Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65601) kiszi07 válasza gyurkikrisz (#65600) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ez evidens csak nem voltam teljesen biztos benne, de a kérdésemben linkeltem egyébként. Köszi azért :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#65602) Digitalis


Digitalis
senior tag

Sziasztok!

Van már valami fejlemény, hogy a térképeket megint SD-re tudjuk majd menteni? Lumia storage beta alkalmazás nagyon el lett kaszálva, már *.xap-ként sem oké gépről, telefon memória alig van (Lumia 820) az sdhc-uhs 32Gb meg szinte üres... :(

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#65603) vakond5


vakond5
őstag

Urak, 8X-re várható PfD-n az Update 2?

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#65604) Blyan válasza vakond5 (#65603) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem nincs erről semmi infó, de ha tippelnem kéne, 80%-os nem lenne válaszom.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65605) Воланд válasza vakond5 (#65603) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#65606) vakond5


vakond5
őstag

A fene...
Köszi a válaszokat :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#65607) junior11 válasza BobTail (#65597) üzenetére


junior11
veterán

Miben jobb a kijelzője szerinted, mint a 830-nak?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#65608) vakond5 válasza vakond5 (#65606) üzenetére


vakond5
őstag

...esetleg végleges 10? Az a baj nem bízok már semmiben, mióta a Nokia az MS-é. Bármi cikkben olyan szerepel, hogy "minden eszközre", automatikusan kezdek már arra gondolni hogy a Lumiáknál ez a kör ki is merül, mert ugye más WP nem létezik.. Kíváncsi vagyok, hogy lesz az is pl. hogy "minden WP8-cal kijött készülékre elérhető lesz a végleges 10".

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#65609) this is life válasza vakond5 (#65608) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg minden wp8-ra elerheto lesz a w10, amugy ez a frissitesi kivaltsag talan ertheto is, hisz anno a nokia (ms lumia ) allt be teljesen a wp moge , a tobbiek meg csak amolyan tessek lassek alapon. Sw faragas teren meg mindig a nokia/lumia az etalon a tobbiek nem feszulnek ki annyira az iparkodasban. A preview ha fel is lenne mokolhato mas keszulekre , eselyed sincs gond eseten a wp8.1-et vissza flashelni... majd jon a vegleges . Ez az insider ugy is eleg ergya.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65610) akos3


akos3
addikt

Sziasztok!
2 kérdés: HTC x8-at mennyire éri még megvenni, Nagyon tetszik és telejsen kielégítené az igényeim.
illetve lumia 900-ra lehet 8-as rendszert feltenni. és az milyen telefon ? MMint megéri venné még?
Igazából a htc sokkalt jobban bejön

(#65611) Pikkolo^^ válasza akos3 (#65610) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A 900-ra nem lehet feltenni a 8-at. A 8X-et nem ismerem.

(#65612) Partyface007


Partyface007
őstag

akit esetleg érint 735 és a 830 megkapja a gdr2-t

link

már csak az időpont kérdéses...

(#65613) hokins válasza Partyface007 (#65612) üzenetére


hokins
addikt

Csak kicsit eltörpül ez a hír, mert majdnem mindenki a win10-re van ráizgulva. :D

(#65614) Partyface007 válasza akos3 (#65610) üzenetére


Partyface007
őstag

8x jó kis telefon de a htc supportja az borzalmas

szerintem vegyél inkább lumiát

pl a 640 most 50 az edigitalnál és abból ha igaz még lejön 15% a mostani kupon akcióban

(#65615) Partyface007 válasza hokins (#65613) üzenetére


Partyface007
őstag

ez tény, 830 tulajként én is jobban várom a 10-et de azért jó esély van arra hogy ez heteken belül kijön (nagyon remélem hogy nem húzzák 3-4 hétnél tovább) míg a 10 az odébb lesz...

ismerve MS-t lesz abból ősz közepe is...

(#65616) akos3 válasza Partyface007 (#65614) üzenetére


akos3
addikt

Szia.
Igen hallottam ezt, de a sima windows progik elvben felmennek arra is nem? Most már elég jó áron lehet venni használtan, ezért elgondolkoztam rajta.

604 nekem baromi nagy, ezért nem jön szóba

Ami kell: jó lenne 4,3" kijelző (nagyon max 4,5", de inkább ne :D ) min 8 mpix kamera. és jó lenne ha lenne kamera gombja.. ja és ne méregdrága legyen. és piros pont ha van kamera gombja.

Igzából ezek után a htc elég nyerőnek számit.

(#65611) Pikkolo^^ Igen én is így emlékeztem, köszi szépen. akkor ez szóba se jön.

(#65617) BobTail válasza junior11 (#65607) üzenetére


BobTail
őstag

Kevésbé fakó (830-on mintha nem is lenne ClearBlack) és jobbak a betekintési szögek.

[ Szerkesztve ]

(#65618) Partyface007 válasza akos3 (#65616) üzenetére


Partyface007
őstag

nézd te döntesz de 10-nél többet már nem adnék érte tekintve ha elromlik akkor dobhatod ki mert a szervizelése méregdrága

nekem 830 van annál csak 1-2 mm-el nagyobb a 640 és tapasztalatból mondom hogy meg lehet szokni a méretet, böngészésnél e-mail vagy akármilyen szöveg olvasásnál nagyon jó a nagy képernyő

persze vehetsz mást is de szerintem maradj lumia vonalon és mindenképpen 1GB RAM-al vegyél telefont..

(#65619) junior11 válasza BobTail (#65617) üzenetére


junior11
veterán

Aha értem, köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#65620) Partyface007 válasza BobTail (#65617) üzenetére


Partyface007
őstag

elhiszem ha te mondod hogy jobb a 640-é de nekem speciel az égvilágon semmi bajom a 830 kijelzőjével...

(#65621) BobTail válasza Partyface007 (#65620) üzenetére


BobTail
őstag

volt nálam pár hétig, és nem azt mondom, hogy rossz a 830 kijelzője, de a 640-é jobb

(#65622) vakond5 válasza this is life (#65609) üzenetére


vakond5
őstag

:K :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#65623) StLui válasza Partyface007 (#65614) üzenetére


StLui
veterán

Létezik, hogy ez a 640 nem LTE-s verzió?

"A 2500 mAh kapacitású akkumulátort tartalmazó mobil három kivitelben kerül piacra, a 3G-s és LTE-s modellek mellett egy LTE dual SIM variáns is napvilágot lát majd."

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#65624) BobTail válasza StLui (#65623) üzenetére


BobTail
őstag

DualSIM-es, 4G-s csak a szolgáltatóknál lesz.

(#65625) StLui válasza BobTail (#65624) üzenetére


StLui
veterán

Töröltem is a kosarat gyorsan edigitalnál

"A 2500 mAh kapacitású akkumulátort tartalmazó mobil három kivitelben kerül piacra, a 3G-s és LTE-s modellek mellett egy LTE dual SIM variáns is napvilágot lát majd."

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#65626) Integrale válasza akos3 (#65610) üzenetére


Integrale
veterán

Ha tetszik, es a jelenlegi formajaban is kielegiti az igenyeidet akkor vedd meg. Garancia viszont nem hatrany!

Partyface007:
10-ert WP7-et vehetsz maximum, ( egy Optimus 7-et azonnal vennek ennyiert), de meg 520-at sem tudsz venni ennyiert, a 8X szerintem tamogatason kivul oedig mindenben jobb.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#65627) confuser válasza D1L1ZS (#65591) üzenetére


confuser
senior tag

Storage Sense nevű gyári appal át tudod mozgatni a telepített appokat SD-re és vissza.

(#65628) akos3 válasza Integrale (#65626) üzenetére


akos3
addikt

Kösz a biztatást :) sztem ha látok vmit jó áron akkor lecsapok rá. csak kár, h a többség fekete színű :S
Ja valóban jó lehet a garancia, de hát most ez van :) N8-amat is anélkül vettem, nem volt rá szükség hál'Isten...
Jó lenne N8-tl is megszabadulni :D

(#65629) Levwi


Levwi
aktív tag

Most kiderült, hogy minden készülékre kiadták az update 2-t mivel a win 10 tp telepítése előtt a gdr2 települ, és utána megint ki kell választani az insider programban a fast ring-et ahhoz hogy felmenjen a win10.

frissítés nem biztos hogy minden készülék így jár.
We're getting multiple reports of this affecting the Lumia 920, Lumia 1020 and Lumia 1520 at present in various locations.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#65630) pushalias


pushalias
addikt

(#65631) Bogyó bá' válasza pushalias (#65630) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na végül ebben a pillanatban rászántam magam, és az Insiderrel elkezdtem felpakolni a WP10 TP-t.

"Érdemes kivárni a végét!" - ezen még mindig tudok röhögni... :B

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#65632) -atesz- válasza Bogyó bá' (#65631) üzenetére


-atesz-
aktív tag

:C Én is

(#65633) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#65631) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

8.1 GöDöR2 felment....
Szerk: most viszont nem talál semmi frissítést, hogyan lesz ebből WP10TP?! :F

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#65634) Ryoo


Ryoo
senior tag

Sziasztok! Elkezdtem felrakni a W10-et insiderrel, újraindul a telefon, és nem történik semmi, ugyanúgy elindul a 8.1. Van vmi ötletetek miert csinálja? SD kártya hibat azt ir az elején ahogy szokott, de amúgy működik.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#65635) Ryoo válasza Ryoo (#65634) üzenetére


Ryoo
senior tag

Kicsúsztam a szerkesztésből, közben rájöttem :DD

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#65636) -atesz- válasza Bogyó bá' (#65633) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Újból be kell menni az insiderbe, ott pipa, frissítés...

(#65637) dzoli87 válasza -atesz- (#65636) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Megelőztél:)

(#65638) -atesz- válasza dzoli87 (#65637) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Nálad már müködik?

(#65639) dzoli87 válasza -atesz- (#65638) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Tölt valamit megint, miután ismét beléptem és ráböktem az Insider-ben:)

(#65640) kiszi07 válasza -atesz- (#65636) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nálam is v2-t tette fel. Az insiderben csak a Fast menüpont van. Újraindul és semmi nem történik.:(

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#65641) dzoli87 válasza dzoli87 (#65639) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Most nekem a W10-et töltötte le, mert írja:)

(#65642) Воланд


Воланд
titán

win10 preview topic

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#65643) erahurka válasza Bogyó bá' (#65633) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyire veszélyes feltenni a GDR 2-t? Megoldható hogy azt felrakom és aztán valahol tiltom az insider programot? Mennyire van a GDR2 jól optimalizálva, van azon a szinten mint egy PfD-ben letöltött frissítés?

(#65644) edari válasza erahurka (#65643) üzenetére


edari
őstag

Ha az insiderre nem jelentkeztel, akkor win10-re nem fog frissíteni. Mivel a gdr2 a win8.1 resze, ezert azt sima updateben kapod meg.

[ Szerkesztve ]

(#65645) gyurkikrisz válasza erahurka (#65643) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

920-ra felment, lehet csak placebo de a bekapcsolas utan egyertelmuen gyorsabban lesz hasznalhato, es az atlagos teljesitmeny kb olyan mint az elozo verzional.

En felraktam, a TP updatet mar nem all szandekomban, szerintem ha torlod az insider appot akkor fel se fogja ajalnalni a 10-re valo firssitest utana

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#65646) Bogyó bá' válasza erahurka (#65643) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szerinted tudom erre a kérdésre a választ? Nincs fél órája, hogy feltettem a 920-ra, az 530 DS-re meg még az Insidert sem sikerül telepítenem (fél órája "folyamatban van" a letöltése...) :W

szerk: a WP10TP lejött a 920-ra, de csak fogaskerekezik percek óta, a folyamatjelző egyelőre egy mm-t sem mozdult még... ...tudom, türelem rózsát TP-t terem! ;]

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#65647) erahurka válasza edari (#65644) üzenetére


erahurka
félisten

Elsőként jelentkezni kell valamelyikre hogy jöjjön a frissítés nem?

(#65648) Pttypang válasza Bogyó bá' (#65646) üzenetére


Pttypang
veterán

Oszt restart meg hasonlok? :)

Everybody lies.

(#65649) Bogyó bá' válasza Pttypang (#65648) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A Windows Insidert miért nem tudom letölteni az 530 DS-re? :F "Fontos, koppintson ide! Beavatkozás szükséges!" - meg ilyen faxságok már háromnegyed órája folyamatosan. Husazadik kísérletre sem jön le.

Közben a 920-ra lassan felmegy a TP, most éppen "...érdemes kivárni a végét!" állapotban leledzik.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#65650) galmat


galmat
aktív tag

Felraktam Lumia 925-re. DE óva intek mindenkit, hogy az elsődleges telefonjára feltelepítse, mert a bugosnál is bugosabb még, ami nem meglepő, hiszen egy Alpha változat, szemben a PfD gyártói tesztelésre szánt közel végleges állapotával szemben. Azért az asztali TP verzió jobban áll stabilitásban. Miért? Nézzük a telót:
- Repülőgép mód nem kapcsolható be
- Adatkapcsolat NEM kapcsolatható ki
- A gyári kamera app bugos, nem működik
- a kezelőfelület hemzseg a grafikai hibáktól, következetlenségektől
- A beállítások menü hol ikonokkal nyílik meg, hol nem
- minden betű TÚL kicsi lett, a 8.1-hez képest, ez főleg a menüben zavaró, ahol nehéz eltalálni a megfelelőt a listán
- Sokszor nem reagál az érintésre, a gombokra
- Bizonyos app-ok SOKKAL lassabban töltődnek be

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.