Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65751) desolator


desolator
senior tag

Használja itt valaki a Motion Data programot? Most aktiválódott a 735-ömön amit pár napja vettem de nem igazán értem, hogy pontosan hogyan működik. Csak annyi az egész, hogy menjen folyamatosan a gps, aztán ő majd fog szép statisztikákat csinálni, hogy mennyit mozgok? Vagy kell még hozzá valami külön appot is telepíteni? Mert látom, hogy azt is nézi.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#65752) Воланд válasza moleculez (#65749) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#65753) Integrale válasza desolator (#65751) üzenetére


Integrale
veterán

Ha fent van a Health & Fitness, akkor az szépen monitorozza a mozgásod, futást, sétát, kalóriát, gyakorlatilag ennyi, (a program többrétűbb, csak a mozgással kapcsolatos, dolog "ennyi")
de ehhez nem kell a helymeghatározásnak bekapcsolva lennie.

Confuser: Bocs, félreértettelek :R

Burt1793: Sok pluszt nem hoz, de eddig negatívuma sincs, úgyhogy ahogy gondolod :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#65754) lugosi válasza desolator (#65751) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, semmi más nem kell hozzá, csak megy a háttérben, és logolja a mozgást.
Én nagyon megszerettem ezt a funkciót, motivál egy kis plusz mozgásra, szerintem jól összerakták ezt a funkciót.

(#65755) moleculez válasza Воланд (#65752) üzenetére


moleculez
veterán

Akkor rosszul tudtam, na mindegy több is veszett Mohácsnál.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#65756) Burt1793 válasza Integrale (#65753) üzenetére


Burt1793
veterán

Értem, akkor nem telepítem fel azt a bizonyos Insider alkalmazást. A beállítások menüt nem tudtam elképzelni a képek alapján, de azok a vízszintes színes lehetőségek nem állnak jól a wp-nek, szóval azt már azért se vállalnám be.

(#65757) Integrale válasza Burt1793 (#65756) üzenetére


Integrale
veterán

Azok a vizszintes szines izek csak akkor jonnek elo, ha egy kategoriara kattintass, pont ugy, mint az applistaban.

"Bad reklám is reklám too"

(#65758) desolator válasza lugosi (#65754) üzenetére


desolator
senior tag

Értem és ennél a nézetnél elő lehet majd csalni valami részletesebb adatokat is, vagy csak ezt a csíkot lehet nézegetni, hogy miből mennyit mozogtam arányosan? Mert ez így nem sokat ér:

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#65759) csaksike


csaksike
csendes tag

Sziasztok!
Flash alapú stream-et WP-n, hogy lehetne lejátszásra bírni?

(#65760) netpeti98 válasza csaksike (#65759) üzenetére


netpeti98
addikt

Ha nincs a Store-ban hozzá app akkor sehogy. Például a Twitch-hez vannak nem hivatalosak.

(#65761) Burt1793 válasza desolator (#65758) üzenetére


Burt1793
veterán

Van a storeban pár app hozzá, persze azok asszem inkább gps alapúak, de az egészség app az ezt használja. Igaz ezt már írta Integrale.

(#65762) zsoltzsolt válasza moleculez (#65749) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mi alapján szelektálódnak a telefonok között? Nekem Sehol semmi, pontosabban frissített, de a menü is maradt a regiw,..stb

(#65763) this is life válasza Burt1793 (#65756) üzenetére


this is life
Ármester

Igy nez ki a Beállítások menu

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65764) szabonagyur


szabonagyur
félisten

GDR2 felment de a W10et nem ajánlotta fel..L920

Van erre valami okosság? Lehet szó volt róla, de hirtelen a kereső nem adott semmi okosat hozzá.

(#65765) Pikkolo^^ válasza szabonagyur (#65764) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Még egyszer nyisd meg az insidert és felajánlja.

(#65766) szabonagyur válasza Pikkolo^^ (#65765) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem ajánl fel semmit. Belépek rámegyek, hogy Get prev. builds majd ott felhozza, hogy Insider fast.
Rámegyek erre majd elfogadom a dolgokat és teló újraindít ahogy kéri. Frissítések keresése és semmit sem talál.

(#65767) Integrale válasza desolator (#65758) üzenetére


Integrale
veterán

Peldaul visszolvasol 3-4 hozzaszolast, es elolvasod a valaszom. ;)

"Bad reklám is reklám too"

(#65768) this is life válasza szabonagyur (#65766) üzenetére


this is life
Ármester

Esetleg az updater okezasok utan belepnel a beallitasok, frissites menupont ala es ott ranyomni a frissitesek keresesere ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65769) szabonagyur válasza this is life (#65768) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vagy elolvasod a (#65766) írásom ;) Gondolod ha felraktam a GDR2-t akkor nem ez az első lépésem?

[ Szerkesztve ]

(#65770) this is life válasza szabonagyur (#65769) üzenetére


this is life
Ármester

Akko passzolok , amugy 920-ra nem javallott a w10 , mert emlekwim szerint pokolian meriti. Valaki/k penteken felraktak de sok jot nem irtak rola. Bocs ha megbantottalak , hogy olyat felteteleztem ami egy kezdonel szokas .. :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65771) szabonagyur válasza this is life (#65770) üzenetére


szabonagyur
félisten

Denim óta nagyon merül a L920 szóval próbát megér, max visszarakom. Mondjuk érdekes módon furán merül... Éjfélkor leveszem töltőről reggel 5re kikapcsolási merül. Utána feltöltöm aztán megy egész nap bekapcsol mobilnettel stb és estére marad 30% rajta. ja igen éjszaka se mobilnet se Wifi nincs bekapcsolva, appokból is kiléptem.

Erre tud valaki valamit? L920 témában nem volt semmi okosság.

A saját kis összeesküvés elméletem szerint a Telenor hálózata is benne van valahogy a dologban, mivel több készülékem is van tőlük és azok is éjszaka lemerülnek a semmitől, napközben meg mennek jól.... Ugyanitt Telekomosak hibátlanok. Erre van valami esély amúgy? Tök különböző készülékekről van szó, mobilnet egyiken sem fut.

(#65772) Pikkolo^^: kb 3 hete vagy 1 hónapja csinálja ezt, napközben nagyon jól el van, semmit sem merül kb, de éjszaka meg van hülyülve. Ha akksi probléma lenne akkor nappal sem bírná nem?

[ Szerkesztve ]

(#65772) Pikkolo^^ válasza szabonagyur (#65771) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ilyen nekem is volt, igaz csak egyszer 1020 esetén. A 920-on volt már Denimem, de nem emlékszem az általad leírt szintű merülésre, csak szimplán gyenge volt az aksi :)

(#65773) this is life válasza szabonagyur (#65771) üzenetére


this is life
Ármester

A kis tesot nyuzom , ott nincsenek ilyen gondok. Minden lehetseges hatterben futo appot jegeltel amire nincs szukseged , esetleg mobil net nelkul 4g-re allitva hasznalod es pattog a kapcsolat tipusok kozt? Elo csempebol keves van kint, akku monitorozo appot ne hasznalj , mas tipp nincs. Nalam a l820 ejszaka alig par %-ot merul, nappal gaz mikor mar gyilkolom.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65774) szabonagyur válasza this is life (#65773) üzenetére


szabonagyur
félisten

Semmi app nincs a telefonon, csak telefonálok vagy fényképezek vele néha és ennyi. Na meg böngészek 4G-n, de az ki van lőve este teljesen. Nem hiszem, hogy pattog éjszaka mivel egy helyben van és teljes a térerőm 4g-n (mértem egyszer 70-80Mbit jön le házon belül, elég stabil szerintem).

Meg továbbra is nappal hibátlan, éjszaka hülyül meg valami....

Régen nekem is így volt, hogy éjszaka 1%-ot merült le bekapcsolt gyorsnézeti képernyővel, most már az sincs bekapcsolva. FR-t nyomva van használva.

(#65775) PuMbA válasza szabonagyur (#65774) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem 720-am van és jóval jobban merül a telefon 8.1 óta, mint 8.0-ával, szintén appok nélkül :) 8.1-et jól elrontották, remélem a 10-zel javítanak.

[ Szerkesztve ]

(#65776) this is life válasza szabonagyur (#65774) üzenetére


this is life
Ármester

Hat ez tenyleg gaz, esetleg ujra huzni a lumia soft recovery toolsal? Vagy mar azon is tul vagy ? Amugy nem lehet hogy szerver oldalon van hiba, es azert nem frissit, vagy vissza vontak a w10-t a 920-rol?Ha fel is megy a w10 elotte a pin bekerest kapcsold ki mert azzal vannak gondok.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65777) Integrale válasza szabonagyur (#65771) üzenetére


Integrale
veterán

Valamilyen akkumulator monitorozo app nincs feltelepitev? (insider, battery stb)

"Bad reklám is reklám too"

(#65778) this is life válasza szabonagyur (#65774) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem , most meg hagyd ki a w10-et , velemenyek [link]
[link]
[link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65779) Mikeee89 válasza Mikeee89 (#65670) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Megoldottam. Átmásoltam a videókat a gépemre, telóról töröltem, majd visszamásoltam...

(#65780) Vodar válasza PuMbA (#65775) üzenetére


Vodar
senior tag

Vagy mire fölraktad a 8.1-et, használódott az akkud és nem olyan teljesítményű, mint újkorában.

(#65781) szabonagyur válasza this is life (#65776) üzenetére


szabonagyur
félisten

&(#65777) Integrale: Meg volt már minden ami a világon létezik és ahogy írtam a világon semmi sincs rajta.

(#65782) Imi1981 válasza szabonagyur (#65781) üzenetére


Imi1981
veterán

Itt is megkédezem hátha előbb választ kapok.
A régi Microsoft fiókom törölni és újjat létrehozni csak úgy tudom ha alaphelyzetbe állítom a telefont?Ma lehet eladom egy munkatársamnak és addig használni szeretném .Régebben egyszer reseteltem de elég sokáig tartott ,nincs valami gyorsabb módszer?

[ Szerkesztve ]

(#65783) cattus válasza Imi1981 (#65782) üzenetére


cattus
őstag

Csak úgy lehet.

Do the thing!

(#65784) Melack válasza Imi1981 (#65782) üzenetére


Melack
veterán

Mi abban a lassú, hogy odaadod neki, megnézi, ha jó, elindítod a HR-t? Nincs gyorsabb, plusz a személyes adatok csak így törlődnek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#65785) Imi1981 válasza Melack (#65784) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát műszakváltáskor kotnénk az üzletet(akkor csak kb 10 perc van rá) és ő annyira nem ért hozzá.Így majd csak másnap tudom megcsinálni neki a fiókot egy két appot stb.De ha csak így tudom akkor ez lesz azt kész,annyira nem nagy probléma.

[ Szerkesztve ]

(#65786) PuMbA válasza Vodar (#65780) üzenetére


PuMbA
titán

Nem hiszem. Ha nyomok egy hard resetet, akkor egy-két töltésig jól bírja az akksi és kibír 4 napot, utána már 1,5 nappal kevesebb ideig bírja, pedig csak frissítettem a térképeket, alap appokat és felraktam az MSN Időjárást. Az meg külön vicc kategória, hogy ha benyomom a wifit vagy a mobil netet és megnyitom az IE-t, akkor 1 perc múlva már 1% akksi lemegy és csak megy megy lefele, mint az állat, miközben böngészek. IE-t is elrontották, mert csak úgy zabálja az energiát :) Természetesen a Takarékos üzemmód programban a legnagyobb akksi használat 2-3% körül van, tehát nem egy app szívja le az akksit, hanem maga az oprendszer.

[ Szerkesztve ]

(#65787) #16820480 válasza PuMbA (#65786) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez a böngészős zabálós dolog nem olyan újdonság, állandó jellegű probléma droidon is, illetve ott Chrome alatt még talán rosszabb is tud lenni. Sajnos ha asztali nézetben használod a weblapokat, akkor televannak mindenféle scriptekkel, ami elég sok erőforrást igényel.
Az IE legalább normálisan néz ki (egyelőre, majd a W10-ben fogják elrontani), nem egy asztali böngésző elrendezést próbálnak mobilon, meg tableten erőltetni, ahogy a Chrome meg a többiek.

(#65788) spider23 válasza PuMbA (#65786) üzenetére


spider23
aktív tag

Nekem is ez a problémám hard reset után kb 1-2 hétig egész jól bírja az akku akár 2 napot is, majd elkezd drasztikusan fogyni az energia és van olyan hogy már 12 óránként tölteni kell.
Valami biztos beragad és észrevehetetlenül meríti feleslegesen. Programok az elejétől ugyan azok mennek a háttérben is, és ugyan olyan használat mellett esik a felére a készenlét 1-2 hét alatt. :W

(#65789) lugosi válasza spider23 (#65788) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes, nálam már több platform produkált ilyen beragadást, a wp még pont nem.
A legnagyobb bug idáig az volt, mikor múlt héten valamiért olyan lassúnak tűnt a billentyűzet ahogy gépeltem rajta, egy újraindítás megoldotta. De eddig még újraindítás se volt soha szükséges.

(#65790) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy outlook fiók esetén (ami egyben a Microsoft fiók is), ha a weben törlök egy levelet, telefonról nem törlődik utána, hiába szinkronizálok (L925). Erre mi lehet a megoldás?

(#65791) Bukk900


Bukk900
őstag

Lumia 640XL tesztképek: 1, 2, 3, 4

(#65792) Szakáczki


Szakáczki
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem én is a WP10-et a 820-asomra. Egy napot használtam, de még elég akadós, ezért Lumia Sofware Recovery Tool-al újrahúztam a rendszert, de nekem a WP8.0-át rakta fel! Miért? Nem a legfrissebb 8.1 Cyan-t kellett volna feltennie? Próbáltam újra rádugni, de azt mondja, hogy a legfrissebb szoftwer van rajta. OTA-n viszont felajánlja a 8.1-et.

(#65793) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok. L925 öm kijelzö üvege teljes felületen pókhálósra tört. Maga az lcd és az érintés hibátlan. Mennyibe fájna és hova vigyem? Köszi a válaszokat.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#65794) Blyan válasza Szakáczki (#65792) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor bizony hajrá... indul a OTA frissítés hullám.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65795) skroy


skroy
senior tag

Egy kis leírás, hogy mit hoz az Update 2: LINK

A beállításokon belüli cuccokat már ki lehet tűzni a kezdőképernyőre. Ez szerintem kifejezetten hasznos. :)

(#65796) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Az órát hogyan lehet kitűzni csempének? Itt nem az ébresztőre gondolok. Ha lehet egyáltalán.
L735 WP 8.1 Denim .341 szoft.

Előre is köszi!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#65797) Pikkolo^^ válasza skroy (#65795) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A Naptár alkalmazásban megjelenik, hányadik hét van éppen.

Szerintem ezt eddig be lehet állítani.

(#65798) Blyan válasza Pikkolo^^ (#65797) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, most is be van állítva nekem is, pedig pre GDR2 Denim van.
De ez nem meglepő, mivel a naptár külön alkalmazás, külön frissíthető.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65799) spider80 válasza MadMancs (#65793) üzenetére


spider80
őstag

Csak egyben cserélik. Így gyakorlatilag drágább lenne,mint amit az egész telefon ér. 40 ezres tétel kb.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#65800) genndy válasza Pikkolo^^ (#65797) üzenetére


genndy
addikt

Sokáig nem volt, de nemrég jött a Naptárhoz egy külön frissítés amivel ez bekerült (tehát biztosan nem U2 feature, mert már most benne van).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.