Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54451) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

A barátnőm most vett egy Nokia lumia 520 telót, magyar fuggetlen.
Felraktuk rá a 8.1 --et. A facebookot szeretnénk csatlakoztatni a telohoz, legfrissebb face alkalmazás telepítve, de mégis azt kapom a face telohoz való csatlakoztatasanal: "Nem tudtunk szinkronizálni. Próbálja kesobb."
Mar tobb napja ezt kapom.
A naptárban sem jelennek meg a szülinapom stb.
Tudtok valami megoldást ra?
Udv.

(#54452) ryori válasza batai15 (#54449) üzenetére


ryori
senior tag

[link]
igaz ios-el méri össze de wp esetén is csak pár db.
de ha már a frissítéseket nézzük, egy 2013-as wp-s mobil, és egy 2013as androidos, wp-s megkapja a legújabb os-t, míg a droidos telefonok a 4.2-4.3 max, talán, vagy nem.

(#54453) cs1rk3


cs1rk3
tag

Sziasztok szeretnék venni egy Lumia 636-os készüléket az lenne a kérdésem hogy tényleg 1 GB RAM van benne vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#54454) Hunork válasza savoo (#54426) üzenetére


Hunork
veterán

Való igaz. Elfelejtettem... :U Pedig 2 éve még olvastam is róla, sőt, a korábbi verzió el is volt mentev, erre meg most, mint egy amatőr... :W De a lényeg, hogy ezt már soha nem felejtem el!!! :N :N

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#54455) Hunork válasza zolka95 (#54432) üzenetére


Hunork
veterán

Mert a piac mozgat mindent. Így a Samsung-LG páros, no meg az Alma. Csak sajnos azt senki nem nézi, hogy egy wphone mennyire stabil, mennyire átlátható, a sok csiribirivel meg szépen elkábítják a népet. Fiam is androidost kért, bár jelenleg is folyton a Lumia-t nyúzza, ha épp engedem neki, csak már nem meri bevallani... :N :D

(Amúgy nem számoltam össze, de van bőven wphone app, nem is értem, minek fejlesztenek minden alkalmazásból harminc-félét, mikor elég egy is. Játékok már más kérdés, de most komolyan: akinek van PC és/vagy konzol, akkor a buszon ülés esetét kivéve, kinek jut eszébe??? :F :)) )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#54456) ryori válasza Hunork (#54455) üzenetére


ryori
senior tag

akinek van PC és/vagy konzol, akkor a buszon ülés esetét kivéve, kinek jut eszébe??? :
[link] <- :N :(

[ Szerkesztve ]

(#54457) Hunork válasza ryori (#54456) üzenetére


Hunork
veterán

Atyaég... :Y Jó, értem, én 40 múltam, elég konzervatív vagyok, okos windowsphone is csak most figyelt be... :K :D Tehát maradok a zene és/vagy filmnézésnél, kis póker, meg jól jön vész esetén (fórum kérdés gyorsan-rögvest, üzenetek megtekintése, meg a puttó számok :DD ...) És természetesen Nokia meg főleg a Here-cuccok miatt... :K

UI: fiamnak ezt a képet meg nem mutatom meg... :))

MOD: nem semmi, ennyiért inkább veszek egy Revoltec/Logitech billentyűzetet. Vagy egy SSD-t, vagy egy Samsung fekete lézer printert. Vagy elmegyek vacsorázni, moziba asszonnyal. vagy előrendelem a GTA 5-öt... :K :K :DD

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#54458) ryori válasza Hunork (#54457) üzenetére


ryori
senior tag

amúgy, nem tudom elképzelni mit tudnak nyomkodni a telefonon otthon, mert itthon azért inkább film, stb. max 1-2 infós app. de hogy nagyban játszani, meg egész nap telefont nyúzni?
"nem mutatom meg" hát, amennyit elkérnek érte:
[link]<- nem is éri meg :DDD

(#54459) #36819456 válasza fulton (#54451) üzenetére


#36819456
törölt tag

Nyomj rá, aztán hagyjad, mert ha elmész onnan, sikertelen lesz...meg webes felületen is kapcsold össze a fb fiókot a MS fiokkal.

(#54460) pushalias válasza BobTail (#54394) üzenetére


pushalias
addikt

Lehet.

Honor 9 / HP 8470P

(#54461) br.rak válasza Alexios (#54448) üzenetére


br.rak
őstag

Ahhoz hogy több app legyen az Ms-nek anyagilag is meg kellene "támogatnia" a fejlesztőket, hogy legyen motiváció. És azt nem értem miért elvárás hogy legyen minden app minden platformra. HALO van-e ps.-re wii-re vagy android-ra? És azt mindenki természetesnek veszi hogy miért is kellene lennie.

(#54462) Bogyó bá' válasza batai15 (#54433) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Pont 830-ra? Ugyan csak Indexes cikk, de egy-két értelmes gondolat van benne erről a modellről. Nem annyival olcsóbb (most), mint amennyivel hitványabb a 930-nál. [link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54463) pushalias válasza Hunork (#54422) üzenetére


pushalias
addikt

Öröm és bódottá! :K :B :K :B :K

Honor 9 / HP 8470P

(#54464) hroberto válasza cs1rk3 (#54453) üzenetére


hroberto
veterán

Igen, a 636-ban 1Giga a RAM.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#54465) savoo válasza Hunork (#54457) üzenetére


savoo
addikt

Nyugi nem vagy vele egyedül, én sem játszok telefonon. Arra ott a konzol... :)

(#54466) gabber01 válasza hroberto (#54464) üzenetére


gabber01
addikt

De az kínai hálózatra van tervezve, nem?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#54467) br.rak válasza gabber01 (#54466) üzenetére


br.rak
őstag

Roaming miatt megy a többi LTE frekvencián is.

(#54468) hroberto válasza gabber01 (#54466) üzenetére


hroberto
veterán

Hivatalosan nem forgalmazzák itthon, de a GSM boltokban kapható. Biztos nem árulnák, ha nem működne itthon.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#54469) egykori válasza Rinita (#54384) üzenetére


egykori
őstag

Nekem ma lejött hozzá valamilyen Lock Screen Helper, amitől azután megszűntek a szép tájképes zárképernyő képek. Nappal egyszínű kék, most este korom fekete hátterű lett a zárképernyő. Hát ez aztán nagyon nagy fejlesztés!

(#54470) Endii


Endii
tag

Használ itt valaki Nokia Coloud Pop headset-et?

(#54471) BobTail válasza Endii (#54470) üzenetére


BobTail
őstag

Én Boomot használok most (Purity HD kábele eltört).

(#54472) Endii válasza BobTail (#54471) üzenetére


Endii
tag

Mennyire voltál/vagy vele megelégedve?

(#54473) BobTail válasza Endii (#54472) üzenetére


BobTail
őstag

Az (kezdő)árát nézzük a két említett fejhallgatónak, akkor igen sok különbséget feltételez az ember hangzásban, de nem :) A Coloud Boom kialakítása jóval egyszerűbb, és talán nem olyan minőségi anyagokból készült, de hangzásban ez nem mutatkozik meg. Megfelelő EQ-val nagyon meggyőző, főleg azon az áron. Ebből kiindulva a Pop sem lehet rossz, mint ahogy az új, Bang is nagyon komolyan szól! :K

(#54474) kolosanyi válasza BobTail (#54473) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez nem bizonyít semmit, csak azt, hogy a Monster nagyon túlárazott termékeket árul. Ne vedd kötekedésnek, nem szándékom egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#54475) Endii válasza BobTail (#54473) üzenetére


Endii
tag

Köszi a választ!
Most egy Sony fülest használok. Szerintem az is szépen szól, csak azzal ugye nem tudok telefonálni.

(#54476) ryori válasza BobTail (#54473) üzenetére


ryori
senior tag

Én is a lumia fejesen gondolkodom, kékben néztem, ezek szerint nem szólnak rosszul, remek :)

(#54477) Partyface007 válasza Hunork (#54422) üzenetére


Partyface007
őstag

ezért nem használunk N-es verziót winből :K

(#54478) consono válasza Partyface007 (#54477) üzenetére


consono
nagyúr

Kinek mi jut ...

"In God we trust. All others must bring data"

(#54479) valaki_xy válasza Endii (#54470) üzenetére


valaki_xy
tag

Nekem szombaton érkezett meg. A 2000Ft-os Sencor fülest porig alázza, szerintem bőven megéri az árát. :)

(#54480) gyurkikrisz válasza Partyface007 (#54477) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Egyaltalan mi a francban kulonbozik az N-es win a tobbitol? :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#54481) Воланд válasza gyurkikrisz (#54480) üzenetére


Воланд
titán

nincs benne media player.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#54482) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Üdv! A vodánál kapható 735 nanó vagy micro simes? Vezetéknélküli töltésre alkalmas?

(#54483) ryori válasza -atesz- (#54482) üzenetére


ryori
senior tag

[link]
Nano SIM:Igen

(#54484) -atesz- válasza ryori (#54483) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Ja látom már

(#54485) ryori válasza -atesz- (#54484) üzenetére


ryori
senior tag

Qi töltésről nem ír, de ha retail modellt árul, akkor lesz benne, és szerintem nem fogják kitépni belőle a vezetéknélküli cuccost :)

(#54486) -atesz- válasza -atesz- (#54482) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Glance van a 735-ben?

(#54487) BobTail válasza -atesz- (#54486) üzenetére


BobTail
őstag

Nincs.

(#54488) -atesz- válasza BobTail (#54487) üzenetére


-atesz-
aktív tag

:R

(#54489) diegho válasza -atesz- (#54486) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagy kár érte...

(#54490) Воланд


Воланд
titán

Microsoft smartwatch may launch within weeks

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#54491) kolosanyi válasza Воланд (#54490) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha már pulzusmérős, remélem használhatóbb lesz, mint az eddigi megoldások. A Gear Fit is vacak, hiába tud ilyet is, jobban jár az ember ha az árából vesz egy Polar Bt-os pulzusmérő pántot a telefonhoz. Már amennyiben fitness meg minden.

(#54492) Lall válasza Воланд (#54490) üzenetére


Lall
veterán

Ideje. Remélem GPS és zenelejátszó van benne, mert ha csak telefonnal kommunikál, akkor egy plusz "haszontalan" eszköz. Legalábbis az én igényeimnek, futáshoz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#54493) pzstm válasza Lall (#54492) üzenetére


pzstm
titán

márpedig gyanús, hogy companion device...de majd elválik

The key part of Microsoft’s fitness band will be its support for Windows Phone, iOS, and Android. Microsoft is developing separate apps for each mobile operating system to help support the features of its fitness band sensors, and smartphone notifications to the band will also be supported.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#54494) btudos válasza pzstm (#54493) üzenetére


btudos
Topikgazda

Fitness-oriented kell a francnak, egy rendes okosora kell, ami mutatja az idot, datumot es rezeg a telefon helyett ha hivas van, mert az csenges kozben nem kepes ra. Plusz nyilvan az egyeb notifikaciok, es egyszeru szovegek kezelese nem artana, de mindenki arra megy ra, hogy fitness igy meg ugy, az igazan alap funkciokat meg nem, vagy nem jol/hianyosan valositjak meg.

(Nyilvan az egesznek kene egy elheto arat szabni, de az sem a gyartok erossege smartwatch-fronton.)

Az egesszel az a bajom, hogy elobb hivatkoznak fitness kiegesztiokent ra, mint orakent, es felek, hogy ez a funkcionalitasra is ranyomja a belyeget.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#54495) Pttypang válasza Lall (#54492) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem egy pulzusmeros okoskiegeszito jo lenne a telohoz, ha az endo kezeli.

Everybody lies.

(#54496) Pttypang válasza BobTail (#54487) üzenetére


Pttypang
veterán

735 kap majd hdr modot a lumia camera-val?

Everybody lies.

(#54497) Alexios válasza btudos (#54494) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem meg hulyeseg mindket okosora koncepció :))

(#54498) viewdetails válasza Pttypang (#54495) üzenetére


viewdetails
addikt

+++1, Runtastic

btudosnak meg egy jó Timexet... :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#54499) Pttypang válasza viewdetails (#54498) üzenetére


Pttypang
veterán

Neki varosba kell, puhanykodni, bezzeg a hegyen szenvedni mennyivel jobb, terero sincs, nincs gond az ertesitesekkel ;]

Everybody lies.

(#54500) kolosanyi válasza Pttypang (#54495) üzenetére


kolosanyi
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.