Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) cattus válasza blakey (#54849) üzenetére


cattus
őstag

Maga az app nem fut akkor sem, ha csak háttérbe van rakva, ún. hibernált állapotba kerül. Tehát weboldal nem fog betölteni / app nem fog magától csinálni semmit - maximum egy háttérdolyamatot futtat, de ez nem ugyanaz, mintha maga az app futna.

Do the thing!

(#54852) Воланд válasza Levwi (#54850) üzenetére


Воланд
titán

ennyi info van rola.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#54853) Sungoo válasza Воланд (#54852) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez nem sok. :(

(#54854) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy merre található az MMS beállítás? Napok óta kapok egyet de nem tud mit kezdeni vele a telefon. Azóta kiderült, hogy egy bucira hosszú SMS, csak MMS-é alakította a telefonja. Hálózati hibára hivatkozik. Nem tudja letölteni. Telekom-os vagyok. Előre is köszönöm!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#54855) btudos válasza Gery1987 (#54854) üzenetére


btudos
Topikgazda

Adatkapcsolat aktiv?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#54856) Gery1987 válasza btudos (#54855) üzenetére


Gery1987
őstag

Akkor sem szedi le ha az aktív. De ha jól tudom az MMS ettől függetlenül is lejön.

Kipróbáltam. "Nem megy. Nem sikerült letölteni az üzenetet."
"Nem sikerült csatlakozni a hálózathoz."

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#54857) btudos válasza Gery1987 (#54856) üzenetére


btudos
Topikgazda

Rosszul tudod, az MMS adathalozaton keresztul megy csak, bar ha ugy se megy, akkor nem tudom mi a gond.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#54858) Gery1987 válasza btudos (#54857) üzenetére


Gery1987
őstag

Úgy értettem, hogy a nélkül lejön, hogy aktív lenne a mobilon a kapcsolat. Kaptam én MMS-t régebben olyan telefonra ami messze nem volt internetképes.

Akkor passzolok. Nem tudom mi a probléma.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#54859) gabber01


gabber01
addikt

Nekem is MMS gondom van, ha már szóba került.
Sem fogadni, sem küldeni nem tudok. Pontosabban pár hónapja egyszer elment egy nagyon kicsi kép. De ezen kívül semmi nem megy. Ha nekem küldtek, egy "Médiatartalom beolvasása" után semmi, pedig az se volt nagyobb 50kB-nál. Most nem megy el egy 80kB-os csengőhang ("Nem küldhető el az üzenet").
Adatkapcsolat be van kapcsolva. (WP 8.1, L625)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#54860) Mister_X válasza hodostamas (#54836) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Cortana van minden WP-re, csak épp cseszik figyelni a "Hey, Cortana" parancsra (735, Denim).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54861) Pttypang válasza Mister_X (#54860) üzenetére


Pttypang
veterán

Irtak mar, hogy melyik modellekre lesz elerheto.

Everybody lies.

(#54862) dpetibane


dpetibane
tag

Létezik olyan választó oldal ahol beütöm hogy 4 vagy 4-5"-os WP-t akarok és kiadja? Vagy akár memória, ram stb. Szóval valami szűrési lehetőség. Oké, most egyesével végigmehetez az összesen, de nem követem mindig az új modelleket és nem is igazodok ki a számozásokon, tehát ilyen oldal jó volna!

(#54863) Bandi8bácsi válasza dpetibane (#54862) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Árukereső

[ Szerkesztve ]

(#54864) SOAD19 válasza dpetibane (#54862) üzenetére


SOAD19
addikt

Pl. a MM, edigital oldalán lehet szűrni bizonyos mértékig:

[link]
[link]

(#54865) Levwi válasza Воланд (#54852) üzenetére


Levwi
aktív tag

Hát köszi azt hittem ti tudtok róla többet ez így elég kevés infó.

Huawei P20 Pro Black

(#54866) jockas válasza Mister_X (#54860) üzenetére


jockas
senior tag

Mivel ahhoz 800-as Snapi kell, az meg csak a 930-ban és a 1520-ban van, ezért más telefon esetében ne is várd (nyilván jelenleg).

(#54867) dejaris


dejaris
addikt

Eltunt a camera rollom a onedrive-bol. Se gepen, telefonon, se bongeszoben es meg a onedrive lomtaraban sincs meg.

(#54868) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egyik havernak van egy 635-ös lumiája és olyan gondja van vele, hogy rárakta a zárolási képernyőre a kódolást és nem oly rég vette észre, hogy nem tudja kikapcsolni mert halványan mutatja a kapcsolót. Hogyan lehetne kikapcsolni a kód kérést? Valami alkalmazás lehet az oka?

(#54869) btudos válasza tomboy0013 (#54868) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nincs beallitva olyan Exchange fiok, ami megkoveteli a kodot?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#54870) tomboy0013 válasza btudos (#54869) üzenetére


tomboy0013
veterán

Van egy exchange fiók, de nem látunk semmi olyasmit az e-mail+fiókok menüpontban ami arra utalna, hogy zárolási jelszó kellene hozzá.

(#54871) btudos válasza tomboy0013 (#54870) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem is fog szolni rola, az a hatterben kozli a rendszerrel az elvarasait, amit a szerverrol kap informaciokent.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#54872) tomboy0013 válasza btudos (#54871) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kitörölte a fiókot és ki tudta kapcsolni, úgyhogy megoldódott a probléma. Kössz a tippet :) Telekomos a srác és kapott valami office 365-ös MS fiókot aminél követelmény a jelszó.

[ Szerkesztve ]

(#54873) Rigormortiis válasza zack (#54845) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én nem találtam, pedig nekem is kéne.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#54874) Z()L3 válasza Z()L3 (#54818) üzenetére


Z()L3
tag

Úgy tűnik jó lett, most csak néha-néha van ott a jel, így már oké :)

Amúgy a Denim frissítésvárható 630-ra is ? Nagyon kéne a "Live Folders" (Csempéket a kezdőképernyőn mappába lehetne húzni) Esetleg van valami hasonló program ami ezt megcsinálja ? A Mappák nevű nem éppen az igazi, amíg nem jön a Denim addig jó lesz talán...:)

(#54875) Pttypang válasza Z()L3 (#54874) üzenetére


Pttypang
veterán

Majd erkezik arra is, igen.
Igaz, en 735-n pont nem hasznalom ezt a funkciot.

Everybody lies.

(#54876) Steelers


Steelers
senior tag

Csak nálam nem tett jót a tegnapi Pfd frissítés? Az IE még bugosabb lett és mintha az egész rendszer kicsit darabosabb lenne... :(((

(#54877) Pttypang válasza Steelers (#54876) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem nincs vele gond.

Everybody lies.

(#54878) Steelers válasza Pttypang (#54877) üzenetére


Steelers
senior tag

Vajon akkor nálam mi lehet a kínja. Az IE főleg itt a fórumon össze vissza elugrál, ha nagyítani próbálok.
Eddig is elő-elő fordult de a frissítés óta ez hatványozódott. :(((

(#54879) Pttypang válasza Steelers (#54878) üzenetére


Pttypang
veterán

735 - denim

De most, hogy nagyon raprobaltam, van, hogy nekem is elugral, csak elegge eroltetni kell...

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#54880) Steelers válasza Pttypang (#54879) üzenetére


Steelers
senior tag

Mondjuk most nekem is csak sokadjára csinálta , viszont délután háromszor is egymás után! Hogy ez mitől függ?!

(#54881) this is life válasza Steelers (#54880) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy nem pontos a dupla klikk, ha bemozdul az ujjad maris odebb rak, de ez csak tipp...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#54882) Steelers válasza this is life (#54881) üzenetére


Steelers
senior tag

Fel a lap tetejére? Nem...ez bug

(#54883) this is life válasza Steelers (#54882) üzenetére


this is life
Ármester

Upsz , nalam ez meg nem jott elo , inkabb el oldalaz es valamelyik iranyba gordul es ott nagyit, de majd kiserletezek. Amugy nalam cyan + pfd gdr2 , a legutolso (tegnapi frissitessel).

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#54884) Integrale válasza this is life (#54883) üzenetére


Integrale
veterán

GDR2 :Y

"Bad reklám is reklám too"

(#54885) btudos válasza this is life (#54883) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem jott meg Update 2 PfD-n sem. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#54886) gyurkikrisz válasza btudos (#54885) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Lehet hogy időutazó

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#54887) ryori válasza gyurkikrisz (#54886) üzenetére


ryori
senior tag

Lehet hogy VIP Developer, és ő előbb megkap mindent :C

(#54888) this is life válasza Integrale (#54884) üzenetére


this is life
Ármester

Bocsi elirtam gdr1 ... :R

Ryori
Jo is lenne :DD

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#54889) Mister_X válasza Pttypang (#54875) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én mappázgatok, nagyon csecse dolog.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54890) moleculez válasza Mister_X (#54889) üzenetére


moleculez
veterán

Könyvjelzőknek, hashtageknek jó az.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#54891) Mister_X válasza moleculez (#54890) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem sima appok vannak benne, mert miért ne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54892) Integrale


Integrale
veterán

Aki frissitett tegnap, az megnezne, hogy uj terkepet tud-e letolteni ugy, hogy kozben lezar a kepernyo?

Korabban meg mukodott igy (vasarnap toltottem le egyet legutoljara), most meg folyamatosan aktivnak kell lennie, kulonben megszakad. Ez egy 5-600 megas mapnal mar eleg kenyelmetlen es gaz.

Kozben megneztem 625-tel is, ugyan ugy megszakad a frissites ota.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#54893) baji


baji
tag

Sziasztok!

Jövő héten talán végre WP-s leszek én is :)
Gondoltam letisztázom kicsit a névjegyeimet outlook-ban, aztán majd ezt szinkronizálom.
Szeretnék valakitől egy olyan szivességet kérni hogy nézze meg nekem mi az a karakter (pl zárójel vagy valami) amit ha beírok a név elé akkor a telefonban majd a névjegyzék végére kerül. Van egy pár telefonszámom amit nem igazán használok de kitörölni nem szeretném.
(a mostani droidon pl a "+" jelre legelőre teszi a névjegyet, de ez semmit sem jelent, ezért is kérném hogy valaki nézzen rá élesben WP--n)

(#54894) this is life válasza Integrale (#54892) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam regen se mukodott, ha lezart a kepernyo abba hagyta a terkep letolteset , amikor ismet beleptem ,ott folytatta ahol abba maradt . L820 cyan+gdr2. Kozben megneztem , letolt a hatterben , csak be kell pipalni a kapcsolat megtartasa funkciot.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#54895) m1lan válasza baji (#54893) üzenetére


m1lan
őstag

ABC sorrendben kezeli a névjegyeket, tehát "Z" betűvel tudod a végére pakolni őket. Tudtommal a számmal vagy egyéb furcsa karakterrel kezdődőeket a névjegyzék elejére, egy # jel "alá" rakja automatikusan.

De a többiek majd cáfolnak/megerősítenek :D

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#54896) Integrale válasza this is life (#54894) üzenetére


Integrale
veterán

Köszönöm a tippet, de hol találom ezt a lehetőséget, mert már mindent áttúrtam !?

GDR2 még mindig nincs :P

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#54897) T.ati


T.ati
tag

Sziasztok!

Ha wifi elérhetőségen van a telefon, akkor jelzi a Messenger csempén, ha kaptam üzenetet. Ha mobilneten van, és bekapcsolva a takarékos üzemmód (de 20%-ra lemerülés esetén kapcsol be ténylegesen), akkor nem jelzi. Hol tudom beállítani, hogy minden esetben jelezze, ha kaptam üzenetet?

Köszönöm

(#54898) #90933760


#90933760
törölt tag

Hali.

Nem tudom hol kérdezhetném, szemezek egy HTC HD2-vel, most épp WP7.8 van rajta ha jól rémlik, de a BT nem működik mert ez elvileg valami szoftverres bug a nem gyári rom miatt, ha visszarakom a WM6.5-öt akkor jónak kell lennie elméletileg. Ti tudtok ilyen bugról? Vagy csalóka nagyon az egész? Én nem hinném egész megbízhatónak tűnik a tag, de gondoltam azért rákérdezek.

[ Szerkesztve ]

(#54899) spider80 válasza T.ati (#54897) üzenetére


spider80
őstag

beállítások---takarékos üzemmód--- akkumulátorhasználat. itt kiválasztod a messengert,és kipipálod,hogy értesítsen takarékos üzemmódban is.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#54900) gyurkikrisz válasza #90933760 (#54898) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Miért veszel HD2-t? Ha ilyen sok felesleges pénzed van, inkább add nekem

Rákeresve ténlyeg van ilyen bug, mert a WP7-es driverek nem tökéletesek. Szerintem WM-lal jo lesz

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.