Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65701) desolator


desolator
senior tag

Lecseréltem a 820-am 735-re és egy olyan gondom van, hogy ha belépek most az áruházba, a korábban vásárolt appok mellett eddig mindig az szerepelt, hogy "már megvan" akkor is ha már rég letöröltem. Tehát bármikor ingyen újra le tudtam tölteni. Most viszont újra ott van mellettük az ár. Ezek szerint ha újra le szeretném tölteni, akkor megint meg kell vennem őket?

Hmm, közben most újraindítottam a telót és már itt is az szerepel az appok mellett, hogy "már megvan". Akkor tárgytalan a dolog :)

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#65702) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok! Lumia 925 re sikeresen felment W10 gdr2 nélkül. Különösebb bajom nincs vele. Egyet kivéve. Nincs office. Azon belül is word kellene nagyon. Van rá megoldás?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#65703) Pikkolo^^ válasza MadMancs (#65702) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Helyesen WP8.1 GDR2 ment fel.

(#65704) Blyan válasza MadMancs (#65702) üzenetére


Blyan
félisten

Van.

a. Pár hét várakozás
b. 8.1 visszaállítása

Na meg; máskor figyelmes tájékozódás, már tudott volt, hogy nincs benne Office.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65705) cs1rk3


cs1rk3
tag

Ha felrakom a 10-et a prestigiora vissza lehet állítani mert neekem elérhető :D

(#65706) Pikkolo^^ válasza cs1rk3 (#65705) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen, Windows Phone Recovery Tool-al
Azért előtte nézd meg, hogy felismeri-e a telefonod :)

[ Szerkesztve ]

(#65707) cs1rk3 válasza Pikkolo^^ (#65706) üzenetére


cs1rk3
tag

Merr a recovery tool nem látja a telefont.

(#65708) MadMancs válasza Pikkolo^^ (#65703) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem GDR2. OS version: 10.0.12534.56

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#65709) MadMancs válasza Blyan (#65704) üzenetére


MadMancs
veterán

Köszi. Nem is W10 et akartam hanem GDR2 -t. De az kimaradt valamiért. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#65710) cs1rk3 válasza Pikkolo^^ (#65706) üzenetére


cs1rk3
tag

Akkor lehet hogy hagynom kéne?? :D

(#65711) Blyan válasza MadMancs (#65709) üzenetére


Blyan
félisten

Ja értem. Akkor bocs, az egy véletlenszerű dolog volt, hogy ki kapott gdr2-öt és ki nem.
Javaslom a visszaállítást. [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65712) Szakáczki válasza skroy (#65681) üzenetére


Szakáczki
csendes tag

És azt, hogy csináltad? Insiderrel?
És a Gdr2 mivel több mint az utolsó pfd-s verzió?

[ Szerkesztve ]

(#65713) confuser válasza Szakáczki (#65712) üzenetére


confuser
senior tag

Insiderrel lehet igen, de nem mindenkinek. Van akinek 2 lépcsőben megy 10-re, és akkor így az első lépcső (GDR2) után megáll, van akinek pedig nem érhető el a win10 (L930), nekik meg csak eddig tud eljutni a dolog. Vannak viszont, akiknek 1 lépcsőben egyből a 10 települ, nekik nincs szerencséjük (már ha nem a 10-et akarják, persze).

Ami újdonság benne: rendszerezett, jumplistás, kereshető beállítások menü; app jogosultságok szabályozása; bluetooth billentyűzetek támogatása; illetve elvileg lenne még ez a készülék letiltós feature (lopás esetére), de úgy tűnik nincs aktiválva. Ja és majdnem elfelejtettem: a főképernyőn a jobbra mutató nyíl nincs bekarikázva, és elé van írva, hogy "all apps" :D Arra már nem emlékszem, hogy a mobiladat kapcsoló GDR2 vagy GDR1, esetleg a kettő közötti PfD hatása.

[ Szerkesztve ]

(#65714) Pikkolo^^ válasza confuser (#65713) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A mobiladat az gdr2-s.

(#65715) Szakáczki válasza confuser (#65713) üzenetére


Szakáczki
csendes tag

Köszi!
A verziószámból úgy látom nekem WP10-et akar feltenni, de azt meg még nem szeretném. Én inkább valami üzemidő javulást várnék valamelyik frissítéstől, mivel 820-am van és szeretném ha egy napot kibírna legalább :)

(#65716) Blyan válasza confuser (#65713) üzenetére


Blyan
félisten

Magyar swype billentyűzet van a GDR2-ben?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65717) Lall válasza Blyan (#65716) üzenetére


Lall
veterán

Nincs. 10-el jön.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#65718) Blyan válasza Lall (#65717) üzenetére


Blyan
félisten

Abban van azt tudom, de az érdekel, hogy a GDR2-ben is van-e. Mert hát az csak néhányak kiváltsága. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65719) confuser válasza Blyan (#65716) üzenetére


confuser
senior tag

Sajnos tényleg nincs. Szerintem attól félnek, hogy ha bekerült volna minden nyelven, akkor 2x is meggondolnák az emberek majd a 10-re frissítést :D

(#65720) Blyan válasza confuser (#65719) üzenetére


Blyan
félisten

Nyomorodjanak bilire. A W10 jelenlegi buildje számomra totálisan használhatatlan lett.
- Office, OneNote nincs
- outlookos leveleimet nem tudom szinkronizálásra bírni.

Az hogy hogy néz ki, hát az sem mellékes, de az legalább csak ronda. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65721) Blyan válasza Blyan (#65720) üzenetére


Blyan
félisten

Vááá, most nézem, működik a magyar swype. :D :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65722) akos3


akos3
addikt

Sziasztok!
Melyik lumiának van micro sim-e? És ingyen vágják meg? (t-mobile)

(#65723) confuser válasza akos3 (#65722) üzenetére


confuser
senior tag

Egyszerűbb, ha leírom melyiknek nano :D

735, 830, 930, 1520 nanoSIM, az összes többi (wp8-as) microSIM.

A vágásnál az alap hozzáállás, hogy "ha nálunk veszed hozzá a telefont, ingyenes a SIM vágás", de némi ravaszsággal ("ingadozik a hálózati jel, újraindul tőle a telefonom, stb, stb) minden szolgáltató ingyen cseréli a saját SIM-ét, akkor meg olyat kérsz, amilyet akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#65724) Integrale válasza akos3 (#65722) üzenetére


Integrale
veterán

Telenornál pl minden új generációra ingyen válthatsz, ha hibás a SIM-ha nem. Telekomnál is cserélték korábban ingyen, de hallani ellentétes tapasztalatokat is.
Amit Confuser írt, általában bejön.

"Bad reklám is reklám too"

(#65725) burny


burny
aktív tag

Tehát egy több mint 10 éves westel-es kártyát viszek be akkor ingyen cserélik? :D

(#65726) confuser válasza burny (#65725) üzenetére


confuser
senior tag

Simán. 2 évnél régebbi SIM-ek a szolgáltatók szerint is a "halmozottan hátrányos helyzetű" kategóriába tartoznak. A 10 éves már rokkantnyugdíjas :D

(#65727) akos3 válasza confuser (#65723) üzenetére


akos3
addikt

Köszönöm!

3,5 éve lett cserélve, de normálra és teleon vásárlás miatt kell majd feltehetóleg microra :) csak fizetni azért nem akarok érte :)

(#65728) Levwi


Levwi
aktív tag

Aki felrakta a win 10-et 920-ra annak megköszönném ha leírná mennyire mennek a telefon alap funkciói, mint mondjuk a telefonálás és persze mennyire merül a telefon.

Bocsi rossz topic. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#65729) confuser válasza akos3 (#65727) üzenetére


confuser
senior tag

Én utoljára úgy vágattam micro-t nano-ra vodánál, hogy máshonnan vettem egy 930-at, bementem hozzájuk, és azt mondtam, hogy a múltkor vettem náluk 735-öt (930-at nem árulnak), és azt mondták microSIM kell bele, de mikor hazavittem, kiderült, hogy nano. Mondták, hogy semmi gond, 5 mp alatt levágták, én meg olyan pofátlanul távoztam, mint ahogy érkeztem :D

Nem kell ezt a témát annyira túlpörögni, ha nem valami extrém kukacoskodót fogsz ki, simán le fogják vágni szó nélkül, mert tényleg nem kerül nekik semmi erőfeszítésbe.

Ha meg helyben veszed a telefont is, akkor kötelességük ingyen vágni/cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#65730) akos3 válasza confuser (#65729) üzenetére


akos3
addikt

Értem :)

De akkor hivtalosan nem kötelességük kicserélni ha 2 évnél öregebb?! :U :)

szerk: Ilyenkor amugy adaptert adnak?

[ Szerkesztve ]

(#65731) Pttypang válasza confuser (#65729) üzenetére


Pttypang
veterán

Telekom, bementem h nano sim kene, kerdeztek h naluk vettem-e a telefont, mondtam h igen, aktivaltak az uj simet es tavoztam. Nincs ebben semmi pofatlansag.

Everybody lies.

(#65732) MrCsiT válasza akos3 (#65730) üzenetére


MrCsiT
addikt

Vodának a weboldalán fent van, hogy díjmentesen cserélik a sim-et, ha neked pl. nano kell, és nagyobb van.
Nekünk 2 hete kellett, bementünk, a meglévő sim-en már eleve újféle, kis chip volt.
Mondtam az ügyfélszolgálatos hölgynek, hogy új telónk van, abba meg nano kell. Nem firtatta, hogy tőlük van-e a készülék, meg hát ugye, az előfizu, na az van tőlük, és motiváltak, hogy az ügyfeleket megtartsák.
Vodánál nincs egy tisztességes árszabás a mobilokra szerintem, sem normális részletfizetési lehetőség, rakat készüléket pedig nem forgalmaznak ""csakka Suzu.. Samsunki" , szóval ez nem para..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#65733) akos3 válasza MrCsiT (#65732) üzenetére


akos3
addikt

azért egy T-s simmel odaállitani kicsit pofátlanság lenne :D

(#65734) Pferi válasza akos3 (#65733) üzenetére


Pferi
senior tag

Már csak azért is méretre vágják a kártyát mert ha nem segítenek akkor nem használod a kártyát vagyis nem csinálsz nékik bevételt 😊

Bocs, nem válasznak szántam!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#65735) confuser válasza Pttypang (#65731) üzenetére


confuser
senior tag

"mondtam h igen" -> azért ha ez nem igaz (mint nálam volt), akkor szerintem az kicsit pofátlan :D

(#65736) Pttypang válasza confuser (#65735) üzenetére


Pttypang
veterán

Semmi pofatlansag nincs benne, a szolgaltatasukat haszbalom, evi 1 simcsere amugy is ingyenes asszem.

Everybody lies.

(#65737) moleculez válasza akos3 (#65733) üzenetére


moleculez
veterán

Szám hordozott...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#65738) valaki_xy válasza confuser (#65735) üzenetére


valaki_xy
tag

Én használtan vett T függő telefonnál is inkább gsm-ben vágattam ingyen :DDD

(#65739) skroy


skroy
senior tag

Én meg töltöttem le sablont, és levágtam magamnak szikével. :D

(#65740) F.B.I. válasza skroy (#65739) üzenetére


F.B.I.
veterán

De ezt ne ajánld, mert ha Pistikeknek nem sikerül, akkor 5K egy új SIM.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#65741) skroy válasza F.B.I. (#65740) üzenetére


skroy
senior tag

Természetesen nem ajánlom, másnak nem is csinálnám meg. :)

(#65742) moleculez


moleculez
veterán

930-n miért nem csinál semmit az Insider? Kivalasztom a fast tracket, újraindul, és ennyi. A frissítéseknél sincs semmi... Mi lehet a baj? GDR2-t raknám fel.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#65743) Воланд válasza moleculez (#65742) üzenetére


Воланд
titán

szerintem kijavitottak a bugot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#65744) MrCsiT válasza moleculez (#65742) üzenetére


MrCsiT
addikt

Mi a verziószám a gdr2-nél? Csak mert van egy 830-unk, és azon nem tudom, hogy csak nem ajánlja fel a frissítő magától, vagy esetleg már fent is van? Van valami egyértelmű változás, pl. a szoftveren belül, amiből tudhatom, hogy fent van? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#65745) Integrale válasza MrCsiT (#65744) üzenetére


Integrale
veterán

930-on

8.10.15116.125

És most látom, mint hatalmas újdonság, hogy a névjegynél szerkeszthető már a telefon neve :C

"Bad reklám is reklám too"

(#65746) confuser válasza Integrale (#65745) üzenetére


confuser
senior tag

Azért a rendszerezett beállítások menü feltűnőbb.

(#65747) Integrale válasza confuser (#65746) üzenetére


Integrale
veterán

Nyilván ezért is nem azt írtam, mert még nekem is feltűnt. :U

"Bad reklám is reklám too"

(#65748) confuser válasza Integrale (#65747) üzenetére


confuser
senior tag

Nyilván nem neked írok ilyet, hanem az újoncoknak :D Nekünk vicces, de másoknak ez nem triviális.

(#65749) moleculez válasza Воланд (#65743) üzenetére


moleculez
veterán

GDR2-re jogosult a 930, nem bug miatt ment fel, ha jól tudom azért jött ki, mert nem kap W10- TP-t (még)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#65750) Burt1793 válasza Integrale (#65747) üzenetére


Burt1793
veterán

Ad valami valós pluszt ez a gdr2, érdemes vele foglalkozni? A beállítások menü egyáltalán nem zavar, sose használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.