Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54401) savoo válasza ZeroZero (#54390) üzenetére


savoo
addikt

Hova másoltad a zenéket és milyen formátumú?

(#54402) ryori válasza savoo (#54401) üzenetére


ryori
senior tag

vagy lehet újra kell szinkronizálni a zenéket, mert mikor én letöröltem pár zenét, bennt volt a listában, aztán valahogy sikerült szinkronizálni és eltűntek. lehet itt is ez a problem. ha nem jelenik meg.

(#54403) baji


baji
tag

Sziasztok!

Már egy hónapja várom hogy én is a WP-sek táborához tartozhassak (lumia 730, a két simkártya miatt nekem fontos). A segítségeteket szeretném kérni. Csütörtökön beszéltem a Nokia bolttal, de még mindíg semmi info a telefonról. Ma viszont találtam 3 üzletet is ahol már lehet kapni.
Na most ugye ezek nem szürkeimportosak? Mert van ÁFA tartalmuk (fontos mert cégre veszem) és 2 év gyártói gari jár hozzá. Ahogy én látom ugynott vagyok ha megveszem ezekben az üzletekben mintha a Nokia Care boltban venném. Vagy tévedek?

Itt találtam őket:

[link]

[link]

[link]

Előre is köszi a segítséget! :)

(#54404) Gery1987 válasza baji (#54403) üzenetére


Gery1987
őstag

Hát hogy ÁFA van rajta az egy dolog. Ettől még nem lesz rajta gyártói garancia. És szerintem ezeken nincs is! Akkor már inkább Edigital és MM. Ott legalább tényleg azt adnak. Ha jól emlékszem Edigital-ban van is 730 dual SIM.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#54405) baji válasza Gery1987 (#54404) üzenetére


baji
tag

A garancia miatt majd holnap felhívom őket. Ha van rá gyártói akkor szerinted nyugodtan megvehetem? Az edigital jobb lenne mert győri vagyok de a honlapjukon nem találok 730-ast. Csak 735-öst, az meg sajnos nem 2 simes

(#54406) Gery1987 válasza baji (#54405) üzenetére


Gery1987
őstag

Mondanám ha nem feltétlenül fontos a Nokia de hasonlót szeretnél ott van 50k körül a Prestigio 8500 duo. Nekem a kis tesó van. Baromi jó kis gép. De ha mindenképpen Nokia akkor lehet várni kell a 730 DS-re.

Ha gyártói akkor oké. Ha nem akkor semmiképp, de erősen kétlem hogy gyártói lenne, max rávágják hogy igen.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#54407) ZeroZero válasza savoo (#54401) üzenetére


ZeroZero
csendes tag

Xubuntu-m van, úgyhogy csak a fájlkezelő jöhet szóba, szinkronizálást nem hiszem hogy bekapcsoltam volna. Phone/Music mappába másoltam, MP3 formátumban.

(#54408) baji válasza Gery1987 (#54406) üzenetére


baji
tag

Az a telefon is tetszik, de már nagyon belebuzultam ebbe a 730-asba, ha kell inkább várok kicsit rá.
Azt hogy rávágják telefonban az egy dolog, de az üzletben úgyis kiderül. Gondolom a bolti garihoz nincs Nokia gyártói garancialevél, szóval ha benne van akkor minden okés.

Hát nagyon kiváncsi vagyok rá. A honlapon azt írják hogy minden termékre 1-2-3 év gyártói garancia.

(#54409) Partyface007 válasza Hunork (#54374) üzenetére


Partyface007
őstag

ha lehúzott állapotban törlöd a telefont az eszközkezelőből utána se találja meg normálisan?

(#54410) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

A Lumia 735 kijelzője szépen olvasható napfényben? Fontolóra vettem a váltást Lumia 525-ről, amiben a legnagyobb hátrány szerintem az, hogy napfényben gyakorlatilag olvashatatlan a kijelző.

(#54411) ryori válasza Bandi8bácsi (#54410) üzenetére


ryori
senior tag

nekem L520 max fényerőn + olvashatósági opcióval, elég jól olvasható volt napfényben :Y

(#54412) hodostamas válasza Bandi8bácsi (#54410) üzenetére


hodostamas
addikt

Igen, olvasható direkt napsütésben is.

(#54413) Bandi8bácsi válasza ryori (#54411) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Nekem sajnos nem :)

(#54414) Bandi8bácsi válasza hodostamas (#54412) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Köszi

(#54415) sentinel válasza Hunork (#54374) üzenetére


sentinel
aktív tag

Eredeti win7 alatt engem a KB2918614-es patch szivatott. Nem is tudtam végképp megoldani, de más sem a neten! Sokan szenvednek ezzel :( Ez lecseréli a windows installert és némely gépen bajokat okoz. Nem lehet mihez kötni. Ha esetleg unistallálod, újraindítod a géped akkor megpróbálhatod, hátha neked is ez kavar be...

[ Szerkesztve ]

(#54416) ryori válasza Bandi8bácsi (#54413) üzenetére


ryori
senior tag

Az olvashatóság napfényben be van kapcsolva, és full fényerő? esetleg még a takarékos visszább veszi a fényerőt. ha minden stimmel és nem olvasható napfényben az...

(#54417) Bandi8bácsi válasza ryori (#54416) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Be van kacsolva, full fényerő, nincs tak. üzemmódban. Napfényben, utcán nagyon nehezen olvasható. Mind1, amúgy sem ez a legfőbb ok amiért váltanék, ez csak a legkellemetlenebb :)

(#54418) lorcsi válasza baji (#54408) üzenetére


lorcsi
veterán

én is ezt a 730-at várom..
azt nem tudod, hogy aktív vagy passzív 2 kártyás e ?

(#54419) Gery1987 válasza lorcsi (#54418) üzenetére


Gery1987
őstag

Valószínűleg passzív.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#54420) btudos válasza ryori (#54411) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mihez kepest... CB hianya miatt nagyon tukrozodik, a 8X es a 720 mellett kifejezetten rossz volt napfenyben hasznalni, ezen a max. fenyero se segitett sokat, mert tobbet lattam sajat magambol es a kornyezetembol a kijelzon mint a megjelenitett tartalombol.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#54421) gabber01 válasza lorcsi (#54418) üzenetére


gabber01
addikt

Passzív. Aktív nagyon-nagyon kevés készülék van, hirtelen nem is tudok fejből mondani olyat.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#54422) Hunork válasza sentinel (#54415) üzenetére


Hunork
veterán

Gyerekek, egy Medipack csomag kellett a Win 8 ProN kiadáshoz, és minden megoldódott, a telefon és fényképezőgép, minden! :K :K :K Tiszta röhej, hogy egy javítócsomag kellett, én meg már az alaplapomat okoltam.
Amúgy ez kellett, ha valaki hasonló cipőben járna, vagy járni fog: ha USB eszközöket nem kezel a W8 N és KN kiadása
És ő segített, örök hála neki!

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#54423) baji válasza lorcsi (#54418) üzenetére


baji
tag

Annyit olvastam róla hogy alapjáraton mindkét sim fennt lóg a hálózaton és ha valamelyikre hívás érkezik akkor amig beszélsz a másikat letiltja. (nem tudom mit jelent hogy passzív, de gondolom ezt).

Nekem igazából a miatt kell, mert van egy céges simkártyám amiről nem szívesen mondanék le viszont a mobilnet az tiltva van sajnos. Így a második kártyán nálam csak a net menne.

(#54424) dejaris válasza Pttypang (#54385) üzenetére


dejaris
addikt

De rohadtul ismeros ez a parkolo, csak nem uggrik be.

(#54425) Bobyjack válasza baji (#54423) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen, ez a passzív rendszer. A második kártya passzív módba megy telefonálás közben. Tehát amíg az egyikkel telefonálsz a másikat hívva kikapcsoltat jelez a hívó félnek.

(#54426) savoo válasza Hunork (#54422) üzenetére


savoo
addikt

Hát mondjuk azt mondhattad volna hogy N-es a win... :)

(#54427) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Nem tudja valaki hogy a MOU játékban az a kis figura az fog e nőni vagy állandó külseje lesz?
Fontos lenne, a gyerekem aggódik miatta.

(#54428) ryori válasza fulton (#54427) üzenetére


ryori
senior tag

Ez inkább APP téma, [link]
;)

[ Szerkesztve ]

(#54429) kolosanyi


kolosanyi
veterán

8.1 alatt a Bt smart eszközöket hogy kezel a rendszer? Gondolok itt arra, hogy például Endomondoval, vagy Runtastic-kal pulzusmérős pántok képesek együttműködni?

(#54430) gyurkikrisz válasza kolosanyi (#54429) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ez programtól függ, de állítólag Endomondo támogat pulzusmérőt.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#54431) kolosanyi válasza gyurkikrisz (#54430) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Runtastic írja, ott biztos. Ha ha az Endomondo is, akkor végülis nincs gond. :)

(#54432) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
Nincs WP telóm, de lenne egy kérdésem:
Mért nincs annyi app WP-ra, mint iOS-re és androidra?
Ha valami játékot bejelentenek telóra, akkor eleinte csak iOS-en jelenik meg, kicsit később androidon, de a WP-re nem írják meg. Miért?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#54433) batai15 válasza zolka95 (#54432) üzenetére


batai15
félisten

Me a wp egy rakat kaki.
Lol látom senki nem támad be ,jólvan emlékszik rám a topik cD
Gyűjtök egy lumia 830ra !

[ Szerkesztve ]

(#54434) Alexios válasza zolka95 (#54432) üzenetére


Alexios
veterán

Mert nem éri meg

(#54435) spider80 válasza zolka95 (#54432) üzenetére


spider80
őstag

100 telefonból 85 android, 10 ios,és 5 wp. Arra fejlesztenek elsősorban,ami a legelterjedtebb. utána jön a többi.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#54436) ryori válasza batai15 (#54433) üzenetére


ryori
senior tag

Mert az szA*ndroid jobb :N

[ Szerkesztve ]

(#54437) ZeroZero válasza ZeroZero (#54407) üzenetére


ZeroZero
csendes tag

Erre nincs senkinek ötlete :F

(#54438) Pttypang válasza spider80 (#54435) üzenetére


Pttypang
veterán

Arra fejlesztenek, amelyiken hamarabb megterul, nagyobb a bevetel.

Everybody lies.

(#54439) batai15 válasza Pttypang (#54438) üzenetére


batai15
félisten

Sajnos. :-(

(#54440) zolka95 válasza ryori (#54436) üzenetére


zolka95
őstag

szerintem igen :D
a WP szerinted miért jobb?

amúgy csak az miatt nincs annyi app WP-re, mert kevesen használják?
szerintem azért a WP is népszerű és ez pofátlanság a fejlesztőktől

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#54441) batai15 válasza zolka95 (#54440) üzenetére


batai15
félisten

oké de világ szinten az ioshez meg droidhoz képest jóval kevesebb...

(#54442) ryori válasza zolka95 (#54440) üzenetére


ryori
senior tag

:K

(#54443) Alexios válasza zolka95 (#54440) üzenetére


Alexios
veterán

Kevesebb mint 5% az okostelefon használók közül világátlagban(lokálisan néhány piacon, mint pl. a magyaron van az 10% vagy afölött is, de a nagyátlagban 5% alatt van) a wp userek száma, szerintem azért elég érthető. Ahhoz képest így is elég sok app van rá.

[ Szerkesztve ]

(#54444) Pttypang válasza zolka95 (#54440) üzenetére


Pttypang
veterán

Csunya gonosz fejlesztok, minek akarnak penzt, hiszen manapsag mar joindulatra is adnak kenyeret a boltban. Oh wait.. :U
Mert wp-n nem olvashatod minden masodik alkalmazaskereso emberke hsz-eben, hogy ingyen kell neki csak az adott alkalmazas, meg persze reklammentesen.

Everybody lies.

(#54445) catroot válasza zolka95 (#54440) üzenetére


catroot
veterán

Miért lenne pofátlanság? :U

Ha több felhasználó lenne, nagyobb igényeket, keresletet jelentene. Aztán lenne több alkalmazás, lenne több ingyenes/fizetős alternatíva.

Szóval ez a "nem veszek wp-t, mert kevés rá az app/nem támogatott" egy ördögi kör.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#54446) Dave™ válasza Pttypang (#54438) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha én fejlesztő lennék - még lehetek - lehet hogy megcéloznám azt az 5%-ot egy minőségi appal, mert egyrészt sokkal kisebb a konkurencia, mint a másik kettőn, tehát nagyobb eséllyel választják az enyémet, aztán droidhoz képest egységesebb a dizájnelv, jobban lehet a megjelenést a rendszerhez illeszteni, illetve gyakorlatilag nincs warez, így sokkal nagyobb eséllyel fizetnek is érte, mint pl. droidon. Súlyozva azért nem 5% az az 5% szerintem, csak ezt sokan nem értik meg. Nyilván a számok ellene szólnak, de azért van sok példa, akiknek bejött wpre fejleszteni. Én tuti kihasználnám ezt a lehetőséget, ha fejlesztő lennék.

(#54447) ryori válasza Dave™ (#54446) üzenetére


ryori
senior tag

Na ezaz, főzés aztán warez, wp-n azért nem olyan egyszerű.
Meg ugye az optimalizálás, volt is erről egy kép, bár ios-el hasonlították össze, de android esetében ugye 10millió féle felbontás és képarány, ios,wp esetén pár db..

[ Szerkesztve ]

(#54448) Alexios válasza Dave™ (#54446) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem a rendszer méretéhez képest ki is használják. :) Amiből hiány van, azok inkább a nagyobb játékok, és a nagyobb kiadók appjai. Pl. facebook appot nem fogsz tudni írni, hiába akarnád kihasználni a kisebb konkurenciát. Én úgy gondolom, hogy a piaci súlyához képest a wp egyáltalán nem áll rosszul alkalmazásokkal, a probléma inkább azzal van, amikor van egy népszerű alkalmazás valami más platformon, és annak portolása vagy késve/hiányosan vagy nem történik meg.

(#54449) batai15 válasza Alexios (#54448) üzenetére


batai15
félisten

Igen.pontosan.

(#54450) gabber01 válasza Alexios (#54448) üzenetére


gabber01
addikt

Majd később "elfelejtődnek" a javítások, frissítések...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.