Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) xperiasigi válasza MasterMark (#16500) üzenetére


xperiasigi
őstag

Ahaa..köszi. Akkor be kell állitanom használhatóra a paypalomat..

Iphone 6s

(#16502) daniel909 válasza Mister_X (#16495) üzenetére


daniel909
addikt

az 520 az alja.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#16503) dejaris


dejaris
addikt

Ez az egész annyira meddő vita, mintha azon menne a hiszti, hogy a cápa 3-as az mostani 3-asnak a "leszármazottja" de csak az 1-essel van egy méretkategóriában. Mellesleg szerintem annyira lehet egy lapon emlegetni a 610-est a 620-assal, mint az M1-est az 1M-el.

(#16504) Mister_X válasza daniel909 (#16502) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Inkább nézd meg a különbséget a két készülék között :U Mindkettő a rendszer alja és ezt hardversen értettem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16505) daniel909 válasza Mister_X (#16504) üzenetére


daniel909
addikt

az 520-on nincs vaku például, gyengébb a kijelző minősége is, -és azt hiszem a DAC is-, szóval hardveresen is lejjebb van. most az h proci meg ram teljesen azonos, az nem minden SZVSZ... ennyi erővel akkor a 720 is a "legalja" mert ugyanaz majdnem mint a 620 csak kicsit nagyobb kijelző..

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#16506) Воланд válasza MasterMark (#16500) üzenetére


Воланд
titán

us acc melle magyar kartya van regisztralva nalam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16507) Mister_X válasza daniel909 (#16505) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazad van, tényleg gyengébb a kijelző, amikor nagyobb meg IPS... az aksi is nagyobb. Vaku meg hát a 620-ra is csak dísznek van a szar optika miatt, zseblámpának azért még jó. Előlapi kamera meg az esetek többségében kihasználatlan. Szvsz, van annyival olcsóbb az 520, hogy egyeseknek jobban megérje. A lényeg, hogy nem lehet csak úgy kijelenteni, hogy az 520 a legalja, mert nem igaz, mert sokszor jobb, mint a 620, de itt-ott el is van maradva.

A 720 meg külön téma, jobb kamera, jobb külső és nyakamat rá, hogy arra lesz Nokia Music.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16508) MasterMark válasza Mister_X (#16507) üzenetére


MasterMark
titán

Nokia Music régiótól függ, nem a készüléktől.

Ha jól tudom. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#16509) Mister_X válasza MasterMark (#16508) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Khm... az nem az Xbox Music?

Más: reklám of the year :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16510) MasterMark válasza Mister_X (#16509) üzenetére


MasterMark
titán

Tudtam hogy keverem. :D

Switch Tax

(#16511) xperiasigi


xperiasigi
őstag

meg adtam egy létező googlen talált usa címet beirtam elfogadta :))

Iphone 6s

(#16512) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ativ s 16gb ~95 ropiért elég elviselhető áron van :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16513) polonic válasza xperiasigi (#16511) üzenetére


polonic
félisten

Alaszkai címet adj meg, hogy adómentesen vásárolj majd. ;)

(#16514) Blyan válasza mukibuci (#16512) üzenetére


Blyan
félisten

Durván jó ára van! :K Kár, hogy Samsung... ;]

Bezzeg a 720 elég drágás... :D Akkor inkább 820-at vennék.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16515) daniel909 válasza Mister_X (#16509) üzenetére


daniel909
addikt

ez ku...va jó :DDDD :C

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#16516) Inarus válasza Mister_X (#16509) üzenetére


Inarus
addikt

OMG... Ez fájdalmas...

[ Szerkesztve ]

(#16517) mukibuci válasza Blyan (#16514) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hát jah, a lumia 720 ~15-tel több, akkor már inkább a samsung, mégha samsung is :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16518) Blyan válasza mukibuci (#16517) üzenetére


Blyan
félisten

Igen... de Samsung... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16519) xperiasigi válasza polonic (#16513) üzenetére


xperiasigi
őstag

hát ha találnék..new yorkit is úgy szültem ki hogy rendesen legyen leirva a címe googlen..:D

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#16520) dejaris válasza mukibuci (#16512) üzenetére


dejaris
addikt

Ejj mi jo uzlet lenne ha nokia lenne :O

(#16521) dejaris válasza xperiasigi (#16519) üzenetére


dejaris
addikt

Most nem azert, de terkepen raboksz valamire es kiirja a cimet.

(#16522) blackmajesty válasza blackmajesty (#16487) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Na, ezt remekül sikerült elküldeni telefonról. Nem hiszem el, hogy képtelen értelmesen működni a droid böngészője. Kijelöltem a szöveget, amit törölni akartam, erre előreugrott, és másik részt törölt ki, de nem vettem észre.
Szóval azt akartam írni, hogy majd akkor lesz érdemes az LTE-ről jelen időben beszélni, amikor lesz normális lefedettsége az országban. Mert az tök jó, h a Pestieknek van, és élvezik, de attól még nem a jelen, mert én itt Pécsett rohadtul nem tudom használni. Jó lesz az, majd ha kiépítik rendesen a hálózatot. De addig nekem az nem lehet szempont, hogy 1-2 év múlva esetleg normálisan ki tudom használni.

(#16488) marcusa: Akkor neked bejön az amoled, nekem pedig nem. Nekem jobban tetszett a 920 kijelzje, szebbek voltak számomra a színek.

(#16523) tybsen válasza mukibuci (#16512) üzenetére


tybsen
addikt

Pff, nagyot zuhant az ara, egy-ket hete még 120 korul volt... Durva. Nagy kar erte mert kellemes keszulek szerintem, szep nagy kijelzo - ezt kellene a nokia extra cuccaival kombinalni es akkor nem lenne rossz. Samsung-on megvan a tarhely problema, ugye? Csak a nokia oldotta meg egyelore ha jol tudom?

(#16524) mukibuci válasza tybsen (#16523) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

16-32 gigánál annyira nem zavarna, ha 4-5 giga lenne az other mappa :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16525) dejaris válasza tybsen (#16523) üzenetére


dejaris
addikt

Miert kar ha esik az ara?

(#16526) Mister_X válasza dejaris (#16525) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert ez azt jelenti, hogy nem viszik és ezért utód/kistestvér érkezése is valószínűtlen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16527) Blyan válasza Mister_X (#16526) üzenetére


Blyan
félisten

Lesz majd utód, év vége felé vagy jövőre (már ha lesz WP9.5). Persze ez csak tipp, de arra alapozva, hogy Samsung már csak presztízsből kiad majd egy újabb WP-s telefon.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16528) tybsen válasza mukibuci (#16524) üzenetére


tybsen
addikt

Csak a menetrend szerinti HR ;] Mondjuk az is lehet,hogy ekkora tarhelynel tenyleg nem gond, nem tudom. Viszont nekem tetszettek annak idejen a 820-am nokias alkalmazasai, ez hianyozna.

(#16525) dejaris "Nagy kar erte mert kellemes keszulek szerintem, szep nagy kijelzo - ezt kellene a nokia extra cuccaival kombinalni es akkor nem lenne rossz." --> Nem azt irtam, hogy kar, hogy esik az ara. ;)

(#16529) dejaris válasza Mister_X (#16526) üzenetére


dejaris
addikt

Foleg, hogy kistestver pont ennyiert lett volna bepozicionalva. Igy sokkal jobb is.

tybsen:En akkor nem ertem, hogy mi a kar :F

[ Szerkesztve ]

(#16530) tybsen válasza dejaris (#16529) üzenetére


tybsen
addikt

Bocs, lehet, hogy csak en vagyok faradt ma es nem fogalmazok egyertelmuen. :F

Szoval azt szerettem volna irni, hogy nagy kar ezert a keszulekert, mert milyen jo is lehetett volna a nokia extra szolgaltatasaival - navigacio, HERE maps meg egyebek. Vagy maskepp: ez egy nagyon jo keszulek szep nagy kijelzovel, csak az a baj, hogy nincsenek hozza olyan szolgaltatasok, amiket a nokia ad. Ez a kar. Tehat nagy kar, hogy hianyoznak azok a dolgok, amik egy nokiaban extrakent benne vannak. Illetve a nokia jobban tamogatja, frissiti is a keszulekeit (legalabbis ez a benyomasom).

Igy atjon, amit akartam? :)

(#16531) dejaris válasza tybsen (#16530) üzenetére


dejaris
addikt

Világos, így teljesen egyetértünk. Ha az elődből indulunk ki akkor balcsida megoldja a nokiás hiányt:D

(#16532) HKorn válasza MasterMark (#16496) üzenetére


HKorn
addikt

Közben bejött még egy kategória az 520-szal. És szerintem az 520 felel meg kb a 610-nek, ha már párosítgatni akarjuk őket mindenképp, főleg a kijelzője miatt, de hardveresen még az is kevésbé kompromisszumos, mint anno a 610 volt a többihez képest.

620-720 kérdést és teljesen egy kategóriának látom, csak mérettel (meg a kamerával) differenciálták.

Egyébként én is úgy látom, hogy érdemes váltani, kérdés hogy kinek mennyit ér meg a váltás, mert jelenleg én kb 30K-s diffit látok a két telefon között (használt 710 ~30K - kártyás csomagban 620 ~60K)

Run&Ride

(#16533) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hogyan lehet régiót váltani? Továbbá, a megvásárolt tartalmaim megmaradnak? A hozzáadott bankkártyával mi lesz?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16534) polonic válasza Mister_X (#16533) üzenetére


polonic
félisten

xbox.com nézz szét, ott lesz
a cuccaid pedig memgaradnak

(#16535) hitchins válasza balcsida (#16441) üzenetére


hitchins
őstag

letesztelem
köszi

(#16536) xperiasigi válasza Mister_X (#16533) üzenetére


xperiasigi
őstag

xbox.com -on tudod az accod. a telót a beállitások-nyelv +területnél a régiót..
megmaradnak..viszont a bankártyádnak a címét állitsd át valami random usa címre..

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#16537) Mister_X válasza xperiasigi (#16536) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem elég a telefont állítani? Btw, a váltást mobilról vezényelném le, vagy marad holnapra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16538) xperiasigi válasza Mister_X (#16537) üzenetére


xperiasigi
őstag

asszem nem..ha biztosra akarsz menni állitsd át mind2-t...

Iphone 6s

(#16539) savoo válasza dejaris (#16521) üzenetére


savoo
addikt

Sőt jobbat mondok, én kb úgy adtam meg a címet, hog asfdasfadsf és azt is elfogadta.. :P

(#16540) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Eltelt több mint fél év a wp8 megjelenése óta, és még nem kaptunk egy említésreméltó frissítést se.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#16541) oO7 válasza Oppenheimer (#16540) üzenetére


oO7
őstag

évente érkeznek az "említésre méltó" frissítések... vagy mire gondolsz?

(#16542) Blyan válasza Oppenheimer (#16540) üzenetére


Blyan
félisten

Mert minden működik! ;] Egyébként a Portico smafu?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16543) Oppenheimer válasza Blyan (#16542) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Igen.

(#16541) oO7: Több törődést igénylek évi 1-nél :P

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#16544) Lall válasza Oppenheimer (#16543) üzenetére


Lall
veterán

Akkor valts droidra vagy ios-re, ott legalabb szinten evente erkeznek az emlitesre melto frissitesek.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16545) Воланд válasza xperiasigi (#16536) üzenetére


Воланд
titán

migralaskor nem maradnak meg a kartya adatai.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16546) Blyan válasza Lall (#16544) üzenetére


Blyan
félisten

Droid a tuti.. ja nem, ott van, hogy frissítés sincs.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16547) Oppenheimer válasza Lall (#16544) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Droidra, mikor friss volt és versenyképtelen, évente 2 nagy frissítés jött, ezt a hozzáállást hiányolom. Na de innentől befejeztem!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#16548) Blyan válasza Oppenheimer (#16547) üzenetére


Blyan
félisten

És milyen készülékekre jött az évi két frissítés? Áruld már el.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16549) Lall válasza Oppenheimer (#16547) üzenetére


Lall
veterán

Es most? 4.0, 4.0.0.1, 4.0.0.5. Vagy mire gondolsz? Mert ilyen lofingnyi frissitesek wp-re is jonnek, sot a Nokia ennel komolyabb frissiteseket is tol.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16550) mukibuci válasza Blyan (#16548) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

XDA-n van, hogy naponta 2 frissités is jön a plédre még a mai nap is :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.