Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) kiskornel válasza Montesantos (#17396) üzenetére


kiskornel
addikt

Melyik mod-ot használod a füvekre, hogy ilyen sok van?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17402) Montesantos válasza Tirexi (#17399) üzenetére


Montesantos
senior tag

MasterDeeJay füves leírását raktam még be. Eddig csak szinte gaf, és textura van fent

Igazából hasraütéssel modoltam :) felraktam 2-3 db-ot elindítottam ha tetszett mentem tovább....

Unofficial High Resolution Patch.esp
Unofficial Skyrim Patch.esp
Unofficial Dawnguard Patch.esp
Unofficial Hearthfire Patch.esp
Unofficial Dragonborn Patch.esp
nincs fent egy darab se mindig balaakad valamibe....

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#17403) genndy válasza Az-X (#17398) üzenetére


genndy
addikt

Én most Imperialként vásárolom a házakat. Whiterun és Riften gond nélkül megvan, a többire még nincs pénzem. Blood on the Ice megvolt, Hjerimet is megvehetném, polgárháború végigcsinálva, a solitude-i ház is eladó. Igaz nálam fönt van az összes unoff. patch (Hearthfire+unoff.patch NEM).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17404) kiskornel válasza Montesantos (#17402) üzenetére


kiskornel
addikt

Köszi a választ.

Más: felraktam a legújabb ENB-t... jó bugos. De hogy lehet a VSync-et bekapcsolni rajt. Hiába van bekapcsolva a skyrimban, felülbírálja.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17406) Montesantos válasza kiskornel (#17404) üzenetére


Montesantos
senior tag

(#17136) hszt. olvasd el a fűves leíráshoz.....

Gabi

(#17407) Az-X válasza Jorus (#17400) üzenetére


Az-X
őstag

Már kb 30x nyomtam shout-ot. Nem tudom, hogy Eastmarch-os bounty-m lett e, de próbáltam én bárhová utazni, jarl nem lett :( Nálad ez működött? Vagy ez csak elmélet?

:)

(#17408) Az-X válasza genndy (#17403) üzenetére


Az-X
őstag

Imperialként bármelyik házat meg lehet amúgy venni. Nekem már az összes megvan. Csak amolyan gyűjtögető féle vagyok, és van pár páncél szettem amit szeretnék még "kiállítani". Jó volna még egy ház :C

:)

(#17409) Jorus válasza Az-X (#17407) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nálam ez a bug nem jött elő, Burnjulf koma simán ott dekkolt a trónján (nem mintha oda való lenne :D).

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17410) Montesantos


Montesantos
senior tag

Valahol láttam lámpa modot... barlangokban elég sötét van jó lenne valami plusz világítás.....

Gabi

(#17411) DrTechnoid válasza Az-X (#17408) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Vedd meg a HeartFire-t, bőven lesz helyed mindenre, nekem is ott áll egyik házamban Miraak teljes pompájában felöltöztetve a mannequin.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#17412) genndy válasza Montesantos (#17410) üzenetére


genndy
addikt

Wearable Lanterns pl.?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17413) #67026816 válasza Az-X (#17408) üzenetére


#67026816
törölt tag

Töltsd le a Helgen Rebornt, és a végén megkapod a Private Tower-t, amiben aztán bőven lehet próbababákat öltöztetgetni.

(#17414) Montesantos válasza genndy (#17412) üzenetére


Montesantos
senior tag

Köszi felraktam jól működik....

Gabi

(#17415) Montesantos


Montesantos
senior tag

Ezt a küldit kéne végig járnom:

Itt kéne tovább menjek... de nem tudok felmenni: (barlang, nincs más út csak vissza menni)

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#17416) Jorus válasza Montesantos (#17415) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez egy radiant küldi, de hol vagy pontosan?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17417) genndy válasza Montesantos (#17415) üzenetére


genndy
addikt

Mindig lehet tovább menni, ilyen bakugrást soha nem kell csinálni. Menj körbe, keress rejtekajtót, más útvonalat. Van egy tippem, hogy itt pont lefelé kell indulni (leesni egy gödörbe?), de ez csak kósza ötlet, lehet hogy más barlangban van ilyen.
Használj Tisztánlátást, az is a jó utat mutatja (többnyire).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17418) kiskornel válasza Montesantos (#17415) üzenetére


kiskornel
addikt

SPOILER:

Youtube Shalidor's writings:
[link]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17419) Montesantos válasza kiskornel (#17418) üzenetére


Montesantos
senior tag

Köszi végignéztem :) ahol ki kell jönni a végén Én ott mentem be :) meg kell keressem a bejáratot....

Gabi

(#17420) Neovenator válasza BlackSoft (#15830) üzenetére


Neovenator
senior tag

Hm, hol is láttam már ezt... :)

Drakan

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#17421) Tirexi válasza Neovenator (#17420) üzenetére


Tirexi
addikt

Itt. :D

(#17422) kiskornel


kiskornel
addikt

Többfelől is hallottam, hogy addig kell szórakozni a zárakkal, míg a tolvajküldi végén meg nincs a nemtörő kulcs. Na de azt le kell adni valami Noctarual (vagy hasonló) istennőnek, vagy ti megtartottátok?
Vagy van rá mód, hogy befejeződjön a küldi, és a kulcs is megmaradjon?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17423) genndy válasza kiskornel (#17422) üzenetére


genndy
addikt

"Nocturnal" az istennő.
Nem lehet. Vagy nem adod le, de akkor nyitva marad a küldi, vagy leadod és nem lesz kulcsod.
Lehetőségek: konzol player.additem 0003a070 1, esetleg Lockpick Pro. (én ez utóbbit használom, jó a minijáték de 600 óra után már unalmas)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17424) Grave_444 válasza genndy (#17423) üzenetére


Grave_444
nagyúr

--- :B

[ Szerkesztve ]

(#17425) Jorus válasza Grave_444 (#17424) üzenetére


Jorus
nagyúr

Erről írt Genndy.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17426) Skyhunter válasza genndy (#17423) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Én is ezt használom, már ősidők óta (bár lenne vmi csalás TESO bétához is. nem egy über ládát találtam, de esélytelen kinyitni....) ;]

(#17427) Tirexi válasza genndy (#17423) üzenetére


Tirexi
addikt

Nekem valahogy már eltűnt ez a láda kibontós korszak a játékban. :DDD
Az elején baromi sok volt fel is tornáztam magam 95-ig.
Aztán most alig találok valami normális nehézségű ládát...
Hol lehet nagyobb szintű ládákat találni?

(#17428) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Sziasztok!

Igaz kicsit megkésve (megjelenéshez képest) de nem rég kezdtem el a gamet a DLC-ivel együtt feltelepítve.
Lene pár kérdésem:

1. ha már 1x elkaptam a vámpírságot, de kigyógyítattam magam belőle a megfelelő küldivel, akkor ha későb megint elkapom akkor ugynazan a küldetés újra elérhető lesz vagy van más módja is utána? Jelenleg a sima cure disease potikat használom ha látom hogy ki van írva meg utána amint tudok utazni aktiválom egy istenség kegyhelyét (vagy mit) ami elvben leszed mindent.

2. a dawnguardos erődben elérhető mellékküldetések azok random állandók vagy egy idő után végük? (azok amiket a 2 összeszedett társunk ad. Mondjuk azon is meglepődtem amior az egyik küldetésnek nem láttam hogy merre kell menni és akkor jöttem rá hogy van még 1 sziget :D, gondolom a DLC miatt)

3. van valami külön fájl a játékhoz ahol be lehetne álíltani a távoli táj részletességét? Mert a csúszkák maximumon vannak de néha elég sivár képet mutat(kb mintha TES3-al játsznék, főleg a legelején volt ze az érzésem amikor elterült előttem a nagy semmi az első vagyobb Vár/Város előtt(Dragonsreach vagy mi a neve)

4. elvben benne van alapból a HighresTexura pack gondolom ezzel nicns dolgom hogy aktiváljam mert a modoknál (lanucherből elréhető mod beálíltásoknál) ott ki van pipálva.

5. Ugye van valami Compannion társasg az első várban, aki elvben vérfarkasok, na az ő küldetésüket csak akkor lehet tovább vinni ha én is átváltozok, de igazából nem szeretnék az lenni ahogy vámpir sem, gondolom erre is lenne gyógymód ha jól gondolom így elég lenne azután kikúrálni magam miután befejeztem a küldetéseket.

Egyébként egész szórakoztató, nem tudom régebben miért nem kezdtem el pedig szerettem a hasonló játékokat. Ami idegesítő hogy rá vagyok kényszerítve bizonyos dolgokra mert különben eléggé nehéz a játék. Példának okáért én ugy dönöttem hogy 1 kezes fegyvereket fogok használni + pajzs + nehéz páncél. Ez szép és jó de a mágusok úgy rohangálnak mint az F1 -es kocsik és hiába rakom magam elé a pajzsot az ugye csak a fizikai támadások ellen véd így lezúznak hamar. Vagy a blokkolás is eléggé érdekes módon van megoldva. Ami zavaró az a velem együtt fejlődő ellenségek, ha nincs jobb fegyverem vagy páncélom kb ugyanaz a helyet mintha az elején lennék, illetve még az is zavaró hogy szinte egy kereskedőnél sincs elég pénz így kb cuccok 90% othagyom mert alig bír el valamit a hős meg ha el is hozom nem tudom eladni (spec a Dawnguard bázison msot a csávókánál van 13K az már elégnek tűnik, de az elején nagy gond volt ez)
Mindent egybevéve azért kellemes és szórakoztaó, de legfőképp magával ragadó tud lenni főleg olyan helyeken ahol látni hogy az apró részleteket is kidolgozták a grafikusok/művészek.

[ Szerkesztve ]

(#17429) Jorus válasza Lacccca87 (#17428) üzenetére


Jorus
nagyúr

1. igen
2. radiant küldik - nincs végük
3. Dokumentumok\My Games\Skyrim\skyrim.ini - részletek itt a topicban
4. ha be van pipálva, akkor aktív
5. ha végigviszed a Companions questline-t, kigyógyíthatod magad

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17430) Lacccca87 válasza Jorus (#17429) üzenetére


Lacccca87
őstag

Köszönöm az infokat.

(#17431) Nazara válasza Lacccca87 (#17428) üzenetére


Nazara
őstag

Szia,

A restoration családba tartozó 'ward' varázslatokat használd a pajzs helyett mikor mágussal kerülsz szembe, az elnyeli a sebzés egyre nagyobb részét, a másik kezeddel meg tudod ütni a célpontot.

A rengeteg szerzett cókmókot meg minden küldetés után passzold le, Whiterunban pedig vedd meg a házat minél hamarabb, a ládák miatt. (5000 arany) (A jarl ad küldit, azt teljesíted kitüntet, akkor vásárolható a ház.)

A sivár környezetet a workshopból leszedett modokkal javíthatod, de erről majd valaki biztos ír bővebben.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#17432) Lacccca87 válasza Nazara (#17431) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ház az megvan, pakoltam is már le oda cuccokat. Csak idegeítő hogy pénz szűkében vagyok (drágák a képzések is már 1-1.5K felett).

Varázsolgatni meg nem nagyon szeretnék. Pont erről beszéltem, egy full mele tank karaktert szerettem volna csinálni (meg próbálom is), de nem egyszerű boldogulni így. Sárkányok is van hogy olyan helyre szállnak le ahol nem érem el (pl kis házikók teteje) ezért kell egy íly is hogy legyen nálam. Vagy másik eset hogy hiába vagyok tankos leütnek mint vak a poharat így kénytelen vagyok keresni egy az NPC-k számára elérhetetlen helyet és onnan nyilazni őket míg meg nem pusztulnak. Vagy egy küldetésnél is hogy jussak be a varázslós iskolába (kicsit Hp után érzet :D ) oda is olyan spellt mondanak ami alap szintű mannával elérhetetlen (így is 2 szinten raktam mannára csak ezért + 1 manna növelő italt találtam nagy nehezen).

Szóval kicsit olyna furán hat ez nekem érdemesebb lett volan megtartani a régi atribútomos rendszert, igaz kicsit összetettebb lett volna,de sokkal jobb is.

Még valami, csak én képzelődöm vagy a mentések nem állítják vissza a potik/ajtófeltörőket stb... szóval amit felhasználtam azt elbuktam hiába töltöm vissza.

[ Szerkesztve ]

(#17433) genndy válasza Lacccca87 (#17432) üzenetére


genndy
addikt

Vigyél távolharcos segítőt, legalábbis amíg ki nem perkeled a blokkon azt, hogy 50%-át megfogja a varázslatoknak is.
Árusok egyelőre csak a saját árujuknak megfelelő cuccokat veszik meg, lesz majd arra is perk hogy bárkinek eladj bármit.
Mentéseknél nálad lesz a gond, ha visszatöltöd visszaáll a darabszám (vagy tényleg csak képzelődsz :) ) Árusoknál van ilyesmi bug, de az nem érinti a karaktert.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17434) Az-X válasza Lacccca87 (#17432) üzenetére


Az-X
őstag

Lehet nagyon jó közelharcos karaktert csinálni. Nekem pl könnyű páncél, mindkét kézben mace. Baromi gyors, és elég jól sebez. Amolyan halálosztó féle. Ha meg nagy gond van, nyomok egy idő lassítást, mire felocsúdnak mindenki halott :DDD

Pénzzel valamit nem jól csinálsz, nekem annyi van, nem tudom hová tenni.

Varázslós iskolánál nyomj el egy kiáltást, a csaj egyből azt mondja Te taníthatnád őt, és már enged is befelé :D

:)

(#17435) drunkyboy


drunkyboy
aktív tag

Sziasztok! Egy vírus miatt újra kellett raknom a rendszeremet, így a Skyrimet is. Feltettem az eddig jól bevált modokat és egy két újat is. ENB-nek a Realvisiont használom és főleg az ott ajánlott modokból építkezem..
Viszont az SKSEvel nem indul a játék, egy kicsit tölt, új ablakot sem nyit ki, majd elindul a Windows hibakereső. Az NMM-ből indítva simán, vagy SKSE-t választva elindul és lehet játszani is, de nem lesz benn a SkyUI, amihez ugye kellene az SKSE. Próbáltam az 1.6.16, illetve az 1.7.0-val is. Az újratelepítés előtt működött, most nem tudom mi lehet a gond. Valamelyik új modnak lehet köze hozzá?

(#17436) Lézerparaszt válasza Lacccca87 (#17428) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Amit nem lehet beállítani ahhoz lehet modokat letölteni. Elég jól fel lehet turbózni a grafikát, ha sivárnak látod, igaz nő a gépigény is. Nekem így néz ki: Galéria 1 Galéria 2

Innen tudod letölteni a hozzá való dolgokat, de figyelmesen olvasd el az apró betűs részeket is, mert csak úgy fog működni.

A játék az nem játék!

(#17437) #67026816 válasza Lacccca87 (#17428) üzenetére


#67026816
törölt tag

Nem leszel pénzszűkében, ha a kovácsolást és az enchantot felfejleszted.. Tipp: acéltőrgyártás 30as szintig, akkor feloldod a dwemer cuccok perkjét, és onnantól csak dwemer íjat gyártasz egészen 100as szintig(kb 5-600 dwemer ignot szükséges). Látogatsd meg a dwemer bányákat szedd össze a fémeket. Ez persze idegölő, de ha már a legkomolyabb páncélt + fegyvereket is meg tudod magadnak csinálni, olyan enchantokat bele, amiket nem szégyellsz, akkor tankként járhatsz, a pénz meg le lesz sz@rva. Engem mondjuk meg pont ez zavart. Csak egy péda, hogy ez a két skill mennyire fontos: én legendaryn nyomtam végig, íjász lopakodós könnyűpáncélos bosmerrel, és az 50 szintnél meguntam, mert kezdett megtetszeni a zúzás, így legyártottam még pár dolgot, legendássá tettem a kovácsolást, és a visszakapott perkpontokból a két egykezes harcot kezdtem fejleszteni, és pillanatok múlva már olyan volt, mintha az elejétől így nyomtam volna. Ha ráérzel a játék balance-ára, akkor kiderül, hogy pont nincsenek megkötések.

(#17438) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Ugyebár a Vámpír társunk mutejáért át kell menni a másvilágra, ha onnan kijöttem vissza tudok majd még menni? felvettem egy küldetést de nem volt kedvem keresgélni a lapokat már (lovat is majdnem feladtam :D )így kijöttem.

Azzal a sok dwemer fémhuladékkal lehet kezdeni valamit? Érdemes összeszedni (szétütött robotok, ládákba, asztalon stb..)?

Másik kérdésem a normál főszálhoz kapcsolódna. Hogy pontosan itt mi is a fő story? :D Mert az ok hogy az Légió és a Lázadók ütik egymást, én beálltam a légióba elfoglaltuk a várost és akkor ennyi?
Gondolom a Questeknél a betűméret számít hogy fő vagy mellékszál, meg ugye ott vannak az egyéb kis küldik is a Misc-ben.

Egyébként kicsit magávalragadott most. Sajnálom hogy nicns erősebb gépem hogy a fentebb linkelt grafikai modokat tudjam használni, így is éppenhogy rendesen fut FHD-ba legmagasabb beállításokkal élsimítás nélkül. Pedig azokkal tényleg egy színes szagos és figyelemfelkeltő atmoszférává lehet varászolni a játékot.

Köszönöm az eddigi infokat és segítséget. ;)

(#17439) Jorus válasza Lacccca87 (#17438) üzenetére


Jorus
nagyúr

- Igen - vámpírként persze.
- Az olvasztható vasakat tudod használni, de nem különösebben érdemes cipelni őket, ennyit nem érnek.
- A quest-eknél a középső quest (amin az egérmutató áll) nagy csak, egyébként mindegyik egyforma méretű, nincs megkülönböztetve a főküldi a többitől. A fő sztori röviden annyi, hogy van egy gyenge Birodalom, ami kvázi az Aldmeri Dominion bábja, a faragatlan felföldiek meg nem szeretnék, ha uralkodnának felettük, és betiltanák a nagy hazudozós svindler exkirályukban való hitet. :) Nincs jó vagy rossz oldal igazából, de nem is sokat számít, mit molyolnak a páriák. Ha ki is vívják a nord-ok a függetlenségüket, az kb. addig fog tartani, amíg meg nem érkeznek az első altmer csapatok, és fel nem szántják a nagy arcukkal a folyóvölgyeket és rájuk nem gyújtják a fabódékat, amikben laknak. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17440) #67026816 válasza Jorus (#17439) üzenetére


#67026816
törölt tag

Én nem mondanám, hogy nem érnek annyit. Persze az előző hsz-em egyéni vélemény és út, de ha a kovácsolást akarná fejleszteni, miből találna legalább ennyi nyersanyagot, mint amennyi ebből összejön? Vagy megveszi őket, de írta, hogy kevés a pénze, de hogy többszáz ignot-nak valót nem fog egykönnyen kibányászni sehonnan az tuti.

Lacccca87: magyarul játszol? Amik kellenek a kis és nagy dwemer fémtányér, a tömör dwemer fém, a nagy dwemer merevítő, és a nagy dwemer díszes merevírő. Mindegyikből 3 öntecs(ignot) nyerhető ki, kivéve a tömör fémből, mert abból 5.

(#17441) Lacccca87 válasza Jorus (#17439) üzenetére


Lacccca87
őstag

Akkor mondhatni én már végigvittem a főbb szálat azzal hogy az Legió oldalán begyűrtük a lázadókat.

# redzsi84
Nem, angolul, jobban szeretem mert magyarba nagyon sok félrefordítással találkoztam már több játékban is ami inkább zavaró mint segítő. De megértettem még így hogy magyarul írtad le ugy is hogy mikről van szó :)

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#17442) Jorus válasza #67026816 (#17440) üzenetére


Jorus
nagyúr

A játék elején - a loot-on kívül nyilván - én speciel kotyvasztásból szoktam pénzt csinálni, mivel a hozzávalók (virágok, zuzmók, mohák, lepkék) ingyen vannak és könnyűek. Az így szerzett pénzből bőrt és vasat veszek a kovácsnál, aztán mehet az iron dagger és leather bracers kovácsolás orrvérzésig. A vas és a bőr relatíve olcsó, és ahogy halad felfelé a szinteken egyre több pénze lesz egyébként is. Persze nem azt mondom, hogy nem jó megoldás, de dwemer romokból soktízkilós vasakat cipelni végig a vidéken valahogy nem életszerű, plusz sok hasznos vagy drágább cucctól veszi el a rendelkezésre álló kapacitást. Természetesen, ahogy írod, ahány út, annyi megoldás. :K

Lacccca87: hát, ha Ulfric élettel összeegyeztethetetlen sérüléseket szerzett, akkor igen, vége a háborúnak. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17443) genndy válasza Lacccca87 (#17441) üzenetére


genndy
addikt

Hát nem igazán, mert nem az a főszál :N A főszál a sárkányok visszatérése.
Egyébként a naplóból felül a sormintát érdemes nézni, az szépen mutatja hogy melyik küldetésszálhoz tartozik. Tessék, oldal alján útmutató.

Fémekhez: akkor angolul ami nem "Dwemer"-el kezdődik, az olvasztható.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17444) Jorus válasza Lacccca87 (#17441) üzenetére


Jorus
nagyúr

Opsz, Genndy válasza nyomán megértettem a kérdésed. :) A háború fő szála ért véget Ulfric halálával, nem a játék fő szála.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17445) Lacccca87 válasza Jorus (#17444) üzenetére


Lacccca87
őstag

Igen mostmár én is értem köszönöm.

És igen az élettel összeegyezhetetlen sérüléseket szerzet mégpedig tőlen :DDD . Valahogy nem jött be képe és amikor rákérdezett a Légió vezetője hogy szeretném-e akkor nem sokat hezitáltam :D

Sárkányokat meg utálom mert van hogy csak köröznek a levegőbe és nem jönnek le onnan verekedni ;] :DDD Pedig most már elég könnyen leütöm őke szóval csak ne nagyon akarjanak visszatérni :D

Van egy bolond asszony egyébként aki néha randomra feltűnik a pályán. Eddig 2-ből 2x nem volt nálam a Wabbajack, most hogy hordozom magamnál az istennek nem akar feltűnni....

Játékba alapból nincs egyébként valmai gyors billengyű amivel a felszerelést lehet gyorsan átváltani cserélni anélkül hogy megnyitnám az itemeket meg kiválogatnám aztán bezár, vagy ez cska külön mod -al lehet? Speciel jó lenne a disarmos ordibálós enemy-t ellen.

[ Szerkesztve ]

(#17446) Neovenator válasza Tirexi (#17421) üzenetére


Neovenator
senior tag

Nem feltétlen a nénire gondoltam csak, hanem az egész settingre. Lara nem hály fentezi. :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#17447) Jorus válasza Lacccca87 (#17445) üzenetére


Jorus
nagyúr

Full szerelést (mondjuk kovácsolósról enchantolósra vagy varászlósról ijászra) egy mozdulattal csak moddal tudsz cserélni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17448) Lacccca87 válasza Jorus (#17447) üzenetére


Lacccca87
őstag

Úgy gondoltam hogy mondjuk a fegyver lecserélni, kard+pajzs ról mondjuk Íly-ra vagy varázlásra.

(#17449) Jorus válasza Lacccca87 (#17448) üzenetére


Jorus
nagyúr

Arra ott vannak a kedvencek a gyorsbillentyűkkel.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17450) genndy válasza Lacccca87 (#17448) üzenetére


genndy
addikt

De, azt lehet: állítsd be a gyorsbillentyűket (1-8). Bejelölöd Kedvencnek, aztán a gyorsmenüben (Q) tudsz neki számot adni és akkor gyorsan tudod váltogatni.
Viszont ez megint olyan alapkérdés, ami a beépített Help-ben benne van, ajánlom olvasgatni.

SkyUI-ban lehet komplett felszerelést is cserélni, de valóban az külön mod.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.