTAPA9 (#42928) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Ha csak a wifi kapcsolat jelszavát felejtetted el akkor azt meg lehet nézni a routerbe! Lépj be a router admin felületére, majd a wireless / wireless security résznél láthatod amit megadtál!
Mivel nem írtad milyen routerről van szó, így megnéztem a sajátomba (TP-Link 1043ND)
Titkosítástól függően nálam kiírja a jelszót:
WPA-PSK/WPA2-PSK titkosítás típusa
PSK Password: jelszó

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#42931) Gubek-Einste válasza #99546112 (#42929) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ezt hívják repeater módnak és jó így, gépen beállítod és a használati helyre teszed.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42932) mezis válasza #99546112 (#42929) üzenetére


mezis
nagyúr

Repeater üzemmódra van szükséged. Vannak olyan WiFi-s eszközök, amik a gyári fw-el is tudnak ilyet és vannak WiFi-s routerek, amik 3rd party fw-el (openWRT, Tomato,...) képesek jelismétlésre.

A beállítás a "tetthelyen" is elvégezhető, de a legegyszerűbb UTP kábellel egy PC mellett.

mezis

(#42933) rolko válasza #99546112 (#42929) üzenetére


rolko
őstag

Én csak kábeles megoldást javasolok, az UPC modemtől a végpontig behúzni egy UTP/FTP és arra rakni egy Unifi UAP Pro AP-t. Az olcsó Tp link és társait el kell felejteni ha igazán jó wifit akarsz, meg kell fizetni a minőséget. Miniumum a Unifi, ha igazán jót akarsz akkor D-Link DWL-6600 ;) Természetesen ezek 2,4 és 5 gigát is tudnak egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#42934) KERESZTAPA9 válasza Tosee (#42930) üzenetére


KERESZTAPA9
tag

Szuperrrr köszönöm a segítséget :R

Mindenkinek jó Prohardverezést kívánok!

(#42935) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi a tanácsokat, igen ez a repeater módra van szükségem. Ezt néztem ki: t[link]
Támogatja, de már csak azt nem értem, hogy ez vajon támogatja e az 5Ghz-et?! Tehát úgy tudom hogy van olyan lehetőség a repeater-en belül hogy valamiféle mix mód, ami mind a kettő tartományt képes továbbítani, bár nekem elég a 2.4 is. Nyílván szükséges támogatnia az 5Ghz-et hogy a repeater mód továbbítani tudja, 2.4-es formában. Ez a része nem tiszta még.

(#42936) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Üdv.

Van egy TP-LINK TL-WR720N routerem, mely szobám (ház hátsó része, középső szint) rejtekén csücsül. Lakásban Wi-Fi OK, működik a dolog. A cél az lenne, hogy a garázsban is legyen vezetéknélküli hozzáférés. A célzóna egy szinttel lejjebb, az épület elülső részében van, ahová a pincén (földszint) keresztül vezet az út.

Arra gondoltam, hogy egy access point / repeater kellene. Gyorsan ki is néztem kettőt;

ASUS RP-N12 N300
és
TP-Link TL-WA860RE

A terv az volna, hogy a routertól egy szinttel lejjebb (a földszint-pincében) valahol elhelyezem, aztán a garázs elé kiülve örülök.

A router és a repeater között lenne kb. 15 m távolság és 1 (vagy 2) fal. Aztán a repeatertől a garázsig egy másik ~10 m és egy fal (nagy üvegablakkal, ha ez számít valamit a jelterjedésben).

Szóval a kérdés, hogy a kettő közül melyiket volna érdemesebb venni (vagy milyen más lehetőség van, ami jobban megéri)? Persze nem baj, ha minél olcsóbb a dolog.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42937) mezis válasza #99546112 (#42935) üzenetére


mezis
nagyúr

Biztosan NEM támogatja az 5 GHz-et.
("Támogatott hálózatok - WirelessLAN IEEE 802.11n - Wireless LAN 150Mbps, 2.4GHz")

mezis

(#42938) #99546112


#99546112
törölt tag

Az a baj hogy a repeater módot és amelyik mindkét tartományt tudja ac routerek...amik elég drágák, szal nem vagyok előrébb most sem. 1 régi tablet miatt amit faterom használ nem veszek ac routert...

(#42939) krystman


krystman
őstag

Ez a Transmit Power mit jelent? TP-Link Routerem van, 3 lehetőség van, High , Middle, Low. Mit jelent ez?

(#42940) Intruder2k5 válasza krystman (#42939) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A WiFi rádió kimenő teljesítményét lehet állítani vele. High, Middle, Low, vagyis magas, közepes, alacsony.

[ Szerkesztve ]

(#42941) Gubek-Einste válasza Synthwave (#42936) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Inkább a TP-Link ha már a router is az.
Az ilyen konnektoros eszközöknek a legnagyobb hibájuk a kicsi antenna és a nem ideális elhelyezhetőség így jobb lenne egy normál méretű eszköznek, pl Asus RT-N12 D1, a használata.

#42938 Noá
Nem kell feltétlenül AC-s router-t venni, elég egy dual band eszköz és rátenni egy megfelelő CFW-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42942) #99546112


#99546112
törölt tag

Megnéztem, ugyanannyiban van mint egy ac-s router...10körül már vannak jók. Na majd meglátom szerintem marad így az egész én egy vacak tablet miatt nem kinlódok, bár a hatótáv kiterjesztés akkor sem lenne hátrány.

(#42943) Synthwave válasza Gubek-Einste (#42941) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na várj, ez egy router. Mi van akkor, ha megveszem és a ház előtt ugyanúgy nem lesz jel? ANNYIVAL jobb az antennája, mint annak, ami most is van?

Most a jel így alakul: a teraszon, amitől elválaszt egy L-alakú folyosó, 2 ajtó és kb. 10 m (1, ill. 4 fal, attól függően, hogy hogy nézzük), még van jel, de már elég gyenge (itt van a villanyóra és egy konnektor is - ide gondoltam az access pointot / repeatert).
Ha lemegyek a pincébe (két ajtó és 1 fal), akkor kb. a pincelejáró feléig / alsó harmadáig van jel (kb. 6-8 m), onnan kéne még egy bő 10 méteres terjedés.

Nehéz ezt így vázolni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42944) Gubek-Einste válasza #99546112 (#42942) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az ajánlott AC-s router-ek 25k-nál kezdődnek, az N-esek pedig 15k-nál.

#42943 [oWn]f4te
Na várj, ez egy router.
Igen az de van benne dedikált AP és repeater mód is.

Mi van akkor, ha megveszem és a ház előtt ugyanúgy nem lesz jel? ANNYIVAL jobb az antennája, mint annak, ami most is van?
Előre semmit sem lehet garantálni, csak helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mi meddig lesz jó mivel minden környezet más és más.

Most a jel így alakul: a teraszon, amitől elválaszt egy L-alakú folyosó, 2 ajtó és kb. 10 m (1, ill. 4 fal, attól függően, hogy hogy nézzük), még van jel, de már elég gyenge (itt van a villanyóra és egy konnektor is - ide gondoltam az access pointot / repeatert).
A repeater-t olyan helyre kell tenni ahol az eredeti hálózat még jól vehető mert a gyenge jel miatt alacsony link sebesség van és a repeater üzem mód alapból felezi az elérhető link sebességet így az elérhető sebesség még jobban csökkenni fog.

Ha lemegyek a pincébe (két ajtó és 1 fal), akkor kb. a pincelejáró feléig / alsó harmadáig van jel (kb. 6-8 m), onnan kéne még egy bő 10 méteres terjedés.
A pincébe mindenképpen kábelen kellene levezetni a netet és odarakni még egy eszközt.

Nehéz ezt így vázolni.
Rajzold ha úgy talán könnyebb lesz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42945) Synthwave válasza Gubek-Einste (#42944) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Paint FTW.

KISSÉ pontatlan a dolog, de nagyjából érzékelteti az elrendezést a lakószinten.

Az a baj, hogy ha a pincébe kábelt akarok levinni, először is rengeteg kábelt kell venni, de ami a rosszabb, hogy 2 falat is át kell fúrni; nem igazán opció.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42946) lm83


lm83
őstag

Szervusztok
Wlan-t használok, ma viszont csak korlátozott hozzáférést ír.
Hibaelhárító azt írja:
A diagnosztika-háziremd szolgáltatás nem fut.

(#42947) mezis válasza lm83 (#42946) üzenetére


mezis
nagyúr

Igen. ;]

mezis

(#42948) mezis válasza Synthwave (#42945) üzenetére


mezis
nagyúr

"Az a baj, hogy ha a pincébe kábelt akarok levinni, először is rengeteg kábelt kell venni, de ami a rosszabb, hogy 2 falat is át kell fúrni; nem igazán opció."

UTP kábel ár: [link]

Idézem egyetemi professzoromat nehéz helyzetekre: "Valahol le kell nyelni a békát."

Aztán ha WiFi-n valahogy levarázsolod a jelet, akkor a következő panaszod a kicsi sávszélesség lesz...

mezis

(#42949) lm83 válasza mezis (#42947) üzenetére


lm83
őstag

Ja a varázsszó lemaradt?
Vagy mi a gond?
Segítséget kérek

(#42950) Synthwave válasza mezis (#42948) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem a kábel ára a probléma..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.