Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1814) zodo válasza DonThomasino (#1798) üzenetére


zodo
nagyúr

Elvileg igen mivel visszafelé kompatibilis.
Ha jól gondolom de majd javítanak a hozzáértők hogy a telefonód 4.2 míg a kinézett füles 5.0 max. a bt specifikációban lévő eltérések mint kisebb sávszélesség, kisebb hatótáv, nagyobb fogyasztás lehet hátrány.

(#1803) elod22

Viszonyítási alapként ha a GT1 plus 10 a skálán akkor a pc-n hallgatott Steelseries Siberia v2
fejhallgatóm (ami nem hifi) csak 8 ugyanez telefonon, jó esetbe 6 míg a SoundMagic E10 telefonról 9
Anno Skullcandy Smokin Buds (flat) -ról váltottam E10-re aminek max 7-et adnék.

Rövid távú tapasztalatom hogy a GT1 plus picit dinamikusabb, közepek szebben/élénkebben és talán még a tere is nagyobb a SoundMagic E10-hez képest.
Nem nagy eltérésre kell gondolni de valahogy jön az a kis plusz váááóóó érzés. :K

Én a Spunky Beat-et alapból kiejtettem mert nagynak véltem.
Érintő vagy fizikai gomb nem okozott fejtörést mert első ilyen fülesem.
Ha nem GT1 plus -t akkor QCY T2C-t vettem volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.